Bikini Üstü

1.073 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Desen

    Dolgu Seçeneği

    Balen Seçeneği

    Toparlayıcı Özellik

    Ürün Çeşidi

    Kesim

    Kol Boyu

    Fiyat

      Satıcı

       Kategori Bikini Üstü
       Varsayılan
        Toplam 20 / 1073 ürün

        Bikini Üstü

        Plaj koleksiyonlarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alan bikini üstü; farklı modelleriyle kadınların beğenisine sunuluyor. Bikini plaj zamanlarında en çok tercih edilen giysiler arasında yer alıyor. İki parçadan oluşan bikini takımlarının yanı sıra ayrı şekilde satışa sunulan bikini üstleri ve bikini altları da bulunabiliyor. Farklı tasarımları bulunabilen bikini üstü modelleri mayo yapımında kullanılan kumaşlar kullanılarak tasarlanıyor. Hızlı şekilde kuruyabilen bu bikiniler rahat bir kullanım sağlıyor. Bikini takımları tek bir kullanıma imkan sağlarken bikini üstlerinin tercihi farklı plaj kombinlerine imkan veriyor. Desenli, sade, dolgulu ve ipli gibi pek çok modeli bulunan bu üstler zevklere göre tercih edilebiliyor. Pazarama.com ile bikini üstü için pek çok alternatife ulaşabilirsiniz. Böylece aradığınız özelliklerdeki modeli, kolaylıkla bulabilirsiniz.

         

        Bikini Üstü Çeşitleri

        Bikini üstü çeşitleri farklı dokulara, renklere ve kullanım şekillerine sahip olabiliyor. Bu özelliklere göre ayrılabilmeleri mümkün oluyor. Modellere göre farklı kullanım şekilleri de ortaya çıkıyor. Tek renk bikini üstü çeşitleri desenli ya da renkli bikini altları ile uyum sağlıyor. Desenli bikini üstü modelleri ise sade tasarımlarla kombinleniyor. Bu şekilde de birden fazla kullanım şekli ortaya çıkıyor. Bikini üstü beden tablosu da oldukça geniş. Sütyen ya da üst giyim bedenlerine göre beden seçimi yapılarak kullanılabiliyor. Bikini üstleri modellerine göre şu şekilde sıralanıyor;

         

               Bağlama ve Kullanım Şekillerine Göre Bikini Üstü Çeşitleri

        Bikini üstlerinin kullanımı modellerine göre farklılık gösterebiliyor. Farklı bağlama ve giyme şekilleri bulunan bu modeller arasında isteklere göre seçim yapılabiliyor. Kullanım şekillerinin rahatlığı kişiden kişiye değişebileceği için farklı modeller arasında farklı seçimler yapılabiliyor.

         

        -        İpli Bikini Üstü

        İpli bikini üstü popülerliği daima korunan modeller arasında yer alıyor. İpli yani bağlamalı kullanıma imkan tanıyan bu üstler pek çok kadın tarafından tercih ediliyor. Farklı tarzlarda bikini altlarıyla kolaylıkla kombin edilebilen bu çeşitler sade ve renkli bikini üstü modellerine sahip. Bikini üstü ipli modelleri farklı şekilde bağlanarak da kullanılabiliyor. Boyun bölümünden ya da omuzlardan bağlanarak kullanılılabiliyor. Bunun dışında çapraz şekilde bağlanabilen uzun ipli modeller de bulunuyor ve tercih edilebiliyor.

         

        -        Halter Bikini Üstü

        Halter bikini üstü farklı görünümlü üstler arasında yer alıyor. Boyun kısmından gelerek omuzların açıkta kalmasını sağlayan bu model de tercih ediliyor. Bikini üstü halter modelleri omuzları açıkta bırakarak daha geniş görünmesini sağlıyor. Pek çok renkte ve tasarımda da bulunabiliyor.

         

        -        Dolgulu Bikini Üstü

        Dolgulu bikini üstü göğüslerde dolgulu görünüm sağlamasıyla tercih ediliyor. Boyundan bağlamalı ya da kalın askılı gibi farklı seçenekleri de yer alıyor. Bikini üstü dolgulu  modellerinde isteğe bağlı olarak dolguların çıkarılması da mümkün oluyor. Bu şekilde de farklı şekilde kullanılabiliyor. Bikini üstü destekli modelleri de dolgulu modellere benzer oluyor. Bikini üstlerinde yer alan destekler göğüslerin kaldırılması ve dolgun bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Bikini üstü destek parçaları da modellere göre çıkarılarak kullanılabiliyor.

        -        Crop Bikini Üstü

        Crop bikini üstü de sevilen modellerden biri. Normal bikini üstleri ile kıyasladığı zaman daha geniş bir alanı kapatan bu modellerin de farklı çeşitleri bulunuyor. Plajlarda şort gibi farklı parçalarla da kullanılabilen bikini üstü crop modelleri rahat bir kullanıma sahip. Sahip oldukları renklere ve tasarımlara göre de farklı alt giyim ürünleriyle tercih edilebiliyor. Bikini üstü büstiyer olarak da adlandırılabilecek bu modeller farklı yaş gruplarını tarafından da kullanılıyor.

