Samsung

19.968 ürün

Kategori

  Renk

   Suya Dayanıklı

   Uyumlu Model

    Malzeme

    Ürün Türü

     Ürün Tipi

      Bağlantı Tipi

       Ekran Boyutu

        Hızlı Şarj

        Kılıf Tipi

        Fiyat

          Satıcı

           Marka Samsung
           Varsayılan
            Toplam 20 / 19968 ürün

            Samsung

            Samsung, elektronik aletler noktasında kalitesi ile her zaman tam not alan bir markadır. Hem kaliteli hem de kullanışlı ürünleri ile dikkat çeken marka; kişilerin beklentilerini ön planda tutarak üretimlerini yapar. Ev aletlerinden iş yerinde kullanılacak cihazlara kadar uzanan geniş bir yelpaze söz konusudur. Samsung ürünleri ile her açıdan avantajlı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

            Fonksiyonel Samsung Buzdolabı Modelleri

            Her evin temel ihtiyaçları arasında yer alan buzdolapları, beyaz eşya kategorisinin en önemli parçasını oluşturur. Samsung, buzdolabı üretiminde de adından söz ettirmeyi başarır. Samsung buzdolabı modelleri; pembeden beyaza, siyahtan inoxa kadar pek çok farklı renk tonu ile karşınıza çıkar. Bazı seçenekler dolap ve dondurucu şeklinde iki kapaklı dizayn edilir. Dondurucu kısmı üst tarafta yer alan modeller, klasik seçenekler arasındadır. Ancak buzluk kısmı altta bulunan seçenekler de vardır. Yanyana iki kapı şeklinde tasarlanan modeller de oldukça popülerdir. Hacmi, motor gücü ve enerji sınıfı farklılık gösteren modelleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda inceleyebilirsiniz. Cazip Samsung fiyatları ile bu ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

            Ergonomik Samsung Cep Telefonu ve Kulaklık Çeşitleri

            Samsung cep telefonu ve kulaklık modellerinde de iddialı tasarımlara yer verir. Samsung cep telefonu modelleri; 32 GB, 64 GB ve 128 GB gibi farklı depolama alanları ile sunulur. RAM kapasitesi ve diğer detaylar da modele göre farklılık gösterir. Bu sayede dilediğiniz uygulamayı rahat biçimde kullanabilirsiniz. Yüksek çözünürlüğe sahip kameraları ile net biçimde fotoğraf ya da video çekebilirsiniz. Samsung şarj aleti modelleri ile cihazların bataryalarını hızlı biçimde doldurmanız mümkündür. Tüm bunların yanı sıra markanın telefonlarının ses kalitesi de son derece iyidir. Bu kaliteyi Samsung kulaklık modelleri ile üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Kulak içi ya da kulak üstü şeklinde tasarlanan seçenekler, farklı yaş gruplarına hitap eder. Kablolu tasarımlar, geçmişten bugüne uzanan süreçte her dönem yoğun ilgi görür. İş hayatında tercih etmek için ise Samsung Bluetooth kulaklık modelleri ideal olur. Farklı renk seçenekleri arasında telefonunuza uygun tonları tercih edebilirsiniz.

            Güçlü ve Kullanışlı Samsung Elektrikli Süpürgeler

            Elektrikli süpürgeler, ev temizliğinde baş yardımcılar arasında kendine yer bulur. Farklı tasarımlara ve özelliklere sahip olan Samsung elektrikli süpürge modelleri, yeni nesil teknolojiler ile üretilir. Toz torbasız özellikleri bulunan seçenekler, temizliği ekstra pratik bir hale getirir. Toz haznelerinin temizliği de son derece kolay bir şekilde yapılır. Her kullanımdan sonra haznesini yıkayarak üst düzey performans elde edebilirsiniz. Mor, mavi ya da kırmızı gibi farklı renk tonları ile sunulan tasarımların her biri yüksek motor gücüne sahiptir. Bu sayede en ufak tozları dahi tek seferde çekebilir. İdeal kablo uzunlukları ile geniş metrekareli alanları bile kolay biçimde temizleyebilirsiniz.

            Yüksek Performanslı Samsung Çamaşır Makinesi Alternatifleri

            Beyaz eşya kategorisi denildiği zaman akla gelen önemli ürünlerden biri de çamaşır makineleri olur. Samsung çamaşır makinesi üretiminde de adından söz ettirir. Genelde siyah ve beyaz renk tonunda tasarlanan bu ürünler, evlerin dekorasyonuna kolayca uyum sağlar. Çekirdek aileler için 7 KG, 8 KG ve 9 KG çamaşır yıkama kapasitesine sahip modeller idealdir. Kalabalık aileler için ise 10 KG, 11 KG ve 16 KG gibi geniş kapasiteli seçenekler tavsiye edilir. Samsung çamaşır makinesi modellerinin bir kısmı hem yıkama hem de kurutma özelliğine sahiptir. Bu sayede tek cihaz ile iki ihtiyacı karşılamak mümkün hale gelir.

            Kurtarıcı Samsung Kurutma Makinesi Seçenekleri

            Teknolojinin gelişmesi ile beyaz eşya alanında da farklı tasarımlar ortaya çıkar. Kurutma makineleri, bu tasarımlar arasında yer alır. Özellikle çalışan ya da evi dar olan kişiler için çamaşır kurutmak genelde zorlu bir iş şeklinde görülür. Samsung kurutma makinesi modelleri ile bu soruna çözüm bulmak mümkündür. Gider borusu gibi ekstra parçaları bulunmayan bu cihazlar, priz olan her bölgede kullanım için uygundur. Balkon ya da kiler gibi depolama alanlarında dahi rahat biçimde kullanabilirsiniz. Bu cihazlar arasında seçim yaparken çamaşır makinesi modelinizin kapasitesini göz önünde bulundurmanız önerilir. Aynı kapasiteli bir cihaz tercih etmek, çıkan çamaşırları tek seferde kurutmanızı sağlar. Bu da size hem vakitten hem enerjiden tasarruf ettirir.

            Uzun Ömürlü Samsung Bulaşık Makineleri

            Özellikle kalabalık evler ve yoğun biçimde misafir ağırlayan kişiler için bulaşık makineleri en avantajlı beyaz eşyalar arasında yer alır. Samsung bulaşık makinesi modelleri, farklı program sayılarına sahip olup değişik ihtiyaçlara yanıt verir. 4, 5, 6 ya da 7 programları tasarımların her biri üst düzey performans gösterir. Cihazların üzerinde yer alan gösterge panelleri ile programların süreleri ve diğer detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Çatal, kaşık ve bıçak konulan sepetler, portatif şekilde dizayn edilir. Bu sayede makinenin doluluk oranına göre yerini rahatlıkla değiştirebilirsiniz.  

            Dört Mevsim Kullanımlık Samsung Klimalar

            Klimalar, hem kış hem de yaz mevsiminde kullanıma uygun cihazlardır. Samsung klima çeşitleri, sadece evlerde değil iş yerlerinde de sıklıkla tercih edilir. Modeller arasında dikey ve yatay seçeneklere denk gelmek mümkündür. Bu sayede kullanım alanınıza uygun boyutlarda seçim yapabilirsiniz. Seçeneklerin ısıtma ve soğutma oranı da modele göre farklılık gösterir. Seçim aşamasında bu detayları göz önünde bulundurmanız önerilir. Siz de pazarama.com üzerinden Samsung indirim fırsatlarını takip ederek alışverişlerinizde avantaj kazanabilirsiniz.