Islak Mendil, Havlu

1.414 ürün

Yaprak Sayısı

  Ürün Türü

   Ürün Tipi

    Cilt Tipi

    Paket Adedi

     Ürün Özelliği

      Model

       Yenidoğan Uyumluluğu

       Fiyat

         Satıcı

          Kategori Islak Mendil, Havlu
          Varsayılan
           Toplam 20 / 1414 ürün

           Havlu Çeşitleri ve Havlu Fiyatları

           Havlular günlük yaşantımızda sürekli olarak kullandığımız ev tekstili ürünleridir. Mutfakta mutfak araç gereçlerini ve ellerimizi kurulamaya yarayan bu ürün banyoda elimizi yüzümüzü ve bedenimizi kurulamaya yarar. Havlusuz ev yoktur. Ve havlular geniş bir ürün skalasına sahiptir. Kurulama amacı ile kullanılan bu havluların kalitesi uzun ömürlülüğü açısından son derece önemlidir. Her gün değiştirerek yıkadığımız havluları uzun süre kullanabilmek için kaliteli olanlarından kullanmamız çok daha doğru olacaktır. Banyo havlusu da öyle her banyodan sonra kurulanmak için kullandığımız havluların kalitesi oldukça önem arz etmektedir. Birbirinden güzel ve şık olan kaliteli mutfak havlusu, banyo havlusu ve yüz havlusunu Parama.com güvencesiyle satın alabilirisiniz. Havlular her zaman ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Bu yüzden havlu ihtiyaçlarını kaliteli ürün sunan Pazarama.com’u ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

           Banyodan çıktıktan sonra çok ıslak olduğunuz için banyo havlusunun suyu emme kalitesi önemli rol oynuyor. Kurulamada size vakit kaybetmeyecek havluları satın almalısınız. Özellikle çocuklar banyodan çıkınca çabucak güzel bir şekilde kurulanması önemlidir. Bu yüzden havlularda ilk aranan özellik suyu çekebilme özelliğidir. Sahip oldukları hassas yapılarından dolayı cilde hasar vermeden kurulanma sağlarlar. Havlu çeşitleri ile her alanda kullanabileceğiniz çeşitli boyut ve dokularda havlular bulmak mümkündür. Bu şekilde ihtiyacınıza yönelik havluyu çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Banyo, mutfak ve lavabo için farklı yapılarda havlu çeşitleri size kolaylık sağlar. Mutfakta bulaşıkları yıkadıktan sonra ellerinizi kurulama ya da tencereyi kaldırmak için kullandığınız havlular daha pek çok farklı amaç için kullanılır Banyoda da ellerinizi yıkadıktan sonra kurulama işlemi için kullanırsınız. Bu sürekli göz önünde olan ev tekstili ürünlerin banyo ve mutfağınıza uyumlu olması da dekoratif açıdan önemli bir konudur.            

           Banyo Havlusu Modelleri

           Banyo havluları da tıpkı diğer havlular gibi farklı seçeneklerde ve modellerde bulunurlar. Her evin zaruri ihtiyacı olan banyo havluları kendi tarzınıza göre seçip alabileceğiniz aynı zamanda banyo dekorasyonuna katkı sağlayan ürünlerdir. Banyonuza astığınız banyo havlusu ile banyo fayanslarının uyumlu oluşu banyonuza girdiğiniz zaman hoş bir görüntü oluşturacaktır. Lifli pamuk iplikleri sayesinde kurulama özelliğini en üst seviyeye taşıyan pamuk havlular son derece kullanışlı ve kaliteli havlu çeşitleridir. Vücudunuzda ki ıslaklığı çabucak toplar. Yumuşacık yapısı ile cildinizi tahriş etmeden kurulanmayı sağlar. Havlular yıkandıkça sertleşebilir ancak pamuk havlularda bu pekte mümkün değildir. Renkleri ile her tarza hitap eden havlular boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Banyo havlusu takımları olarak satılan setler içerisinde banyo havlusu ve baş havlusu bulunmaktadır. Bu da hem daha uyumlu olmanızı hem de banyonuz düzeni sağlayacaktır. Banyo havlusu modellerinden takım olanlarından alarak uyumu ve görsellik açısından avantajı sağlayabilirsiniz. Banyonuz ile uyum içinde olan banyo havluları ile karmaşık bir görüntü vermekten kurtulmuş olursunuz.

           Havlular set halinde bulundukları için avantajlı hale gelmektedir. İhtiyacınıza yönelik satın alacağınız bu havlu takımları ile hem banyonuz da hem mutfağınızda şıklığı, zarafeti ve uyumu yakalayabilirsiniz. Havluların boyutları birbirinden farklıdır. Mutfak için kullanılan havlular minik boy olurken el yüz kurulama havluları orta boy ve banyo havluları ise büyük boy havlulardır. Örneğin; 70x140 cm boyunda olan havlular banyolarda kullanılan havlulardır. Banyonuza uyumlu havlu seçenekleri ile evinize gelen misafirlere ne kadar zevkli olduğunuzu gösterebilirsiniz. Banyonuz ile uyumlu olan takımlar ile gözleri kamaştırabilirsiniz. Misafirleriniz geldiğinde onlara banyo setlerinden temiz havlu çıkarabilir kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Havlu setlerinin içerisinde bazen farklı renklerde havlular bulunurken bazen de tek renk havlular bulunur. Bu noktada seçim tamamen sizlere kalmıştır. Dilerseniz aynı renkten olan havluları tercih edebilir dilerseniz de banyonuza ve mutfağınıza uyum sağlayacak renklerde olan havlu setlerinden alabilirsiniz

