Body, Zıbın

11.521 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Kumaş

   Ürün Tipi

   Kol Tipi

   Adet

   Set

   Desen

    Yaka Tipi

    Fiyat

      Satıcı

       Kategori Body, Zıbın
       Varsayılan
        Toplam 20 / 11521 ürün

        Body, Zıbın

        Bebek body ve zıbınları, bebeğini kucağına almayı bekleyen anne adayları ve yenidoğanların kıyafet gardırobunu zenginleştirmek için en önemli parçalar arasında yer alır. Mevsime göre farklı stil ve kumaşlarla güncellenen bebek body ve zıbınlar rahatlığı stil ve konforla dengeler. Bebeğinizin gelişim aşaması doğrultusunda kategorize edilen bu ürünler, hastane çıkışından büyüme evresine kullanabileceğiniz yumuşak, nefes alabilir ve terletmeyen kumaşlardan üretilir.

        Bebek Body ve Zıbın Farkı Nedir?

        Zıbın ve body bebek giyiminde genellikle birbirinin yerine kullanılsa da temelde aralarında bazı farklar bulunur. Zıbın modelleri, genellikle koruyuculuk ve ısı yalıtımı açısında kış aylarında tercih edilir. Çıtçıtlı bebek body modelleri ise her mevsim kullanabileceğiniz pamuklu kumaşları ve çeşitli kol boyu uzunluklarıyla öne çıkar. Aralarında küçük farklılıklar olsa da kaliteli malzemelerden üretilen tüm erkek veya kız bebek body ve zıbınlar miniklerin hayatına konfor ve renk katmanızı sağlar.

        Bebek Body ve Zıbın Modelleri Nelerdir?

        Bebeklerinize kolay giydirilen, koruyuculuk ve konfor sağlayan bebek body zıbın çeşitleri, çok yönlülüğü sayesinde en çok tercih edilen kıyafetlerin başında gelir. Yenidoğan hastane çıkışı için kıyafet koleksiyonu oluşturmadan veya giysi dolabını yenilerle güncellemeden önce en çok kullanılan zıbın ve body çeşitlerini inceleyebilirsiniz:

        • Uzun Kollu Zıbın: Uzun kollu zıbın, özellikle kış aylarında bebeğinizi soğuktan korumak için tercih edebileceğiniz pratik ve konforlu ürünlerin başında gelir. Bebeklerin hassas tenlerine uygun şekilde alttan çıtçıtlı olarak üretilen bu ürünleri, en alt katman şeklinde kış boyunca giydirebilirsiniz.
        • Zıbın Atlet: Bebek zıbın atlet, havalar ısınmaya başladığında minikleri bunaltmadan veya rahatsız etmeden giydirmenizi sağlar. Genellikle kalın askı şeklinde tasarlanan atlet zıbınları tek başına veya set olarak yedekleyebilirsiniz.
        • Uzun Kollu Bebek Body: Uzun kollu bebek body, tek başına veya katman olarak kullanabileceğiniz alttan çıtçıtlı kıyafetler arasında yer alır. Pamuklu veya fitilli bebek body modellerini düz veya desenli olarak tercih edebilirsiniz.
        • Kısa Kollu Bebek Body: Kısa kollu bebek bodyler, çok fazla kıyafet değiştiren yenidoğanlarda veya daha büyük bebeklerde popüler bir seçenek. Bisiklet yakalı ve omuzdan çıtçıtlı olarak tasarlanan bu ürünleri kolayca giydirip çıkarabilirsiniz.
        • Kolsuz Bebek Body: Kolsuz bebek body, hem yaz hem kış için kullanabileceğiniz en işlevsel kıyafetler arasında yer alır. Kışın üzerine bebek üst giyim ürünleri ekleyerek giydirebileceğiniz kolsuz bodyleri yaz aylarında tek başına da kullanabilirsiniz.
        • Askılı Bebek Body: İnce askılı bebek body çeşitleri, sıcak günlerde bebeğinizin daha rahat hissetmesi için tasarlanır. Diğer mevsimlerde kıyafetlerin altında bir katman olarak kullanabileceğiniz bu ürünleri 2’li, 3’lü, 4’lü veya 5’li bebek body set halinde seçebilirsiniz.

