Çeyiz Seti

365 ürün

Renk

  Çarşaf Tipi

  Yastık Kılıfı Sayısı

  Tema

  Çeyiz Tipi

  Yastık Sayısı

  Havlu Seti İçeriği

  Dantelli

  Havlu Sayısı

  Bornoz Sayısı

  Fiyat

    Satıcı

     Kategori Çeyiz Seti
     Varsayılan
      Toplam 20 / 365 ürün

      Çeyiz Seti

      Çeyiz seti, yatak odası, banyo, mutfak, salon veya evin diğer alanlarında ihtiyaç duyulan tekstil ürünlerinin birlikte sunulduğu paketlerdir. Yeni evlenenler veya ev kuranlar için özel olarak hazırlanan bu setlerin içerisinde nevresim takımı, havlu, bornoz, yatak örtüsü, yastık, kumaş, perde, bohça, halı, ev eşyası, dekorasyon objeleri ve mutfak tekstili gibi pek çok ürün yer alır. Evin veya hediye vereceğiniz kişinin eksikleri doğrultusunda farklı kapsamlarda hazırlanan çeyiz setlerini tercih edebilirsiniz.

      Çeyiz Seti Ürünleri ve Özellikleri Nelerdir?

      Çeyiz setleri, evlenen veya yeni ev kuran çiftlerin eksiklerini tamamlamak için çeşitli ürünlerden oluşan paketlerdir. Genellikle düğün öncesinde kadın ve erkek tarafının ailesi, yakınları veya kendileri tarafından hazırlanır. Gelenekler doğrultusunda evin yatak odası, mutfak, banyo ve salon gibi tüm alanları için ayrı bir çeyiz seti bulunur. Çeyiz setleri hakkında daha fazlasını öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda akıllı ve ekonomik şekilde alışveriş yapma fırsatı elde edebilirsiniz.

      Yatak Odası Çeyiz Seti

      Yatak odası çeyiz seti, tüm yatak odası tekstil ihtiyaçlarını aynı anda karşılamanızı sağlayan işlevsel paketler halinde sunulur. Set içerisinde 5, 6, 7, 8, 9, 10 parça ve daha fazla sayıda ürün yer alabilir. Yatak odası çeyiz setlerinde en çok bulunan ürünlerin başında çarşaf, yastık, yastık kılıfı, kırlent, yorgan kılıfı, yatak örtüsü, battaniye, pike veya yorgan gibi temel ürünler gelir. Set içerisindeki tüm yatak odası tekstili ürünleri hem stil hem de konfor eklemek üzere özenle seçilir.

      Çeyiz seti nevresim takımı, yatak odalarının en önemli ürünlerini tek bir paket halinde satın almanızı sağlar. En az bir çarşaf, yorgan ve yastık kılıfı olarak tasarlanan setlerde ekstra yatak örtüsü de bulunabilir. Nevresim takımları; evin ambiyansı doğrultusunda dantelli, saten, patchworklü, kadife, jakarlı, işlemeli veya desenli alternatiflerden oluşur. Renk yelpazesi de farklı stil ve zevklere uygun olarak son derece geniştir. Ancak çeyiz setleri genellikle  gümüş, altın, lacivert, rose, mürdüm ve petrol yeşili gibi görkemli renklerde tercih edilir. Minimalist ev eşyalarından hoşlanan çiftler için daha nötr renklerde çeyiz setleri de bulunur.

      Çeyiz Seti Ev Tekstili

      Düğün öncesinde evlerinin eşyalarını hazırlamak isteyen çiftler için perde, halı, kilim, kumaş, salon ve mutfak tekstili ürünleri de paket halinde sunulur. Çeyiz seti ev tekstili çeşitleri genellikle evin farklı odalarının dekorasyon ve kullanım ihtiyaçlarına göre sınıflandırılır. Perde, halı, kumaş ve kilim gibi evin tüm alanlarının ortak ihtiyacı olan ürünler ise birbirleriyle uyumlu şekilde çeyiz setleri içinde yer alır.

