Kadın Mayo

1.716 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Desen

    Tüllü

    Fırfırlı

    Kol Tipi

     Askı Kalınlığı

     Destekli

     Yaka Tipi

      Fiyat

        Satıcı

         Kategori Kadın Mayo
         Varsayılan
          Toplam 20 / 1716 ürün

           

          Kadın Mayo 

          Mayo ürünleri kadınlar için özel olarak üretilir ve bu ürünlerin birçok çeşidi bulunur. Çeşitlerine göre aynı zamanda bu ürünlerin farklı renkleri de mevcuttur. Kadınlar zevklerine ve isteklerine göre diledikleri çeşidi seçebilir. Bu noktada kişilere birçok farklı opsiyon sunulur. 

          Tarzınıza Göre Kadın Mayo Modelleri 

          Kadın mayo seçenekleri her tarza hitap edecek şekilde özenle tasarlanır. Kadınlar siyah, beyaz, mor, mavi, yeşil ve daha birçok renk arasından dilediği modeli gönül rahatlığı ile seçebilir. Aynı zamanda modeller arasında desenli ve çok renkli seçenekler de mevcuttur. Bazı modeller sırt dekolteli bir görünüme sahipken bazı çeşitlerde ise göğüs bölümünde dekolte seçeneği bulunur. Bu dekolteler de aynı zamanda bağcıklar ile ya da fırfırlı formlarla desteklenerek estetik bir hale getirilir. 

           

          Kadın mayo modelleri bu yönleri ile geniş bir seçme şansı sunar. Modeller arasında yer alan çiçekli seçenekler yaz mevsimine ve yazlık bölgelere iyi bir uyum sağlar. Her modelin askı kalınlığı ve yaka tipi de birbirinden farklı özellikler gösterir. Kadınlar zevklerine göre bu tercihleri düzenleyerek hayallerindeki mayoyu bulabilir. Modellerin kendine özel beden seçenekleri bulunduğu için kişiler satın alma aşamasında beden ölçülerine uygun modeli tercih eder. Böylece model üzerinize tam bir şekilde oturarak sizi hayalinizdeki görünüme kavuşturur. 

           

          Kadın mayo bikini modelleri ise kadınlara ayrı bir görünüm seçeneği sunar. Bu modellerde mayoların alt ve üst bölümleri birbirinden ayrılabilir. Böylece aynı zamanda üzerinizde bir bikini takımı varmış gibi de durabilir. Bu modeller estetik görünümleri sayesinde kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu modellerin de birçok renk ve beden seçeneği mevcuttur. 

           

          Üst mayo kadın modellerinde dekolte yeri, askı kalınlığı ya da yaka şekilleri farklılık gösterebilir. Bazı modellerin askı uzunlukları ayarlanabilirken bazı modellerde ise bu uzunluk standart özellikler gösterir. Aynı şekilde birtakım modellerde göğüs dekoltesi ön plana çıkarken bazılarında da omuz açıklığı dikkat çekebilir. 

          Bedenlerine Göre Kadın Mayo Çeşitleri 

          Büyük beden kadın mayo seçenekleri kadınlara büyük bir konfor düzeyi sunuyor denilebilir. Büyük beden seçeneği bulunan modeller de kadınlar için birçok renk seçeneğine sahiptir. Bu modeller ise genel olarak 42 ve 50 beden aralıklarındadır. Kişiler bu beden aralıklarına sahip ise içleri rahat bir şekilde seçenekler arasından model seçimi yapabilir. Bu mayolar arasında da büzgülü, desenli gibi birçok farklı seçenek yer alır.  

           

          Kadın toparlayıcı mayo modelleri de bu noktada ön plana çıkar. Bu modeller sahip olduğu kaliteli kumaş nedeniyle toparlayıcı bir özelliğe sahiptir ve kişileri olduğundan daha fit gösterir. Eğer büyük beden aralığına sahip biriyseniz bu toparlayıcı modeller sayesinde vücutlarınızı daha estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu modeller aynı zamanda farklı kumaş türlerinden oluşuyor ve sıcak yaz günleri için de UV korumasına sahip. Böylece kişiler yaz sıcağındaki güneşin zararlı unsurlarından etkilenmeden güneşlenebilir. Esneyebilen özelliğiyle de kişiler bu modellerle kolaylıkla uyum içine girer. Her mayo modeli çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun olmadığı için bu unsura dikkat etmek gerekir. Aksi halde mayo modeli üzerinde birtakım deformeler ya da beden küçüklüğü görülebilir. Bu noktada kişiler kuru temizleme ya da elde yıkama seçeneklerini tercih edebilir.  

