Tefal

482 ürün

Marka

Renk

  Güç

   Malzeme

    Kapaklı

    Otomatik Kapanma

    Hazne Kapasitesi

     Ürün Türü

      Su Seviye Göstergesi

      Tava Türü

       Tava Çapı

        Fiyat

          Satıcı

           Marka Tefal
           Varsayılan
            Toplam 20 / 482 ürün

             

            Tefal 

            Tefal mutfakta ve evde ihtiyaç duyduğunuz pek çok ürünü kapsayan geniş bir yelpazede karşınıza çıkan bir markadır. Piyasaya çıktığından beri mutfakta işlerinizi kolaylaştırmak için yenilikçi çözümleri sunar. Geniş ürün yelpazesi sayesinde evinizin her bir alanında kullanışlı ürünleri Tefal ile elde edebilirsiniz. Yapışmaz tavalar, düdüklü tencereler, termoslar ya da çaycı ve tost makinesi gibi pek çok ürünü sizin için sunan marka kaliteli malzemeler ile karşınıza çıkar. İhtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanan her bir ürün evdeki tüm işlerinizi daha pratik hale getirmenize yardımcı olur.  

            Tefal'in tüm ürünleri mutfakta ve evde çeşitli işlemleri daha kolay ve verimli bir şekilde gerçekleştirmenin de yardımcı olur. Yapışmaz yüzeylerini ve güçlü motorları sayesinde pek çok ürün ev işlerini pratik bir şekilde halletmenizi sağlar. Aynı zamanda çeşitli programlar ve kolay temizlik özellikleri ile de ev işlerini ayırdığınız zamandan tasarruf ederek kendinize ayırmanızı sağlar. Sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye önem vererek sizin hayatınızı kolaylaştıracak ve mutfaktaki geçen zamanda keyifli hale getirecek ürünleri sunmayı hedefler. 

            Tefal ile Pratiklik Kazanın 

            Sunduğu pek çok ürünle ev işlerinizi daha pratik hale getiren marka aynı zamanda pratiklik de kazanmanıza yardımcı olur. Örneğin Tefal airfryer yağ kullanmadan sağlıklı bir şekilde kızartma pişirme ve Izgara yapmanıza yardımcı olan cihazlardandır. Yiyeceklerinizi hava sirkülasyonu ile pişirir ve bu sayede az yağ kullanmanızı mümkün hale getirir. Az yağ sayesinde lezzetli ve sağlıklı sonuçlar elde ederek keyifli yemekler hazırlayabilirsiniz. Tefal buharlı ütü ile artık sizin için bir dert olan ütü sıkıntısını ortadan kaldırabilirsiniz. Çeşitli modeller ve özelliklerle size sunulan ütülerde akıllı buhar kontrolü, çelik tabanı ve yapışmaz kaplama gibi özellikler yer alır. Aynı zamanda kolay temizlik sayesinde de kıyafetlerinizi hızlı ve etkili bir şekilde ütüledikten sonra temizlik zamanınızdan tasarruf etmenize yardımcı olur. Yüksek basınç altında pişirme yaparak yiyeceklerinizin daha hızlı pişirilmesini sağlayan Tefal düdüklü tencere modelleri dayanıklı malzemelerden yapılır.  

            Bu sayede uzun yıllar kullanımımıza sunulur. Tefal düdüklü tencere farklı pişirme seçenekleriyle lezzetli yemekler hazırlamanızı kolay hale getirir. Yapışmaz kaplamalı Tefal tava yiyeceklerin kolay bir şekilde pişmesini ve tavaya yapışmamasını sağlar. Farklı boyutlarda ve tasarımlarda size sunulan tavalar farklı pişirme ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri de elde etmenize yardımcı olur. Tefal tost makinesi ile lezzetli ve kızarmış tostlar hazırlayabilirsiniz. Ayarlanabilir kızartma seviyeleri ve çıkarılabilir toz tepsileri ile farklı fonksiyonlarda kullanabilmenize de yardımcı olur.      Mutfakta İhtiyacınız olan çeşitli tencere ve tavalardan oluşan Tefal tencere seti ile ekonomik bir çözüm elde edebilirsiniz. Farklı boyutlardaki tencere ve tavalarla mutfakta yemek hazırlığı sürenizi keyifli hale getirebilirsiniz.  

