Amerikan Servis Takımı

2.472 ürün

Renk

  Malzeme

   Ebat

    Parça Sayısı

    Desen

     Özellik

     Görünüm

      Kumaş

      Tema

       Ürün Şekli

        Fiyat

          Satıcı

           Kategori Amerikan Servis Takımı
           Varsayılan
            Toplam 20 / 2472 ürün

            Göz Alıcı Tasarımlarıyla Amerikan Servis Takımı Seçenekleri

            Sofrayı şık ve düzenli bir hale getirmek için tabak altlığı olarak gibi malzemelere ihtiyaç duyulur. Amerikan servis takımı; tabak altına konularak lekelere bulaşmasını da engeller. Masa örtüsü, runner ve peçete ile birlikte kullanıldığında hoş görüntü oluşturur. Diğer servis gereçleriyle uyum halinde olan supla çeşitleri bekarlığa veda, doğum günü, nişan ve düğün gibi organizasyonlarda da sıklıkla tercih edilir. Dikkat çeken tasarımlarıyla ön plana çıkan bu ürünler, dekoratif amaçlı tercih edilir. Farklı desenlere sahip olmasıyla birçok kişinin zevkine hitap eder. Şık yemek davetlerinin gözdesi haline gelen bu ürünler, renkleriyle de göz doldurur. Amerikan servis setleri 4 veya 6 kişilik olur. Geometrik desenlere sahip olan seçenekler arasında zevkinize uygun ürünü seçebilirsiniz. Farklı malzemelerden üretilen supla çeşitleri göz alıcı tasarımlarıyla yemek masalarında dikkatleri üzerine çeker. Yemek takımı sade tasarıma sahip kişiler yoğun desenleri olan supla çeşitlerini seçebilirler. Misafirlerinizi davet ettiğiniz akşam yemeklerinde severek kullanacağız bu ürün çeşitlerine göz gezdirebilirsiniz.

            Dikkat Çekici Kırmızı Amerikan Servis Modelleri

            Müşterilere geniş seçenek imkanı sunan tabak altlıkları; görünüm ve malzeme bakımından farklılık gösterir. Rengi, deseni, şekli ve malzemesi masa örtüsü ya da davete göre değişiklik yaratır. Cam Amerikan servis; genellikle bekarlığa veda, nişan ve düğün gibi özel günlerde tercih edilir. Gümüş, altın veya çok renkli seçenekleriyle bu suplalar etkinliğin ana teması ile uyum içindedir. Kare, dikdörtgen, daire veya üçgen gibi farklı geometrik şekillerde üretilen modeller arasından dilediğinizi bulabilirsiniz. Doğal bir görüntü oluşturan hasır modeller; jüt, keten ya da pamuk gibi materyallerden üretilir. Materyaller farklılığına göre bu ürünlerin dokusu ve yapısı da değişir. Kahve, beyaz, siyah veya çok renkli olabilen hasır modelleri bulmak mümkündür. Bambu modeller, genellikle daire ve dikdörtgen şeklinde üretilir. İnce veya kalın bambu parçalarının iple birleştirilmesiyle tasarlanır. Günlük olarak sıklıkla tercih edilen bambu modeller, davet masalarına doğal bir görüntü katar. Genellikle restoranlarda kullanılan deri modeller ise evlerde de tercih edilir. Silikon malzemelerden üretilen suplalar ise kolay temizleme özelliğiyle birçok kişinin gözdesi halindedir. Kumaş yapısı sayesinde kayma yapmayan bu ürünlerle masalar şık görüntüye sahip olur. Desen, kumaş ya da şekil olarak farklılık gösteren Amerikan servis takımları arasından yemek masanıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

            Çoklu Kullanım Alanına Sahip Amerikan Servis Takımı Çeşitleri

            Amerikan servis takımları, birçok alanda dekor amaçlı kullanılabilir. Banyolarda geniş lavabolara konularak üzerine sabunluk gibi malzemelerle dekoratif bir görüntü yaratılabilir. Banyo rafının bir bölümüne yerleştirilerek hem dekor hem de düzenleyici olarak kullanılabilir. Soft renklerin olduğu bir alana canlılık katmak için tercih edilen kırmızı Amerikan servis dikkatleri üzerine çeker. Duvara dekor amaçlı yapıştırılan bu ürünler; çerçeve gibi dekor malzemeleri ile uyum sağlar. Orta sehpanın üzerine yerleştirilen suplaların üzerine mum çiçek ve biblo gibi dekoratif ürünlerle görüntü desteklenir. Supla modelleri, bazı mutfak gereçleri yerine de kullanılabilir. Hasır ve bambu modeller, tencere altlığı olarak kullanılarak sıcaklığın zemine temas etmesini korur. Bambu ürünler, bazı yemek yapımlarında yardımcı gereç olarak kullanılır. Yaprak sarma veya suşi yapımında sarmaya yardımcı olan bambu suplalar pek çok kişi tarafından beğeni toplar. Bazı yüzeyleri temiz tutmak amacıyla geometrik şekli alana uygun olanlar tercih edilebilir. Alanı hem temiz tutan hem de deseniyle renk katan suplalar güzel bir görüntü oluşturur. Kullanım amacınıza uygun bulabileceğiniz çeşitleriyle siz de evinize renk katabilirsiniz.

