Bebek Salopet

241 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Ürün Tipi

   Kumaş

   Desen

    Türü

    Mevsim

    Özellik

     Fiyat

       Satıcı

        Kategori Bebek Salopet
        Varsayılan
         Toplam 20 / 241 ürün

         Bebek Salopet

         Anne ve baba olmak dünyanın en güzel hissidir. Bu duyguyu tattıktan sonra artık hayatınızdaki tüm öncelikler değişir. Hayat akışınızı bebeğinize göre şekillendirmeye başlarsınız. Sosyal hayatınız, iş hayatınız, düzeniniz her şey bebeğinize bağlıdır. Onun için en iyisini düşünürsünüz hep. Doğumundan itibaren beslenmesi, temizliği, sağlığı, giyimi, bulunduğu orta gibi pek çok konuda ayrıntılı düşünerek bebeğinize uygun olanı yapmak için elinizden geleni yaparsınız. Günümüzde hamilelik döneminden itibaren pek çok farklı alanda bebekler ve anneler düşünülerek hayatı kolaylaştıran ürünler geliştirilmiş ve üretilmiştir. Birçok farklı yardımcı ürün, tamamlayıcı ürün, araç gereçler ve giyim türleri gibi etkenler tam anlamıyla her koşulda rahat ettirebilmek ebeveyn ve bebeklerin daha kaliteli süreç geçirmeleri hedeflenmiştir. Durum böyle olunca ebeveynlerin seçim yapmaları ve bu süreci konforlu bir şekilde geçirmelerine neden olmuştur. Bebek giyimi anne babalar için son derece önemli bir konudur. Bebeğinizin hassas tenine temas edecek olan ürünlerin kumaş türleri, fonksiyonları, hava koşullarına uygunluğu, doğru beden seçimi gibi farklı unsurlar dikkate alınarak seçimi yapılan ürünlerin özellikle derdini anlatamadığı bu dönemde onu rahat ettirecek şekilde olması son derece önemlidir. Bebeğinize giydirdiğiniz giysilerin konforlu olması bebek için avantaj olduğu kadar fonksiyonlu olması da ebeveynler için son derece önemlidir. Hem günlük hayatta hem de özel günlerde giydirmekten keyif alacağınız bebek salopet çeşitleri içinde durum aynıdır. Fonksiyonel özelliklere sahip bebek salopet çeşitleri birbirinden farklı modelleri ile Pazarama.com’da sizleri bekliyor.

         Prens ve Prenseslere Şık Salopetler

         Salopetler, halk dilinde daha çok bahçıvan pantolon olarak biliniyor. Eski yıllarda bahçe düzenlemesi ve bakımı yapan kişiler tarafından rahat kullanım imkânı tanıdığı için kullanılan bu ürünler günümüzde erkek, kadın, genç, yaşlı, çocuk, bebek her bireyin üzerinde gördüğümüz ürünlerdir. Tasarım anlamında birçok farklı modeli ve tarzı bulunan bu ürünler farklı kumaşlardan üretilmiş olup dört mevsim kullanılabilir hale gelmiştir. Popülerliği son derece yüksek olan salopet giysileri kolay giyilmesi, bel kısmının üşümesini engellemesi, çok şık ve tarz durması gibi sağladığı avantajlardan dolayı her yıl kullanılan ve modası asla bitmeyen bir üründür. Çocuklar için tasarlanmış salopet modelleri salaş, kot kumaştan, kısa, uzun, süslü, sade, klasik gibi pek çok farklı modele sahiptir. Aslında yetişkinler ve bebekler içinde aynı tarzlarda üretilmekte olan bu giysi türlerinin özellikle bebek modellerinde kullanım kolaylığı açısından birkaç farklı özelliği bulunur.

         Bebeğinize yaz mevsiminde penye ve ince kot kumaştan giydirebileceğiniz bebek salopet çeşitleri kış mevsiminde ise kadife, kot, süet, polar, kürklü gibi kışlık kumaşlardan üretilmiş olan modellerinden rahatlıkla giydirebilirsiniz. Model bakımından zengin olan bu ürünler hem günlük hayatta hem de düğün, davet gibi özel yerlere giderken giyilebilecek modellere sahiptir. Salopetler pantolon kısmının gövde kısmına kadar uzandığı, kumaşın arka kısmına bağlı iki askılık aracılığı ile sırttan omuza doğru geçirilip ön kısımda iliklenmesi ile giyilen bir üründür. Bebekleriniz dört mevsim bu kullanışlı ve tarz ürünlerle şık olmayı başaracak. Bebek salopet modellerinin yetişkin salopet modellerinden farkı iç bacak kısımlarında olan çıtçıtlardır. Bu çıtçıtlar sayesinde bebeğinizin altını değiştirirken giysiyi komple çıkarmak zorunda kalmayacak ve işinizi çabuk halledeceksiniz. Bebekler özellikle bir yaşa kadar sürekli altına yaparlar günde birkaç defa alt değiştirmek zorunda kaldığınız bebeğinizin bu sebeple üşütmesi olası bir durumdur. Salopet ürünleri ise bu gibi ihtimalleri ortadan kaldırır. Özellikle dış mekânda bir yerdeyseniz ve bebeğinizin altını değiştirmek zorunda kaldıysanız bebeğin altını komple soyadan bu işlemi gerçekleştirerek hem zamandan tasarruf sağlamış hem de bebeğinizin üşümesini engellemiş olursunuz. En çok bu ve bu gibi sebeplerden dolayı ebeveynler bu ürünleri çok sık tercih etmektedir.

