Kadın Külot

11.414 ürün

Cinsiyet

Renk

  Beden/Yaş

   Ürün Tipi

   Desen

    Fiyat

      Satıcı

       Kategori Kadın Külot
       Varsayılan
        Toplam 20 / 11414 ürün

        Külot Çeşitleri ve Külot Fiyatları

        Külotlar her bir birey için önemli tekstil ürünleridir. Çocuktan yaşlıya kadın erkek herkesin her gün üzerinde olan bu tekstil ürünlerinin görünüşü, rahatlığı, kalitesi, cildiniz ile uyumlu olması gibi birçok farklı özelliği bulunur. İç giyimin başlıca parçası olan külotlar aynı zamanda sağlığımızı etkileyecek yapıya sahiplerdir. Piyasada binlerce modeli bulunan külot çeşitlerinden kendinize uygun olanı bulmanız hiçte zor değildir. Külot çeşitleri kapsamında herkesin beğenisini toplayan kaliteli ürünlere Pazarama.com adresinden ulaşabilir ihtiyacınız olanı sepete ekleyebilirsiniz.

        Kadın Külot Çeşitleri

        İç giyim kategorisinde büyük ilgi duyulan ve beğeni toplayan külot modelleri bulunur. Bu külot modelleri çok büyük ürün skalasına sahiptir. Günümüzde tekstil sektörünün ve modanın gelişmesi ile kişinin içine giydiği ürünlerde kişiselleştirebileceği çoğunlukta ürün bulmak mümkündür. Külot çeşitleri sizin zevkinize göre eşsiz çeşitlilikte sunulmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken beğendiğinizi satın almak ve severek kullanmak olacaktır. Her türlü kıyafetinize uyum sağlayacak olan külotlar ile gün içerisinde rahat hareket edebilecek varlığı sizi rahatsız etmeyecek şekilde gününüzü geçirebileceksiniz. Külot seçimi sırasında bedeninize uygun olarak seçeceğiniz külotlar ile günlük temponuzda rahatlıkla hareket edebileceksiniz. Rahat hareket edebilme adına string ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımları bulunan string ürünleri ile tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Kadın külot çeşitleri arasında string, tanga, boxer, dikişsiz, slip gibi modeller bulunmaktadır. Bu modellerden size uygun olanını satın alarak gün içerisinde rahat hareket edebileceğiniz ve sizi rahatsız etmeyecek türdeki külot modelleri ile gününüzü rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Özel gecelerde elbiselerin altına dikiş belli etmeyen dikişsiz külotlar kullanabilirsiniz. Böylece daha az dikkat çekecek ve daha düzgün bir görüntü oluşturabilirsiniz. Beyaz pantolonlar yaz aylarının vazgeçilmezi ürünlerdir. Ancak beyaz pantolon giyildiği zaman altına giyeceğiniz külot rengi ve modeli oldukça önemlidir. Dışarıdan bakıldığında görülmeyecek bir külot tercih etmeniz sizin rahat etmeniz açısından önemli bir faktördür. Beyaz pantolonların altına ten rengi dikişsiz külot ya da ten rengi tanga giyebilirsiniz. Daha rahat ve günlük kullanım için pamuksu normal külotları tercih ederek hem daha sağlıklı hem de konforlu olabilirsiniz. Üretildikleri kumaşlar açısından birçok farkları bulunan külot modelleri cildinizi tahriş etmeyecek kumaş türlerinden seçmeniz ve kadın sağlığına da özen göstermeniz gereken bir durumdur. Eğer alerjik bir yapınız var ise naylon içeren külot modellerinden uzak durmanızı tavsiye edebiliriz. Bazı kumaşların kaşıntı yapmasının sebebi cildinizin hassas olması olabilir. Uzun süren kaşıntı mantar problemlerini beraberinde getirir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız külotunuzu pamuk ya da bambu kumaştan üretilen modeller ile değiştirerek denemenizi yapın.

        Dantel külot çeşitleri daha çok fantezi giyim kategorisine dâhil olması ile birlikte sıklıkla tercih edilen külot modelleri arasındadır. Şık ve zarif tasarımları ile size kendinizi özel hissettirecek bu dantel külotlarla her daim şık kalabilirsiniz. Kadınlar belli zamanlarda regl olurlar. Bu zamanlarda kullanım kolaylığı açısından bedeninize göre ve tam saracak kalıplarda külot giymenin bu dönemleri daha konforlu geçirmenize katkı sağlayacaktır. Sıcak yaz aylarında naylon ve polyester içerikli iç çamaşırları giymeniz yine terleterek kaşıntıya ve mantar gibi kadın hastalıklarına sebep olabilir. Özellikle yaz aylarında pamuklu külotlar giymeniz sağlığınız açısından daha önemlidir. Külotları yıkadıktan sonra ütülemeniz sağlığınız açısından önemli olduğu gibi satın aldığınızda yıkamadan giymemenizi öneririz. Binlerce çeşit kadın külot modelleri arasında ihtiyacınıza, tarzınıza, bedeninize ve bütçenize uygun külotlar bulmak çok kolay. Farklı renk ve desenlere sahip külot çeşitleri ile şıklığınızı ilk giysilerinizden başlatabilir her zaman temiz ve şık olabilirsiniz.

