Parfüm Setleri

1.001 ürün

Cinsiyet

Hacim

  Set İçeriği

   Paket İçi Adet

   Model

    Koku

     Parfüm Türü

     Ek Özellik

     Fiyat

       Satıcı

        Kategori Parfüm Setleri
        Varsayılan
         Toplam 20 / 1001 ürün

         Parfüm Setleri

         Güzel kokmak herkesin sevdiği ve önem verdiği bir durumdur. Kötü koku insanları rahatsız ettiği gibi kendinizi de rahatsız eder. Bazen çok tempolu işlerle uğraşırken, bazen sıcak havalardan, bazen ortamın sıcaklığından bazen de yediğiniz yiyeceklerin yan etkisi olarak terleme sırasında kötü koku oluşur. Terleme vücudun doğal bir eylemidir ve bazılarınız için kâbus olabilecek durumdadır. Çünkü herkesin ten yapısı farklıdır ve bu durumda beraberinde bazıların terinin daha yoğun kokmasına sebep olur. Öncelikle sizi ve çevrenizdeki kişileri ileri derecede rahatsız edici bir ter kokusu yaşıyorsanız bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Temizlik ve sürekli temiz kalmak terleme, kötü koku, hastalık gibi etkenleri sizlerden uzak tutmaya yardımcı olsa bile terlemek gerçekleşmesi gereken bir biyolojik olaydır. Neyse ki ter kokularını örtücü ve hatta yok edici etkilere sahip kokular hayatımızda var! Çok eski yıllardan günümüze kadar popülerliğini asla yitirmemiş olan kokular insan vücuduna bıraktığı dokusu ve kokusu ile kadın erkek herkesin vazgeçilmez ürünleri olmuşlardır. Eski yıllarda çiçeklerin yağı ve suyu ile sürünerek güzel kokan prenses ve kraliçeler günümüzde muhteşem şişelere hapsedilmiş ve kalıcılığını son derece muazzam olan parfümler ile karşımıza çıkıyor. Dünya üzerinde her güzel kokan çiçek ya da nesnenin kokusundan esinlenerek parfüm ustalarının geliştirdikleri bu kokular sayesinde her daim hoş, güzel, çekici, masum, egzotik gibi farklı duyguları uyandırıcı özellikleri olan kokulara sahip olabilmekteyiz. Kokular hayatımızın her anında varlar. Genel anlamda neredeyse her şeyin bir kokusu vardır. Denizin, yemeklerin, sebze ve meyvelerin, ağaçların, çiçeklerin, toprağın, havanın… Yani hayatımızda olan canlı her şeyin kokusu vardır diyebiliriz. Güzel kokmak için tasarlanmış formüle edilmiş birbirinden farklı kokular günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte çok farklı boyutlara ulaşmış ürünlerdir. Günümüzde herkesin severek kullandığı bir zaruri ihtiyaç olan parfümler set halinde bulunan ürünleri ile sizi âdeta bir çiçek bahçesine dönüştürecek. Farkı koku tarzları bulunan parfüm seti çeşitlerine Pazarama.com adresinden ulaşabilirsiniz.

         Parfümler kokuların damıtılarak elde edilmiş mükemmel aromatik versiyonudur. Büyüleyici dünyanın kapılarını sizler için aralayan parfümler, çok farklı kokuları ile kullanıcılarına sunulmuştur. Güzel kokmak sadece kötü koku oluştuğu zaman istenilen bir olay değildir. Sürekli güzel kokmayı sağlayan ve kötü kokmanıza imkân tanımayan çeşitleri çocuk yaştaki bireyler için bile olanları vardır. Çocuk parfümleri birçok çocuk mağazasında yerini alırken miniklerinize uygun koku türleri ile onlara güzel kokmak gerektiğini ve önemini daha küçükken alıştırmanıza olanak tanıyor. Parfümler çoğu kez karakteriniz ile özdeşir. Neredeyse herkesin kendisine ait kokusu vardır. Kendinizi ifade etmenin kolay yolu olarak bilinen parfüm türleri ile adınızdan söz ettirebilirsiniz. Birçok ünlü markanın farklı kokulardan ürettiği parfümler çok pahalı fiyatlarda da satışa sunulmaktadır. Pahalı olmaları özellikle kendi kokusunu bulmuş kişiler için herhangi bir engel teşkil etmemekle birlikte kalıcı olmalarının sunduğu uzun süreli kullanım ile beğenileri üzerine topluyor.

