Kahvaltı Takımı

910 ürün

Malzeme

  Kişi Sayısı

  Parça Sayısı

   Çay Fincanı/Bardağı Sayısı

   Renk

    Çaydanlık

    Yumurtalık

    Reçellik

    Peçetelik

    Tuzluk-Biberlik

    Fiyat

      Satıcı

       Kategori Kahvaltı Takımı
       Varsayılan
        Toplam 20 / 910 ürün

        Kahvaltı Takımı 

        Kahvaltı takımı seçenekleri mutfaklara ve sofralara ayrı bir hava ve şıklık katan ürünler arasında yer alır. Bu takımların birçok farklı rengi, deseni ve formu bulunur. Aynı zamanda bu ürünler ebat özelliği konusunda da birbirinden ayrılabilir. Mutfak tarzına uygun olacak şekilde kişiler dilediği gibi seçim yapabilir. 

        Birbirinden Şık Kahvaltı Takımı Seçenekleri 

        Kahvaltı takımı 6 kişilik modeller genel olarak 36, 23 ya da 18 parça seçenekleriyle kişilerin karşısına çıkar. Parça sayısı arttıkça takım içerisindeki kahvaltılık ürünleri de buna bağlı şekilde artış gösterir. Bu takımlar düz renklere sahip olabileceği gibi son derece karışık renkli ve desenli formlara da sahiptir. Kişiler bu noktada zevklerine ve isteklerine göre kolay bir şekilde seçim yapabilir. Bu takımlar günlük hayatta kullanılabileceği gibi aynı zamanda misafir ağırlamak için de rahat bir şekilde tercih edilebilir. Bazı ürünlerde dayanıklılık seviyesini artırmak için kaliteli stoneware malzeme tercih edilir. Böylece takım parçaları yüksek sıcağa karşı dayanıklı hale getirilir. 

         

        Kahvaltı takımı 12 kişilik ürünler ise genel olarak seramik ya da porselen malzeme kullanılarak özenle üretilir. Bu modeller şık duruşları ve modern formları ile büyük ölçüde dikkat çeker. Böylece kişiler hem kendini hem de ağırladıkları misafirleri şımartabilir. Bu modellere ait birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Modeller düz beyaz renge sahip olabileceği gibi bazı modellerde canlı renkler ve desenler de görülebilir.  

         

        Kahvaltı takımı porselen modeller uzun süreli kullanıma uygun olması için son derece kaliteli bir şekilde tasarlanır. Böylece kullanıma bağlı olarak takım parçalarının zaman içinde deforme olması ya da çizilmesi önlenir. Aynı zamanda bazı ürünler bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun özellikler taşıdığı için kişilere büyük bir kolaylık sağlar. Bu modellerde özellikle çiçek motifli takımlar büyük ölçüde dikkat çeker.  

         

        Cam kahvaltı takımı modelleri genel olarak kapaklı bir forma da sahiptir. Bu nedenle kişiler bu takımları aynı zamanda buzdolabında da kolaylıkla muhafaza edebilir. Böylece saklama kabı içerisinde yer alan kahvaltılıkların tüketim süresi de uzatılabilir. Kahvaltı takımı kapaklı modeller bu yönüyle kişilere büyük bir konfor alanı sunar. Bu kapak parçaları cam olabileceği gibi aynı zamanda ahşap ya da plastik yapıda da üretilebilir. 

        Kahvaltı Takımı Önerileri 

        2 kişilik kahvaltı takımı modelleri genel olarak yalnız yaşayan ya da çekirdek aileye sahip olan kişiler için uygun nitelikler taşır. 4 kişilik kahvaltı takımı modelleri ise daha geniş aileler tarafından ya da misafir ağırlamayı seven kişiler tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Bu modeller arasında kişilerin seçebileceği onlarca model yer alır. Modeller renk, materyal, yıkama seçeneği, form olarak birbirinden farklı özellikler taşır.  

        Cam kahvaltı tabağı modellerinin hem saklama aşaması hem de temizleme aşaması son derece basit niteliklere sahiptir. Bu modeller genel olarak kare ya da dikdörtgen formunda üretilir. İdeal boyutları sayesinde bu ürünlere birçok kahvaltılık çeşidi kolay bir şekilde sığabilir. Kahvaltı takım seti modelleri farklı tarzlara hitap edecek birçok seçeneğe sahiptir. Bazı modellerde renkli çiçek desenleri bulunurken bazılarında ise çeşitli hayvan figürleri yer alır. Aynı zamanda bazı takımlarda yıldızlar, çizgisel formlar ya da kelebekler görebilirsiniz. Klasik bir tarz arayışında olan kişiler tek renge sahip düz modelleri değerlendirebilir. 

