Vücut Spreyi

1.128 ürün

Ürün Miktarı

  Cilt Tipi

  Cinsiyet

  Simli

  Koku

   Özellikler

   Ürün İçeriği

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Vücut Spreyi
      Varsayılan
       Toplam 20 / 1128 ürün

       Vücut Spreyi

       Yaz aylarının sıcaklığı ile terleyen vücut için birçok koku, parfüm ve deodorant kullanılıyor. Sadece yaz aylarında değil güzel kokmak her insanın her zaman istediği ve ihtiyaç duyduğu bir şey haline geliyor. Bununla beraber birçok koku çeşiti artıyor. Bu kokuların yanı sıra vücut spreyleri de güzel koku için alternatif haline geliyor. Vücut spreyi direkt olarak tene sıkılan şişe içerisinde sıvı şeklinde bulunan bir kozmetik ürün oluyor. Vücudunuzun güzel ve doğal kokmasını sağlıyor. Genellikle tenle temas halinde kullanılırken yaz aylarında terlemeniz esnasında oluşabilecek kötü kokuyu engelliyor. Özellikle kadın kozmetiğinde oldukça yaygın ve sevilerek kullanılıyor. Vücut spreyi denmesinin sebebi ise parfümden ziyade vücudunuzun birçok bölgesine uygulayabileceğiniz hafif bir koku olması oluyor. Farklı çeşitlerdeki kokuları ile siz de vücut spreyine sahip olmak istiyorsunuz Pazarama.com ile kolayca sipariş verebiliyorsunuz.

        

       Vücut Spreyi Nedir?

       Vücut spreyi güzel ve ferah kokmak için kullanılan bir koku çeşidi oluyor. Vücut spreyinin diğer parfüm ve deodorant çeşitlerine göre farkı direkt tene uygulanıyor olması. Ayrıca deodorant gibi yalnızca koltuk altına uygulanmıyor. Bazı vücut spreyleri parfüm kadar kalıcı kokuya sahipken bazıları ise daha hafif bir koku sağlıyor. Vücut spreyleri daha sade ve yumuşak kokulardan oluşuyor. Direkt vücuda ve tene sıkıldığı için yoğun ve zarar verici ağır maddelerden kaçınılıyor. Vücut spreyi farklı çeşitlerde ve kokularda sizlere sunuluyor. Tene sıkılması aynı zamanda kıyafetlerinize de sıkılmayacağı anlamına gelmiyor. Aynı zamanda kıyafetlerinize de kullanabiliyorsunuz. Fakat asıl kullanım amacı vücut olarak biliniyor. Çeşitli kokulardan oluşurken sizde dilediğiniz kokuyu kendi teninize göre tercih edebiliyorsunuz.

        

       Vücut Spreyi Nasıl Kullanılır?

       Vücut spreylerinin nasıl kullanılması gerektiği birçok kullanıcı tarafından merak ediliyor. Bu soruya net bir yanıtı yazının devamında kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Bu bilgiler ışığında vücut spreyini kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. Vücut spreyleri özellikle direkt tenle temas halinde kullanıldığı için içerisinde alerjik reaksiyon verebilecek maddelerin kullanımdan kaçınılıyor. Vücut spreyleri kadın kozmetik ürünlerinde sıkça tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor. Yalnızca kadınların kullanması için değil erkek kullanıcılar içinde çeşitleri bulunuyor. Her mevsim için kokuları mevcut ve her zaman kullanabileceğiniz bir ürün oluyor. Fakat özellikle yaz aylarında kullanımı yoğunlaşıyor. Bunun sebebi ise vücuda rehlık ve serinlik hissini vermesi oluyor. Ayrıca parfüm kadar ağır kokmaması da kullanımını yoğunlaştırıyor. Daha çok fresh kokular içeren vücut spreyleri vücudunuza nem kazandırıyor ve serinletiyor. Parfüme oranla günlük kullanımını sınırlamanız gerekmiyor. Gün içinde sıklıkla kullanabiliyorsunuz. İdeal boyutlarıyla çantanıza sığdırabiliyor ve her daim yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Yalnızca yaz aylarında değil diğer aylarda da tercih edebileceğiniz bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Kokuları mevsimlerine göre ayıran kullanıcılar için farklı çeşit kokuları mevcut halde size sunuluyor. Yaz için çiçek kokuları ve kış ayları için sıklıkla odunsu kokular tercih ediliyor. Kullanıcılar arasında sıklıklı sorulan sorulardan birisi vücut spreyi saça sıkılır mı sorusu oluyor. Kullanıcılardan edinilen bilgiler ışığında vücut spreyini saça uygulamanın mümkün olduğu görüşü bulunuyor. İçerisinde saça zarar verebilecek bir maddenin kullanılmıyor oluşu saç kullanımı için uygun olarak görülüyor. Fakat vücut spreyinin saça uygulanmasının bir zararı olup olmadığı konusunda üreticiler tarafından açıklanmış bir bilgi çoğu zaman bulunmuyor. Bu nedenle vücut spreyini amacına uygun bir şekilde yalnızca vücutta kullanımı öneriliyor.

