Bikini Takımı

1.753 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Desen

    Ürün Çeşidi

     Toparlayıcı Özellik

     Boy

     Bel Tipi

     Kesim

      Özellik

       Fiyat

         Satıcı

          Kategori Bikini Takımı
          Varsayılan
           Toplam 20 / 1753 ürün

           Bikini Takımı

           Popüler plaj giysileri arasında yer alan bikiniler, farklı tasarımlarıyla kadınların zevklerine sunuluyor. Kullanımı oldukça rahat olan bikini takımı pek çok kadın tarafından tercih ediliyor. Yaz mevsiminde plajlarda vakit geçirmek ve yüzmek en popüler aktiviteler arasında yer alıyor. Bu aktiviteler sırasında da rahat bir şekilde yüzmek ve bronzlaşmak için bikini takımları giyiliyor. Oldukça farklı modellerde bulunabilen bikini takımları farklı zevklere hitap edebilecek şekilde tasarlanıyor. Alt ve üst giyim olmak üzere iki parçadan oluşan bu takımlarla rahat edebilmek de mümkün oluyor. Sıcak havalarda serin hissetmek ve istenilen şekilde bronzlaşmak için tercih edilebiliyor. Bikini takımı modelleri farklı tasarımlarda bulunabilse de bikiniler hızlı kuruyabilen kumaşlar kullanılarak tasarlanıyor. Bu şekilde de hijyenik kullanımları mümkün hale geliyor. Farklı kumaş türleri birlikte kullanılarak üretilen bikini takımları terletmeyen dokularıyla da rahatlık sağlıyor. Pazarama.com ile bikini takımı çeşitlerini tüm detayları ile inceleyebilir, arzunuza göre bir model bulabilirsiniz.

            

           Bikini Takımı Çeşitleri

           Kadın bikini takımı çeşitleri polyamid ve likra gibi dokulara sahip kumaşlardan üretiliyor. Üretimlerinde kullanılan kumaş ve dokuma türlerine göre farklı kuruma sürelerine sahip bikini takımı çeşitleri bulunabiliyor. Modeller tasarımlarına, alt giyim parçalarına ve de kullanım şekillerine göre ayrılabiliyor. Farklı bedenlere ve tenlere uygun pek çok çeşit bulunuyor. Bunun dışında genç, çocuk ve yetişkinler için de farklı tasarımlara sahip modeller yer alıyor. Bikini takımı kadın modelleri şu başlıklar altında sıralabiliyor;

            

                  Yaş Gruplarına Göre Bikini Takımı Çeşitleri

           Çocuk ve yetişkin kadınlar için farklı bikini takımı çeşitleri bulunuyor. Bu modellerde beden farkları öne çıksa da yaşlara göre farklı tasarımlara sahip modeller de yer alıyor. Çocuk bikini takımı çeşitleri popüler çizgi karakterlerin yer aldığı ya da birden fazla canlı rengin kullanıldığı tasarımlarla öne çıkıyor. Tek kollu ya da askılı çeşitleri de bulunabilen bu modellerden çocukların ilgisini çekebilecek tasarımlara sahip oluyor. 1 yaş bikini takımı ya da 2-3 yaş gibi oldukça küçük yaş grupları için de modeller mevcut. Çocuk modellerinde 3’lü bikini takımı olarak adlandırılan etekli bikini takımları da yer alıyor. Genç bikini takımı çeşitleri de farklı desenlerde ve renklerde bulunuyor. Genç kızlar tarafından tercih ediliyor.

            

                  Bikini Altı Modellerine Göre Bikini Takımı Çeşitleri

           Bikini altı modellerini takımların farklı çeşitlerinin ortaya çıkmasını sağlıyor. Alt giyim ürünleri de bikini takımı tercihinde oldukça önemli oluyor. Kullanım rahatlığı ve zevklere göre farklı modeller arasında seçim yapılıyor. Bikini altına göre takım çeşitleri de şu şekilde sıralanıyor;

            

           -        Şortlu Bikini Takımı

           Şortlu bikini takımı kullanımı rahat modeller arasında yer alıyor. Bu takımlarda iki parçadan oluşuyor. Ürün içeriklerinde bikini üstü ve şort yer alıyor. Bikini takımı şortlu modellerinde birbirine uyumlu tasarımlar kullanılıyor. Ancak bikini üstünün desenli bikini altının ise tek renk kullanıldığı farklı modeller de bulabilmek mümkün oluyor.

            

           -        Şort Etekli Bikini Takımı

           Şort etekli bikini takımı da farklı modellerden biri. Şortlu bikini takımlarında olduğu gibi rahat kullanıma sahip çeşitlerden biri. Ancak şortlu takımlardan farklı bikini altının etek görünümüne sahip olması. Bu şekilde de şortlu takımlarda daha uzun bir yapıya sahip oluyor. Kapalı bikini takımı kullanmak isteyenler tarafından tercih edilebiliyor.

            

           -        Yüksek Belli Bikini Takımı

           Son dönemlerde popüler olan yüksek belli bikini takımı pek çok kadın tarafından sevilerek kullanılıyor. Farklı modelleri de bulunabilen bu takımlar bel ve göbek bölümünün daha sıkı görünmesi sağlıyor. Bikini takımı yüksek belli modelleri rahat bir kullanıma da imkan tanıyor. Bunun dışında vücut hatlarının daha iyi ve şekilli görünmesini sağlıyor. Bel yüksekliği değişen ve farklı tasarımlara sahip modelleri de zevklere göre tercih edilebiliyor.

