Ortopedik, Visco Yastık

426 ürün

Ebat

  Sertlik Derecesi

  Antialerjik

  Paket İçi Ürün Sayısı

  Fiyat

    Satıcı

     Kategori Ortopedik, Visco Yastık
     Varsayılan
      Toplam 20 / 426 ürün

      Ortopedik Visco Yastık

      Günde 7-8 saatlik uyku, fiziksel ve ruhsal sağlığı olumlu yönde etkiliyor. Beden uyku sırasında dinlenmeye geçerek, nabzı düşürüyor. Bu durumda kalbin üzerindeki baskı azalıyor. Dinlenme süreçlerinizde deliksiz ve rahat uyku uyuyarak bedeninizin kendini onarmasını destekleyebilirsiniz. Kaliteli ve beden tipinize uygun bir yastık seçimiyle de kesintisiz ve sağlıklı uyuyabilirsiniz. Yastıklar, uyku sırasında başı ve boynu destekleyerek omurganın rahat etmesini sağlayabiliyor. Farklı kumaş çeşitleri ile astarlanan yastıkların içi, yumuşak malzemelerle dolduruluyor. Yastık içinde dolgu olarak yün, elyaf gibi doğal ya da sentetik ürünler kullanılıyor. Sağladığı rahatlık, yapısındaki esneklik ile akıllı sünger olarak nitelendirilen dolgu malzeme çeşidine visco deniyor. Visco beden ısısı ile şekil alarak vücut boşluklarını dolduruyor. Ayrıca uyguladığınız basınç oranında direniş göstererek beden formunuzu düz tutuyor. Bu ürün, yastık başta olmak üzere genellikle uyku setlerinde kullanılıyor.

      Yatarken kullandığınız yastıkların ortopedik olması derin ve kesintisiz uyumanıza yardımcı olabilir. Ortopedik olarak tasarlanan yastıklar, yattığınız sürece başı ve boynu olması gerektiği gibi destekliyor. Visco ortopedik yastık, başınızın ve boynunuzun durumuna göre şekil alarak rahat uyumanıza yardım edebilir. Başınızı kavrayan visco ortopedik yastık, boyun kavisine de tam olarak uyum sağlayabiliyor. Visco ile hazırlanan yastık, dolgu malzemesinin özelliği nedeniyle başınıza ve boynunuza eşit basınç uygulayarak destekliyor. Bu da başınızın gömülmeden yastık üzerinde olması gereken seviyede kalmasını sağlıyor. Visco yastık çeşitleri, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanıyor. Bu ürün çeşitleri ile uyku kalitenizin artabilir. Dolayısıyla günlük hayatınızda dinç ve sağlıklı olabilirsiniz.

      Ortopedik Visco Destek Yastık Çeşitleri

      Yastık seçiminiz uyku kalitenizi, sağlığınızı, dolayısıyla hayat kalitenizi doğrudan etkileyebiliyor. Seçtiğiniz yastığın beden yapınıza uygun ve ortopedik olması uyku kalitenizi arttırabilir. Ortopedik visco destek yastık çeşitleri, uyurken ihtiyacınız olan desteği size sağlayabilir. Konforlu uyku imkanı sağlayan ürünler, sağlığınızın devamına katkıda bulunabilir. Ortopedik visco yastık çeşitleri, kullanım şekline göre çok farklı modellerde üretilebiliyor. Bu yastık modelleri sıklıkla yatarken kullanılsa da farklı alanlarda tercih edilebiliyor. Visco ortopedik bel destek yastıklarını, çalışma sandalyenizde ya da arabanızda kullanabilirsiniz. Bu ürün modelleri ile omurganız gerektiği şekilde desteklenerek olası ağrılarınız en aza inebilir. Bel boşluklarını dolduran visco ortopedik bel yastıkları ile her alanda konforu yaşayabilirsiniz. Belinize tam destek sağlayan ürün modelleri, anatominize uyumlu olarak tasarlanıyor. Kullandığınız süre boyunca sırtınızı destekleyerek omuriliğinizin düzgün konumda kalmasına yardımcı oluyor. Bel fıtığı, bel incinmesinde kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde uzun süre oturma kaynaklı bel ağrılarınız oluşmayabilir. Visco bel yastığı ofis modelleri, bel destek yastıklarından farklı boyutta tasarlanıyor. Sırtı tam olarak kavrayan visco ortopedik sırt minderi, omurgada boşluk bırakmayarak çalışırken dinlenmenizi sağlıyor. Ofiste kullanabileceğiniz ürün modelleri, tekli satılabildiği gibi oturma minderiyle birlikte beğeninize sunuluyor. Visco oturma minderleri, anatomik yapıya uygun olarak tasarlanıyor. Uzun süreli oturmalarda kuyruk sokumunda oluşan ağrıları ortadan kaldıran ürün, doğru şekilde oturmanızı da destekliyor. Yolculuk yaparken boyun kaslarını dinlendirmek için ortopedik visco seyahat yastığı kullanabilirsiniz. Boyun boşluğunu dolduran ortopedik visco boyun yastığı ile otururken uykuya dalmada başınız kontrolsüz hareket etmez. Bu ürün modellerini boyun fıtığı problemi olanlar ya da sürekli boyun ağrısı çekenler kullanabilir. Zor geçen hamilelik dönemlerinde kullanmak için tasarlanan visko hamile yastık modelleri, pek çok farklı tasarımla üretiliyor. Visko hamile destek yastık model seçeneklerinde vücudunun beş bölgesine aynı anda destek sağlayan ürünler bulunuyor.

