Mayokini

208 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Desen

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Mayokini
      Varsayılan
       Toplam 20 / 208 ürün

       Mayokini

       Kadınların yüzmek için kullandıkları deniz giysisi kategorisinde olan mayokiniler son yıllarda en çok tercih edilen mayo türlerindendir. Mayokini bikini ve mayonun ortası gibi olan yani hem mayo kalıbında hem de bikini modelinde yüzme giysileridir.  Mayokini çeşitleri her geçen gün daha da farklılaşmakta ve her kadının ilgisini çekmektedir. Yüzlerce farklı modelleri bulunan mayokini sayesinde her kadının bedenine ve tarzına uygun modeli bulması çok kolaydır. Yaz günlerinin vazgeçilmez şıklık sağlayan ürünleri başında gelen mayokiniler ile her güne ayrı bir şıklık sığdırabilirsiniz. Kadınların talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün modellerine yeni bir tarzı eklenen mayokini çeşitleri arasında etekli, şortlu, seksi, spor, taşlı, ipli, dantel ayrıntıları olan, dekolteli, farklı aksesuarlar ile renklendirilmiş, çok renkli, tek renk, deri ve daha birçok farklı modeli bulunmaktadır. Tarzınıza uygun onlarca mayokini çeşitlerini Pazarama.com üzerinden inceleyebilir beğendiklerinizin siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.

       Kadın vücut tiplerini kategorize etmek gerekirse 6 farklı kadın vücut tipi olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar; düz vücut, armut vücut tipi, oval vücut tipi, üçgen, külah vücut tipi ve kum saati vücut tipleri olarak sıralayabiliriz. Etekli mayokini modelleri dikdörtgen vücudu olan zayıf kadınlarda çok şık durduğu gibi külah vücut tipli kadınlarda da güzel bir görüntü kazandırır. Külah tipi dediğimiz vücut şekli bacakların üst beden oranla ince olan vücut yapılarıdır. Üst bedeninizdeki iştihamı etekli mayokini giyerek bacaklarınızda da yansıtabilirsiniz. Hareketli etekleri olan mayokiniler giyerek ok şık görünmenizi sağlayacak. Birçok farklı renkleri bulunan etekli mayokini modellerinin en sık kullanılan renkleri siyah, lacivert, bordo, lila gibi renklerin yanında desenli etekli mayokiniler de sıkça tercih edilmektedir. Üst bedeni ipli, bağlamalı, ince askılı, kalın askılı olabileceği gibi straplez olan etekli mayokiniler de oldukça severeke kullanılmaktadır. Cilt tonunuza, saç renginize göre seçeceğiz etekli mayokini modelleri ile bu yaz sahilin gözdesi olun.

       Mayokini Modelleri

       Birbirinden farklı modelleri ve desenleri bulunan mayokini modelleri arasından en çok tercih edilen mayokini rengi siyahtır. Özellikle ilk defa mayokini kullanacak olan kişilerin tercih ettikleri ilk renk genelde siyah olmaktadır. Kullanabileceklerinden emin olamayan ya da yakışıp yakışmayacağı konusunda tereddütler çoğunlukla bu renge yöneltir. Ancak gelişen ve farklı kalıplara sahip olan mayokini çeşitleri ile bu endişeden kurtulabilirsiniz. Elbette sadece bunlardan yana endişeye kapılarak siyah rengi tercih etmiyor olabilirsiniz. Çünkü herkes tarafından biliniyor ki siyah asil bir renk ve giyen herkese çok yakışmaktadır. Siyah rengi mayokiniye kattığı asaleti ve zarifliği düşünülünce gözler ilk siyaha gitmesi normaldir. Siyahtan vazgeçemeyenlerdenseniz çok fazla siyah renkte mayokini modeli bulunmaktadır. Bu konuda şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Bunun haricinde yazın renklerine, havasına, kıpır kıpır aurasına uygun cıvıl cıvıl renklerde ve desenlerde mayokini tercih edebilir yazın ahengine ayak uydurabilirsiniz. 34-36-38-40-42 bedenlere sahip olan mayokiniler den satın alarak harika bir yaz geçirebilirsiniz.

       Etekli Mayokini Modelleri

       Günümüzde çok sık tercih edilen bir deniz kıyafeti olan mayokiniler, tek bir parça olarak sizi sahilin en şık kadını yapabilir. Asil ve göz alıcı modelleri ile tüm gözlerin üzerinize toplanmasını sağlar. Yaz mevsimine ait kreasyonların düzenlenmesinde büyük katkı sağlar. Sahil kıyafetlerinin çoğu mayokinilerin modellerine göre şekillenmektedir. Ve her yıl değişen moda renkler de mutlaka mayokinilere uygulanır. Mayokini çeşitlerine olan büyük ilgiden ve talepten ötürü modellerinde birçok farklı tarz denenmeye başlanmış olan mayokinilerin farklı bir modeli de etekli mayokinilerdir diyebiliriz. Bu çeşitlilik mayokini ürünlerini sadece zayıf ve fiziği düzgün kadınların giyebileceği bir eşya olduğu düşüncesinden soyutladı.

