Korse

8.527 ürün

Cinsiyet

Renk

  Beden/Yaş

   Ürün Tipi

    Boy

    Kapama Tipi

    Özellik

     Etki

      Materyal

       Kapama Yeri

       Fiyat

         Satıcı

          Kategori Korse
          Varsayılan
           Toplam 20 / 8527 ürün

            

           Korse 

           Korse daha hafif bir görünüm yakalamak için kullanılan iç giyim ürünleri arasında yer alır. Farklı bölgelerde bulunan fazla kiloların kapatılması için tercih edilen korseler sayesinde daha güzel bir vücut formuna kavuşabilmek mümkündür. Toparlayıcı korse kullanımı sayesinde göbek bölgesinde, kalça bölgesinde veya basen bölgesinde bulunan fazla kiloların görünümü hafifletilebilir.  

           Korse Seçimi Nasıl Yapılır? 

           Korse modelleri genel olarak toparlama amacına yönelik üretilmekle birlikte farklı özelliklere sahip olarak da üretilebilirler. Korselerin tercih edilmesiyle elbiseler içerisinde daha fit görünebilmek mümkündür. Korselerin seçimi sırasında öncelikle doğru beden seçimine dikkat etmek gerekir. Yanlış beden tercih edilmesi durumunda korsenin toparlayıcı etkisi ortadan kalkacaktır. 

           Korse seçiminde doğru renk ve kıyafetlerle uyumlu korselere ihtiyaç duyulur. Günlük bir kombin yapmak isteyen kişiler elbiselerinin ya da eteklerinin altına korse tayt tercih edebilirler. Taytların kullanılması sayesinde bacak bölgesinde bulunan fazla kiloların görünümü hafifletilebilir. Ayrıca tayt korselerin tercih edilmesi sayesinde etek ve elbise gibi ürünlerin daha güzel durması sağlanacaktır.  

           Doğru renk, doğru beden ve kıyafetlerle uyumlu korselerin seçilmesi sayesinde vücut hatları daha güzel görünecektir. Korselerin oldukça farklı çeşitleri bulunduğundan ihtiyaca uygun korselerin seçilmesiyle istenilen fit görünümler yakalanabilir. 

           Fit Görünüm İçin Korse Atletler 

           Korse atlet modelleri günlük kullanıma uygun olan ürünlerdir. Bu ürünlerin tercih edilmesi vücut hatlarıyla uyumlu kadın giyim tercihlerinin yapılmasını sağlar. Atlet korselerin seçimi sırasında modeline dikkat etmek gerekir. Vücuda yapışan ve kaymayan atlet korselerin tercih edilmesi sayesinde hem günlük hayatta hem de özel günlerde daha güzel görünebilir. Atlet korselerin kullanılması sayesinde üst vücut bölgesinde bulunan fazla kilolar fark edilmeyecektir. Vücudun doğal şekliyle uyumlu olan bu korselerin tercih edilmesi sayesinde atlet korselerin vücudu daha çekici göstermesi mümkündür. 

           Erkek korse atlet kullanımı sayesinde erkekler göbek bölgesinde bulunan fazla kiloları kamufle etme imkanına sahip olurlar. Tercih edilen korselerin gün boyu kullanılacağı göz önünde bulundurularak uygun materyaller kullanılarak tasarlanmış olmasına dikkat etmek gerekir. Atlet korselerin nefes alma özelliğine sahip olması sayesinde gün boyu terlemeden korselerin kullanımı mümkündür. Bu korselerle daha zayıf görünebilmek mümkün olduğu gibi duruşun da daha dik olması sağlanır. Erkek korse çeşitleri içerisinde yer alan bu atletleri tercih eden kişiler hem daha fit hem de çekici görünecektir. 

           Göbek bölgesinde meydana gelen fazla kiloları kamufle edebilmek ve şık bir görünüm elde etmek isteyen kişiler korse kemer tercih edebilir. Gömleklerin ve kıyafetlerin üzerinde kullanılan korseli kemerler sayesinde fazla kiloların dikkat çekmesinin önüne geçilecektir. Özellikle şık bir kombin yapmak isteyen kişiler gömleklerinin üzerinde tercih ettikleri korseli kemerler sayesinde istedikleri modern görünümü yakalayabilirler. Modern görünümün yakalanmasının yanı sıra fazla kiloların da kamufle edilmesini sağlayan korseli kemerler kadınların kurtarıcısı olacaktır. 