         

        Şık kahvaltı takımı misafir ağırlamak için son derece uygun ürünlerdir. Bu modeller evine sıklıkla kalabalık misafirler gelen kişiler tarafından tercih edilebilir. Böylece kahvaltı öğününde tercih edilecek bu parçalar sayesinde oldukça şık bir masa görünümü elde edilebilir. Kahvaltı takımı önerileri görüldüğü üzere son derece geniş bir yelpazeye sahiptir. Kişiler isteklerine, bütçelerine ve zevklerine göre onlarca model arasından dilediği takımı gönül rahatlığı ile seçebilir. Bu noktada takımların kaç kişilik ve kaç parça olduğuna detaylı bir şekilde göz atılabilir. Bu unsura bağlı olarak kişiler ihtiyaçlarını karşılayacak bir ürün seçiminde bulunabilir. 

        Kahvaltı Takımı Setleri ile Tarzını Mutfağına Taşı 

        Oval kahvaltı tabağı modern görünümü ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarır. Bu tabaklar adından da anlaşılacağı üzere oval bir kesime sahiptir. Oval kahvaltı takımı geniş parça seçeneğiyle de ilgi çeken ürünler arasında yer alır. Takım içerisinde servis tabakları, çay bardak ve tabakları, sosluklar, çay kaşıkları, zeytinlik ve kepçe seti gibi birçok farklı ürün yer alır. Tüm parçalar kullanışlı özellikleriyle kahvaltı vakitlerini daha kaliteli bir hale getirir. Bu kaliteli parçalar eşliğinde kahvaltı masasında keyifli vakitler geçirilebilir.  

         

        Yemek kahvaltı takımı modellerinde genel olarak daha geniş servis tabakları görmek mümkündür. Bu tabaklar düz bir yapıya sahiptir ve içerisine kahvaltılık koymak için oldukça idealdir. Zeytinli kahvaltı takımı ürünlerinin bünyesinde zeytinlik adı verilen parçalar yer alır. Bu parçalar küçük kase şeklinde ve içerisine zeytin koymaya uygun nitelikler taşır. Aynı zamanda bu ürünlerin elde yıkanmasında ya da bulaşık makinesinde temizlenmesinde de herhangi bir sakınca görülmez. Ürünler bu yönüyle de kişilere mutfakta geçirdikleri vakit açısından tasarruf etmelerini sağlar.  

        Farklı Modellerde Kahvaltı Takımları 

        Kahvaltı takım fiyatları bu noktada uygun özellikleriyle ön plana çıkar. Bu ürünlerin fiyatları parça sayısına, malzeme kalitesine, kaç kişilik olduğuna ve birçok faktöre göre değişiklik gösterebilir. Kişilerin zevkleri ve bütçeleri doğrultusunda dilediği kahvaltılık ürünlerini seçmesi mümkün hale gelir. Ürün seçme aşamasına geçmeden önce kullanıcıların ürün açıklamalarını iyi bir şekilde okuması gerekir. Çelik kahvaltı tabakları genel olarak geleneksel formlarla ön plana çıkıyor denilebilir. Sahip oldukları çelik malzeme sayesinde bu ürünler uzun süreli kullanıma da uygun nitelikler taşır. Bu tabakların içerisine genel olarak kahvaltılık reçel konulabilir.  

         

        Gri kahvaltı takımı seçenekleri asil ve modern görünümleriyle büyük ölçüde rağbet görüyor. Bu modellerin beyaz renge sahip takımlarla çok güzel bir uyum sağladığı söylenebilir. Genellikle sade bir tasarıma sahip modeller sade tarza sahip kişiler tarafından tercih edilebilir. Lüks kahvaltı takımı modelleri 6, 8 veya 12 kişilik parçalar şeklinde üretilebilir. Bu modellerde düz renklere rastlanabileceği gibi canlı renklerde desenlere de rastlanabilir. Farklı marka ve modeller ile sunulan ürün çeşitlerini Pazarama üzerinde detaylı bir inceleme sağlayarak tüm kahvaltılık modellerine kolay bir şekilde göz atabilirsiniz. Ürünlerin özelliklerini ve açıklama bölümlerini okuduktan sonra kendinize en uygun sofra, servis ve sunum ürün seçiminde bulunabilir, satın alma aşamasına geçiş yapabilirsiniz.