         Piyasada bulunan envaı çeşit salopet modeli bulunur. Kullanım sıklığının ve rahat kullanımından dolayı özellikle bebekler için çok farklı modelleri ve türleri bulunur. 2 parçalı, 3 parçalı olarak satışa sunulan salopet modelleri vardır. Penyeden yapılmış iç body ve salopeti olan takım. Yine penye veya farklı bir kumaş türünden yapılmış body, salopet, bere veya şapkası olan takım gibi birbirinden renkli ve farklı modellerle miniklere sunulur. Kız bebeğinize ve erkek bebeğinize uygun olacak birçok farklı model ve renk seçeneğine sahipsiniz.

         Erkek çocuklar için farklı çizgi film kahramanları olan, geometrik şekilleri olan, düz renkler, taraftar takım renkleri olan, Jean’dan üretilmiş modelleri olan, düğünlerde giydirebileceğiniz takım elbisesi konsepti olan, çizgili, rengârenk salopet modelleri bulabilirsiniz. Size her ortamda kolaylık sağlayan bu ürünler bebeklerinizde şık durduğu kadar hareket kabiliyetlerini kısıtlamayarak konforlu kullanımda sağlayan ürünleridir. Bebekler için üretilen özel kumaşları ile cildini tahriş etmeyen yapıdaki salopet modelleri ile sizde ebeveyn olarak hem kendinizi hem de bebeğinizi düşünerek bu şahane ürünlerden satın alabilirsiniz.

         Kız bebekleri için salopet modelleri de aynı erkek modellerinde olduğu gibi çok çeşitli ve farklı tarzları olanlar mevcuttur. Canlı renkleri olan, çiçek desenli, işlemeli, baskılı, rengârenk yapılarda ki bebek salopet modelleri ile dünya tatlısı olan bebekleriniz daha da şirin görünecek. Taktıkları bezlerden dolayı popo kısımları biraz daha fazla yer kaplamasından dolayı herhangi bir endişeye kapılmanıza gerek yok. Bebek ürünü üreticilerin bu ve bu gibi her detayı düşünerek ürettikleri salopet modelleri genel olarak esnek ve kaliteli kumaşlardan üretilmiş ürünlerdir. Bunun yanı sıra müslin denilen balon gibi görünen salopet çeşitlerinde bu sorunu düşünmenize bile gerek yoktur. Genelde şort salopetlerde kullanılan müslin kalıplar bebeklerde çok şirin bir görüntü oluşturur. Birbirinden farklı renklerde ve dokularda bulabileceğiniz bebek salopet modelleri vazgeçemeyeceğiniz ürün kategorisinde yerini almış durumda.

         Bebeğinize Salopet Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

         Babalar annelere nazaran giyim alırken sadece gözlerine hoş görünen ürünleri satın alırlar. Ama anneler öyle değildir. Çünkü alınan o giysinin temizlenmesi ve bebeğe giydirip çıkarılması gibi davranışlar genellikle anneler tarafından yapılır. Bebeğinize herhangi bir giysiyi satın alırken vermiş olduğunuz özen salopet modelleri içinde geçerlidir. Salopet alırken dikkat etmeniz gereken birkaç unsur ise;

         Satın almak istediğiniz ürünün dikiş kalitesi. Çünkü bebeğiniz dönerken, bacaklarını indirip kaldırırken yırtmaması adına dikişlerinin sağlam bir şekilde dikilmiş olması önemlidir.

         Temizleme. Özellikle anneler için kolay temizlenebilir olması salopeti bir daha giydireceğiniz için çok önemlidir. Bu kadar güzel bir ürünü lekeli giydirmek istemezsiniz. Bu sebeple kumaş özelliğinin lekeyi hapsetmeyen türde olanından seçim yapmanız sizin ve bebeğiniz açısından daha hijyenik olacaktır.

         Kalite. Bebeğinize sürekli giydireceğiniz bu ürünün sürekli yıkamadan dolayı dikişlerinde ve kumaşında bozulma olmaması önemlidir. Kaliteli kumaş ve dikişlere sahip olan salopet modelleri kullanabileceğiniz süre boyunca size avantaj sağlar.

         Kumaş türü. Bebeğinizin herhangi bir kumaş türüne alerjisi olup olmadığını belki başınıza gelmeden bilemezsiniz. Öyle bir durumla karşılaşırsanız hekime başvurmalı ancak salopeti yıkamadan giydirmediğinize de emin olmalısınız. Özellikle bebeklerde kullanılacak olan giysilerin yıkanmadan giydirilmesi önerilmez. Bebeğinize alacağınız ürünlerin tamamının %100 pamuk kumaştan üretilmesi son derece önemlidir. Bunun yanı sıra tişört ya da body üzerine giydirilen salopet modellerinin farklı kumaş türleri kullanılabilir olsa da bebeğinizin rahat etmesi ve cilt bakımından zarar görmemesi son derece önemli bir konudur.

         Bebek Salopet Fiyatları

         Birçok üründe olduğu gibi bebek salopet fiyatlarında da farklılıklar bulunur. Kumaş, model, marka gibi farklı unsurlar fiyatları etkiler. Bebeğiniz için son derece şık ve konforlu salopet modellerine Pazarama.com adresinden tek tıkla sahip olabilirsiniz.