Mum

4.312 ürün

Renk

  Ürün Miktarı

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Mum
      Varsayılan
       Toplam 20 / 4312 ürün

        

        

       Etkileyici Tasarımlara Sahip Mum Seçenekleri  

       Mum; işlevsel bir ürün olarak ön plana çıkar. Eski dönemlerden itibaren aydınlatma amacı ile kullanılır. Hem aydınlatma hem dekoratif amaçlı kullanılması da mümkündür. Normal zamanlarda dekoratif amaçlı kullanıp ihtiyaç halinde yakabilirsiniz. Pek çok farklı renk ve tasarıma sahip ürün seçeneği olduğu için göz zevkinize hitap edeni satın alabilirsiniz. Seçim aşamasında özellikle ev dekorasyonu ile uyumlu olup olmadığına bakabilirsiniz. Böylece evin havasını farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Bununla beraber farklı amaçlarla kullanıldığını da görebilirsiniz. Meditasyon amaçlı kullanan kişi sayısı da bir hayli fazladır. Meditasyon yaparken mum ışığından faydalanıp odaklanma süresini artırabilirsiniz. Loş ışığın hakim olduğu bir ortamda odaklanmak son derece kolaydır. Bu bakımdan mum ışığından yardım alabilirsiniz. Odaklanmak istediğiniz her an kullanmanız mümkündür. Dilerseniz önemli bir toplantıya hazırlanırken çalışmalarınızı mum ışığında yapabilirsiniz. LED mum gibi farklı ürün seçeneklerini de deneyebilirsiniz. LED mum birkaç adet pil ile çalıştığı için son derece ekonomiktir. Tek pil ile uzun süre kullanıp odayı aydınlatabilirsiniz. Odanın köşe kısmına yerleştirebilir ve tüm alanın aydınlanmasını sağlayabilirsiniz. Masa üzerine yerleştirerek de kullanabilirsiniz. Bu şekilde farklı alternatifler deneyip loş bir ortam elde edebilirsiniz.  

       Aydınlatma Amacı ile Kullanılan Mum Çeşitleri  

       Mum satın alırken amacınıza uygun olacak şekilde bir ürün seçimi yapabilirsiniz. Özellikle aydınlatma amacı ile kullanmak isterseniz büyük ya da enerji ile çalışan ürünleri tercih edebilirsiniz. Büyük ve geniş tabanlı ürünler odaya güzel bir ışık verir. Dilerseniz aynı üründen birkaç adet satın alıp aydınlatmak istediğiniz odanın farklı alanlarına yerleştirebilirsiniz. Bununla beraber pilli mum gibi ürünleri de tercih edebilirsiniz. Pilli ürünler doğal bir ışık elde etmenize olanak sunar. Fakat bunu ateş kullanmadan elde edebilirsiniz. Görünüş itibariyle tam olarak bir mumu anımsatır. İçerisinde ise LED ışıklar bulunur. Pil ile çalışan bu LEDler etrafa sarı bir ışık yayar. Böylece ortamın loş bir ışık ile aydınlanmasını sağlayabilirsiniz. Şekline ve büyüklüğüne bağlı olarak pek çok farklı ürün seçeneği bulunur. Dilerseniz büyük ebatlı ürünleri tercih ederek ortamın güzel bir şekilde aydınlanmasını sağlayabilirsiniz. Jel mum seçenekleri de sıklıkla tercih edilir. Normal ürünlere göre 4 kat daha uzun ömürlü olduğu için tercih edilme oranı yüksektir. Aynı zamanda dekoratif amaçlı kullanılması da mümkündür. Şeffaf bir yapıda olduğu için içerisine dekoratif parçalar ekleyebilirsiniz. Bu şekilde hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Yumuşak yapılı olmasından dolayı da uzun süreli yanar. Tek bir ürünü günlerce kullanabilirsiniz.  

       Dekoratif Mum Modelleri 

       Söz konusu ürünler; kullanım amacına göre farklılık gösterir. Bazıları aydınlatma bazıları da dekoratif amaçlı kullanılır. Dekoratif mum modellerinin de sıklıkla kullanıldığını görebilirsiniz. Son derece şık ve estetik tasarımlara sahip oldukları için pek çok kişi tarafından tercih edilir. Evinizin her alanında kullanabilir ve ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Banyo gibi alanlarda dahi kullanmanız mümkündür. Dilerseniz banyoda kullanmak üzere kokulu mum tercihinde bulunabilirsiniz. Pek çok farklı koku seçeneği olduğu için beğendikleriniz arasından seçim yapabilirsiniz. Özellikle banyo gibi alanlarda daha temiz kokular tercih edilir. Okyanus esintisi gibi ürünleri tercih edip banyonuzun güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Evin tüm odaları için ayrı bir koku satın alıp her temizlik sonrası yakabilirsiniz. Böylece evin tüm odalarının farklı kokması mümkündür. Bununla beraber uçan mum gibi ürünleri de tercih edebilirsiniz. Uçan ürünler havada asılı bir şekilde durmakla beraber bir ilizyon yaratır. Farklı ve estetik bir tasarım olduğu için pek çok kişinin dikkatini çeker. Özellikle çalışma odası gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Kitap okurken ya da ders çalışırken bu ürünler ile aydınlanabilirsiniz. Ortama güzel ve dengeli bir ışık verdiği için rahatlıkla çalışmalarınızı yapabilirsiniz.  