           

          Kadın mayo üstü modelleri genellikle elastan ya da polyamid kumaş tercih edilerek tasarlanır. Bu kumaş seçenekleri sayesinde sıcak yaz günlerinde kadınlar büyük ölçüde kendini rahat hisseder. Mayo üstlerinin yaz renklerine uygun birçok seçeneği ve farklı bağlama tarzı da bulunur. Slip mayo kadın modelleri en çok göze çarpan seçenekler arasında gösterilebilir. Bu modeller genel olarak parlak bir kumaş yapısına ve düz bir görünüme sahiptir. Tek parça olarak vücuda oturan bu modeller kadınların vücut hatlarını ortaya çıkararak son derece güzel bir görünüm sergiler. 

          Kadın Mayo Modelleri ile Tarzınızı Yenileyin 

          Birbirinden farklı modeller ile kadınlar tarzlarını kolay bir şekilde yenileyebilir. Tesettür mayo modelleri çeşitli renklere ve beden aralıklarına sahiptir. Tesettürlü kadınlar için özel olarak üretilen bu modeller vücut hatlarını belli etmemesi ve kapatması için tasarlanır. Kapalı kadın mayo modellerini tesettür tarzına sahip kadınlar gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Bu modeller aynı zamanda kaliteli kumaş seçenekleri ile de ön plana çıkar. 

           

          Kadın mayo şort modellerinde ise ürünün alt bölümü şort formuna sahiptir. Farklı bir mayo tarzı arayışı içinde olan kadınlar bu modeli değerlendirmek isteyebilir. Şortlu kadın mayo seçeneklerinde mayonun üzerine giyilebilecek bir şort bulunur. Aynı zamanda bu modeller üzerinde etek formu da yer alabilir. Kadın mayo etekli genel olarak siyah, lacivert, mor ve mavi renklerle üretilir. Bu etekli modellerle son derece tatlı bir görünüme sahip olunabilir. Ayrıca bu model bazında büyük beden seçimi de mevcuttur. Birbirinden farklı forma sahip mayolar sayesinde kadınlar tarz anlayışını geliştirerek tatil boyunca kendini son derece iyi hissedebilir. 

          Modaya Uygun Kadın Mayo Modelleri 

          Dalgıç mayo kadın modelleri genellikle yüzücü olan ya da sıklıkla yüzen kadınlar tarafından tercih edilir. Bu modeller esnek kumaş yapısı ile kişilere büyük bir rahatlık seçeneği sunar. Bu modele ait birçok renk ve desen seçeneği de bulunur. Siyah kadın mayo seçenekleri klasik tarzı nedeniyle neredeyse her modelde yer alır. Kurtarıcı bir renk olan siyah, mayo ürünlerinde de sıklıkla tercih edilir. Siyahın koyu renk grubunda olması güneş ışınlarının daha fazla hapsedilmesine neden olsa da siyah renk deniz giyim ürünleri yine de sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır.  

           

          Kadın şortlu yüzücü mayo seçenekleri de aynı şekilde yüzme sporu ile ilgilenen kadınlar tarafından daha sık tercih edilir. Bu modellerde mayonun alt bölümünde giyebileceğiniz bir şort da bulunur. Bu sayede kişiler yüzme esnasında daha rahat hareketler sergileyebilir. Kadın elbiseli mayo seçeneklerinde ürün dışarıdan bakıldığında sade bir elbise gibi görünür. Ancak elbisenin alt bölümünde giyilmesi için mayo formu yer alır. Böylece kadınlar elbise görünümüne sahip bir mayoya sahip olabilir. Mayo fiyatları kadın modellerinde son derece uygun nitelikler taşıyor demek mümkündür. Kadın plaj giyim ürünlerinin fiyatları çeşitli kumaş yapılarına ya da beden seçimine göre farklılık gösterebilir.  

           

          Kadın mayo markaları ve ürünleri arasında ön plana çıkan Pazarama kişilere birçok model arasından seçme şansı sunar. İnternet sitesi üzerinde yaptığınız ziyaret sonucunda tarzınıza uygun bir mayo seçiminde bulunabilir ve satın alma aşamasına geçiş yapabilirsiniz.