            Dayanıklı yapıları ve kullanışlı özellikleri dikkat çeken tencere setleri farklı desen ve renk seçenekleri ile de beğeninize sunulur. Evinizin zeminlerini temizlemek için otomatik olarak çalışan akıllı cihazlardan olan Tefal robot süpürge ile ev işlerini ayırdığınız zamanı azaltabilirsiniz. Sensörler ve navigasyon sistemleri sayesinde etkili bir temizlik sağlayan robot süpürgeler evinizin her zaman temiz ve düzenli olmasını sağlar. Modüler mutfak gereçleri serisinden olan Tefal ingenio değiştirebilir saplar ve çıkarabilir kollar gibi ek özelliklere sahip olur. Bu sayede daha az depolama alanı kullanarak çeşitli mutfak görevlerini yerine getirmenizi kolaylaştırır. 

            Tefal Ürünleri 

            Büyük miktarda kıyafete hızlı ve etkili bir şekilde ütülemenizi sağlayan Tefal kazanlı ütü yüksek buhar üretimi ve Çelik tabanlı yapışmaz kaplama ile donatılır. Bu sayede kırışıklıklarınızı kolayca gidermenize yardımcı olur. Tefal blender seti ile farklı hazne boyutları ve fonksiyonları elde edebilirsiniz. Bu setler blender başlığı, doğrayıcı, Çırpıcı ve öğütücü gibi ek parçaları içerir. Bu sayede çeşitli mutfak görevlerini yerine getirmenizi kolaylaştırır. Aynı zamanda güçlü motorları sayesinde kolayca smoothie, çorba, sos ve diğer karışımları hazırlayabilirsiniz. Tefal dikey süpürge modelleri kolayca saklanabilen ve kullanım pratik olan hafif tasarımlara sahip olur. Evdeki toz vekilleri etkili bir şekilde temizlemek için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli yüzeylerde ve mobilyalarda da kullanılabilen manevra yapabilme özellikleri ile işlerinizi pratikleştirir.  

            Suyu hızlı bir şekilde kaynatmak ve demlemek için kullanılan Tefal çaycı otomatik kapanma özelliği ısıtma plakası ve su seviye göstergesi gibi kullanışlı özelliklerle dikkat çeker.  Aynı zamanda ergonomik tasarımları ve kolay dökme özellikleri ile de işlerinizi kolaylaştırır. İnce ve geniş yüzeyleri sayesinde Tefal krep tavası ile lezzetli krepler hazırlayabilirsiniz. Yapışmaz kaplamalı yüzeyleri sayesinde krepler yapışmaz ve kolaylıkla çevrilebilir. Bu sayede düz ve eşit incelikte krepler hazırlayabilmeniz mümkün olur. Farklı boyut ve tiplerde tavaları içeren Tefal tava seti farklı pişirme ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal olur. Yapışmaz kaplamaları üyeleri sayesinde yiyeceklerin kolaylıkla pişmesini ve sonrasında temizlenmesini sağlar. 

            Tefal Ürün Tasarımları 

            Güçlü motorları ve dayanıklı bıçakları ile öne çıkan Tefal blender seti modelleri farklı mutfak işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Özellikle smoothie, çorba, sos ve karışık içecekler hazırlamak için ideal olan bu ürünler farklı model ve kapasitelerle sizlere sunulur. Kullanım kolaylığı temizlik olanakları ve fonksiyonellik gibi özellikler sayesinde Mutfaktaki işlerinizi pratikleştirir. Tefal kahve makinesi espresso, filtre kahve, french press gibi farklı kahve hazırlama yöntemlerini içerir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz ve tercih ettiğiniz tüm kahve lezzetlerini hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda kolay temizlik ve basit kullanımıyla pratik bir deneyim elde edebilirsiniz.  

            Kahve kalitesini artıran özellikleri sayesinde kahve keyfinizi en keyifli halde yaşayabilirsiniz. Evdeki toz kir ve diğer tüm partiküllere etkili bir şekilde temizlemek için tasarlanan Tefal süpürge modelleri dikey, kablosuz ve robot süpürgeler gibi farklı türlerle sunulur. Farklı zemin türleri ve temizlik ihtiyaçlarına göre süpürge modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Sıcak ve soğuk içeceklerinizi ideal ısıda tutabilmek için Tefal termos sizlere sunulur. Farklı boyutları ve tasarımları sayesinde dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Paslanmaz çelik gövdeye sahip oldukları için uzun yıllar kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Tefal ütü fiyatları birkaç faktöre bağlı olarak değişim gösterebilir.  

            İlk olarak ütünün modeli ve sahip olduğu özellikler fiyat konusunda etkilidir. Ütünün güncel teknolojiye ne kadar yakın olduğu ve su kapasitesi gibi ek fonksiyonları da önemlidir. Daha az gelişen ütüler uygun fiyatta size sunulurken gelişmiş teknolojiye yakından takip eden ütü modelleri yüksek fiyatlarla size sunulur. İhtiyacınız olan tüm ürünlere Pazarama üzerinden ulaşabilirsiniz.