            

           -        Tanga Bikini Takımı

           Tanga bikini takımı modelleri de dikkat çeken çeşitler arasında yer alıyor. Diğer bikini takımlarıyla karşılaştırıldığı zaman bikini altının daha küçük olduğu bu modeller de tercih edilebiliyor. Bikini takımı tanga altlı modelleri genellikle ipli tasarımlarıyla öne çıkıyor. Tek renk kullanılan ya da desenlere yer verilen pek çok çeşidi de bulunabiliyor.

            

                  Bikini Üstüne Göre Bikini Takımı Çeşitleri

           Bikini üst modelleri de takımların farklı olmasını sağlıyor. Farklı bağlamalara ya da kullanımlara sahip pek çok çeşit bulunuyor. Kullanım tercihlerine ve zevklerine göre tercih edilen bu modeller tüm zevklere hitap edebilen çeşitlere sahip.

            

           -        İpli Bikini Takımı

           İpli bikini takımı popüler takımlar arasında yer alıyor. Modası asla geçmeyen bu modeller ipli şekilde kullanılıyor. İsteğe bağlı olarak boyundan ya da omuzlardan bağlanarak kullanılabiliyor. Üçgen bikini takımı çeşitleri arasında da yer alabilecek bu modeller sıklıkla tercih ediliyor. Çiçekli bikini takımı gibi farklı tasarımları bulunuyor.

            

           -        Destekli Bikini Takımı

           Destekli bikini takımı göğüslerin daha dolgun görünmesini sağlıyor. Farklı görünümlere imkan veren bu modellerin straplez ya da boyundan bağlamalı çeşitleri bulunuyor. Bikini takımı destekli çeşitlerinde dolgulu bikini üstleri kullanılıyor. Göğüs altına ya da tamamına yerleştirilen dolgular daha dik ve dolgun bir görünüm kazandırıyor. Bikini takımı dolgulu çeşitlerinde tasarımlarına göre seçim de yapılabiliyor.

            

                  Tasarımlarına Göre Bikini Takımı Çeşitleri

           Bikini takımlarında oldukça farklı tasarımlar ve renklerle karşılaşılıyor. Dantel bikini takımı farklı tasarımlar arasında yer alıyor. Dantel detaylarına bikini altında veya üstünde yer verilebiliyor. Bu bikini takımı beyaz ve siyah gibi temel renklerde bulunabiliyor. Farklı görünümleri de bulunabilen tasarımlar mevcut. Fırfırlı bikini takımı çeşitleri bu modellerden biri. Yoğun fırfır detayları bulunan modeller olduğu gibi yalnızca askılarında bu detayların kullanıldığı takımlar de bulunuyor. Fuşya bikini takımı ya da bej renkleri gibi farklı renklerde de mevcut oluyor. Crop bikini takımı farklı bikini üstüne sahip modellerden biri. Genellikle askılı ya da kalın askılı olan bu bikini takımı bordo, siyah ve çizgili gibi farklı renklerde bulunabiliyor.

                  Büyük Beden Bikini Takımı

           Büyük beden bikini takımı modelleri de oldukça çeşitli. Klasik bikini takımı modellerine benzer pek çok model bulunuyor. Bikini takımı büyük beden çeşitlerinde yüksek belli modellere sıklıkla yer veriliyor. İpli, dolgulu ya da şortlu bikini altı modellerinin kullanıldığı çeşitler isteklere göre tercih edilebiliyor.

            

           Bikini Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

           Giyim ürünleri arasında seçim yaparken veya satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunuyor. Bunlara dikkat edildiği zaman doğru parçalara ulaşabilmek mümkün oluyor. Peki, bikini takımı alırken nelere dikkat edilmeli? Bikini takımı alırken kumaş özelliklerine mutlaka dikkat ediliyor. Kumaş özellikleriyle kuruma ve hijyenik kullanım ilişkili oluyor. Bunun dışında belirli bir kalınlığa da sahip olmaları gerekiyor. Takımların belirli bir uyuma sahip olması ve istenilen tasarımları taşıması da seçiminde dikkat edilen konular oluyor. Rahat şekilde kullanılabilen modellere yönelmek kolaylık sağlıyor.

            

           Bikini Takımı Fiyatları

           Bikini takımı markaları farklı kalitelerde ve farklı tasarımlarda pek çok model üretiyor. Görülen bu çeşitlilikte fiyatlar üzerinde daima etkili oluyor. Bikini takımı fiyatları marka ve tasarım gibi konulara göre her zaman farklılık gösteriyor. Bikini takımlarını modellerinde görülen dolgu, bağlama ve yüksek bel gibi özellikler değişkenliğine neden oluyor. Bu sebeple örnek vermek gerekirse destekli bikini takımı fiyatları ile ipli bikini takımı fiyatlarında farklılık görülüyor. Sizler de zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre bikini takımı seçmek istiyorsanız, bikini takımı satın al ile modellere ulaşarak detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.