Bambu Yastık

31 ürün

Ebat

Sertlik Derecesi

Antialerjik

Paket İçi Ürün Sayısı

Fiyat

   Satıcı

    Kategori Bambu Yastık
    Varsayılan
     Toplam 20 / 31 ürün

     Bambu Yastık

     Yastıklar uyku sırasında başımızı koyduğumuz rahat ve konforlu bir şekilde uyumamızı sağlayan ev tekstil ürünleridir. Yastık olmadan uykuya dalmak ve rahat bir uyku geçirmek neredeyse imkânsız. Yastıksız uyumanın omurga ve boynunuza zarar vereceği herkes tarafından bilinmektedir. Bu sebeple yastık seçmek sanıldığından daha özen gösterilmesi gereken bir durumdur. Birçok farklı özellikte ve dokuda bulabileceğiniz yastıklar arasında ön sıralarda yerini alan bambu yastık çeşitleri son derece sağlıklı bir ürün çeşididir. Kendinize göre yastık modellerini incelemek için Pazarama.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

     Yastık seçerken dekoratif yönünden çok boyun sağlığınız için ve rahat uyku uyuyabilmeniz adına tercihler yapmanız sizin uyku kalitenizi arttıracaktır. Bunun yanı sıra yatak odanızın genel havasına ve çarşaflara uyum içerisinde olması dekoratif açıdan katkı sağlayacaktır. Seçeceğiniz yastıkları kumaş türleri, dolgu malzemesi özellikleri, ebatları gibi farklı özellikler doğrultusunda ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.  Fakat tüm bu özellikler doğrultusunda seçim yaparken ilk dikkat etmeniz gereken en önemli unsur sağlık unsurudur. Unutmayın ki sağlıklı bir uyku sağlıklı bir beden ve zihin demektir. Ortalama olarak bir insan günün üçte birini uykuda geçirdiği yapılan araştırmalar ile ortaya çıkmıştır. Bu oran düşünüldüğünde kaliteli bir uykunun tüm gününüzü olumlu ya da olumsuz olarak etkileyeceğini anlamaktayız. Sonuç olarak rahat ve sağlıklı uyku uyumanız ve güne pozitif başlamanız için doğru ve kaliteli yastık seçimi son derece önemlidir. Kaliteli yastık modelleri arasında üst sıralarda yerini alan bambu yastıklar doğal ve konforlu ürünlerdir.

     Bambu Yastık Özellikleri Nelerdir?

     Bambu yastık çeşitleri bambu ağacından olan kendi elyafından doldurulmaktadır. İç dolgusunda ve kumaş üretiminde bambu olan ürünlerin tamamı bu malzemeden oluşmuyor. Bambu pamuk gibi ham maddeler ile beraber kullanılarak konforlu ve doğal etkileri iyi bir şekilde hissettiriyor. Bambu çok hızlı yetişen ağaç türleridir. Bu sayede verimli olarak sayılırlar. Verimli yapısından dolayı birçok sağlıklı ev tekstili ürünlerinde karşınıza çıkmaktadırlar. Neredeyse çoğu ev tekstili ürünün ana malzemesi olarak görebilirsiniz. Bambu ürünlerini popüler hale getiren ve bu ürünlerin çok sevilen malzeme oluşunun başında bakterilerin oluşumunu engelleyen ve oluşumunu geciktiren etkisidir. Yumuşak yapısı ile boynunuz ve başınızı doğru bir şekilde destekleyen ve konfor sağlayan ürünlerdir.

     Kendiniz ve aileniz için en sağlıklı ve konforlu ürünlere sahip olmak adına satın alacağınız yastıkların içeriğine dikkat etmelisiniz. Bu ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan ürünler bambu ürünlerdir. Çünkü bambu bitkisi yetişme esnasında yapısının ürettiği bakteri sayesinde kendisini böceklerden ve dış mantarlardan koruyan bir salgı salgılarlar bu şekilde tamamen doğal olarak kalırlar. Bu durumda özellikle alerjik yapılara sahip olan kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Sağlıklı yapılarından dolayı kötü kokuların da önüne geçmektedir. Tüm bu avantajlı özellikleri nedeniyle kaliteli bir uyku yaşamanız için sizlere hijyenik ortamı sağlıyor. Ve kullanıcılarına gece boyunca rahat bir uyku vaat ediyor.

     Bambu Yastık Kullanmanız İçin 5 Neden

     Yastıklarda sağlığın ve konforun ilkesi haline gelen bambu yastık çeşitleri son dönemlerde hem dekorasyonun hem de konfor arayanların vazgeçmez trendleri arasında yerini alıyor. Sağlıklı yaşam felsefesi ile üretilen bambu yastıklar farkını ortaya koymaktadır. Tamamen organik malzemeler ile üretilip kullanıcılarının hayat temposuna sabah enerjik kalkmalarını sağlayarak ayak uyduran bu yastıklar ile sabahları kendinizi çok daha hissedebilirsiniz. Naturel yaşamın baş ürünleri olan bambu malzemesinden üretilmiş yastıklar ile cildinizin, ağız, burun, baş, kulak gibi bölgelerinizin sabaha kadar hijyen içinde kalmasını sağlayabilirsiniz. Bakterilerden uzak temiz ve huzurlu uyku deneyimi yaşamak bambu yastıklar ile son derece mümkün. Bu avantajların haricinde bambu yastık kullanmanın diğer avantajlarına geçecek olursak;