         Parfüm Seti Çeşitleri ile Kendinizi Çekici Hissedin

         Parfümler kokulu olan esans yağlar, aromatik karışımlar ve çeşitli kimyasallardan elde edilen kalıcılığı yüksek hoş kokulardır. Birçok farklı tarzda ki kokuları bünyesinde barındırır. Bu kokular kişilerin ruhsal ve duygusal alanlarına etki ederek davranışları üzerinde etki sağladığı bilinmektedir. Farklı duyguları uyandırıcı ve iyi hissetmenizi sağlayan bu kokular kadın ve erkekler için özel olarak üretilmektedirler. Kokular genel olarak kişiler üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Özgüvenli, mutlu, idealist, klasik, kuralcı, eğlenceli, egzotik, çekici, duygusal, seksi, sakin, hüzünlü, ciddi gibi karakteristik özellikleri kişilerin kullandıkları parfümlerden anlayabilirsiniz. Kokular kişilerin karakterleri hakkında ipucu veren belirleyici etkenlerdir. Bazen ise nasıl hissetmek istiyorsanız o kokuya sahip olursunuz. Bunun yanı sıra yazlık, kışlık, baharlık, gece, gündüz gibi farklı kategorilere ayrılan koku türlerinden yararlanarak kendiniz için en doğru olacak kokuyu seçmek istersiniz. Bazen de bu koku sana hiç yakışmamış ya da bu koku tam Senlik gibi yorumlar alırsınız. Bu yorumlardan da anlaşılacağı üzere parfümler aslında kimliklerdir diyebiliriz. Kendi kokunuzu doğru olarak seçtiğiniz zaman vazgeçmek istemeyeceğiniz ve bütünleşeceğiniz kokuların set halinde olanlarından da satın alarak farklı kullanım alanlarından yararlanabilir, uzun süreli kullanım sağlayabilir ve de set olması sebebiyle daha ekonomik olmasından yararlanabilirsiniz. Birçok farklı tarzda olan kokular arasından odunsu, çiçeksi, şekerli, soft gibi kokular ile kendinize en yakın bulduğunuz ve yakıştırdığınız, sıktığınız zaman size iyi hissettiren kokulara sahip olarak gün boyu mis gibi kokabilirsiniz. Parfüm seti çeşitleri arasında her markanın kendisine ait olarak tasarlamış oldukları içerikler bulunur. Örneğin bazılarının içerisinde parfüm, deodorant, vücut spreyi gibi 3lü ürünler bulunurken bazılarının içerisinde sadece 2 adet parfüm bulunur. Ya da daha geniş kapsamlı bir set istiyorsanız ve kişisel bakımınızı yoğun ve düzenli olarak yapıyorsanız o halde bu setlerin ful paket olanlarından tercih etmeniz hem ekonomik olarak daha avantajlı olacak hem de sevdiğiniz kokunun her ürününü kullanmış olacaksınız. Bu geniş kapsamlı setlerin içerisinde parfüm, deodorant, roll-on, sabun, vücut spreyi, sabun, vücut kremi gibi her alanda kullanabileceğiniz şekilde ürünler bulunur. Böylelikle tam anlamı ile benimsediğiniz kokuya tümüyle sahip olabilirsiniz.

         Parfümler yapısal olarak üç farklı sınıfa ayrılmaktadır. Birincisi üst nota, ikincisi kalp nota ve üçüncüsü ise baz notadır. Üst nota parfümler, kokunun ilk anda duyulduğu ve çabuk yok olduğu karışımlardır. Kalp nota olan parfümler ise, kalıcılığı orta olan parfüm çeşitleridir. Baz nota denilen parfüm çeşitleri ise, uzun süre kalıcı olan parfüm çeşitlerindendir. Parfümlerin kokusuna bakmak için bileklerin iç kısımlarına sürülmelerinin sebebi kalıcılığının daha fazla olması ve vücut sıcaklığı ile ortaya çıkacak olan kokuyu net bir şekilde alabilmektir. Bu sayede parfümün kokusunu en doğru şekilde algılayabiliyor olursunuz.

         Parfüm çeşitleri arasında sık karşınıza çıkan unisex parfümler ise farklı kombinasyonlar oluşturularak elde edilen kokulardır ve çok fazla erkek ve kadın tarafından tercih edilmektedirler. Unisex kokuların daha çok günlük kullanım için oluşanlardan karşınıza çıktığını fark edebilirsiniz. Özellikle eşlerin tercih ettiği bu seçenek ile tek bir parfüm alarak iki kişinin kullanması gibi bir kolaylıkta sağlıyor ayrıca. Günlük kullanıma uygun olan unisex kokular özellikle gece kokularında pek geçerli olmuyor. Yaz kış her mevsim kullanılan parfümlerin özellikle yaz aylarında daha hafif, fresh ve soft olan koku çeşitlerinin kullanılmasının artma sebebi yazın sıcak havada daha ağır ve şekerli kokuların rahatsız edebilecek olma ihtimalidir. Tıpkı kıyafet türleri gibi parfümlerinde farklı hava koşullarında kullanılabilen farklı kokuları mevcuttur.

         Parfüm Setleri Fiyatları

         Özellikle çeyiz setleri arasında parfüm setleri çeşitleri çok sık tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Tek seferde birçok ürüne sahip olabilme avantajı sağlayan bu setler sayesinde hem daha ekonomik hem de tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde uğraşmadan sahip olabileceğiniz bir avantaj elde etmiş oluyorsunuz. Parfüm seti fiyatları set içerisindeki ürünleri tek tek almaya kalktığınızda oluşacak fiyatların çok daha altında fiyatlar ile kullanıcılarının beğenisini topluyor. Parfüm seti fiyatları içeriklerine göre değişkenlik gösterse de her bütçeye uygun olabilecek performansta satışa sunuluyor. Parfüm seti modelleri arasında erkekler için olan setlerde daha çok ya 2’li parfümler bulunuyor ya da parfüm, deodorant, roll-on ve tıraş kolonyası olan ürünler bulunuyor. Her ihtiyaca karşı beklentinizi karşılayan parfüm setleri kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Birbirinden farklı markaların kullanıcıları için oluşturmuş oldukları kaliteli ve ekonomik parfüm setlerine Pazarama.com adresinden ulaşabilir keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.