      Salon tekstili çeyiz setleri; koltuk şalı, dekoratif battaniye, koltuk örtüsü, dekoratif yastık, sandalye kılıfı ve minder gibi hem şık hem işlevsel ürünlerden oluşur. Salon tekstili paketlerindeki örtü, minder ve kılıflar uyumlu renk ve desenleri ile yaşam alanlarını zenginleştirir. Evin en çok kullanılan yeri olan mutfak tekstili ürünleri ise masa örtüsü, Amerikan servisi, kırlent, runner, kumaş peçete, havlu, kurulama bezi, önlük ve aşçı kıyafetleridir. Bu ürünlerin 2 veya daha fazlasının yer aldığı setler mutfak dekorasyonu ve ihtiyaçları doğrultusunda seçilebilir.

      Çeyiz Seti Banyo Tekstili

      Banyo çeyiz seti tekstili; bornoz takımı, banyo paspası, klozet takımı, duş perdesi, plaj havlusu, peştemal, ayak, yüz, el ve baş havlusu olmak çeşitli ürünlerin birleşiminden oluşur. Tüm bu banyo tekstili ürünlerini aynı anda sunan mega çeyiz setleri veya daha az sayıda üründen oluşan alternatifler vardır. Bornoz takımı, ayak, yüz, el ve baş havlusu çeyiz paketlerinin en temel ürünleri arasında yer alır.

      Türk pamuğu veya bambu gibi kaliteli liflerden üretilen bornoz takımları ve havlu setleri, yeni evli çiftlerin banyolarına uzun yıllar değer katabilir. Banyo paspası ve klozet takımları ise dekorasyonu zenginleştirmek ve aynı zamanda zeminde güvenli şekilde adım atmak için set halinde satın alınabilir. Bazı banyo tekstili setlerimde klozet takımları ile uyumlu duş perdeleri ve aksesuarlar da yer alabilir.

      Her İhtiyaca Uygun Çeyiz Seti Çeşitleri

      Çeyiz seti ev eşyaları; sıfırdan döşenen bir yaşam alanı için görsel ve işlevsel anlamda ihtiyaç duyulan tüm ürünleri kapsar. Ancak her çeyiz setinin içerisinde yer alan ürünlere göre paketler sınıflandırılır. Mega, orta ve mini çeyiz seti çeşitleri evin farklı alanlarına ihtiyaç duyulan eşya sayısına göre hazırlanır.

      Mini çeyiz seti genellikle 2 veya 3 ürün şeklinde az sayıdaki ihtiyaçlara uygun olarak hazırlanır. Mega boy setler ise 50, 60, 70 ve daha fazla parça ev eşyasından oluşan komple ihtiyaç paketleridir. Çeyiz setleri, eşyaların damat veya gelinin ailesine götürülmesi ya da evde sergilenmesi için bohçalar içerisine yerleştirilir. Bu nedenle çeyiz setleri alırken eşyaların büyüklüğüne uygun bohçalar da satın almanız gerekir.

      Bütçe Dostu Çeyiz Seti Fiyatları

      Yeni ev kurmak, masraflı bir süreç olduğundan çeyiz seti satın alırken hem ekonomik hem kaliteli ürünler seçmek önemlidir. Çeyiz seti fiyatları ise genel olarak markalara, ürün çeşitliliğine, kaliteye ve set kapsamına göre değişebilir. Sevdiğiniz markaların çeyiz seti indirimlerini ve kampanyalarını takip etmek evinizin ihtiyaçlarına da uygun fiyatlarla sahip olmanıza imkan sunar. Ayrıca çeyiz seti kullanıcılarının yorum ve tavsiyelerini takip ederek de kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

      Siz de pazarama.com’un çeyiz seti ev eşyası kategorisindeki farklı ürünleri inceleyebilir, kendiniz veya yakınlarınız için en iyi setleri kolayca satın alabilirsiniz!