Yabancı Dilde Kitaplar

11.836 ürün

Yazar

  Boyut

  Sayfa Sayısı Aralığı

   Yayınevi

    Kitap Türü

    Basım Dili

     Medya Cinsi

     Fiyat

       Satıcı

        Kategori Yabancı Dilde Kitaplar
        Varsayılan
         Toplam 20 / 11836 ürün

         Yabancı Dil Kitabı

         Günümüzde yabancı dil öğrenmek ve konuşabiliyor olmak bir zorunluluk haline gelmiştir. Dünya gündemini takip edebilmek, farklı ülke, insan ve kültürleri tanıyabilmek, mesleki yolculuğumuzda kullanabilmek, farklı ülkelerle hem iş hem de kişisel ilişkiler kurabilmek ve sürdürebilmek, farklı ülkelerdeki daha iyi koşullarda eğitim ve iş imkânlarını değerlendirebilmek için öncelikli şart yabancı dil öğrenmek ve iletişim kurabilmektir. Özellikle çocuklarımızın bir değil birkaç yabancı dili konuşabiliyor olması başarılı bir kariyer sahibi olabilmeleri için son derece önemlidir. Dil gelişimlerini hızlandırmak için de küçük yaşlardan itibaren eğitimlerine başlamak gereklidir.

         Yabancı dil eğitim kitapları kişinin kendi lisanı dışında ilgi duyduğu veya eğitim, iş, seyahat gibi sebeplerle öğrenme mecburiyetinde olduğu farklı bir lisanı öğrenmesi, temel eğitimini aldığı bir dili geliştirebilmesi veya araştırma yapıyorsa yabancı dille yazılmış kaynaklardan faydalanabilmesi için kullanabileceği kitaplardır. Eğitim haricinde hikâye, roman, şiir, biyografi, çeşitli makaleler, bilimsel kitaplar, dini kitaplar ve dünya klasikleri gibi farklı içeriklerdeki kitapları da yazılmış olduğu dilde okuma imkânına sahip olabilirsiniz. Günümüzde, özellikle yeni yetişen nesil dünyanın farklı ülkelerini gezme, farklı kültürleri gözlemleme ve farklı dilleri öğrenme konularında daha isteklidir ve bu durumun hem kişisel gelişimleri hem de kariyerleri için önemi büyüktür. Kitap seçimini yaparken kişisel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Kitaplarınız seyahat amaçlı ise gezilerinizde yanınızda taşıyabileceğiniz cep boy kitaplarımızı tercih edebilirsiniz. Eğitim amaçlı ise pek çok farklı dilde yazılmış anlatımlı test kitapları, dil bilgisi içerikli olanlar veya sözlükler size daha uygun olabilir. Çocuğunuz için seçim yapmak istiyorsanız yaşına ve dil gelişimine uygun olanlara yönelebilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınıza uygun kitaplara ulaşabilmek için Pazarama.com adresini ziyaret edebilir, farklı dillerdeki ve bütçenize uygun fiyatlardaki kitapları listeleyip seçiminizi yapabilirsiniz.

         Yabancı Dil Kitaplarının Çeşitleri

         Yabancı bir dil hakkında yeterli bilgiye sahip olabilmek için, eğitim ve edebiyat alanlarında birçok kitap seçeneği bulunmaktadır. Bir dili tam olarak öğrenebilmek için temel eğitimi aldıktan sonra o dilde yazılmış roman, şiir, araştırma gibi farklı içerikteki kitapları da okumanız, dilin karakterini daha iyi anlamanızı, kalıplara daha hâkim olmanızı ve onları doğru yerde kullanabilmenizi, günlük konuşmalara daha aşina olmanızı, hatta ait olduğu ülkenin kültürünü, tarihini ve insanlarını daha iyi tanımanızı ve anlamanızı sağlar. Bu nedenlerle farklı içerikteki kitaplara gereksinim duyduğunuzda Pazarama.com adresinden farklı çeşitlerdeki yabancı dil kitaplarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

          

         Amacınız dil öğrenmek veya az bildiğiniz yabancı dilinizi geliştirmek ise detaylı anlatımlı dilbilgisi kitaplarımız mevcuttur. Seviyenize göre test kitapları ve sözlükler de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra dünyaca ünlü yazar, şair, bilim ve din âlimlerinin hem kendi ana dillerinde yazılmış orijinal kitaplarına hem de farklı yabancı dillere yapılmış çevirilerine ulaşmanız mümkündür. Bu kitapların küçük yaştaki meraklıları için özel hazırlanmış ve dili basitleştirilmiş özet formları da bulunmaktadır. Dil öğrenmek biten bir süreç değildir, öğrenilmiş bir dili aktif olarak kullanmıyor iseniz hâkimiyetiniz hızla azalacaktır. Bilgilerinizi tazelemek ve güncel tutabilmek için de farklı türlerdeki yabancı dil kitaplarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca her insanın dünyayı gezip görme imkânı olmayabilir. Farklı kültürleri öğrenebilmek, ilgi duyduğunuz ülkeleri daha yakından tanıyabilmek, insanların yaşayışları, karakterleri gibi konularda bilgi sahibi olabilmek için o ülkenin dilinde yazılmış edebi eserleri, o ülke ve insanları hakkında yazılmış çeşitli kitapları, farklı alanlarda yapılmış inceleme ve araştırma kitaplarını, tarihi ve dini kitapları okumanız yeterli olacaktır. İstediğiniz içerikteki yabancı dil kitap çeşitlerini Pazarama.com adresinde bulabilirsiniz.