      Ortopedik Visco Yastığın Önemi

      Günde yedi ya da sekiz saat kesintisiz düzenli uyku uyumak, sağlığı olumlu yönde etkiliyor. İyi bir uyku ile bedeniniz güne sağlıklı, dinlenmiş ve dinç olarak başlayabilir. Ortopedik yastık çeşitleri, boyun boşluğunu ideal şekilde doldurarak olası boyun problemlerini azaltabilir. Ortopedik visco yastık ise her koşulda boynunuzun şeklini alarak, boynunuza gereken desteği sağlıyor. Böylece her türlü uyku pozisyonunda rahatlayarak derin ve kesintisiz uyuyabilirsiniz.

      Visco ortopedik yastık modelleri, insan anatomisine ideal uyumu ile tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor. Bu ürün modelleri, vücut ısısının etkisiyle kafanızın ve boynunuzun şeklini alarak gerekli desteklemeyi yapıyor. Yatış şekliniz değiştiğinde yastığın destek şekli de değişiyor. Visco yastık modelleri, ısının etkisi ile sizi rahatlatacak en ideal şekle girebiliyor. Ortopedik visco yastıklar, bu özellikleri ile sadece başınızı ve boynunuzu değil tüm vücudunuzu rahatlatabiliyor. Ortopedik visco yastık kullanarak boyun kaynaklı sorunlarınızı en aza indirebilirsiniz. Bu durum tüm vücudunuzdaki kasların gevşeyerek rahatlamasını da etkiler. Böylece boyun fıtığı, horlama, reflü gibi sağlık problemleri kaynaklı sorunların azalmasını sağlayabilir. Bu ürün ilerde oluşabilecek rahatsızlıkları engelleyerek sağlığınızın devamına yardımcı olabilir. Ortopedik visco yastık modelleri ile uykusuzluk kaynaklı yorgunluk, bitkinlik, huzursuzluk  gibi bedensel sorunlar yaşamayabilirsiniz.

      Ortopedik Visco Yastık İle Konforlu Uyku

      Gün içinde bedeninizi destekleyerek konforunuzu sağlayan ortopedik visco yastık modelleri, uykunuzda da sizi destekleyebilir. Bu ürün modelleri arasında uykunuzu olumsuz etkileyecek bedensel sorunlarınızın azalmasına yönelik tasarımlar bulunuyor. Reflü hastalığı bulunan kişiler için tasarlanan yastıklar, standart yastıklardan farklı şekillerde modelleniyor. Ortopedik reflü yastığı yetişkin ve çocuklar için olmak üzere iki farklı boyutta modelleniyor. Ortopedik visco reflü yastığı, başın altından bel hizasına kadar uzuyor. Yandan bakıldığında üçgen şeklinde olan reflü yastığı, hastaların deliksiz uyumasına yardımcı oluyor.

      Kullandığınız yastık boynunuza veya omuz genişliğinize uygun olmadığında, yanlış kalınlıkta ve yükseklikte olduğunda horlayabilirsiniz. Horladığınızda nefes alma ritminiz değişebilir ve nefes alma sorunu yaşayabilirsiniz. Ortopedik visco horlama yastığı, boynun altını tam olarak dolduran şekli ile rahat uyuyabilirsiniz. Horlamanın pek çok sebebi olabiliyor. Horlama yastığı sorunların tamamını çözemeyebilir ama horlama ritminizi azaltabilir. Ortopedik visco pozisyon yastık modellerini dizlerinizin arasına koyarak doğru anatomik yatışı yakalayabilirsiniz. Visco diz yastıkları, bacaklara giden kan akımlarını arttırarak ağrılı dizleri ve bacakları rahatlatabilir. Uygun uyku duruşu sağlayan diz visco yastık çeşitleri, kas krampları, varis ve siyatik ağrılarını azaltabilir. Yan yattığınızda dizlerinizin arasında alarak kullanıyorsunuz. Ürün, üst bacağın omurgayı çekerek kalça ve bele baskı uygulamasına engel olabiliyor. Ortopedik visco yastık modelleri, uyku sırasında yaşayabileceğiniz sağlık problemlerini en aza indirebilir. Kaliteli uyku uyumanızı destekleyen ürünler farklı boyut ve yükseklik seviyesinde tasarlanıyor. Tek kişilik ortopedik visco yastık, 50X70 boyutu sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Başı, boynu yüksekte tutarak nefes almayı kolaylaştıran ortopedik büyük boy visco yastık 8-10 cm yüksekliğinde üretiliyor.

      Ortopedik Visco Yastık Fiyatları

      Ortopedik visco yastık fiyatları kullanım amacına, büyüklüğüne, astarının materyaline göre değişkenlik gösterebiliyor. Yastığın üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi, visco ortopedik yastığın fiyatını belirlemede etkili olabiliyor. Ortopedik visco yastıklar farklı boyut, şekil, renk ve desende üretiliyor. İşlevine göre değişen modeller farklı fiyatları da beraberinde getiriyor. Ayrıca kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda farklı boyut ve yükseklik seçenekleri ile üretilen yastık fiyatları arasında da farklılık olabiliyor. Ortopedik visco yastık modelleri, ulaşılabilir fiyat aralıkları ile satışa sunuluyor. Yastık seçiminizi yapmadan önce ihtiyacınızı tam olarak belirleyerek fiyatları mukayese etmeniz yerinde olabilir. Farklı ihtiyaçlar için üretilen ortopedik visco yastık modellerini uygun fiyatları ile kolayca kullanabilirsiniz. Pazarama.com ile bütçenize uygun ortopedik visco yastıkları temin ederek, geceleri rahat bir uyku uyuyabilirsiniz.