Tankini

49 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Tankini
      Varsayılan
       Toplam 20 / 49 ürün

       Tankini

       Günden güne modanın değişmesi ile birlikte, insanlara farklı çeşitlerde plaj giysileri sunuluyor. Plaj giysileri arasında bulunan, mayo, bikini, tankini veya mayokini gibi birçok çeşit görülüyor. Her birinin farklı yapısı ve görünümü itibari ile günden güne birçok model bulmak kolaylaşıyor. Genel olarak bikini veya mayo gibi plaj kıyafetlerin bilinmesi ile birlikte tankini plaj kıyafetine olan ilginin artması, tankini ne demek sorusunun sıklıkla sorulmasına sebep oluyor. Kadınların yaz aylarında ve deniz kenarında kullandıkları iki parçadan oluşan bir plaj giysisi olarak karşımıza çıkıyor. Tankini üst kısmının görünümü itibari ile mayoya benzediği görülüyor. Tankini alt kısmının ise, bikiniyi andıran bir görüntü oluşturduğunu söylemek mümkün oluyor. Aynı zamanda alt ve üst parçalarının farklı olması ile birlikte tankini modelleri kadınların istedikleri rahatlığı elde etmesine imkan yaratıyor. Özellikle modayı sıkı bir şekilde takip edenlerin tankini plaj kıyafetine olan ilgisi ile üreticiler tasarımlarında farklı alternatiflere yer veriyor. Bu sebeple birçok marka, farklı desenlerde ve renklerde tankini modelleri üretiyor. Kadınların şık görünüm oluşturmasına imkan veren tankini, birçok kadının tercih sebebi oluyor. Aynı zamanda tankini kumaşının cildi tahriş etmeyen yapısı ile konforlu bir kullanım imkanı oluşturuyor. Özellikle fazla kilosu olduğunu düşünen kadınlar için tankini giysisinin üst kısmının uzun olması tercih edilmesini sağlıyor. Kadınların görünümlerine ekstra dikkat etmesi ile birlikte, uzun yapıda olan tankini üst kısım sayesinde kadınlar rahat bir kullanım elde ediyorlar. Aynı zamanda birçok renk ve desen içeriğine sahip tankini üst takımları farklı alt takımlar ile kombin edilerek çeşitlendirilebiliyor.

        

       Tankini Çeşitleri

       Günden güne tankini modellerine ilginin artması ile birlikte, plajda gezen kadınların üstünde sıklıkla görülen tankini çeşitleri, dikkatleri üzerine çekiyor. Her yaş grubu için üretilen tankini çeşitleri sıklıkla tercih edilen plaj giysileri arasında yerini alıyor. Tankini üst kısımlarının püsküllü, örgülü, askılı veya boyundan bağlamalı çeşitleri görülebiliyor. Tankini alt kısımlarında ise, bikini altı gibi olanlarla birlikte, şort şeklinde veya etek şeklinde olanları da görmek mümkün hale geliyor. Tankini çeşitlerinin her kadının vücuduna uygun olması ile birlikte, vücudun yapısını daha hoş göstererek kadınların hem beden olarak hem de mental olarak rahatlamasını sağlıyor. Hemen hemen her insan sağlıklı bir yaşam için fit kalmak istiyor. Tankini modelleri, farklı beden tiplerindeki kişiler tarafından tercih ediliyor.

        

       Tankini modellerine bakıldığı zaman çizgili tankini modelleri ile farklı renk geçişlerine sahip tankini modelleri görmek mümkün oluyor. Bununla birlikte farklı desenlere sahip tankini modelleri sayesinde her tarza uygun plaj giysisi bulmak kolaylaşıyor. Bu modeller arasında daha minimal desenlerde ve daha sade tankini modelleri görmek mümkün iken büyük desenler ile canlı bir görünüm sağlayan modeller de görülebiliyor. Birçok kadının kıyafet seçiminde de plaj giysisi seçiminde de rahatlığını ön planda tutarak seçimlerini gerçekleştirdiği görülüyor. Aksi takdirde rahatsız olan bir plaj giysisi ile yaz tatilini geçirmek eziyete dönüşebiliyor. Bu sebeple rahat bir şekilde hareket etmek için tankini modellerinden faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte modanın kalbini yakalamaya devam edebilirsiniz.

