Kumaş Peçete

473 ürün

Renk

  Fiyat

    Satıcı

     Kategori Kumaş Peçete
     Varsayılan
      Toplam 20 / 473 ürün


      En Kullanışlı Kumaş Peçete Çeşitleri

      Sofra sunumlarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alan peçeteler, yeni nesil teknolojilerle çok farklı yapılarda üretilir. Görsel açıdan oldukça estetik duruşa sahip ürünler, zengin seçeneklere sahiptir. Farklı boyut ve katlama şekilleri ile görsel açıdan gözlere hitap eder. Dikdörtgen veya kare şekillere sahip olan parçalar arasından zevkinize uygun modeli seçebilirsiniz. Masa şekline uygun tasarımlar, kombin yapma noktasında tercih edeceğiniz bir detay olabilir. Desenli yemek takımlarını, düz renk kumaş seçimi yaparak kombinleyebilirsiniz. Ayrıca düz renk yemek takımları, desenli ve renkli ürünler ile bütünlük sağlayacak şekilde kullanılabilir. Masa örtüsü, runner ve aksesuarlar ile bütünlük sağlayan modelleri tercih ederek uyumlu sunum kombinleri elde edebilirsiniz. Kumaş peçete seçimlerinde leke tutmayan materyaller tercih ederek temizlik konusunda kolay çözümler edinebilirsiniz. İstediğiniz renkte ürün seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Renk seçimi için masa sunumunda kullanacağınız yemek takımı, çatal, bıçak ve dekoratif çiçekler ile uyum sağlayan tasarımlar tercih edebilirsiniz. Bu sayede şık detaylara sahip yemek masaları oluşturabilirsiniz. Yıkanabilir kumaş dokulu peçete çeşitleri, sürdürülebilir bir yaşamı destekler. Ayrıca yıkanabilir ürünlerin tekrar kullanılır olması, bütçenizi korur. Pazarama.com üzerinde geniş ürün seçeneklerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

      Beğeni Alan Kumaş Peçete Modelleri

      Kullanıcılar, sürdürülebilir olması nedeniyle kumaş ürünleri sık tercih eder. Yemek sırasında üzerinde oluşan lekenin yıkanarak tekrar kullanılması, beğenilen özellikleri arasındadır. Ayrıca yırtılmadan kullanılması da tercih sebepleri arasındadır. Kumaş peçete modelleri,farklı bireylerin zevkine hitap eden çeşitliliğe sahiptir. Üzerinde geometrik desenler bulunan tasarımlar, ortamlarda dinamik, genç ve canlı bir atmosfer oluşmasını sağlar. Geometrik modelleri sade tasarım takımlar ile bütünleştirebilirsiniz. Nötr veya canlı renklere sahip parçalardan, zevkinize ve sunum detaylarına uygun seçimler yapabilirsiniz. Keten, organik, deri, pamuk ve duck gibi kumaş seçenekleri bulunan tasarımlar arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Etamin kumaş seçeneği ile üzerine istediğiniz desen görseli yapabileceğiniz modelleri de inceleyebilirsiniz. Etamin modelleri, farklı nakış tasarımları ile hazır bir şekilde almanız da mümkündür. Desen çeşitliliği oldukça geniş olan etamin ürünler, müşteri tercihleri arasında önde gelir. Kahve altı yuvarlak ve geometrik şekilde olan parçalar, sunumlara şık bir görsellik katar. Beş çaylarında, yiyecek sunumlarında yuvarlak mini ürünler şık bir tercih olabilir. Leke tutmayan yapısıyla keten kumaş peçete ürünleri sık tercih edilir. Keten ve tüm materyallere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Masa üzerinde kullanacağınız mutfak ürünlerine uygun kumaş ürünleri seçebilirsiniz. 

      Cazip Avantajlarıyla Kumaş Peçete Fiyatları

      Ürünlerde kullanılan kumaş kalitesi, dikiş işçiliği ve üzerinde bulunan işlemeler, fiyatlarda etkili olabilir. Ortam ve özel günler için üretilen ürünler bulmanız mümkündür. Kırmızı kumaş peçete modelleri çoğunlukla yeni yıl kutlamaları ve sevgililer günlerinde tercih edilir. Yılbaşı kumaş peçete ürünleri, düz ve desenli seçenekleri ile kırmızı renkte üretilerek güne uygun kombin sağlar. Beyaz kumaş peçete çeşitleri; düğün, nişan, bebek partilerinde tercih edilen parçalar olabilir. Beyaz rengin asil duruşu, parti ve kutlamalarda zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir. Beyaz rengin üzerine zarif çiçek desenleri, bahar havasını masalarınıza taşıyabilir. Kişi sayısına göre fiyat aralıkları değişir. 6 kişilik veya 12 li takım fiyat aralıkları değişebilir. Modellerde kullanılan işçilik de aynı şekilde fiyatlarda etkili olabilir. El işçiliği ile hazırlanan özel gün konseptli ürünler, yapılan işleme göre fiyatlandırılabilir. Bütçenize uygun kumaş peçete fiyatları ve özelliklerini Pazarama’da inceleyebilirsiniz. Paket halinde satın alarak tasarruf yapabilirsiniz. Satın alınan markanın ve kullandığı materyallerin kalitesi ile miktarı, fiyat aralıklarında belirleyici rol oynar.