            Uzun Ömürlü Amerikan Servis Takımı Tasarımları

            Şekil, renk ve konsepte göre Amerikan servis takımları çeşitlilik gösterir. Yılbaşı gibi özel günleri çağrıştıran tasarımlarıyla anı özelleştirir. Geyik, ağaç ve yıldız desenleriyle yılbaşı sofralarının vazgeçilmezi haline dönüşür. Tasarım ölçüleri şekillerine göre farklılık gösterebilir. Daire şeklindekiler 44x29 cm ebatlara sahip olur. Dikdörtgen şeklindekiler ise 30x50 cm boyutunda olabilir. Özel tasarımlara sahip Amerikan servis 6'lı arkadaş davetlerinde güzel bir sofra düzeni için tercih edilir. Nişan düğün gibi davetlerde cam ya da silikon malzemeden üretilen gümüş veya altın sarısı gibi parlak renkteki suplalar tercih edilebilir. Pastel renktekiler; hem sofralarda hem de dekor malzemesi olarak sıkça kullanılır. Geometrik desenlerinin dışında yaprak, bal kabağı ve asimetrik kesimlileri de zevke göre tercih edilir. Nakışlı işlemesiyle dikkat çekenler vintage severlerin gönlünü kazanır. Şık sofraların baş tacı olan dantelli modeller görsel şölen oluşturur. Kenar detayları ponponlu suplalar ise sıcak ve samimi ortam yaratır. Yemek takımı kare olanlar yuvarlak veya asimetrik kesimlerden üretilenlerle şık bir sofra elde edebilir. Bazı supla çeşitleri sade yazılı tasarımlarıyla dikkat çekerken karmaşık yazılı tasarımlar da çoğu kişinin beğenisini toplar. Film veya karakter gibi özel detaylara sahip olanlar da birçok kişinin dikkatini çeken sofra eşyaları arasındadır.

            Amerikan Servis Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

            Amerikan servis takımlarının kullanım bilgileri, bakımı ve temizliği üretildiği malzemeye göre değişkenlik gösterir. Jüt modeller; hassas özelliklere sahip olduğu için silme ve güneş gören bir alanda kurutma işlemi yapılarak temizlenebilir. Nemli bir bezle temizleme işlemi yapabilirsiniz. Pamuk malzemeden üretilenler, elde veya makinede yıkanabilir. Pamuk malzemeden üretilenler aynı zamanda kurutma makinesinde kurutulabilir. Polyester olan çoğu ürün de makinede yıkamaya ve kurutmaya elverişli kabul eidlir. Keten içeren kumaştan üretilenler de makinede yıkanıp kurutulabilir. Bunların yanı sıra bambu malzemelerden üretilen ürünler nemli bezle silinip güneş alan bir yerde kurutulabilir. Aynı zamanda bazı ürünler elde yıkanabilir. Temizleme işlemi yapılırken kullanılan deterjanlar da önemli bir yere sahiptir. Kumaş yapısına ve malzemeye göre temizlik maddesini seçebilirsiniz. Suplaları muhafaza etmek de önemli bir yere sahiptir. Silikon Amerikan servis takımı tasarımları ısıya göre esneyebilir. Bu nedenle serin alanlarda muhafaza edilmesi gerekir. Jüt, kumaş ve bambudan üretilenleri de kuru alanlarda saklayabilirsiniz.

            Yüz Güldüren Amerikan Servis Fiyatları

            Amerikan servis takımı fiyatları; seçeneklerin üretildiği malzemeye, boyutuna, tasarıma ve set içeriğine göre farklılık gösterebilir. Suplalar; jüt, polyester, silikon, pamuk, keten ve bambu gibi birçok malzemeden üretilir. Farklı malzemeler, fiyat noktasında değişiklik yaratır. Özellikle el işçiliği olan ürünlerde fiyat farklılıkları görülebilir. Seri üretimi olan ürünler de buna bağlı olarak fiyat belirlenir. Amerikan servis takımları şekil olarak farklılık göstermesinin yanında boyut açısından da küçük, orta ve büyük ebatlarda dizayn edilebilir. Bazı ürünler sade tasarımlara sahipken bazı ürünler detaylı tasarımlar ile üretilir. Dantel, ponpon ve şerit detayların yanı sıra nakış işlemeli modellerin fiyatları farklılık gösterir. Bazı nakışlı takımlar el emeği olduğu için fiyatı buna bağlı şekilde belirlenir. Genellikle kare, daire ve dikdörtgen tasarımlar tercih edilir. Ayrıca asimetrik ve özel kesimli olanlar da dikkat çeker. Yaprak, balkabağı veya çiçek şeklindeki modellerle konsept masası oluşturabilir. Yılbaşı gibi özel günler için tasarlanan temalı ürünlerin fiyatı da buna bağlı olarak farklılık gösterebilir. Takımlar; 2'li, 4'lü ve 6'lı setler halindedir. Set içeriği de fiyat konusunda belirleyici unsurlar arasındadır. Açık alanda düzenlenen etkinliklerde kullanılan pratik kullan at servis takımlar da mevcuttur. Açık alanlar için hijyenik bir ortam oluşturduğu için birbirinden şık ve zevkinize uygun Amerikan servis takımlarına Pazarama üzerinden sahip olabilirsiniz.