        Erkek Külot Çeşitleri

        Kadın ürünleri kadar binlerce çeşide sahip olmasa da erkekler için de günümüzde çok fazla çeşit külot bulunmaktadır. Slip tarzında ve boxer tarzında satışa sunulan erkek külot modellerinin kumaşları genellikle pamuklu olmakla birlikte saten ve esnek kumaşlardan üretilmektedir. Her bedene ve zevke uygun erkek külot modelleri arasından çok renkli, desenli, tek renkli gibi dilediğiniz ürünleri alarak gününüzün konforlu ve sağlıklı geçmesini sağlayabilirsiniz. Genç erkeklere göre üzerlerinde komik espriler olan modelleri, önden düğmeli olan modelleri, kareli, puanlı ve envaı çeşit motife sahip desenleri ile alıcılarını etkilemektedir. Klasik erkek külot modellerinin halen daha sıklıkla kullanılması sağlamış olduğu rahatlıktan dolayı çok tercih edilmektedir. Beyaz olarak bilinen klasik erkek külotlarının her renginden satın alabilir pantolonunuz altında rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Bedeninize uygun olarak satın alacağınız külotları yıkamadan ve ütülemeden giymeniz sağlığınız etkileyebilir. Bu sebeple direkt tenimize temas edecek bu iç giyim ürünlerini temiz bir şekilde giymeliyiz.

        Çocuk Külot Çeşitleri

        Çocukların çitleri yetişkinlere göre daha hassastır. Ve hassas olan bu ciltlere uygun külotlar seçmek annelerin işidir. Kumaş yapılarından anlamayan çocuklar sadece dış görünüşlerine bakarak tercih ederler. Ancak ebeveynler çocuklarının sağlıklı kalmaları ve alerji olmamaları adına seçtikleri her üründe olduğu gibi bu üründe de sağlığına uygun olacak modeli ve kumaş yapısını seçmelidirler. Çocuklar için üretilen külot modelleri pamuk ve bambu kumaşlardan yapılmaktadır. Farklı kalitelere sahip modellerden bütçenize uygun olanı satın alırken çocuğunuzun bedenine uygunluğuna da dikkat etmelisiniz. Bedene küçük gelen külot bedeni sıkar ve rahat hareket etmesini engeller bunun yanında ciltte kızarıklık ve tahrişe sebep olur. Bu yüzden özellikle çocuklara satın alacağınız külot modellerinin pamuktan üretildiğine emin olduktan sonra bedenine uyumuna dikkat etmelisiniz. Baz çocuk külotları üzerinde yoğun desenler ve baskılar bulunur. Bu gibi baskılar çocukların çok beğenecekleri külotlar olması ile birlikte cildine zarar verebilir. Bu sebeple külotun üzerinde bulunan baskıların çocuğunuzun cildine zarar vermeyeceğinden emin olabilirsiniz. Birçok çeşidi bulunan çocuk külotlarını tek olarak ya da set olarak uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Özellikle çocuklara alınan tüm eşyaların yıkanmadan ve ütülenmeden giydirilmesi tavsiye edilmemektedir.

        Külot Fiyatları

        Piyasada bulunan binlerce çeşit külot modellerinin fiyatları da bu ölçüde değişkenlik gösterir. Çeşit olarak en çok kadın külot modelleri bulunması ile birlikte kalite açısından çok fazla farklılığa sahip ürünleri bulmakta mümkündür. Bu kafa karıştırıcı bir durum olsa bile hemen hemen her yerden satın alabileceğiniz külot çeşitlerini kalitesi bakımından kendini kanıtlamış iç giyim markalarından satın almanız daha doğru bir tercih olacaktır. Külot fiyatları genelde set halinde ya da tek tek satılmasından dolayı değişmektedir. Bunun yanında kullanıldıkları malzemeler ve modelleri de bu külot fiyatlarını etkiler. Kaliteli kumaş olarak bilinen pamuk ve bambudan üretilmiş bir külot ile polyester ve naylon içeren kumaştan üretilmiş külotların fiyatları aynı olmaz. Bu durumda set olarak satılmalarının dışında kumaş farklılıklarının da önemli olduğunu söyleyebiliriz. Külot dünyasında en pahalı fiyatlara sahip olan modeller çocuklar ve erkekler için üretilen modellerdir. Nedeni ise çocuklar için üretilen külotların kaliteli kumaştan olmaları erkekler için üretilen külotların ise daha geniş ve kadınlara göre daha az çeşit olmalarıdır diyebiliriz. Tüm bu farklılıklara ve etkenlere rağmen herkesin bütçesine uygun olacak külotları bulmak oldukça mümkündür. Sizde kaliteli kumaştan üretilmiş külotlara sahip olmak istiyorsanız ve cilt sağlığınıza zarar vermeyecek ürünlerden uzun süre faydalanmak istiyorsanız Pazarama.com adresinde girip sipariş verebilirsiniz.