          

         Yabancı dil hikâye kitapları anne-babalar tarafından çok tercih edilmektedir. Henüz küçük yaştayken dil eğitimine başlamak hem öğrenme sürecini hızlandırmak hem de dile hâkimiyetin çok kuvvetli olmasını sağlamaktadır. Dil öğrenmenin en önemli şartı bol bol pratik yapmak ve konuşmaktır. Her zaman pratik yapmak mümkün olmayacağı için hikâye kitapları ile dil gelişimini desteklemek son derece gereklidir. Ayrıca bu durum çocukların okuma alışkanlığı kazanmasına da büyük katkı sağlar. Çocuklar farklı dilleri ayırt edebilme konusunda büyüklerine göre daha beceriklidirler. Öğrenmesini istediğiniz dillerde basit dil bilgisi ve hikâye kitapları edinerek birlikte okumanız ve pratik yapmanız çocuğunuzun ilerleyen yaşlarında bu dillere kolaylıkla hâkim olmasına büyük katkı sağlayacaktır.

          

         Yabancı dil kitapları İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Arapça gibi dünyada daha fazla insan tarafından konuşulan ve bilinen dillerde olabildiği gibi Çince, Japonca, Yunanca gibi daha az yaygın dillerde de olabilmektedir. Kendi ihtiyacınıza uygun olan tür ve dil ne ise ona göre seçiminizi yapabilirsiniz. Özellikle edebi eserler arasında William Shakespeare, Lev Tolstoy, Franz Kafka, Ernest Hemingway, Fyodor Dostoevsky, Charles Dickens gibi dünyaca ünlü yazarların en ünlü romanlarının kendi dillerinde yazılmış orijinallerini bulabilir ve okuyabilirsiniz. Tarih, bilim, din, coğrafya gibi konularda yazılmış kitaplara ulaşmanız da mümkündür. Ayrıca el becerileri, otomobil, dekorasyon, çeşitli koleksiyonlar, yemek gibi kişisel hobileriniz olabilir. Dünyada sizinle aynı zevklere sahip insanları tanımak ve hobilerini nasıl kullandıklarını, geliştirdiklerini incelemek ve kendinizi ilgi duyduğunuz alanlarda daha fazla geliştirmek için de farklı dillerde yazılmış kaynakları kullanabilirsiniz. Mimarlık, tıp, moda, hukuk gibi farklı konulara ilginiz varsa veya seçtiğiniz meslek bu gibi konularla bağlantılı ise hem önceki dönemlere ait kült haline gelmiş kaynakları hem de güncel içerikli olanları geniş kitap yelpazemizde bulabilirsiniz.

          

         Yabancı dil eğitim kitapları arasında sadece öğrenme amaçlı değil, yabancı dil sınavlarına hazırlık amaçlı da kullanabileceğiniz çok sayıda çeşit mevcuttur. TOEFL, YDS, YÖKDİL, IELTS, PTE ve IBT gibi sınavlara hazırlık sürecinde bu kitaplar size sınırsız kaynak sağlar ve başarıya giden yolda en büyük yardımcılarınız olur. Eğitmenlerin desteği ve yönlendirmesi ile size uygun olan özellikteki kitapları seçebilirsiniz.

          

         Yabancı Dil Kitaplarının Fiyatları

         Yabancı dil kitaplarının fiyatları, kitabın içeriğine ve özelliğine göre değişmektedir. Kitabın boyutu, sayfa sayısı, kâğıt ve kapak kalitesi gibi fiziksel özelliklerinin yanı sıra dili, markası, türü, konusu ve yazarı gibi içerik özellikleri de belirleyici fiyat unsurlarındandır. Kendi ihtiyaçlarınıza uygun olanları belirleyebilir, bütçenize uygun seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Eğitim, dünya klasikleri, çocuk hikâyeleri, hobi gibi alanlarda set halinde daha avantajlı fiyatlarla kitap satın alma imkânları bulunmaktadır. Çoklu satın aldığınız kitaplar arasından seçtiklerinizi özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kitap en anlamlı ve en özel hediyelerden birisidir. Aldığınız kişiye uygun bir kitap, o kişiyi herhangi bir hediyeden çok daha fazla mutlu edecektir. Günlük koşturmanızdan sonra kendinize ayırdığınız özel anlarda çay veya kahve eşliğinde okunan bir kitap günün stresinden sizi uzaklaştırdığı için ruhunuza en iyi gelecek terapilerden birisidir. Hem kişisel hem ruhsal gelişiminize katkı sağlayarak sizin daha bilge, daha duyarlı ve daha pozitif bir insan olmanıza yardımcı olur. Geniş bir kütüphane ve özenle saklanıp korunmuş kitaplar sizden sonraki nesillere bırakacağınız en anlamlı mirastır.

         Yabancı dil kitap çeşitlerimizi incelemek, fiyatları ve içerikleri hakkında bilgi edinmek için Pazarama.com adresini ziyaret edebilirsiniz.