Masa Örtüsü

1.868 ürün

Renk

  Ebat

   Malzeme

   Kumaş Türü

    Kumaş

    Silinebilir

    Dertsiz

    Desen

     Şeffaf

     Ürün Şekli

     Fiyat

       Satıcı

        Kategori Masa Örtüsü
        Varsayılan
         Toplam 20 / 1868 ürün

         Sofraları Tamamlayan Masa Örtüsü Tasarımları 

         Masa örtüsü, lezzetli yiyeceklerle donatılan sofralara şık bir görünüm kazandırmanın en ideal yoludur. Aynı zamanda masanızın toz ve kirden korunması ya da kullanım esnasında oluşabilecek çizilme gibi hasarların önüne geçmek için de tercih edilebilir. Salon masa örtüsü, farklı renk ve desenlerden oluşabilir ve kullanım amacına, masa boyutu ya da dekorasyona uygunluğuna dikkat ederek seçim yapmanız önerilir. Yuvarlak masa örtüsü, yaygın olarak tercih edilir. Yuvarlak formdaki modeller için özel olarak tasarlanan ürünler hem koruma hem de daha dekoratif bir görünüm kazandırma gibi görevleri üstlenir. Tabak, bardak gibi materyallerin masayla temasında oluşabilecek seslerin emilimi için de tercih edilebilecek yemek masa örtüsü çeşitleri vardır. Bu sayede hem masa üzerindeki kaygan zemin ortadan kaldırılır hem de çatal bıçakların sebep olabileceği çizilmelerin önüne geçilebilir. Farklı tekstil malzemelerinden üretilen mutfak masa örtüsü çeşitlerini bulmak mümkündür. Ürünlerin kullanım ya da temizleme özellikleri de farklılıklar gösterebilir. Kolay temizlenebilen modelleri seçmek yemek lekelerinin giderilmesi açısından önemlidir. İhtiyaç duyduğunuz masa örtü ve Amerikan servis takımı çeşidini satın almak için Pazarama.com’a bakabilirsiniz.  

         Öne Çıkan Masa Örtüsü Çeşitleri  

         Masa örtüsü çeşitleri; ölçüleri, malzeme yapısı ya da tarzları bakımından değişebilir. Kumaş, naylon, hasır gibi malzemelerden üretilen modellerin masanıza kattığı hava farklıdır. Plastik masa örtüsü, su geçirmeyen ve leke tutmayan yapısı ile bilinir. Ürünler kolayca silinerek temizlenebilir, yıkanabilir ve kurutulabilir. Farklı boyutlarda ve şekillerde ürün çeşitleri bulunur. Silikon masa örtüsü, ısıya ve suya dayanıklı yapıdadır. Kaymaz malzeme yapısı ve leke tutmaz özelliği sayesinde kolay bir şekilde temizlenebilir. Son derece estetik görünüme sahiptir ve masanıza şık bir hava kazandırır. PVC masa örtüsü, kolay kullanım ve temizlik özelliği ile ideal olabilir. Masayı koruma açısından tercih edilebilecek ürünler aynı zamanda dayanıklı malzeme yapısı ile uzun süre kullanılabilir. Hasır masa örtüsü, doğal liflerden ya da sentetik malzemelerden hasır lif görüntüsü verilerek üretilebilir. Yemek takımları ile şık bir kombinasyon oluşturan ürünler, dekorasyonu güzelleştirmek ve sıcak bir hava kazandırmak konusunda oldukça başarılıdır. Düz renk ya da desenli seçenekleri bulunabilir. Aynı zamanda farklı çeşitler arasından masanızın şekline ya da boyutuna uygun ürünleri tercih edebilirsiniz.  

         Farklı Zevklere Uygun Masa Örtüsü Modelleri 

         Keten masa örtüsü, doğal kaynaklı malzeme yapısı ve dayanıklılığı ile öne çıkar. Bu sayede masanızı korumak için uzun süre kullanılabilir. Aynı zamanda son derece zarif ve şık bir havası bulunan ürünler ile masa dekorasyonunuzu tamamlamanız mümkündür. Makinede yıkanabilen ürünler kolay temizlenme özelliği ile de son derece popülerdir.  Piknik masa örtüsü, yiyecekleri korumak ve daha rahat bir temas yüzeyi oluşturmak için kullanılır. Naylon ya da polyester gibi kumaşlardan üretilen çeşitler mevcuttur. Dantelli masa örtüsü, özel günler ya da kutlamalarda sofralarınızı şıklaştırmak ya da normal kullanımda masanızı korurken evinize zarif bir hava vermek için tercih edilebilir. Kullanım amacına ya da ölçülerine dikkat ederek tercih yapmanız önemlidir. Farklı dantel desenleri ile donatılan ve kumaş türü bakımından da değişiklik gösterebilen ürün çeşitleri bulunur. Hem renk hem de boyut bakımından masanıza ya da dekorasyonunuza uygun çeşitleri tercih etmeniz faydalı olabilir. Fırfırlı masa örtüsü, daha çok dekoratif amaçla kullanılan şık ürünlerdendir. Farklı renk ve modelleri bulunan fırfırlı ürünler ile alanlara estetik bir görünüm kazandırmak mümkün hale gelir. Mevcut seçenekleri Pazarama sayesinde değerlendirebilirsiniz. 

