Dekoratif Sepet

1.374 ürün

Renk

  Malzeme

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Dekoratif Sepet
      Varsayılan
       Toplam 20 / 1374 ürün

       Dekoratif Sepet

       Sepetler şık görünümleri sayesinde evlerde, ofislerde ve birçok alanda kullanılan düzenleyici ürünlerdir. Çok amaçlı kullanım imkânı sunan sepetler evinizin her alanında dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz hem işlevsellik açısından size avantaj sağlayan hem de evinizin köşelerinde ya da farklı yerlerde muhafaza ederek dekorasyona katkı sağlayan ürünlerdir. Dekoratif sepetler çıktıkları ilk andan itibaren birçok farklı amaç için kullanılmış olup kullanıcıları tarafından beğenileri toplamış ürünlerdir. Bulundukları ortama farklı bir hava katan bu ürünler, farklı yapıları ile de birçok ortamda yeni bir tarz katarlar. Dekoratif sepet çeşitlerini incelemek için Pazarama.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

       Dekoratif Sepet Çeşitleri

       Neredeyse yaşam alanlarının tamamında kullanılan dekoratif sepet çeşitleri ev, mağaza, ofis, banyo, bahçe, balkon, antre ve daha birçok alanda kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin sağladığı en büyük avantajlardan birisi görsel açıdan son derece şık görünürken aynı zamanda işlevsellik bakımından sizin beklentinizi karşılamasıdır. Evinizde her alanda gönül rahatlığı ile kullanacağınız bu dekoratif sepet çeşitlerinden bulundukları ortama uyum sağlayacak olanlarından seçmeniz yeterli olacaktır. Envaı çeşitlerde bulabileceğiniz sepetlerin set olarak satılanlarından tek satılanlarına, uzun formdan kısa forma ve tüm kare, dikdörtgen, silindir, üçgen, altıgen gibi farklı kalıplarda bulabilirsiniz. Kullanım amaçlarına tamamen sizin karar vereceğiniz bu çok kullanışlı dekoratif sepet çeşitlerinde isterseniz yiyeceklerinizi isterseniz giyeceklerinizi isterseniz oyuncakları muhafaza edebilir ya da neyi istiyorsanız onu koyabilirsiniz. Muhafaza ve kullanım alanı tamamen size kalmış. Özellikle son yıllarda farklı tasarımları ile göz dolduran dekoratif sepet modellerinin kapaklı, katlı, takım halinde olan modelleri çeyiz hazırlığına giren gelin adaylarının son derece ilgilendikleri üründür. Set halinde alınabilecek dekoratif sepetleri mutfaklarınızda erzak gibi ürünleri doldurarak kullanabileceğiniz gibi banyonuzda farklı malzemeleri koyabilir ya da en büyük boyunu kirli sepeti olarak değerlendirebilirsiniz. Minik boylarının kattığı şirinliklerden yararlanarak makyaj aynasının önüne koyabilir içerisine takı veya ufak makyaj malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz. Salonda belirlediğiniz bir alana koni şeklindeki sepeti koyarak içerisine dergi, gazete, yapma çiçek gibi ürünler koyarak hava katabilirsiniz. Saplı olan modellerinin görünümünden yararlanarak balkonunuza sepetin yapısına uygunluğuna bağlı olarak çiçek ekebilir balkonunuza asabilirsiniz. Ve daha sayılacak birçok alanda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dekoratif sepet çeşitlerinin en sık kullanılan yerleri çocuk odaları, mutfak ve banyolardır.

       Çocuk Odalarının Göz Bebeği Hasır Oyuncak Sepeti

       Küçük çocuklu ebeveynlerin kurtarıcısı olarak bilinen kutular ve sepetler şık tasarımları ve kullanım kolaylığı sayesinde birçok çocuğun odasında bulunmaktadır. Gün içerisinde ortalığa dağılan oyuncakların toplanması zaman alan bir iştir. Her gün dağılan çocuk odasında kullanım kolaylığı açısından fayda sağlayan dekoratif sepetler ortadan dağınıklığın kaldırılmasında ve görüntü olarak da şıklık katmasına yardımcı olur. Çok farklı modelleri bulunan bu ürünlerin çocuklar için özel olarak üretilenleri arasında renkli, desenli ve eğlenceli modellerinden satın alarak çocuğunuzun da oyuncaklarını toplaması için teşvik etmiş olursunuz ya da en sık tercih edilen ve görünüm bakımından da son derece şık olan hasır dekoratif sepetlerden temiz ederek odanın sıcak ve huzurlu yanını ortaya çıkarabilirsiniz. Çocuk odasında kullanacağınız dekoratif sepetlerin içerisine oyuncak haricinde de farklı malzemeler koyabilirsiniz. Örneğin eğer oda çok küçükse ve kitaplık konulacak yer yoksa farklı boy seçeneklerinden yararlanarak satın alacağız oda ile uyumlu olan sepetleri raflara dizerek içlerine kitapları ve kırtasiye malzemelerini dizebilirsiniz. Birçok kullanım amacı olan bu dekoratif sepetler her anlamda kullanıcılarının eli ayağı oluyor.