           El - Ayak Havlu Çeşitleri ve Özellikleri

           Pamuklu içeriği ile dayanıklı olan havlu çeşitleri birbirinden farklı model ve renklerde üretilmektedir. Kullanım amacının kurulama olduğu bu havlu çeşitlerinin birbirinden farklı kullanım alanları vardır. Banyo, mutfak gibi alanlarda kullanılan havlular aynı zamanda ayak için özel olanları da vardır. Ayak havluları daha çok abdest alırken, pedikür yaptırılırken kullanılır ve sadece bu amaçlara hizmet etmesi için satın alınmıştır. Emiş gücü ile suyu çekerek ayaklarınızın kupkuru kalmasını sağlayan bu ayak havluları oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bazı ayak havlularının altın kaydırmaz doku bulunmaktadır. Bu kaydırmaz doku ile havluya basıldığında kayma riskini azaltarak kullanım imkânı sağlar. Ayak havluları lavabo altında kullanılabildiği gibi duş aldıktan sonra duş kabininin önüne konularak ta kullanılır. Böylelikle duştan çıktığınızda banyonuzu ekstra ıslatmamış olursunuz. Ayak havlularının genelinde ister renkli olsun ister düz renk olsun ayak motifi yer almaktadır. Yumuşak ve dayanıklılığı olan bu havluları ok uzun süre kullanabilirsiniz. Yüz havlusu seçerken daha özenli davranabilirsiniz özellikle yüz havlularında pamuktan üretilmiş olması çok önemlidir. Direkt cilde temas eden bu havlunun cildinizi tahriş etmemesi son derece istenilen bir durumdur. Sert dokusu olan havlular cildinizi çizebileceği gibi tahriş edebilir. Bu sebeple özellikle yüz havlusu alırken organik pamuktan üretilmiş havluları tercih etmelisiniz. Yani yumuşak dokulu yüz havluları son derece avantajlı ürünlerdir. Bu havlular ile yüzünüzü yavaş hareketler ile güvenle kurulayabilirsiniz.

           Havlu Setleri ve Havlu Fiyatları

           Birbirinden farklı bulunan havlu çeşitleri farklı özelliklere sahiplerdir. En sık tercih edilen havlular ise bambu ve pamuk içerikli havlulardır. Yüksek kaliteye sahip bu havluları uzun yıllar kullanabileceğiz gibi cildinize asla zarar vermeyen yapıda ürünlerdir. Kaliteli havlular nefes alma özelliğinden dolayı kötü koku oluşumunu önler. Havlu çeşitleri arasında çeyizlik olarak tercih edilen dantelli, boncuklu ve işlemeli havlularda vardır. Bu havlular kullanılabildiği gibi aynı zamanda görsellik açısından da sık tercih edilen havlu türleridir. Birbirinden farklı amaçlar için kullanılan havlular klasik, spor, sade, taşlı ve dantelli modelleri ile kullanıcılarının beğenisine sunulur. Gelenek ve göreneklerimizde evlenen çiftlerin arabalarının aynalarına asılan havluların dantelli ve süslü olması gerekir. Bu ve bunun gibi amaçlarla kullanılan havlu modelleri görsel açıdan ihtiyaçlar için tercih edilir. Örneğin sünnet olan çocuğun kapısının üzerine asılan maşallah nakışlı havlu modelleri gibi. Ya da yeni doğan mevlütlerinde dağıtılan dantelli incili havlu modelleri gibi çok farklı türlerde havlular vardır. Özel günler için nakışlı havlu modelleri de buna dâhil. Sevgililer günü, anneler günü öğretmenler günü gibi özel günlerde hediye olarak verilirler. Havlu modellerinin arasında bulunan ve herkes tarafından satın alınırken kişiselleştirilen kendi zevklerine uygun olarak aldıkları havlular var, bu havlular plaj havlularıdır. Plaj havluları her sene denize giderken yanınızda taşıdığınız ve yine aynı amaç için kullanılan havlu türleridir. Renkli ve desenli yapıları ile herkesin kendi tarzını yansıttığı plaj havluları birbirinden farklı doku ve modelleri ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Havlu fiyatları havlu çeşitlerinin model, boyut ve özelliklerine göre değişmektedir. Banyo havlusu ile plaj havlusu hemen hemen aynı boyda olsalar bile yapıları ve kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterdiği için fiyatları da farklıdır. Sizin ihtiyacınız hangisi olursa olsun kaliteli ve uzun ömürlü bir havlu arayışı içindeyseniz Pazarama.com adresi tam size göre. Geniş ürün yelpazesine sahip havlu modelleri ile sizin ihtiyacınızı karşılayacak ve memnun edecektir.