İhlal Bildirimi

Pazarama İhlal Bildiri Formu Hakkında

Bir hak sahibi veya hak sahibinin temsilcisi olarak Pazarama.com internet sitesi veya uygulamasında yer alan bir ürünün fikri mülkiyet haklarınızı (örneğin telif hakları, marka veya patent hakları) ihlal etmesi durmunda gerekçe, delil ve belgeleri de ibraz ederek şikayetinizi bize iletmek için lütfen formu doldurunuz.

Hak İhlali Bildirim formu Elektronik Ticaret Aracı Hizmet Sağlayıcı Ve Elektronik Ticaret Hizmet Sağlayıcılar Hakkında Yönetmelik kapsamında, fikri mülkiyet hakkı sahiplerinin ve temsilcilerinin telif hakkı ve ticari marka sorunları gibi fikri mülkiyet ihlali iddiaları konusunda Pazarama’ya bildirimde bulunmak amacıyla kullanması için hazırlanmıştır.

Bildirim formunu gönderilmesi ile Pazarama ve bağlı şirketlerine bildiriminizi işleme koymak için ilgili bilgileri kullanma hakkı verilmiş olacaktır. Bu hak, iddia edilen ihlal içeriğinin sunulmasına dahil olan tüm kişilere bildirim formunun iletilmesi hakkını da içermektedir.

Fikri ve sınai hak ihlali dışındaki bildirimlerinizi Müşteri Hizmetleri menüsü altındaki Bize Ulaşın alanından iletebilir, sorularınız için 0850 724 79 76 numaralı telefondan Çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

İhlal Bildirimi

İhlal bildiriminde bulunabilmek için bireysel ve gerçek tüzel kişilik olan kullanıcıların giriş yapmaları gerekmektedir. Tüzel kuruluş ve hesaplar giriş yapmadan devam ediniz.

Bireysel
Tüzel