Erkek Jeans

4.028 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Bel

   Kullanım Alanı

   Stil

   Cep

   Kapama Türü

   Paça Tipi

   Kesim

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Erkek Jeans
      Varsayılan
       Toplam 20 / 4028 ürün

       Erkek Jeans Çeşitleri ve Fiyatları! Erkek Jean Pantolon Kullanımı

       Günlük hayatın koşuşturmacası içinde; rahat kıyafetler çoğu zaman tercihimiz olur. Kot pantolonlar hem spor giyimde, hem de klasik tercih edilmektedir. Her kesime hitap edebilmesi nedeniyle, birden fazla ürün çeşidi ile tamamlamak mümkündür. Birçok kesime hitap eden kot pantolonlar; rahat kullanımı dolayısı ile de beğenilmektedir. Kesimi, kumaşı, birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan kot pantolonlar, kullanıcıların isteklerini karşılamakta iyi bir alternatif olabilir. Geniş ürün skalası ile kendinize yakışan modeli bulmanız ve severek kullanmanız mümkündür. Pazarama.com adresinde sizleri bekleyen birbirinden farklı erkek jeans çeşitlerini inceleyerek, ihtiyacınıza uygun olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

       Erkek Jeans Çeşitleri ve Model Alternatifleri Nelerdir?

       Günlük hayatınızda spor bir şıklık yakalayabilmek için kot pantolondan yardım alabileceğiniz gibi, iş toplantıları ya da özel buluşmalarda da kurtarıcınız olabilir. Erkek kıyafetleri içerisinde belki de en fazla seçeneği bulunan kot pantolonu, giymeyi planladığınız ortama uygun seçmeniz yeterli olacaktır. Birçok ürün çeşidi bulunan pantolonlar; paça ve bel yapılarının yanı sıra bağlanma özelliklerine göre de farklılık göstermektedir. Önemli olan zevkinize uyan modeli doğru belirlemektir. Paça yapısında; bol paça, dar paça ya da boru paça alternatiflerinden sizin için uygun olanı seçebilirsiniz. Bel kısmında; yüksek bel ya da düşük bel seçenekleri mevcuttur. Kimisi jeans kullanırken; fermuar tercih ederken, kimisi de düğmeli pantolonları tercih etmektedir. Sizde tercihinizi sevdiğiniz bağlama şekline göre yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra; yırtık jean, eskitme jean, bol ya da esnek yapılı, erkek straight alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz. Değişik zevklere hitap eden kot pantolonların çeşitliliği oldukça fazladır. Her ortama uyum sağlayacak bir kot pantolon seçeneği olabileceği gibi, bunun için pantolonun özelliklerini ve kullanılabileceği yerleri araştırmanız doğru seçimler yapmanıza yardımcı olacaktır.

       Skinny jeans; erkek kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere, dar bir kesime sahip olması nedeni ile bacağı saran bir yapısı vardır. Erkek kot pantolon modelleri arasında yer alan super skinny jeans, skinny jeans modeline oranla daha dar bir yapıya sahip iken, slim fit türündeki kot pantolonlar skinny modeli kadar dar ve sarmalayan bir yapıya sahip değildir.

       Düz paça kot pantolon olarak da bilinen ve standart bir model olan regular jean de erkekler tarafından tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Düz bir model olması sebebi ile paça kısmına doğru genişleme ya da daralma yapmaz. Tercihinizi daha geniş bir yapıya sahip olan pantolonlardan yana yapmak istiyorsanız ve salaş giyim tarzını kendinize daha çok yakıştırıyorsanız, erkek boyfriend jean modelini incelemenizi tavsiye ederiz. Çalıştığınız iş ya da gün içinde bulunacağınız ortamda hareket özgürlüğünüz kısıtlanmasın istiyorsanız, kalıp ve kesim açısından daha geniş bir yapısı olan erkek loose jean modelini de tercih etmek isteyebilirsiniz.

       Yüksek bele sahip olan erkek kot pantolonları, seksenli yılların giyim tarzını yansıtırken şık olmanıza mani değildir. Bazı durumlarda boyumuzu ya da sadece bacak boyumuzu uzun gösteren kıyafetler giymeyi uygun buluruz. Böyle bir durumda bacaklarınızın daha uzun bir görünüme kavuşması için yüksek bele sahip kot pantolonları değerlendirebilirsiniz.

       Spor faaliyetleri içeren etkinlikler yapmaktan keyif alıyorsanız, böyle günlerde değişik paça yapıları ile kendinizi rahat ve çekici bir hissetmenize yardımcı olacak modellerin başında erkek biker jeanler gelmektedir.

