Anahtarlık

5.199 ürün

Renk

  Materyal

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Anahtarlık
      Varsayılan
       Toplam 20 / 5199 ürün

       Anahtarlık

       Anahtarlarınızı kaybetmeden düzenli şekilde anahtarlıkla taşıyabilirsiniz. Anahtarlık, birden fazla anahtarı bir arada tutarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Bu özelliği ile anahtarlarınızı güvenle yanınızda taşırken çantanızda ya da ceplerinizde düzeni de sağlayabilirsiniz. Anahtarlık çeşitleri, farklı model ve renklerde her zevke uyacak şekilde tasarlanıyor. Anahtarlık modelleri tasarım olarak anahtarınızı taktığınız halka ve farklı tarzda objelerle üretiliyor. Anahtarlıkların üretiminde metal, deri, ahşap, keçe, plastik gibi farklı materyaller kullanılabiliyor. Farklı seçenekler olarak; altın, gümüş gibi değerli madenler ile tasarlanan ürünler de bulunuyor. Sürekli yenilenen ve geniş model seçenekleri ile sunulan anahtarlıklar, her zevkten kullanıcıya hitap edebiliyor.

        

       Resimli, isimli, taşlı modellerin yanında el yapımı kişiye özel tasarım anahtarlıklar da üretiliyor. Çantanızın düzenini destekleyen ve tarzınızı yansıtan anahtarlık modelleri ile anahtarlarınızı kaybetmeden taşıyabilirsiniz. Anahtarlarınızı kategorize edeceğiniz ürün modelleri ile anahtarlarınızı rahat ayırıp kullanırken tarzınızı da yansıtabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak şekilde özenle üretilen tasarım anahtarlıklar ile kendinizi özel hissedebilirsiniz. Üreticiler anahtarlık koleksiyonlarını sürekli yenilerken kullanıcıların beğenilerini, güncel trendleri farklı zevkleri göz önünde bulunduruyor. Anahtarlarınızı kaybetmeden düzenli olarak taşımak için siz de farklı renk, boyut ve modeller anahtarlıklardan birini kullanabilirsiniz.

        

       Anahtarlık Çeşitleri

       Anahtarlıklar, yediden yetmişe her yaştan kişinin kullandığı anahtarları, kolay taşıma imkanı sunuyor. Anahtarlıkların tasarım ve üretiminde kadın, erkek çocuk kullanıcıların beğenileri göz önünde bulunduruluyor. Kadın kullanıcılar, parlak taşlı, süslü, renkli ürünlerin yanında pullu, kürklü ponponlu modelleri severek kullanabiliyor. Erkek anahtarlık modellerinde sade düz çizgilerle hazırlanan tasarımların yanında şık ve gösterişli modellerde bulunuyor. Milli, kültürel motif taşıyan ürünler ve taraftar anahtarlıklar, erkekler için tasarlanan modeller arasında yer alıyor. Yine farklı taşlarla tasarlanan tesbihli anahtarlık modelleri erkekler tarafından sıklıkla tercih edilebiliyor. Kadın ve erkeklere özel anahtarlık modellerinin yanında kadın ve erkek ayrımı yapmadan kullanılabilen ürünler de bulunuyor.

        

       Anahtarlıklar, anahtarın kullanıldığı yere göre de çeşitlenebiliyor. Araba ve motosiklet ya da ev ve işyeri anahtarlarına özel, farklı modellerde anahtarlıklar üretiliyor. Arabanızın logosunun bulunduğu ya da plaka şeklinde tasarlanmış anahtarlık modellerini, araba anahtarınız için kullanabilirsiniz. Tekerlek şeklinde tasarlanan anahtarlığa, motosikletinizin anahtarını takabilirsiniz. Üretici firmalar anahtarlık tasarımlarını yaparken, anahtarın kullanıldığı ortamı göz önünde bulunduruyor. 