       Tüm mayoların renkleri zamanla solar. Bazı markalara ait mayolar daha geç solsa da yıllar içinde tuzlu, klorlu su ve güneşe maruz kalan mayoların solması ve yıpranması normal bir durumdur. Ancak siyah mayolar bu durumdan daha çabuk etkilenen renktir. Özellikle siyah mayokinilerin kullanımında daha fazla dikkat etmeniz gerekmektedir. Tüm mayo ve bikini ürünlerinizi çamaşır makinanızda yıkamamanız gerektiği gibi siyah mayokinileri de kesinlikle yıkamamalısınız. Siyah mayokiniyi her kullanımdan sonra ılık su ve sabun ile temizlemelisiniz. Deterjan kullanmayın basit bir sabun yeterli olacaktır. Deterjan kullanmak mayokininin renginin ekstra solmasına sebep olur. Solma, yıpranma gibi sorunlar ile baş edebilmek için mayo, mayokini ve bikini temizliğine özen göstermelisiniz.

       Yukarıda vücut tiplerinden bahsetmeye başlamıştık. Dikdörtgen vücut tipine sahip olan kadınlar genelde kıvrım olmadığı için şikâyetçi olurlar. İşte tam bu vücut tipine uygun olan mayokini modelleri bel bölgelerinin yan tarafından açıklık olan oval bölümlere sahip olan mayokinilerdir. Armut vücut tipiniz varsa hareket sağlamanız gereken kısım göğüs bölgenizdir. Bu bölgelerde fırfırlı ürünler tercih ederek bu hareketliliği sağlamış olursunuz. Göğüsleriniz küçükçe destekli mayokinilerden tercih edebilirsiniz.

       Mayokini Fiyatları

       Mayokini modelleri son yıllarda kadınlar tarafından en sık kullanılan deniz kıyafetleridir. Zarif ve şık duruşu ile herkesi büyüleyen modelleri bulunur. Sadece şık olmak için değil aynı zamanda hem rahat hem farklı ve şık olmak için kullanılırlar. Rahatlığı ve şıklığı tek seferde sunan mayokini modelleri her yaşta kadının kullanabileceği farklı modellere sahiptir. Rahat hareket etmenizi kısıtlamayan yüzme, güneşlenme, voleybol gibi aktiviteleri yaparken zorlanmayacağınız modelleri ile herkesin gönlünde taht kuruyor. Şortlu, etekli gibi modelleri ile her vücut tipine uyum sağlayabilecek kalıplarda olan mayokiniler ile 7 den 70’e herkes gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Minik kız çocukları için şirin, fırfırlı, canlı renkleri ve desenleri olan mayokiniler ile minik kızlarda sahillerde artık çok daha şık. Anne kız mayokini takımları ile kızınız ile yazın en şıkları sizler olacaksınız. Mayokini genellikle %80 polyamid %20 likradan üretilmektedirler. Mayokinilerin bazı modellerinin yıkama talimatlarına ekstra özen göstermelisiniz. Mayokinileri uzun yıllar kullanmak istiyorsanız elde yıkamaya özen gösterin ve mümkünse deterjan kullanmayın ılık su ve sabun yeterli olacaktır. Direkt güneşte kurumaya bırakmayın gölgede kurutmanız uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Mayokinilerin kumaşları da diğer mayolar gibi vücudu saran kumaşlardan üretilmektedirler. Bu sebeple bir beden büyük almanıza gerek yoktur. Tam bedeninizde mayokini almanız uygun olacaktır. Göğüs ölçünüz küçük ise destekli modellerden tercih ederek daha rahat kullanmanızı sağlayabilirsiniz. Sizlerde yaz aylarında sahillerde şık ve zarif olarak fark yaratmak istiyorsanız birbirinden farklı mayokini modellerinden faydalanabilirsiniz. Üç boyutlu desenleri ile dikkatleri üzerine çeken mayokini canlı renkleri ve farklı motifleri ile yazın ahengini üzerinde taşımak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Tüm yaz boyunca üzerinizden çıkaramayacağınız canlı renkler ile farklı tarzlar yaratabilirsiniz. Sağladığı rahat kullanım sayesinde kolay bir kullanım sağlayan mayokini fiyatları bakımından da her bütçeye uygun olarak üretilmektedirler. Mayokini fiyatları genellikle modellerine ve markalarına göre değişkenlik göstermektedir. Sizde yazı muhteşem bir şekilde geçirmek ve tüm gözler üzerinizde olsun istiyorsanız Pazarama.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Pazarama.com kaliteli ürünleri ile kullanıcıların beğenisini topluyor. Beğendiğiniz ürünü tek tıkla sepete ekleyip sipariş verebilirsiniz.