       Tüm bu model ve çeşitler arasından size uygun olanına, özelliklerini ve yapılarını inceleyerek karar verebilirsiniz.

       Erkek Jean Pantolon Kalıpları ve Stilleri

       Günlük kıyafet tercihlerimizde kot pantolonların yeri oldukça önceliklidir. Hoş bir görünüm ve rahatlığı bir arada sunma konusunda oldukça başarılı parçalar olan kot pantolonlar, esneyebilen yapıları ile de hareketlerinizi kısıtlamazlar. Kot pantolonlara bu özellikleri kazandıran en önemli ögeler; bel yapısı, kesim şekli ve paça kısmıdır. Hareketlerinizi rahatça yapabilmenize imkân tanıyan ve esneyebilen yapısı dışında dar bir paçaya ve rahat bir kesime sahip bir pantolon istiyorsanız, tercihinizi erkek carrot jeansten yana yapabilirsiniz. Yine rahat bir kesimi olsun ama geniş paçaları olsun istiyorsanız, erkek relaxed modelini deneyebilirsiniz. Geniş paça, boru paça olarak da tabir edilebilir ve pantolonun diz kısmından paça kısmına doğru genişlediğini ifade eder.

       Büyük beden bir pantolon almanız gerekiyorsa; geniş kalıbı ve esnek yapısı sayesinde, rahatça hareket etmenize olanak sağlayacak erkek loose jean size uygun bir tercih olabilir. Bir başka paça modeli olan, İspanyol paça pantolonlar değişik tasarımları ile hem rahatlık sunarken hem de tarzınızı yansıtma konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

       Enerjik ve genç bir tarz yaratan kıyafetler giymeyi seviyorsanız; erkek jean salopet ve erkek baggy jean modellerine bir şans vermelisiniz. Giydiğinizde tek parça görünümü, hoş ve rahat tarzı ile erkek tulum olarak bilinen model aradığınız parça olabilir. Tulumunuza uygun parça seçimleri ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Geniş beli ve paçaları sayesinde; spor bir giyim tarzı oluşturmanıza yardımcı olacak diğer bir ürün olan erkek baggy jeans, son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.

       Erkek Jean Pantolon Kumaşları

       Kot olarak tabir ettiğimiz kumaş olan “denim”; Fransa’nın “De Nimes” şehrinde üretimine başlanması sebebi ile bu adı almıştır. Dayanıklı ve terlemenize engel olan bir yapıya sahiptir. Kırışma derdi olmayan ve leke tutmayan bu kumaş sadece pamuktan üretilmektedir. Denim kumaşı; şık ve rahat bir kullanım sunmanın yanı sıra bu özellikleri sayesinde de tercih sebebi olmuştur. Dokumasının çapraz olarak yapılması; denim kumaşı diğer pamuklu ürünlerden farklı kılan en önemli özelliğidir. Giyim sektöründe büyük bir yer tutan denim kumaşta sentetik iplik kullanılmaz, bu nedenle sizi terleten bir yapısı yoktur. Kendi rengi mavi olmasına karşın farklı yöntemler kullanıldığında değişik renklerle de üretilebilir.

       Denim kumaşı, normal pamuklulardan ayıran en büyük özelliği; çapraz şekilde dokunmasıdır. Bu dokuma şekli gözle görülebilen bir yapıdadır. Denim kumaş imal edilirken sentetik iplik kullanılmaz bu da kumaşa; terletme yapmayan bir kumaş olma özelliğini kazandırır. İlk üretildiği zamanda oldukça popüler bir kumaş türü olan denim; günümüzde de popülerliğini korumaya devam etmektedir. Denim kumaş; son zamanlarda sadece kot üretiminde değil, giyim sektörünün pek çok alanında kullanılmaktadır. Özgün rengi mavi olmasına karşın, gelişen teknoloji sayesinde farklı yöntemler kullanılarak değişik renkler de alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Pantolonunuzun ilk etapta esnek olmadığını düşünebilirsiniz ancak bu durum sizi yanıltmasın çünkü denim kumaş, kullanıldıkça esneme yapan bir özelliğe sahiptir. Kot pantolon alacağınız zaman; pantolonun esnemesine yardım eden ve birçok insanın severek kullandığı, likralı pantolon ve kıyafetleri tercih edebilirsiniz.

       Erkek Jeans Fiyatları

       Her üründe olduğu gibi; erkek jeans fiyatlarında da farklılıklar olabilmektedir. Üretim yeri, kullanılan malzemenin kalitesi, model ve renk farklılıkları gibi kriterler fiyatların belirlenmesinde etkili olabilmektedir. Değişik model seçeneklerini ve farklı fiyat yapılarını incelemek için Pazarama.com adresiniz ziyaret edebilirsiniz.