Kadın Pijama

9.259 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Kol Tipi

   Desen

    Mevsim

    Ürün Çeşidi

    Kumaş Materyali

     Paça Boyu

     Parça Sayısı

     Fiyat

       Satıcı

        Kategori Kadın Pijama
        Varsayılan
         Toplam 20 / 9259 ürün

         Kadın Pijama

         Kadın pijama, rahat kumaşları ve farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Ev giyim ürünleri arasında öne çıkan kadın pijamalar, hem uyurken hem de evde vakit geçirilirken giyilebiliyor. Kadın pijama çeşitleri, geniş bir ürün yelpazesinde kullanıcı beğenisine sunuluyor. Kadın pijamaların üretiminde farklı kumaşlar kullanılarak, pijamaların dört mevsim giyilmesi sağlanıyor. Kadınların farklı dönemlerdeyken giymesi mümkün olan pijamalar, farklı zevk ve beğenilere kolaylıkla hitap ediyor. Geniş beden aralıklarına sahip olan pijamalar arasından, seçim yapmak oldukça kolaylaşıyor. Kadın pijama seçenekleri aynı zamanda daha rahat ve konforlu şekilde uyunmasına olanak tanıyor. Takım halinde kullanıcılara sunulan kadın pijama modelleri aynı zamanda alt üst olarak ayrı ayrı da satılıyor. Yazımızı okumaya devam ederek, kadın uyku giyim ürünleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ürünleri daha yakından tanıyarak, hangi pijama modelinin sizin için ideal alternatifi oluşturduğunu keşfedebilirsiniz.

          

         Kadın Pijama Modelleri

         Kadın pijama modelleri, geniş bir çerçevede sunuluyor. Uykunun daha verimli alınmasını sağlayan kadın pijamalar, bu konforu sağlayabilmesi adına özel olarak tasarlanıyor. Kadın pijama özellikleri incelendiğinde, yumuşak ve rahatlık sağlayacak kumaşlardan üretildiği görülüyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kadın pijamalar, farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap ediyor. Kış aylarında daha kalın kumaşların kullanıldığı pijama modellerinde yazın terletmeyen ve ince kumaşlar kullanılıyor. Esnek kumaşları sayesinde, pijamalar içerisinde rahatlıkla hareket edilebiliyor. Farklı desenleri ve tasarımları, uyku kıyafetlerinin geniş kitlelere hitap etmesini sağlıyor.

          

               Yazlık Kadın Pijama

         Yazlık kadın pijama, sıcak yaz aylarında, ideal bir alternatif sunuyor. Yazlık kadın pijama modelleri, farklı tasarım ve renk seçenekleri ile kullanıcılara çeşitlilik sunuyor. Yazlık kadın pijamaların üretiminde ince kumaşlar tercih ediliyor. Bu kumaşlar, aynı zamanda terleme oranını da azaltıyor. Yazlık kadın pijama çeşitleri arasında oldukça ince ve uzun kollu modelleri görmek mümkün oluyor. Genellikle kısa kollu olan kadın pijama modellerinde, farklı renkler ve desenler kullanılıyor. Alt ve üst olarak ayrı ayrı alınabilen yazlık kadın pijama modelleri takım halinde de kullanıcılar ile buluşturuluyor. Yazın ferahlık isteyen kullanıcılar askılı üst ve kısa şortlardan oluşan takımları sıklıkla tercih ediyor. Tek parçadan oluşan yazlık kadın pijamalar, oldukça kolaylık sağlıyor. Tek parça kadın pijama modelleri arasında mini ve maxi gecelikler bulunuyor. Kadın yazlık pijamalar, hem uyku hem de ev giyiminde kendisine yer buluyor.

          

               Kışlık Kadın Pijama

         Kışlık kadın pijama, soğuk kış günlerinde geniş kitlelerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Kışlık kadın pijama modelleri arasında, oldukça farklı kumaş ve renklerin kullanıldığı pijama seçenekleri olduğu görülüyor. Kışlık kadın pijama özellikleri sayesinde, pijamalar hem yatarken hem de ev yaşantısında gün içerisinde kullanılabiliyor. Polar kadın pijama, soğuklardan minimum düzeyde etkilenilmesini sağlıyor. Genellikle alt üst takımlar halinde kullanıcı beğenisine sunulan pijama modellerinde, uzun kollu üst ve alt yer alıyor.

          

               Hamile Kadın Pijama

         Hamile kadın pijama, hamile olan kadınların konfor ve rahatlığı göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Hamile kadın pijama modelleri, hamileliğin farklı dönemlerinde kullanılabilmek adına dizayn ediliyor. Bazı hamile kadın pijama modelleri hamileliğin her döneminde giyilmeye uygunluk gösteriyor. Hamile kadın pijama çeşitleri arasında, 4 mevsim giyilmeye uygunluk gösteren pijamalar yer alıyor. Alt ve üstten oluşan hamile kadın pijama takımları, gecelik ve sabahlıktan da oluşabiliyor. Alt üst olan takımların alt kısımlarının belleri hamilelerin karınlarına baksı uygulamayacak tasarımlar taşıyor. Gecelikler ise, bol yapıları sayesinde hamilelerin farklı süreçlerde giymesi için uygunluk gösteriyor.