        

       Hayatı kolaylaştıran ve gün içinde ihtiyaç duyabileceğiniz aletler ile donatılan anahtarlık çeşitleri de üretiliyor. Bu fonksiyonel anahtarlıkların üzerinde el feneri, şişe açacağı, tornavida, kumpas gibi küçük aletler bulunabiliyor. Özel belgelerinizi yanınızda taşıyabileceğiniz flash bellek anahtarlık da fonksiyonel anahtarlık modelleri arasında yer alıyor. Bunun gibi ışıklı anahtarlık ile karanlıkta görmek istediğiniz yerleri görebilirsiniz. Fonksiyonel anahtarlık modelleri ile sürekli ihtiyaç duyduğunuz aletleri tüm gün yanınızda taşıyabilirsiniz.

        

       Anahtarlık Modelleri

       Anahtarlıklar birden fazla anahtarı bir araya getirerek kaybolmasını engellerken, pratik kullanım imkanı sağlıyor. Günün büyük bir bölümünde yanınızda taşıdığınız anahtarlıkları aksesuar olarak da değerlendirebilirsiniz. Çantanızda düzene yardımcı olan anahtarlıklar, farklı renk, model, boyutları ile kişisel zevklerinizi karşılayabilir. Anahtar kullananlar için geniş model seçenekleri ile üretilen anahtarlık modellerine, sürekli yeni tasarımlar ekleniyor. Sevdiğiniz oyun karakterleri, figürleri ile tasarlanan anahtarlıkların yanı sıra kişiselleştirilmiş özel tasarımlara da yönelebilirsiniz. Bilgisayar oyun karakterlerinin figürleri ile hazırlanan anahtarlıklar, genç kullanıcılar arasında ilgi görüyor. Askılı tasarlanan anahtarlık modellerini çantanıza, kemerinize takarak kullanabilirsiniz. Gün içinde sürekli kullandığınız anahtarlarınızı anahtarlık askısı ile sürekli üzerinizde taşıyabilirsiniz. Anahtarlık, anahtarlarınızı bir arada tutarken şıklığı ile tarzınızı destekleyebilir.

        

       Gümüş telkari anahtarlık modelleri, dikkat çekici tasarımları ile beğenilerek kullanılan modeller arasında yer alıyor. Tamamen el işçiliği olan telkari anahtarlıkların üzerine isim yazdırarak kişiselleştirebilirsiniz. El yapımı zarif örgü anahtarlık modelleri, otantik yapıları ile popüler ürünler arasında yer alıyor. Emoji, kalp, ayıcık gibi sevdiğiniz figürlerle tasarlanan amigurumi örgü anahtarlık modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Tamamen el yapımı ürünler arasında yer alan keçe anahtarlıklar, dikkat çekici renkleri, gösterişli modelleri ile ilgi görüyor. Keçe anahtarlıklar hafif yapıları ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Boncuk örme anahtarlık modelleri yine el yapımı tasarımlar arasında yer alıyor. Bu ürünler, farklı figürlerle tasarlanan boncuk örme objeleri anahtar halkalarına takarak oluşturuluyor. Makrome anahtarlık modelleri otantik görünüşleri ve sağlam yapıları ile tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Anahtarlık halkasına ipleri düğümleyerek, farklı modellerde tasarlanan makrome anahtarlıkları aksesuar olarak da değerlendirebilirsiniz. Bu ürünleri arabanızın aynasında dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.

        

       Nazar boncuklu anahtarlıklar, modası geçmeyen ve her zaman beğenilen modeller arasında yer alıyor. Deri örgü anahtarlık modelleri klasik tarzı ile erkekler tarafından beğenilerek kullanılıyor. Kelepçeli ya da halkalı olarak tasarlanan ip örme anahtarlıkları tüm anahtarlarınız için kullanabilirsiniz. Aynı tarzda tasarlanan kumaş anahtarlık modellerini hafifliği ve çarpıcı renk seçenekleri ile tercih edebilirsiniz. El yapımı anahtarlık modellerini hediye olarak nikahta ya da bebeğinizin doğumunda dağıtabilirsiniz.