           Daha Zayıf Görünmek İçin Elbise Korseler 

           Korse elbise daha fit bir görünüm elde etmek isteyen kişilerin tercih etmesi gereken korselerdir. Bu korseler genellikle vücuda yapışan elbiselerin kullanımı sırasında fazla kiloların dikkat çekmemesi için tercih edilir. Daha fit görünüm yakalamak için tercih edilen elbise korseler sayesinde vücut hatları daha kusursuz görünecektir. Korseli elbise seçiminin en önemli avantajı ise vücudun farklı noktalarını aynı anda toplama şansına sahip olmasıdır. Elbise korselerin kullanımıyla basen, karın bölgesi ve göğüs bölgesinin daha zayıf görünmesi sağlanabilir.  

           Elbise korselerin seçimi sırasında hareket kabiliyetini engellemeyecek olan modellere yönelmek gerekir. Esnek kumaşlardan üretilen korseler sayesinde gün boyu rahat hareket edebilmek ve korselerin kullanımı sonucunda oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçebilmek mümkündür. Özellikle elbise korselerin nefes alan kumaşlardan üretilmesiyle gün boyu daha ferah hissedilebilir. 

           İhtiyaca Uygun Korse Modelleri 

           Fazla kilolarından şikayetçi olan kadınlar ve erkekler ihtiyaçlarına uygun korseleri tercih edebilirler. Korselerin daha zayıf görünebilmek için tercih edilmesi doğum sonrası korse kullanımının da artmasını sağlar. Normal doğum veya sezaryen doğum yapan kişiler göbek bölgesinde meydana gelen sarkmaların önüne geçebilmek için korseleri kullanabilir. Sezaryen sonrası korse tercihi yapmak isteyen kişiler farklı modeller içerisinden seçim yapabilirler. Sezaryen göbeği olarak adlandırılan ve sarkma sonucunda göbek bölgesinde kötü görünümlerin ortaya çıkmasına neden olan göbeğin kamufle edilebilmesi için göbek toparlayıcı korselerin kullanılması gerekir. En iyi göbek toparlayıcı korse sayesinde sezaryen sonrasında vücutta meydana gelen fazla kilolar kamufle edilebilir.  

           Doğum sonrasında göbek bölgesinde fazla kilolarla karşılaşıldığı gibi göğüs bölgesinde de fazla kilolar ortaya çıkabilir. Göğüs bölgesinde meydana gelen fazla kiloların kamufle edilebilmesi için korse sütyen tercih edilmelidir. Korseli sütyenlerin tercih edilmesiyle göğüs bölgesinde bulunan fazla kilolar kamufle edilecek ve elbiselerin altından kilolar belli olmayacaktır. Lohusa korse seçimi sayesinde hamilelik sonrası daha fit ve güzel görünebilmek mümkündür.  

           Vücudunu şekillendirmek isteyen kişiler için en uygun korseler korse büstiyer olarak adlandırılan ve üst bölgenin toparlanmasını sağlayan korselerdir. Üst bölgenin toparlanmasını sağlayan büstiyer korseler sayesinde göğüs ve bel bölgesinde meydana gelen fazla kiloların kamufle edilmesi sağlanır.  

           Vücudunun basen ve kalça bölgesinde fazla kiloları bulunan kişilerse korse külot seçimi yapabilir. Korseli külotların seçilmesi sayesinde kalça ve basen bölgesinde meydana gelen fazla kilolar kamufle edilir. Korselerin uzun süreli kullanımı durumunda fazla kiloların toparlanabilmesi ve vücudun şekil alabilmesi de mümkündür.  

           Korse fiyatları hakkında araştırma yapan kişiler modellerin değişmesi durumunda ücretlerde de farklılıklar ortaya çıktığını görebilir. Modellerin yanı sıra korselerin fiyatlarının farklılık göstermesinin nedenleri arasında korselerin sahip olduğu özelliklerin de önemli bir yeri vardır. Şekillendirici ve toparlayıcı özelliğe sahip olan korseler daha yüksek fiyatlı olabilir. Fit bir görünüme kavuşmak ve vücut hatlarını ortaya çıkarmak isteyen kişilerin korse seçiminde fiyattan önce özelliklerine bakması gerekir. Nefes alabilen, hareket kabiliyetini sınırlamayan ve gün boyu ferah hissedilmesini sağlayan korseler günlük kullanımda tercih edilerek vücudun şekillendirilmesi sağlanır. 

           Korseler vücudun daha şekilli görünmesi için kullanıldığı gibi medikal amaçlı da kullanılabilir. İhtiyaç duyulan korselere hızlı şekilde erişebilmek için Pazarama’yı tercih edebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı kadın iç giyim ve uyku giyim ürünlerini bir arada bularak ihtiyaç duyulan korseler hızlıca alınabilir. Sayfa içerisinde ihtiyaçları karşılayabilmek amacıyla medikal korse çeşitleri de satışa sunulmaktadır. Medikal korselerin yanı sıra termal korse çeşitleri de uygun fiyatlı ve kaliteli modellerle satışa sunulan ürünler arasında yer alır.