Yenidoğan Hastane Çıkışı

2.045 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Kumaş

   Desen

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Yenidoğan Hastane Çıkışı
      Varsayılan
       Toplam 20 / 2045 ürün

       Yeni Doğan Hastane Çıkışı

       Annelik dünyanın en güzel hislerinin başında gelir. Doğumuna az kalan anne adaylarının önceliğinde yeni doğan hastane çıkışı çeşitleri vardır. Hastane çıkış setleri her bebeğin doğumdan itibaren ilk olarak üzerlerine giydirilen kıyafetleri kapsamaktadır. Kız bebekler ve erkek bebekler için ayrı ayrı konseptlerde hazırlanan bu ürünler aynı zamanda hem kız hem erkek bebeklerin giyebileceği renklerde de bulunmaktadır. Bebeğinizin ilk giysi ihtiyaçlarını bulabileceğiniz bu setler içerisinde zıbın, atlet, pijama, eldiven, şapka, mendil, önlük, kundak ve daha farklı parçalar bulunur. Bu yeni doğan hastane çıkışı setleri bebekler dünyaya gelmeden alınıp hazırda bulundurulması gereken en önemli eşyaların başında gelir. İlk doğduğu andan itibaren bebeğinizin tenine değecek olan bu eşyaların kaliteli ve bebeklerin hassas ciltlerine uygun olacak şekilde üretilmiş olmaları gerekmektedir. Organik olarak üretilmiş olan modellerinden ve %100 pamuk içerikli olan modellerinden tercih etmeniz bebeğinizin rahat etmesi açısından son derece önemlidir. Farklı desenlerde ve modellerde bulunan yeni doğan hastane çıkışı çeşitlerini Pazarama.com adresinden güvenle satın alabilirsiniz.

       Yeni doğan Hastane Çıkışı Seti Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

       Bebekler dünyaya ilk geldikleri zamanlarda savunmasız vücut anatomisine sahiptirler. 9 ay boyunca anne karnında durmuş olan bebeklerin dış dünyaya alışması zaman alır. Bu süreçte bebeğinizin bu dönemi kolay ve sorunsuz geçirebilmesi için uygun özelliklerde üretilen kıyafet ve ürünlerden kullanmanız hem ebeveynlerin hem de bebeklerin daha rahat olmasını sağlayacaktır. Yeni doğmuş bebekleriniz için ilk alacağınız eşyalar arasında hastane çıkışı denilen kıyafet setleri bulunur. Bu setlerin içerisinde zıbın, pijama, tulum, şapka, eldiven, kundak, mendil gibi parçalar yer alır. Burada en önemlisi seçeceğiniz bu setlerin dış görünüşünden çok kumaş yapısıdır. Bebeğiniz için satın alacağınız yeni doğan hastanesi çıkışı çeşitlerinin %100 pamuktan üretilmesi gerekmektedir. Böylelikle hassas cildi tahriş olmayacak ve cilt problemleri yaşamayacaktır. Fazla baskılı olmayan ve naylon, polyester, sentetik boya gibi kimyasalların kullanılmadığı takımlardan tercih etmelisiniz.

       Bebeklerin ilk kıyafetleri olacak olan hastane çıkışı setleri içerisinde bulunan parçalar bakımından farklılık gösterir. 5’li ve 10’lu parçalı setler olduğu gibi daha fazla parçalara sahip setlerde bulunur. Kaç parçalı set alacağınız sizin tercihinize kalmıştır. Ancak ilk etapta 5li setler yeterli olabilmektedir. Bu setleri seçerken bebeğinizin en az ilk 3 ayına kadar rahat edebileceği şekilde seçim yapmalısınız. Özellikle ilk 3 ay bebekler gününün çoğunu uyuyarak geçirmektedir ve bu sebeple rahat kıyafetler içerisinde olması son derece önemlidir. Üzerlerinde nakış, dantel, boncuk tarzı süslerin yer almadığı düz sade ve konforlu olan kıyafetlerin bulunduğu setler ilk etapta daha fazla avantaj sağlayacak olan ürünlerdir. Kız ve erkek bebeğinize uygun olacak renklerde ve modellerde tercih ederek bebeğinizin konforlu ve sevimli olmasını bu hastane çıkışı setleri ile sağlayabilirsiniz.