       Göz Alıcı Mum Tasarımları  

       Söz konusu ürün seçenekleri arasında özgün tasarımlara sahip olan modeller bulunur. Harry Potter mum modelleri, bu ürün seçenekleri arasında yer alır. Harry Potter hayranları tarafından son derece sevilir. Kokulu ve kokusuz seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Renk ve tasarım açısından da farklılıklar söz konusudur. Cam kısmı şeffaf ve renkli olan seçenekleri bulunur. Şeffaf olan ürünler üzerinde de Harry Potter logosu kullanılabilir. Sade tasarıma sahip bir ürün satın almak isterseniz bu tasarımları tercih edebilirsiniz. Özellikle kırmızı mum seçeneklerinin tercih edilme oranı yüksektir. Harry Potter logosunun kırmızı renk tonu üzerinde son derece etkileyici durduğunu söylemek mümkündür. Farklı ve estetik bir ürün satın almak isterseniz yüzen mum modellerini tercih edebilirsiniz. Yüzen ürünler genellikle beyaz ve şeffaf renge sahiptir. Yuvarlak ve küçük ebatlı olduklarını söylemek de mümkündür. Ürünleri paketinden çıkarıp geniş yüzeyli bir kabın içerisine koyabilirsiniz. Kabın yarısını su ile doldurup estetik bir görüntü oluşmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz küçük kaplarda da kullanabilirsiniz. İnce uzun bardaklar içerisine yerleştirip dekore etmek istediğiniz alanlara koyabilirsiniz. 

       Yemek Masalarında Kullanılan Mum Çeşitleri  

       Yemek masalarında kullanılan ürünler genellikle ince uzun formda olur. Uzun mum modelleri genelde şamdan içerisine yerleştirilip kullanılır. Bu sayede masaya oturduğunuz zaman göz hizasına gelir. Dolayısıyla tüm alanı oldukça iyi bir şekilde aydınlatır. Güzel bir şamdan satın almanız halinde yemek masasını güzel bir şekilde dekore edebilirsiniz. Yanına güzel peçeteler ve peçete yüzüğü satın almanız halinde misafirlerinize hoş bir masa hazırlayabilirsiniz. Uzun şekilli mum modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Örgü model seçenekleri olmakla beraber asimetrik desenli ürünleri de bulabilirsiniz. Asimetrik tasarıma sahip olan ürünler son derece modern bir havaya sahiptir. Sade ve şık bir masa hazırlamak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bununla beraber mum çeşitleri arasında yer alan uçan ürünleri de satın alabilirsiniz. Yemek masasının üzerine konumlandırabilir ve büyüleyici bir ambiyans elde edebilirsiniz. Genellikle pil ile çalıştıklarını söylemek mümkündür. Uzun süreli kullanıma uygunluk göstermekle beraber dilediğiniz her odada kullanabilirsiniz. Masanın üzerine birkaç adet de küçük mum ekleyebilirsiniz. Özellikle küçük ve şekilli ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece bu ürünler ile dekoratif bir sofra hazırlayabilirsiniz.  

       Kullanışlı Mum Alternatifleri  

       Mum modelleri arasından ihtiyacınız dahilinde bir seçim yapabilirsiniz. Ürün seçenekleri arasında oldukça farklı amaçlar için kullanılan modeller bulunur. Özellikle sönmeyen mum türleri, bu ürün seçenekleri arasında yer alır. Şaka amaçlı kullanılan bir ürün olduğu söylenebilir. Bir arkadaşınızın doğum günü için satın alıp eğlenceli anılar biriktirebilirsiniz. Doğum günü pastasının üzerine dikebilir ve üflemesi için arkadaşınıza uzatabilirsiniz. Arkadaşınız ne kadar üflese de ürün sönmediği için komik bir ortam oluşur. Bu şekilde sevdiklerinize hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz. Bununla beraber şeffaf mum pek çok kişi tarafından tercih edilir. Ev ortamında kullanılmak üzere satın alınır. Elektrik kesintisi gibi anlarda kullanılmak üzere son derece kullanışlıdır. Kokulu seçenekleri olmakla beraber genel itibariyle kokusuz yapıdadır. Mum yorum kısmında da genellikle kokusuz oldukları yönünde değerlendirmeler bulunur. Ürün çeşitliliği son derece fazla olmakla beraber mum fiyatları aynı doğrultuda değişkenlik gösterir. Ebat, tasarım ve daha pek çok konu bakımından fiyat farkı olabilir. Mum indirim zamanları da fiyatlar etkiler. Pazarama üzerinden mum satın almanız halinde oldukça uygun fiyatlı ürünlere ulaşım sağlayabilirsiniz.