        

       Tankini Özellikleri

       Kadınlar açısından büyük bir avantaj oluşturan tankini, tatilde konforu ve şık görünümü yakalamak için tercih edilen plaj giysilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Tankini özellikleri itibari ile diğer plaj giysilerinden farklı yapıya sahip oldukları görülüyor. Kadınların tankini içinde rahat bir şekilde hareket etmesine imkan yaratan tankini modelleri, aynı zamanda kadınların görünümünü güzelleştirerek görünümlerinin daha biçimli durmasını sağlıyor. Özellikle dış görünümüne dikkat eden kadınlar tarafından tercih edilen tankini modelleri arasında askılı tankini, boyundan bağlamalı tankini, örgülü tankini veya balenli tankini gibi modelleri görmek mümkün hale geliyor. Her bedene göre uyumlu ve şık görünüm elde etmeye imkan veren tankini, kadınların ekstra fazlalığı olan bölgelerinin kapanmasına yardımcı olurken aynı zamanda estetik bir görünüme kavuşmalarını sağlıyor. Bu sayede kadınlar rahat bir şekilde denize girip tatilin keyfini çıkarma imkanı yakalıyor. Bununla birlikte tankini modellerinin iki parçadan oluşması ve üst kısmının uzun olması kadınlar tatilde güneşlenirken avantaj oluşturuyor. Diğer modellere nazaran kısa durmaması ile güneşlenirken hassas tenli insanlar için ekstra bir avantaj oluşturuyor. Kadınlar vücutlarının üst kısmının daha iyi durması için ayrı modelleri tercih ederken basen kısmının da daha iyi görünmesini sağlayan tankini şort veya etek modellerini tercih edebiliyor. Bu sayede basen kısmının ve bacakların daha ince görünmesi sağlanabiliyor.

        

       Tankini Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

       Yaz aylarında plajların vazgeçilmezi olan bikiniler mayolar ve tankiniler farklı modelleri ile insanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Hemen hemen her kadının arzusu olan iyi bir görünüme sahip olmak doğru seçim ile mümkün hale geliyor. Bu yüzden plajda giyilecek modeli seçerken kadınlar seçimini tankini giysisinden yana kullanılıyorsa, ilk olarak tankini alırken nelere dikkat edilmeli sorusunu sormak görünümün daha iyi olmasını sağlıyor. Görünümü itibari ile özellikle kalın vücuda sahip olan kadınlar için avantaj oluşturan tankini modelleri, dikkat çeken plaj kıyafetleri arasında yerini alıyor. Her ne kadar kalın vücuda sahip kadınlara hitap ediyor gibi görünse de her vücuda uygun tankini modelleri görmek mümkün oluyor. Bu durumda kadınlar tankini almadan önce vücut yapılarını göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Eğer göğüs yapısı büyük olan kadınlar boyundan bağlamalı ve küçük dekolte detayına sahip tankini modelleri tercih ederek rahat ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Küçük göğüse sahip kadınlar için ise, balenli veya dolgulu tankini modelleri tercih ederek görünümünüze şıklık getirebilirsiniz. Bununla birlikte kadınların basen bölgesine de çok dikkat ettiği görülüyor. Bu durumda fazlalıkları kapatmak için tankini şort veya etek modellerinden de faydalanmak mümkün hale geliyor. Diğer bir yandan geniş omuza sahip kadınlar için yuvarlak yaka tankini modelleri daha hoş bir görünüm elde etmeye yardımcı olan modeller arasında yerini alıyor. Boyu kısa olan kadınlar için ise, yüksek bel bikini altı ile kısa boy görünümü engellenebiliyor. Aynı zamanda yüksek bel tankini alt modelleri basenlerin iyi bir şekilde kamufle edilmesini de sağlıyor. Bu sebeple tüm durumlar göz önüne alındığında tankini alırken ilk olarak vücudu iyi tanımak gerektiği belirtiliyor. Vücudu iyi tanıyarak ona uygun bir tankini modeli tercih etmek daha çok avantaj sağlıyor. Bu sayede hem iyi bir görünüm elde edilebiliyor hem de kadınlar kendisini rahat hissederek tatilin keyfini çıkarabiliyor.

        

       Tankini Fiyatları

       Kadınların konforunu ön planda tutarak birbirinden farklı desende ve renkte tankini modelleri karşımıza çıkıyor. Kadınların sıklıkla tercih ettiği tankini modelleri farklı markalar tarafından üretilmeye devam ediyor. Bu sebeple tankini üretilirken kullanılan kumaş yapısı dikkate alındığında kalite durumu da belirleniyor. Kalitenin fiyat konusunda önemli bir etkiye sahip olduğu görülüyor. Bununla birlikte tankini modellerinin de tankini fiyatları konusuna etki ettiği görülüyor. Tankini çeşitliliğinin çok olması ile birlikte geniş bir fiyat yelpazesi karşımıza çıkıyor. İstediğiniz model aralığını bulabileceğiniz ve her bütçeye uygun olan tankini modellerini online alışveriş sitesi olan Pazarama.com ile bulabilir aynı zamanda keyifli alışveriş imkanı yakalayabilirsiniz.