        

       Vücut Spreyi Önerileri

       Vücut spreyi parfüm kadar yoğun ve ağır kokular içermiyor. Fakat vücut spreyininde kalıcılığını arttırmak için birkaç öneri sunuluyor. Teninizin belirli bölgelerine sıktığınızda kokusu daha kalıcı ve yoğun bir hale gelebiliyor. Bu bölgeler bilek, boyun ve ayak bilekleri olarak biliniyor. Bu bölgeler için vücut spreyini kullanabiliyorsunuz. Sabah veya akşam hangi sıklıkta isterseniz uygulayabiliyorsunuz. Ayrıca saça da uygulanabildiği için saçlarınız içinde ideal bir parfüm çeşidi olabiliyor. Çantanıza kolaylıkla atabileceğiniz ideal boyuttaki şişelere konuluyor. Böylelikle tatile çıkarken veya işe giderken rahatlıkla yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Vücut spreylerini istediğiniz oranda sıkabiliyorsunuz. Herhangi bir zararı bulunmadığı biliniyor. Ferah, hafif ve yumuşak yapısıyla bu ürünü kullanım sıklığını kendi ihtiyacınıza göre belirleyebiliyorsunuz. İsterseniz tene isterseniz de kıyafetinize uygulayabileceğiniz rahatlıkta üretiliyor. Özellikle duştan sonra temiz tene uygulanması öneriliyor. Gün boyu rahat ve refah hissetmenizi vücut spreyi ile sağlayabilirsiniz.

        

       Vücut spreyi ile parfüm arasındaki fark sıklıkla sorulan sorulardan oluyor. Vücut spreyi parfüm ile benzer olsada bariz farklara sahip olarak sunuluyor. Vücut spreyi daha fresh ve hafif kokular içeriyor. Parfümü çok sıkmanız dahilinde yoğun ve ağır bir koku haline gelme ihtimali oluyor. Fakat vücut spreyi daha yumuşak bir yapıya sahip olduğu için kullanım sıklığı artsada parfüm kadar ağır bir etki bırakmıyor. Parfümü kıyafetlerinize sıkmanız önerilirken vücut spreyini istediğiniz bölgeye uygulayabiliyorsunuz. İsterseniz teninize isterseniz giydiğiniz elbise de kullanabiliyorsunuz. Ellerinize, boynunuza ve saçlarınıza da uygulayabiliyor ve kalıcılığını artırabiliyorsunuz. Özellikle yaz aylarında ferahlık ve serinlik hissini arttırdığı biliniyor. Bir diğer sorulardan biri de vücut spreyi ile deodorant arasındaki fark oluyor. Deodorant terlemeyi önleyen ve yalnızca koltuk altı bölgesine uygulanan bir parfüm çeşidi olarak kullanılıyor. Vücut spreyi ise koltuk altına kullanıldığı gibi vücudunuzun çoğu bölgesine uygulayabileceğiniz şekilde tasarlanıyor.

        

       Vücut Spreyi Çeşitleri

       Vücut spreyleri farklı koku ve çeşitlerine sahip şekilde sizlere sunuluyor. Vücut spreyi çeşitlerinin duştan sonra kullanımı öneriliyor. Temiz tene uygulandıktan sonra gün boyu ferah ve serin hissetmenizi sağlıyor. Bunun haricinde günün her saatinde ve istediğiniz sıklıkta kullanabiliyorsunuz. Vücut spreyinin çiçek, vanilya ve odunsu kokuları çeşitlerinden yalnızca bir kaçı olarak biliniyor. Bunlar arasında özellikle kadınlar tarafından çiçek kokulu türleri sıklıkla tercih ediliyor. Fakat birden fazla kokunun birleşimiyle de ortaya çıkan farklı kokuları oluyor. Vücut spreyi erkek kullanıcılar için de ideal bir tercih oluyor. Genellikle kadınlar tarafından kullanıldığı bilinirken erkekler için de kokular kullanılabiliyor. Erkek kullanıcılar için özellikle vücut spreyini tıraş sonrası kullanmaları öneriliyor. Kalıcılığı ve maskülen kokusuyla kullanıcısının beğenisini topluyor. Erkek parfümleri de farklı çeşit kokuları ile ilgili kullanıcısına sunuluyor.

        

       Bir diğer vücut spreyi çeşidide ışıltılı vücut spreyi oluyor. Bu vücut spreyinin içinde simler bulunuyor. Farklı renkte ve kokuda ışıltılı vücut spreylerini bulmak mümkün oluyor. Sıktığınız bölgeye ışıltılı bir parlaklık görüntüsü katıyor. Giydiğiniz kıyafetinizin dekolte bölgesine sıkabiliyor ve daha güzel bir görünüme sahip olabiliyorsunuz. Hem güzel kokarken aynı zamanda ışıltılı bir görünüme de sahip olabiliyorsunuz. Bu tür vücut spreylerini saçınıza da uygulayabileceğiniz öneriliyor. Saçlarınız özellikle ışıklı bir yerde parlıyor ve içerisinde bulunan simlerle daha ışıltılı duruyor. Işıltılı vücut spreyini isteğe göre vücudunuza sıkabiliyor ve parlak görünüme sahip olabiliyorsunuz. Ellerinize, kollarınıza ve boynunuza sıkabiliyorsunuz. 

        

       Vücut Spreyi Fiyatları

       Vücut spreyleri kalıcılığı ve içerdiği çeşitlere göre fiyat farklılığı gösteriyor. Hem erkek hem de kadın kozmetiğinde sıklıkla kullanılan bu ürünü kendi isteğinize göre tercih edebilirsiniz. Farklı marka ve fiyatlarıyla siz de vücut spreyine sahip olmak isterseniz Pazarama.com ile sipariş verebiliyorsunuz. Site üzerinden vücut spreylerinin farklı çeşitlerine bakabiliyorsunuz. Vücut spreyi fiyatları hakkında fikir edinmek ve indirim fırsatlarından yararlanmak için hızlı bir inceleme yapabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yaparak kendinize uygun marka ve kokuyu tercih edebiliyorsunuz.