         

               Tasarımlarına Göre Bikini Üstü Çeşitleri

        Tasarımlarına göre farklılaşan ve bu özelliklerine göre tercih edilen pek çok model bulunuyor. Bu modellerin tercihi de yalnızca zevkler ile ilgili oluyor. Bikini üstü siyah, beyaz, kırmızı ve mavi gibi pek çok ana ve ara renklerde bulunabiliyor. Kullanımları da renklere göre değişebiliyor. Bikini üstü beyaz renkli tasarımları neredeyse tüm modeller ile rahatlıkla kullanılıyor. Ancak çizgili bikini üstü gibi farklı desenlere sahip üstler belirli kombinlerde yer alıyor. Tasarımlara göre de farklı kullanımlar görülebiliyor.

         

        -        Örme Bikini Üstü

        Örme bikini üstü farklı modeller arasında yer alıyor. Klasik bikini üstleri ile karşılaştırıldığı zaman farklı bir dokuya sahip olan bu modeller bu özelliği tercih edilebiliyor. Bikini üstü örme örgü giyim ürünleriyle benzerlik taşıyor. Genellikle ipli ya da bağlamalı olarak kullanılan bu modellerin desenli ya da düz seçenekleri bulunabiliyor. Farklı plaj kombinleri için bikini üstü örgü çeşitleri kullanımı tercih edilebiliyor.

         

        -        Fırfırlı Bikini Üstü

        Fırfırlı bikini üstü kat kat ve farklı görünümüyle öne çıkıyor. İnce veya kalın askılı modelleri bulunuyor. Bunun dışında tek omuz olarak adlandırılabilecek bikini üstü fırfırlı çeşitleri de tercih ediliyor. Straplez olarak tasarlanan modelleri arasında da seçim yapılabiliyor. Bikini üstü kırmızı, bej ve sarı gibi farklı seçenekler de sunuyor.

         

        -        Çapraz Bikini Üstü

        Çapraz bikini üstü de sıklıkla tercih edilen modellerden biri. Boyun bölümü çapraz olarak tasarlanan ya da sırt bölümünde çapraz iplere yer verilen modeller bulunuyor. Bikini üstü çapraz modellerinde de renkli ve farklı desenlerin yer aldığı görülüyor.

         

        -        Üçgen Bikini Üstü

        Üçgen bikini üstü en çok tercih edilen bikini tasarımları arasında yer alıyor. Göğüs kısmını üçgen şekilde kapatan bu modeller yaygın şekilde kullanılıyor. Farklı bağlama ve kullanıma sahip üçgen modeller olsa da ipli modellerde üçgen tasarımlara daha çok yer veriliyor. Bikini üstü üçgen, çapraz, kalın askılı ya da boyun bağlamalı gibi farklı çeşitleriyle de öne çıkıyor. Bunun dışında birçok bikini altıyla kullanılan bu model üçgen bikini üstü beyaz, siyah ve mor gibi pek çok renkte bulunuyor.

         

        Bikini Üstü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

        Bikini üstü seçerken veya alırken dikkat edilen konular, özellikler yer alıyor. Bu konulara dikkat etmek doğru seçimlere ve ürüne ulaşmayı sağlıyor. Peki, bikini üstü alırken nelere dikkat edilmeli?

               Bikini altı üstü alırken dikkat edilmesi gerekenler konulardan biri beden tablosu. Bikini üstleri göğüs ölçülerine göre seçildiği zaman doğru seçim yapılabiliyor. Sütyen ölçülerini karşılayan bedenlere göre tercih yapılıyor. Örneğin 80 c bikini üstü bedeni bikini bedenlerinde 36 veya 38 bedene uygun olabiliyor. Bu ölçülere dikkat edilerek seçim yapılması gerekiyor.

               Bikini üstü satın alırken üstlerin kullanım şekillerine göre de seçim yapılabiliyor. Bağlamalı ya da ipli gibi kullanımlara sahip modeller bazı kişiler için rahatsız edici olabiliyor. Bu konuya da dikkat ediliyor.

               Bikini altlarına göre de uyumlu seçimler yapmaya dikkat ediliyor. Bunun yanı sıra farklı bikini altları ile uyumlu olabilecek tercihler de yapılabiliyor.

         

        Bikini Üstü Fiyatları

        Bikini üstü fiyatları birden fazla konuya bağlı olarak değişiyor. Pek çok farklı markanın bikini üstü üretmesi ve satışa sunması ürün çeşitliliği sağlıyor. Ancak farklı kalitelere ve tasarımlara sahip bikini üstleri de farklı fiyatları sahip oluyor. Bu nedenle belirli bir bikini üstü fiyatı bulunmuyor. Fakat ürün ve fiyatların çeşitli olması da satın alma sürecini kolaylaştırıyor. Bu şekilde de farklı zevklere hitap eden ve ihtiyaçları karşılayan çeşitler tercih edilebiliyor. Sizler de bikini üstü satın almak ve modelleri incelemek istiyorsanız, Pazarama.com üzerinden çeşitlere ulaşarak inceleyebilirsiniz.