       Yeni Doğan Setlerinde Mevsimine Özel Alternatifler

       Bebeğinize satın alacağınız yeni doğan hastane çıkış setlerinin hangi mevsimde dünyaya geldiğiyle doğru seçim yapmanız son derece önemlidir. Anne karnında ısıya alışan bebek dış dünyanın havasına alışmakta belirli zaman ister. Serin ve soğuk havalarda bebekler için özel olarak tasarlanan kışlık hastane çıkışı setleri ile içiniz rahat ve bebeğim üşür mü düşüncesi olmadan rahatlıkla satın alabilirsiniz. Erkek ve kız bebeklere özel olarak tasarlanmış olan bu kışlık hastane çıkışları bebeğinizi rahatsız etmeyecek yapıda %100 pamuk kumaştan ve daha kalın olacak şekilde üretilmiş ürünlerdir. Organik kumaş ile üretilmiş ve bebeğinizin bedenini sıkmayacak aynı zamanda dokusunun rahatsız etmeyeceği nefes alabilen yapıda ipeksi bir dokunuşla üretilmiş ürünlerdir. Ebeveynlerin rahat bir nefes almasını sağlayan bu takımlar bebekleriniz için ilk aylarını sağlıkla ve konfor içinde geçirmelerini desteklemektedir. Bebeğinizin her mevsim de kullanabileceği özellikte üretilen hastane çıkışlarının yanı sıra aynı zamanda sadece yaz mevsimlerinde kullanabileceği modellerde mevcuttur. Yüksek konfor sunan yazlık modeller ile bebeğiniz yazın sıcağından etkilenmeyecek ve çok daha rahat bir şekilde geçirecektir. Sıcak ve ılık havalarda bebeğiniz için en doğru seçim olan yazlık yeni doğan hastane çıkışları ile bebeklerinizin ciltleri etkilenmeyecek ve isilik, pişik gibi sıcak havaların sebep olduğu cilt sorunları ile karşılaşmayarak yaz mevsimini sorunsuz bir şekilde geçireceklerdir. Kaliteli ve ince yapılı kumaşlarının ergonomik tasarımları sayesinde bebeğiniz bu sıcak yaz günlerinde huzurlu vakit geçirecektir. Birçok farklı renklerde ve desenlerde bulabileceğiniz bu ürünler ile bebekleriniz hem sevimli görünecek hem de konforlu hareket sağlayabileceklerdir. Yazlık yeni doğan hastane çıkışları setleri arasında yaz mevsimine uygun olacak parçalar ile uzun kol yerine kolsuz ve kısa kollu seçenekleri ile tek seferde birçok parçaya sahip olarak hem ekonomik anlamda hem de işlevsellik anlamında fayda göreceğiniz bu modeller her anne babanın çocuk sahibi olduğu ilk dönemlerde âdeta kurtarıcı ürünleri olmaktadır. Ebeveynler bebekleri için en iyisini isterler. Bu setler ve bu setler gibi farklı yardımcı ve destekleyici ürünler günümüzde birçok anlamda ebeveynlerin bu süreci daha kolay bir şekilde atlatmalarına ve aynı zamanda bebeklerin daha sağlıklı gelişimlerine katkı sağlarlar.

       Bebekler İçin Özel Takımlar

       Tekstil sektöründe son yıllarda her anlamda gelişen teknoloji ve moda bebekler alanında da son derece yenilikçi ve öncü olmayı başarmışlardır. Bebeklerinize ilk doğdukları andan itibaren giydirebileceğiniz bebek tulumlarının düğün, sünnet düğünü, mevlit gibi özel günlerde olan ve onları minik prenses ve minik prens gibi görünmelerini sağlayan birçok farklı model ve konsept’ e ürünler ebeveynlerin beğenisine sunulmuştur. Daha çok bebek mevlütlerinde tercih edilen bu takımlar yakınlarının düğün gibi organizasyonlarında bebeklerine giydirilmek üzere de tercih edilen ürünlerdir. Sağlıklı kumaşlardan üretilmiş olan ve aynı zamanda üzerlerinde farklı aksesuarları ve tasarımları bulunan bu takımları bebeğinize giydireceğiniz birkaç saat için konforlu olacağı düşünüldüğünde son derece sevilen ürünler olmuşlardır. Herhangi bir zararlı aksesuar içermeyen modellerinden iğne, pul gibi detayları olanlardan tercih etmemeniz en azından içinizi rahat ettirecek bir detaydır. Bunun yanı sıra spor tutkunu anne babaların bebekleri için seçecekleri taraftarlı setler ile eğlenceli taraflarını açığa çıkararak bebeklerinin âdeta mini bir fanatik olarak görünmelerini sağlarlar. Ayrıca üzerlerinde yazıları olan yeni doğan hastane çıkışı setleri de bebekleriniz için ayrıca tercih edebileceğiniz eğlenceli bir o kadar duygusal ürünlerdir.

       Yeni Doğan Hastane Çıkışı Fiyatları

       Anne adaylarının dünyaya yeni gelen bebekleri için gereksinim duydukları yeni doğan hastane çıkışı fiyatları, bu ürünlerin modellerine, markasına, kalitesine ve set içerisinde bulunan parça sayısına, tasarım özelliklerine göre değişmektedir. Ebeveynlerin beklentilerini karşılayan ergonomik ve kaliteli yapıları ile aynı zamanda bebeklerin bu ilk süreci konfor içinde geçirmeleri hedeflenmektedir. Bebeğinizin cilt hassasiyeti düşünülerek üretilmiş olan yeni doğan hastane çıkışları ile sizlerde anne baba olarak bu süreci daha rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Set içerisinde bulunan ilk ihtiyaç parçaları ile tek seferde satın alabileceğiniz bu ürünler ile telaşa kapılmadan rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı ve kaliteli yeni doğan hastane çıkışı setlerini Pazarama.com adresinden inceleyerek satın alabilir keyifli ve güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.