        

       Cüzdan şeklinde tasarlanan anahtarlıklar farklı model ve tasarımlar ile üretiliyor. Bu ürünler ile kredi kartlarınızı veya bozuk para, toka gibi küçük objelerinizi toplu tutabilirsiniz.  Farklı ebatlarda tasarlanan cüzdan anahtarlıklar çantanız için toparlayıcı olabilir. Deri, suni deri, sentetik materyal ile tasarlanan ürünlerin içinde küçük anahtar kancaları bulunuyor. Cüzdan anahtarlık modellerini çantanızda ya da kemerinize takarak taşıyabilirsiniz.

        

       Hediye Veya Hatıra Anahtarlık Modelleri

       Anahtarlık, herkesin ihtiyacı olan ürünler arasında yer alıyor. Özel günlerde, seyahatlerden dönüşte hediye edeceğiniz anahtarlıkları her yaştan herkes sevebilir. Hediye edeceğiniz anahtarlığı sevdikleriniz kullandıkça sizi hatırlayabilir. Nikah ya da yeni doğan bebek hediyeliklerinde o güne özel anahtarlık modelleri kullanabilirsiniz. Özel günlerinizde dağıtacağınız hediye anahtarlıklar ile misafirlerinize güzel bir anı bırakabilirsiniz. Yeni doğan bebeğinizi kutlamaya gelen konuklarınıza sevimli bebek anahtarlık modellerinden verebilirsiniz. Çiftlere özel anahtarlık modelleri farklı tasarımları ayrılabilen ve tamamlanan parçaları ile dikkat çekiyor. Bu ürün modelleri ile eşinizle aynı çift anahtarlığı kullanabilirsiniz. Genellikle kalpli olarak tasarlanan modellerin üzerine sizin için önemli olan tarihleri yazdırabilirsiniz. Bu ürünler yarısı sizde yarısı sevdiğinizde kalacak şekilde tasarlanıyor. Size özel üretilebilen sevgili anahtarlık modelleri ile fotoğraflarınızı ve isimlerinizi anahtarlıklarınızda taşıyabilirsiniz. Farklı ülke ya da şehir ziyaretlerinizden dönüşte sevdiklerinize, o şehirleri simgeleyen anahtarlıklar hediye edebilirsiniz. Anahtarlıklar, işletmeler tarafından reklam amaçlı kullanılan pratik ürünler arasında yer alıyor. Firmalar tanıtımlarını özel günlerde dağıttıkları promosyon anahtarlık modelleri ile yapabiliyor. İşletmenizin tanıtımında istediğiniz model ve boyutta anahtarlık hazırlatarak dağıtabilirsiniz.

        

       Anahtarlık Fiyatları

       Anahtarlıklar her yaştan kullanıcının zevkine hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Farklı materyaller ile üretilen anahtarlıklar, geniş model seçenekleri ile üretiliyor. Anahtarlıklar ev, işyeri, araba anahtarlarınızı güvenle ve düzenli olarak taşımanıza yardımcı oluyor. Gün boyu yanınızda taşıdığınız anahtarlıklarınızı, anahtarları taşıma yanında aksesuar olarak da kullanabiliyorsunuz. Anahtarlık fiyatları belirlenirken üretiminde kullanılan materyal, boyutları, işçilik maliyetleri göz önünde bulunduruluyor. Anahtarlıkların aparatları da fiyatlar üzerinde etkili olabiliyor.  Anahtarlıkların imalatında kullanılan kanca, klips, zincir, kelepçe, halka gibi ürünlerin yapıları fiyatları değiştirebiliyor. Altın, gümüş gibi değerli madenler ile tasarlanan ürünler tartılarak fiyatlanıyor. Geniş bir yelpazede modellenen anahtarlıkları farklı bütçelere sahip kullanıcılar rahatlıkla satın alabilir. Anahtarlık kullanarak anahtarlarınızı güvenle taşırken, tarzınızı yansıtabilirsiniz. Pazarama.com üzerinden farklı ihtiyaçlarınıza da göz atabilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.