     Nefes Alan Doku

     Bambudan yapılmış ürünlerin en önemli özelliklerinin başında nefes alabilen yapıda olmasıdır. Yıkandığı zaman suyu en hızlı emen ve nefes alan yapısı sayesinde en hızlı kuruyan kumaş türleridir. Bu özelliği sayesinde de gece terlediğinizde terinizi çabucak emen ve kısa sürede kurutmaktadır. Bambu yastık modelleri ile bunaltıcı sıcaklıktaki yaz aylarında ve mevsim değişikliklerinde havaya göre hareket eden size beklentinizi tam anlamıyla karşılayan yapılara sahiplerdir. Size her mevsim büyük rahatlık sağlayan bambu yastık çeşitleri ile her gün terden kirlenmiş yastık kılıflarını değiştirmek zorunda kalmayacak başınız boynunuz terlemiş olarak uyanmayacaksınız. Özellikle de kronik olarak terleyen biri iseniz bu sorunu nefes alabilen sağlıklı yapıları olan bambu yastıkları ile ortadan kaldırabilirsiniz.

     Dört Mevsim Kullanıma Uygun

     Bambu yastıklar dört mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerin başında gelmektedir. Kışın vücudunuzun doğal ısısını koruyarak size ılık hissi verirken yaz mevsiminin sıcaklarında ise serinlik hissi vererek sizin terlemenize engel olur. Nefes alan yapısı sayesinde hijyenik uyku deneyimi sunmaktadır. Gece boyunca sizi nemden uzak tutar ve yılın her mevsimi deliksiz uyku sağlar.

     Doğal Yapısı ve Organik Oluşu ile Tam Bir Çevre Dostu

     Bambu bitkisi yetiştirilmesi, verimli oluşu ve doğal yapısı ile birçok farklı endüstride çeşitli amaçlar ile kullanılan dayanıklı bitkidir. Bu özelliği sayesinde bambu bitkisi içeren ürünler çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Çevre dostu bitkisi olan bambu ile evinizin neredeyse her alanında karşınıza çıkan bambu ile uzun ömürlü kullanım araçları sağlıyor. Mobilyalardan ev tekstil ürünlerine mutfak gereçlerinden birçok farklı eşyaya katkı sağlayan bambu ile natürel dünyanın içine giriş yapacaksınız. Sağlığa zararlı hiçbir maddesi bulunmayan bambu ile evinize sağlığı ve doğallığı getirin.

     Tertemiz ve Sağlıklı

     Bambu bitkisi nefes alan yapısı ile oluşabilecek koku problemlerini de ortadan kaldırmaktadır. Nefes alan dokusundan dolayı kendi kendini temizleyebilme özelliği bulunan bambu yastıklar bakteri ve koku oluşumlarının önüne geçiyor. Bakterileri bünyesinde tutmayan bambu yastıklar, sürekli hava alan yapıları sayesinde ferahlık hissinin sürekliliğini sağlıyor. Anti bakteriyel olmaları her daim temiz ve sağlıklı kalmalarını sağlamaktadır. Sağlıklı bir uyku uyumak için kesinlikle doğru seçim olan bu yastıklar her yaşta bireyin rahat edeceği konforda üretilmektedir. Sizin ve aileniz için kaliteden ödün vermeden uykularınıza hijyeni getiriyor.

     Dayanıklılığı Yüksek Bambu

     Bambu bitkisi ahşap ya da diğer bitkiler gibi sert değildir. Esnek yapıda olmaları hasar görmelerini engellerken kendinden dayanıklı olmaları size uzun süreli kullanım sunuyor. Kaliteli yapıları sizlere yumuşacık yapısını uzun yıllar boyunca bozmadan kullanım imkânı sunuyor. Yıkandıkça da bu doğal yapısını bozmadan size hizmet etmeye devam ediyor. Yıkama sırasında kullanım talimatlarına uymanız yastığı zaman içinde oluşabilecek sorunlardan koruyor. Bambu yastıklarını kullanarak yaşam için en gerekli olan uyku eyleminin kalitesini en üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Bu çevre dostunun her evde gönül rahatlığı ve bütçeyi zorlamaması da kullanıcılarının en sevdiği özelliklerinden biri haline geliyor. Bambu yastık fiyatları çeşitliliği olan fiyat listesine sahip olsa da her bütçenin rahatça karşılayabileceği bambu yastık fiyatlarını kullanıcılarına sunuyor.

     Sizlerde bakteriler ile uyumamak hijyenik, sağlıklı, organik ve huzurlu bir uyku uyumak istiyorsanız Pazarama.com adresinin size sunduğu geniş ürün yelpazesinden yararlanarak evinize doğadan bir parça ile canlılığı doyasıya yaşayabilirsiniz.