Güneş Gözlüğü

31.215 ürün

Çerçeve Rengi

  Ekartman

   Cinsiyet

   Renk

    Çerçeve Seçeneği

    Sap Uzunluğu

     Cam Rengi

      Çerçeve Tipi

      Cam Tasarımı

       Cam Tipi

        Fiyat

          Satıcı

           Varsayılan
            Toplam 20 / 31215 ürün

            Güneş Gözlüğü

            Dünyanın en iyi güneş gözlüğü markaları, stilinize şık bir dokunuş katarken aynı zamanda güneşten yüksek oranda korunmanıza yardımcı olur. UVA, UVB, UVC gibi güneş ışınlarını tamamıyla absorbe eden yüksek kaliteli güneş gözlükleri; Prada, Osse, RAYBAN, Armani, Mustang, Vogue gibi bilinen dev markaların ürünlerinden oluşur. En kaliteli güneş gözlüğü çeşitlerinin bir araya geldiği Pazarama.com, en uygun fiyat seçenekleriyle en modern modellere ulaşmanıza aracılık eder. Siz de güneş gözlüğü modelleri hakkında fikir edinmek için ürünlerin özelliklerine göz atabilir, yüz hatlarınıza en uygun güneş gözlüğü modeline hemen ulaşabilirsiniz.

            Güneş Gözlüğü Modelleri: Yüksek Koruma Performansıyla Tanışın!

            Yüz stillerine uygun bir şekilde tasarlanan erkek güneş gözlüğü modelleri, yuvarlak hatlı, kare hatlı, kenar korumalı, kemik desenli, polarize özellikli çeşitlerden oluşur. Aynı zamanda unisex ve kadın güneş gözlüğü çeşitleri ise zarif tasarımlarıyla göz dolduran modellere ev sahipliği yapar. Çocuk güneş gözlüğü modellerinin de yer aldığı kategoride 7’den 70’e herkes için farklı stillerde erkek güneş gözlüğü ya da kadın güneş gözlüğü bulmak mümkündür. Güneş gözlüğünüzü seçerken stilinize en yakın ve yüz hatlarınıza en uygun modeli tercih etmeniz önerilir. Yüz hatlarına uygun gözlüğü tercih ederek gözlüğü daha iyi taşıyabilir, gözlerinizin daha iyi korunmasını sağlayabilirsiniz.

            Güneş gözlüğünün kalitesi kullanım açısından oldukça önemlidir. Kaliteli merceklere sahip olan güneş gözlüğü seçimi yaparak gözlerinizi koruyabilirsiniz. Ancak sadece stil için ve kısa süreli gözlük kullanacaksanız bu durumda polarize oranı ve mercek kalitesi daha düşük olan ekonomik modellere yönelebilirsiniz. Güneş gözlüğü çeşitleri, arasından stilinize en uygun seçimi yaparken, aynalı, parlak camlı ve şık görünen modeller arasından tercih yapabilirsiniz.

            Uzun süre açık havada kalacağınız zamanlar için ise ciddi anlamda güneş koruyucu oranı yüksek olan güneş gözlükleri tercih etmeniz önerilir. Uzun süre güneş altında kalmak, gözlerinize ciddi oranda zarar verebilir. Gün içerisinde yaptığınız kısa süreli yürüyüşleriniz için gözlük kullanımı yaparken daha sade modellere yönelebilir, uzun vadeli gözlük kullanımlarınızda ise kaliteli merceğe sahip gözlükleri seçebilirsiniz.

            Güneş Gözlüğü Markaları: Estetik Görünüm, Estetik Stil

            Yeni model güneş gözlükleri hem mercek kalitesi yüksek hem de şık görünen modellerden oluşur. RAYBAN, Osse, Vogue, Guess, Polo Black, Miu Miu, Prada gibi dünya çapında ünlü markaların ürünlerinden oluşan kategoride her stil için uyumlu bir güneş gözlüğü bulmak mümkündür. Stil şıklığının yanı sıra kaliteleriyle de ön plana çıkan gözlükler, göz sağlığınız için yüksek kalite sunar. Estetik görünümleriyle stilinize şıklık katan yeni modeller, mercek kaliteleri yüksek olduğu için gözlerinizi ciddi bir şekilde koruma altına alır. Özellikle yan kısımları kapalı olan modelleri deneyimleyerek tam koruma avantajı elde edebilir, aynı zamanda çok şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

            En çok satan güneş gözlükleri arasında karşılaştırmalar yapabilir, tarzınıza en uygun olan modeli hemen seçebilirsiniz. Kaliteli güneş gözlüğü seçerken özelliklerine dikkat edebilir, ekartman oranına göz atarak yüzünüze tam uyan bir seçim yapabilirsiniz. Ekartman oranı gözlüklerin iki camı arasındaki boşluk oranıdır. Buna göre seçim yaptığınızda tam uyumlu modelleri elde edebilirsiniz.