      Göz Alıcı Desenleriyle Kumaş Peçete Renkleri

      Ürünlerde çok sayıda renk bulabilmeniz mümkündür. Renk çeşitliliği, farklı beğenilere ve tarzlara uygunluk gösterir. Çok renkli, düz ve çift tonlara sahip birçok tasarım müşterilerin beğenilerine sunulur. Yeşil kumaş peçete, beyaz runner üzerinde göz alıcı şekilde duruş sergileyerek benzersiz bir kombin oluşturabilir. Açık tonlarda yeşil bir ürün, gri veya kahve renkli masa örtüsü ile uyumlu bir bütünlük sağlayabilir. Koyu ton yeşil seçimlerinizi ise beyaz, bej ve krem renk ile tamamlayabilirsiniz. Çok renkli modeller, soft masalarda kendisini gösterebilir. Sofra takımlarına uyumlu seçeceğiniz renkler, tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olabilir. Siyah kumaş peçete ürünleri, keten dokuya sahip malzemelerden seçilebilir. Ketenin hafif delikli yapısı, siyah renk ile birleştiğinde oldukça zarif bir görüntü ortaya çıkabilir. Bu renklerin yanı sıra mavi, sarı, bordo, pudra, mürdüm ve turuncu gibi çok sayıda tona sahip ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Gümüş tonlarına sahip ürünleri, özel davet ve organizasyonlarda tercih edebilir, şık ve zarif sofralar kurabilirsiniz. Ayrıca ürünlere yerleştireceğiniz uyumlu klipsler ile şıklığı artırabilirsiniz. 

      Özel Davetler için Kumaş Peçete Ürünleri

      Özel davet ve gecelerin önemini ortaya çıkaran ürünler bulmak mümkündür. Bu alanda markalar, müşterilerin tarzını yansıtacak modelleri satışa sunar. Nişan, düğün, sünnet ve kınalara özel tasarımlardan zevkinize hitap edecek ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Dantel detaylı ürünleri düğün davetlerinde kullanabilirsiniz. Dantelin şık ve estetik görüntüsü, gününüzün özel ve önemli olmasını ortaya çıkarmaya yardımcı olabilir. Yuvarlak, kare, dikdörtgen hatlara sahip seçenekleriyle kullanacağınız alana uygun seçim yapabilirsiniz. Bardak altları için küçük çaplı ürünler uygun olabilir. Runnerin hatlarını da yuvarlak veya oval kesim tercih ederek uyumu yakalayabilirsiniz. Fransız tarzı dantel ürünler düğün konseptine uygun olabilir. Altın ve gümüş detayları olan kumaş seçimleri, dantel ürünlerde şık görüntü yakalamanıza yardımcı olabilir. Morkumaş peçete modelleri, asil duruşu ile özel gecelerde tercih edilebilir. Kına gecelerinin konseptine uygun olabilecek bir renk olarak mor masalara eşlik edebilir. Gelinin kıyafet tarzı ile uyumlu renkleri seçerek hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Bütün davetlere uygun renk, kumaş ve model seçeneklerini Pazarama’dan kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

      Dokulu Yapıda Kumaş Peçete Seçenekleri

      Dokunduğunuzda yumuşak bir yapısı olan pamuklu kumaş tasarımlar, yüksek beğeni alan modeller arasındadır. Pamuk yapısı itibarıyla hem kullanışlı hem de temizliği kolay olan bir malzemedir. Çocuklar açısından da oldukça kullanışlı bir materyaldir. İstediğiniz tüm renklere sahip pamuk ürün çeşitleri bulabilirsiniz. Bebek ürünlerinde pamuk çok sık tercih edilir. Lacivert kumaş peçete modelleri, koyu renk tonu sayesinde çabuk leke oluşan sofralarda tercih edilebilir. Tasarımlar, farklı katlama teknikleri ile sofralarda estetik görüntü yakalanmasını sağlar. Temizlikte beyazlatıcı içermeyen maddeler kullanılması önem arz eder. Renk değişmesine veya kumaşın yıpranmasına meydan vermeyen ürünler ile temizlenebilir. Bu sayede uzun vadeli ürünlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca saklama koşulları da önemlidir. Düzenli şekilde katlayıp saklayarak ütü ihtiyacını ortadan kaldırabilir. Ütü gereksinimi olmayan kumaş türlerini seçerek pratik kullanım elde edebilirsiniz. Kumaş malzeme türleri ile yapılan peçete modelleri, çevre dostu olarak sık tercih edilir. Her alanda kullanabileceğiniz ürünleri, belli bir temaya sahip organizasyonlarda kendinize özel küçük dokunuşlar ile özgün hale getirebilirsiniz. Halka, kenar işlemesi, küçük minyatür objeler, özgün bir tarz yansıtmanızı sağlayabilir. İhtiyacınız olan tüm modellerin tasarım detaylarına Pazarama’da göz atabilirsiniz. Ayrıca bütçenizi zorlamayan fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.