       Favori Hasır Sepet

       Ahşap ve ahşap renk tonları bulundukları ortama doğallığı, saflığı, sadeliği, sıcaklığı ve huzuru getirir. Her renk ve tarz ile kolay kombin edilebilmesi ise bonus gibi gelir. Bambu ürünler ve aynı tarzı andıran hasır ürünler içinde durum aynıdır. Hasır ipten ya da hasır çubuklardan yapılan her ürün hep beğenilir. Bunların başında da hasır sepetler gelir. Herkesin bildiği ve beğendiği hasır ürünler pek çok alanda olduğu gibi sepetlerde de çok sık kullanılan ürünlerdir. Küçük, orta, büyük boyutlarda üretilen ve kullanım amacı doğrultusunda farklı ek parçalar ilave edilen bu sepet modelleri dilediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz. Banyoda kirli çamaşırlarınızı atmak için, mutfakta patates, soğan gibi malzemeleri kuru bir şekilde muhafaza edebilmek için, iş yerinizde çeşitli evrakları saklamak ya da hemen ulaşabilmek için. TV ünitesinin altına koyarak içerisine CD leri doldurmak için. Makyaj malzemelerinizi, hobilerinizi, saç tokalarını, takılarınızı muhafaza etmek için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Küçük boyları arasından uygun olanı seçerek mutfak dolabınıza çay, kahve, kabartma tozu, vanilya gibi kuru paketleri koyabilmek için kullanabilirsiniz. Kapaklı ve kapaksız olarak seçenekleri bulunan envaı çeşit hasır sepet modellerinden yararlanabilirsiniz.

       Farklı Yapıda ki Dekoratif Sepetler

       Desen, renk, boyut, model, şekil olarak birbirinden farklı türlerini bulabileceğiniz dekoratif sepetlerin üretildikleri malzemelere göre farklılıklar bulunur. Şık ve aynı zamanda plastik bir malzemeden üretilmiş olan dekoratif sepetler yıkanabilir olma özelliklerinden dolayı özellikle banyo gibi alanlarda kullanılır. Mutfak ta da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünlere meyve ve sebzeleri muhafaza ederek kullanabilirsiniz. Farklı yapıda bulunan sepetler arasında katlanabilir yapıdaki sepetler kullanım ihtiyacı kalktığında ya da boşaltılacağı zaman katlanarak yerden tasarruf etmenizi sağlayan özelliklerle doludur. Kumaş eve katlanabilir olan modelleri kirli sepetiniz yapabilir ya da küçük boylarını dilediğiniz eşyalarınızla doldurup kullanabilirsiniz. Özellikle kapaklı olan sepetlerin içerisine çoraplarınızı, İç çamaşırlarınızı, şal, şapka gibi ürünlerinizi koyarak hem düzeni sağlayabilirsiniz hem de görsel açıdan avantaj sağlayabilirsiniz.

       Dekoratif sepet modelleri her alanda karşımıza çıkmaları ile kullanıcıların akıllarına farklı dekorasyon yapma fikirlerini getiriyorlar. Sürekli değişen modelleri ile herkesin aklını başından alan dekoratif sepetler ofis, iş yeri, mağaza gibi alanlarda çok fazla karşımıza çıkmaktadırlar. Ofiste masanızın üzerinde kullanabilecek ya da dolaba koyabileceğiniz dekoratif sepetlerini kırtasiye malzemeleri, evraklar, özel eşyalarınız gibi farklı ürünler ile doldurup çalışma ortamınızda pratikliği sağlayabilirsiniz. Size ofis ortamında hem şık bir dekorasyon sağlayan hem de ortalıktaki dağınıklığı gideren bu kurtarıcı ürünler sayesinde daha az kalabalık ile ful yoğunlaşma işinize odaklanabilirsiniz. Karşımıza daha çok hasır, ahşap, plastik gibi malzemelerden çıkan bu ürünler metal olarak ta sık karşılaştığımız ürünlerdir. Tutacaklı olanları çok şirin bir hava katarken metal gövdeli olanlar daha dayanıklı bir hava yaratmaktadır. Farklı renklerde ve desenlerde sunulan metal dekoratif sepetler dış bahçenizde, terasta, balkonda şıklık yaratacak ürünlerdir. Aynı zamanda bu ürünlerin bir stant üzerinde 2 – 3 raflı olanlarından satın alarak meyvelerinizi ve sebzelerinizi kolaylıkla muhafaza edebilmek imkanı tanır. Tamamen kendi tarzınız doğrultusundan satın alacağınız bu ürünleri incelerken kullanım amacına ve yeterliliğine dikkat etmeyi unutmayın.

       Dekoratif Sepet Fiyatları

       Farklı modellere ve özelliklere sahip bin bir çeşit dekoratif sepet bulmak mümkün. Farklı boyları ve kullanım amaçları olan sepetler için dekoratif sepet fiyatları farklılık gösterir. Envaı çeşit dekoratif sepetleri incelemek ve ihtiyacınız olana sahip olmak için kaliteli alışverişin adresi olan Pazarama.com sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.