        Bebek Body ve Zıbın Seçerken Neler Dikkate Alınmalı?

        Kız ve erkek bebek body veya zıbınlar, hem ebeveynlere hem de miniklere rahatlık vadeden başlıca giysiler arasındadır. Sevimli tasarımları ve pratik kullanımlarıyla öne çıkan çıtçıtlı bebek body ve zıbınlar farklı çeşitleri arasından maksimum kullanışlılık ve konfor sunan ürünleri seçmeniz gerekir. İşte body ve zıbın alışverişinden önce mutlaka bilinmesi gerekenler:

        • Bebekler, çok kısa sürede geliştikleri için bedenlerini doğru şekilde takip etmek ve buna uygun body zıbın alışveriş yapmak en önemli kriterlerden biridir. Harekete ve büyümeye yeterli alan sağlamak için bebeğinizin kaçıncı ayda olduğuna ve ilerdeki gelişim aşamalarına göre alışveriş yapabilirsiniz.
        • Bebek giyim markaları, body ve zıbın için pamuk gibi doğal olarak hassas malzemeleri kullanır. Ancak daha fazla doğallık için organik pamuk veya hipoalerjenik özelliklere sahip body/zıbın tercih edebilirsiniz.
        • Bebeklerin giyimindeki en önemli detaylardan biri de kolay giyinme ve pratik kullanım özellikleridir. Bunun için genellikle alttan çıtçıtlı şekilde tasarlanan body ve zıbınlar en akıllı seçenekler arasındadır. Özellikle kısa kollu bodylerde zarf şeklinde yandan çıtçıtlı ürünleri de seçebilirsiniz.
        • Farklı renk ve desenlerle zenginleştirilen bebek ürünleri, çocuğunuzun stiline eğlence katmanızı sağlar. Sevimli hayvan baskılarından çizgi film karakterlerine ve çiçek desenlerine uzanan tasarımlar her zevke ve duruma hitap eder. Tasarım ve stil açısından sevimli bir gardırop oluşturmak için mevsimsel temaları ve yılbaşı gibi özel günleri dikkate alabilirsiniz.
        • Bebeklerin kıyafetleri, gün içerisinde pek çok kez değiştiği için body ve zıbınları sürekli temizlemek gerekir. Bu nedenle yıkanmaya ve aşınmaya dayanabilecek kaliteli ürünlere yatırım yapmayı öncelik haline getirebilirsiniz.
        • Pamuk, bambu ve benzeri doğal kumaşlar kolay yıkanabilir özellikleri dolayısıyla bebek giyiminde sıklıkla tercih edilir. Yıkama sonrasında çıtçıtları, kumaş dokusu ve yapısı bozulmayacak ürünleri seçerek sürekli yeni kıyafet alışverişi yapmaktan da kurtulabilirsiniz.

        Bebek Body Zıbın Markaları ve Fiyatları

        Bebek body ve zıbın markaları, çok çeşitli stil ve boyut ihtiyaçları için her bütçeye uygun ürünler sunar. Bebeğinizin gardırobunun temel malzemelerini stoklamak için sunulan indirimler ve kampanyalar ise ihtiyaçlarınızı bütçenizi sarsmadan satın almanızı sağlar. Genel olarak bebek çıtçıtlı body ve zıbın fiyatları; marka, ürün, kumaş türü ve tasarım özellikleri doğrultusunda değişebilir. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayan kaliteli body ve zıbınlar satın aldığınızdan emin olmak için fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca kullanıcı deneyimlerinden yararlanmak için müşteri yorumlarını okuyabilir ve ürün derecelendirmelerini kontrol edebilirsiniz.

        Siz de sezonun en kaliteli ve sevimli bebek body zıbın modellerini pazarama.com ayrıcalıkları ile sipariş ederek bebeğinizin hayatına konfor ve şıklık katabilirsiniz.