         Renkli Masa Örtüsü Çeşitleri 

         Yaygın olarak tercih edilen ve her ortama uyum sağlayan beyaz masa örtüsü çeşitleri kullanışlılık açısından da oldukça popülerdir. Pamuklu, keten ya da polyester gibi farklı kumaş türlerinden üretilen oldukça fazla model bulunur. Farklı bir tarz olarak tercih edilebilecek siyah masa örtüsü çeşitleri de mevcuttur. Ürünler hem günlük hem de özel zamanlarda kullanıma uygun modern şekilde tasarlanır. İddialı ve canlı renklerden hoşlananlar için kırmızı masa örtüsü tavsiye edilebilir. Şık görünümünün yanı sıra son derece gösterişli masalar hazırlamaya imkan veren ürünler, farklı aksesuarlarla desteklenebilir. Özel davetler için son derece gösterişli olabilecek kırmızı modeller farklı malzemelerden üretilebilir. Sofralara coşku ve neşe katan yılbaşı masa örtüsü çeşitleri de bulunur. Farklı markalar tarafından üretilen modellerin desenleri ve renklerine göz atabilir, yılbaşı konseptine uygun kumaş peçete ve örtü çeşitleri arasından beğendiğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Doğal bir görünüm için değerlendirilebilecek yeşil masa örtüsü çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Kumaş türlerine ve desenlerine dikkat ederek seçeceğiniz ürünler ile yemek takımı ve aksesuarlarının uyumlu olması bütünlük elde etmeniz açısından önemlidir. Geniş ürün skalası sayesinde aradığınız seçenekleri rahatlıkla bulabilirsiniz. 

         Kullanışlı Masa Örtüsü Özellikleri 

         Masa örtüsü seçiminde hem materyal özelliği hem de üretim tarzı önemlidir. Ortama uyum sağlaması açısından seçeceğiniz modelin deseni ya da rengi büyük önem taşır. Ürünler farklı tonlardaki seçenekleri ile hem şık hem de ferah bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir. Davet sofralarında sade ve zarif şıklık için gri masa örtüsü modellerine yönelebilirsiniz. Naylon masa örtüsü genellikle çok daha pratik ve kolay temizleme açısından tercih edilebilir. Aynı zamanda dayanıklı ve makul ücretlidir. Bahçe, kafe gibi alanlarda ya da evde kullanılabilecek muşamba masa örtüsü çeşitleri de suya ya da toza karşı dayanıklıdır ve masanızı koruyabilir. Aynı zamanda kolayca temizlenebilen ürünler fiyat bakımından da uygun bir seçenek olabilir. Şeffaf masa örtüsü, genellikle PVC gibi malzemelerden üretilir. Masayı korurken aynı zamanda görünümü etkilemeden dekorasyon sağlamak için tercih edilebilir. Her alana uyum sağlayabilen ürünlerin kullanımı oldukça pratiktir. Yemek esnasında ya da normal kullanımda oluşabilecek lekeleri kolay bir şekilde temizlemek açısından silinebilir masa örtüsü tercih edilebilir. Renk ve desenleri farklı ve aynı zamanda çeşitli kalınlıklarda silinebilir örtü çeşitleri bulunabilir. Özel olarak tasarlanan yüzeyi ile leke tutmaz masa örtüsü modellerini tercih ederek zahmetsiz bir şekilde temizlik sağlayabilirsiniz.  

         Bütçe Dostu Masa Örtüsü Fiyatları 

         Masa örtüsü modelleri hem farklı tarzlara hem de zevklere uyum sağlayabilecek şekilde üretilir. Oldukça fazla model bulunur ve bu sayede kişisel tercihlerinize ve evinizin dekorasyonuna uygun bir seçenek bulmanız kolaylaşır. Malzeme yapısı ya da boyutları bakımından da farklı olan ürünler arasından beğendiğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Masaya sabitlenebilen ve bu sayede kaymayan yapışkanlı masa örtüsü çeşitleri de oldukça kullanışlıdır. Genellikle tek kullanımlık olarak üretilen örtüler, kolay bir şekilde masaya yapıştırılabilir ve yıprandığında çıkarılabilir. Farklı özelliklere sahip kullan at masa örtüsü çeşitleri bulunur. Özellikle dış mekanlarda kullanım için son derece pratik olan ürünler farklı desen ve renklerdeki seçenekleri ile oldukça çeşitlidir. Sofralar için gerekli olan malzemeleri içeren kullanışlı masa örtüsü seti çeşitleri de bulunur. Ürünler genellikle, örtü, peçete, runner gibi temel parçalardan oluşmakla birlikte set içeriği modele göre değişebilir. Bazı ürünlerde bardak altlığı, peçete yüzüğü ve mumluk gibi ek parçalar da mevcuttur. Bütün bu ürün çeşitliliği içinde masa örtüsü fiyatları da farklılık gösterebilir. Hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza uygun ürün seçenekler için Pazarama.com’a göz atabilirsiniz.