          

               Kadın Pijama Takımları

         Kadın pijama takımları, hem şık hem de spor giyim seçeneklerini içerisinde barındırıyor. Kadın pijama takımları içerisinde, uzun alt üst, askılı üst şort, kısa kollu üst midi alt veya farklı uzunluklarda gecelik ve sabahlık bulunuyor. Sunulann kadın pijama takımlarının fazla çeşit barındırması, farklı insanların zevk ve ihtiyaçlarına kolaylıkla yanıt verilebilmesini sağlıyor. Kadın pijama takımlarının tasarımında, oldukça farklı modellere yer veriliyor. 4 mevsim giyilebilmesi adına, kadın pijama takımlarının kumaşlarında farklı dokudaki ürünler tercih ediliyor.

          

               Desenli Kadın Pijama

         Desenli kadın pijama, eğlenceli tasarımları ile geniş kitlelere ulaşması başarıyor. Desenli kadın pijama modelleri içerisinde, ekoseler, ince veya kalın çizgiler, asimetrik veya geometrik şekiller görülebiliyor. Bazı desenli pijama çeşitleri arasında, kedi kulakları veya tavşan kulaklarının yer verildiği modeller, eğlenceli tasarımları ile dikkat çekiyor. Üzerinde hayvan veya çizgi film karakteri desenleri tercih edilen pijamalari geniş yaş aralığındaki insanlara ulaşmayı başarıyor.

          

               Kadın Gelin Pijama

         Kadın gelin pijama, çeyizlerde kendine yer buluyor. Çeyiz alışverişinin olmazsa olmazları arasında yer alan kadın gelin pijama modelleri, birbirinden şık tasarımlarıyla öne çıkıyor. Kadın gelin pijama çeşitleri, farklı parçaların birleşmesinden ortaya çıkıyor. Genellikle saten kumaşın kullanıldığı gelin pijamaları, oldukça beğeniliyor. Gelin kadın pijamalarında, dantel ve işlemelere yer veriliyor. Bu sayede oldukça şık görünümler elde edilebiliyor. Oldukça geniş bir renk skalasına sahip olan  kadın gelin pijamalar, farklı mevsimlerde kullanıma uygunluk gösteriyor.

          

         Kadın Pijama Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

         Kadın pijama alırken nelere dikkat etmeli sorusuna pratik şekilde cevap verilebiliyor. İlk olarak kadın pijama alırken, doğru ölçülerin seçilmesi gerekiyor. Pijamalarda en çok aranan özellikler, rahatlık ve konfor oluyor. O sebeple kadın pijama satın alırken, kişilerin içerisinde rahat hareket edebileceği modelleri tercih etmesi avantaj sağlıyor. Pijamanın bedene uygunluk göstermemesi, uyku konforunu da doğrudan etkileyebiliyor. Kadın pijama alışverişi sırasında dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise, mevsime uygun pijama seçiminin yapılması. Soğuk kış günlerinde, sıcak tutacak kumaşlardan üretilen kadın pijama takımlarının tercih edilmesi avantaj sağlıyor. Yazın ise, kişilerin üzerine yapışmayacak ve terletmeyecek özellikler taşıyan kadın pijamalarının tercih edilmesi gerekiyor. Uyku kalitesini arttırmada kadın pijamalarının renkleri de önem taşıyor. Renklerin uyku üzerinde büyük bir etkisi bulunduğu belirtiliyor. Bu düşünceden yola çıkılarak yapılan araştırmalarda mavi kadın pijama takımlarının, uykuya dalış süresini kısalttığı gözlemleniyor. Mor renginin de sakinleştirici özelliği bulunuyor. Mor kadın pijama takımları, kalp atışlarını yavaşlatarak, kaliteli bir uyku çekilmesine yardımcı oluyor. Pijamalar içerisinde rahat edilmesi için, bol kesimli olmalı. Fakat çok bol olması gece uyurken hareketlerinizi kısıtlayabilir. O sebeple pijamanın bedeninize tam uygunluk göstermesi gerekli. Pijama altının uzun olması veya üst kısmının kollarının uzun olması hareketleri kısıtlayabiliyor.

          

         Kadın Pijama Fiyatları

         Kadın pijama fiyatları arasında karşılaştırma yapmak için, Pazarama.com’un sunduğu bilgilerden yararlanabilirsiniz. Kadın pijama özellik ve fiyat bilgileri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Pazarama.com rehberliğine güvenebilirsiniz. Kadın pijama fiyatları pek çok unsur sebebiyle değişkenlik gösteriyor. Bu değişikliğe sebep olan unsurlar arasında, marka, kumaş ve tasarım oldukça büyük rol oynuyor. Hassas bir cilde sahipseniz organik kumaşlı kadın pijama fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Gelin kadın pijama fiyat alternatiflerini inceleyerek, çeyizinizde yer almasını istediğiniz takıma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kadın pijama yorumları kısmını okuyarak, kullanıcıların ilgilendiğiniz üründen ne kadar memnun kaldığını öğrenebilirsiniz. İndirimli kadın pijama modelleri arasından seçim yaparak, ekonomik fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.