            En Kaliteli Güneş Gözlüğü Fiyatları

            En iyi güneş gözlüğü fiyatları, güneş gözlüklerinin mercek kalitesine ve üretici markanın tasarımına göre değişir. Güneş gözlüğü satın alırken markanın ürününü detaylı bi şekilde inceleyebilir, diğer marka ve modellerle karşılaştırabilirsiniz. Güneş gözlüğü fırsatları da bulabileceğiniz kategoride indirimli ürünlere göz atabilir, en kaliteli ve en uygun fiyatlı güneş gözlükleri çeşitlerine Pazarama ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

            Güneş gözlükleri ve fiyatları arasında karşılaştırma yaptığınızda fiyatların mercek kalitesi ve gözlükte kullanılan diğer materyallerle birlikte belirlendiğini görebilirsiniz. Güneş gözlüğü yorumları ve değerlendirmeleri arasında karşılaştırmalar yaparak en iyi güneş gözlüğü seçiminizi hemen yapabilirsiniz. Güneş gözlüğü fiyatları, sezonlara göre de değişiklik gösterebilir. Siz de her mevsimde güneş gözlüğü kullanarak gözlerinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyabilirsiniz.

            Güneş Gözlüğü Seçimi Nasıl Yapılır?

            Güneş gözlüğü çeşitleri çok sayıda seçeneğin bir araya gelmesiyle birlikte kaliteli merceğe sahip ürünlerden oluşur. Seçim yaparken ve güneş gözlüğü kullanımı yaparken aşağıdaki kurallara  dikkat edebilir, güneş gözlüğünüzden en iyi performansı alabilirsiniz. Güneş gözlüğü kullanımı nasıl olmalıdır, sorunuzun cevabını da seçenekler arasında bulabilirsiniz.

            • Güneş gözlüğü seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken ilk husus cam rengidir. Örneğin, güneşten tam koruma elde etmek istiyorsanız, sarı renkli camlardan uzak durmanız önerilir. Sarı renk normal camlara göre ışığı daha fazla çeken bir renktir. Bu nedenle diğer seçeneklere yönelmek sizin için daha sağlıklı sonuçlar verebilir. Ancak stilinize uygun kısa vadeli bir gözlük seçimi yaparken sarı renk kullanabilirsiniz.
            • Mavi renkli cam seçenekleri ise tam koruma sağlayan güneş gözlükleridir. Bu gözlük tipi, güneşten korurken aynı zamanda gözün ihtiyacı olan ışınlara engel olabilir. Bu nedenle mavi renk kullanımında da dikkatli olmanız gerekir. Bu renk seçeneğini kullanırken arada gözlerinizi dinlendirebilirsiniz.
            • Güneş gözlüğü seçimi yaparken ürünün sağlamlığına da önem vermeniz gerekir. İç dizaynı, çerçevede kullanılan malzemeler ve ekartman oranını göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Sağlam güneş gözlüklerini daha uzun vadeli kullanabilirsiniz.
            • Güneş gözlüğü seçimi yaparken çok parlak olan ürünlerden uzak durabilirsiniz. Bu ürünler güneşe davetiye çıkaran ürünlerdir. Parlak gözlüklerden hoşlanıyorsanız, yüksek kalitede mercek seçeneğine sahip olan ürünlere yönelebilirsiniz.
            • Güneş gözlüğünüzü seçerken Pazarama içerisinde markaya, renge, çerçeve özelliklerine ve ekartman aralığına özel seçimler yaparak arama yapabilir, gözlerinizi en iyi koruyacak olan birbirinden şık güneş gözlüğü modellerine ulaşabilirsiniz. Örneğin kemik güneş gözlüğü seçeneklerine göz atabilir, bunun gibi seçimler yaparak sol panelden aramalar yapabilirsiniz.
            •