Kaleci Eldiveni

205 ürün

Beden/Yaş

  Renk

  Fiyat

    Satıcı

     Kategori Kaleci Eldiveni
     Varsayılan
      Toplam 20 / 205 ürün

      Kaliteli Kaleci Eldiveni Tasarımları 

      Elleri korumak ve performansı artırmak için özel olarak hazırlanıp kullanıma sunulan kaleci eldiveni topun hızlı bir şekilde gelmesine, zeminle temas sırasında yaralanmalara karşı koruma sağlar. Ürünler genel olarak lateks ya da benzeri yapışkan malzemelerden tasarlanır. Böylece iyi bir tutuş sağlamaya yardımcı olur. Aynı zamanda elleri elleri rahat, konforlu kullanmaya olanak tanırken serbest hareket etmesine imkan tanır. Erkek kaleci eldiveni, dayanıklı malzemelerden geliştirildiği için yoğun kullanıma karşı sağlamlık gösterir. Böylece uzun süre dayanmasına yardımcı olur. Farklı oyun zeminlerine, hava koşullarına uyum sağlayacak çeşitli seçenekler mevcuttur. Bu sayede müşterilerin ihtiyaçlarını, beklentilerini karşılamaya olanak tanır. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan orjinal kaleci eldiveni, optimum tutuş sağladığı için güvenli savunma yapma imkanı sunar. Yoğun antrenmanlara, maç kullanımlarına dayanacak şekilde sağlam materyallerden üretilir. Kaliteli performans, güvenlik sağladığı için pek çok müşteri tarafından tercih edilir. Üst düzey performans, koruma sağlayan profesyonel kaleci eldiveni, hafif ve esnek malzemelerden hazırlandığı için ellerini doğal hareketlerini kısıtlamaz. Böylece hızlı tepki vermeyi kolay hale getirir. Elleri çeşitli risklerden koruduğundan dolayı koruma, güvenlik sağlar. Yarı prof kaleci eldiveni, ergonomik tasarımları, destek seviyeleri sayesinde rahatlık ve uyum kazandırmaya yardımcı olur. Pazarama.com üzerinden kaleci eldiveni satın alımı yapabilirsiniz. 

      Pratik Kullanım Sağlayan Kaleci Eldivenleri 

      Çocukların ellerinin boyutlarına göre hazırlanan çocuk kaleci eldiveni, hafif ve esnek malzemelerden tasarlandığı için özgürce hareket etme imkanı sunar. Çocukları risklerden, yaralanmalardan korumak için dayanıklı malzemelerden üretilir. Çeşitli renkleri, tasarımları, desenleri sayesinde çocukların ilgisini çeker. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğundan dolayı çocukların tercih yapmasına olanak tanır. Ürünün sırt kısmında yer alan ve ekstra koruma sağlayan kemikli kaleci eldiveni, elleri potansiyel yaralanmalardan korumaya yardımcı olur. Topun hızlı şekilde gelmesi durumunda darbe enerjisini dağıtarak yaralanma riskini minimum seviyeye indirir. Futbol ayakkabıları gibi ekstra güvenlik katmanı içerdiği için müşterinin kendini güvende hissetmesine yardımcı olur. Böylece maksimum performans gösterebilir. Ürünün tutuşunu artırmak için kullanılan kaleci eldiveni spreyi, ürünün yapışkanlığını kaybetmesi durumlarında ya da zeminin nemli olduğu zamanlarda tercih edilebilir. Bazı modeller su geçirmezlik özelliklerine sahiptir. Böylece yağmurlu, nemli havalarda oyuncuların iyi bir performans göstermelerine olanak tanır. Avuç içi kısmının topu iyi bir şekilde tutması için hazırlanan yapışkanlı kaleci eldiveni, az top bırakma hatası yapmaya yardımcı olur. Aynı zamanda oyuncular güvenli bir savunma yapabilir. Yüksek bir tutuş gücü sağlayan lateks kaleci eldiveni hem profesyonel oyuncular hem de amatör futbolcular tarafından yaygın olarak tercih edilir. Kaleci eldiveni modeller arasından ihtiyacınıza, tercihlerinize uygun seçim yapabilirsiniz. 

      Fark Yaratan Kaleci Eldiveni Modelleri 

      Genel olarak yetişkinler ya da büyük oyuncular tarafından tercih edilen kaleci eldiveni 8 numara, farklı hava koşullarına uygun olacak şekilde çeşitli tasarımlarda hazırlanır. Bu sayede oyuncular ihtiyaçlarına göre seçim yapabilirler. Orta büyüklükte tasarlanan 7 numara kaleci eldiveni, dayanıklı olmasından dolayı uzun süreli kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda yüksek tutuş güçleri sayesinde performansı artırmaya yardımcı olur. Ergonomik olarak hazırlandığı için ellerin rahat hareket etmesine imkan tanır. Böylece kullanım sırasında konfor sağlar. Küçük bedenlere sahip olduğu için genellikle gençler ya da küçük oyuncular tarafından tercih edilen 6 numara kaleci eldiveni, elleri çeşitli risklerden korumak için özel olarak hazırlanıp kullanıma sunulur. Bu özelliklerinden dolayı pek çok oyuncu tarafından tercih edilir. Hava akışı sağladığı için terleme gibi problemlerin oluşmasına engel olur ve böylece uzun süreli bir konfor sağlar. Küçük boyutlu yetişkinler ya da çocuklar tarafından kullanılan 5 numara kaleci eldiveni, iyi bir tutuşa yardımcı olur. Bu sayede oyuncuların futbol topu üzerinde kontrol sağlamasına olanak tanır. Dayanıklı malzemelerden hazırlandığı için hem elleri yaralanmalara karşı korur hem de ürünler uzun süre boyunca kullanılabilir. Mavi kaleci eldiveni ve çeşitli ürünleri inceleyerek stilinize göre sahip olabilirsiniz. 

      Dikkat Çeken Kaleci Eldiveni Ürünleri 

      Yüksek kaliteli materyallerden üretilen Fenerbahçe kaleci eldiveni, yoğun antrenmanlara ve maç kullanımına uygun olacak şekilde dayanıklı malzemelerden hazırlanır. Böylece uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Oyuncuların riskli durumlarda ellerinin hasar görmesine engel olur. İyi yapışkan özellikleri sayesinde güçlü bir tutuş kazandırır. Böylece yüksek performans imkanı sağlar. Profesyonel düzeyde geliştirilen Galatasaray kaleci eldiveni, ergonomik olarak tasarlandığı için oyunculara rahatlık ve konfor sunmaya olanak tanır. Bu özellikler sayesinde oyuncular ellerini özgürce hareket ettirebilir. Ellerin doğal hareketlerini kısıtlamadığı için hassas kontrol etme imkanı sunar. Bu modeller genel olarak takım renkleriyle, logolarıyla süslenir. Hem taraftarlar hem de futbolcular tarafından sıklıkla tercih edilir. Beşiktaş kaleci eldiveni, takım renkleri ve logolarıyla uyumlu olacak şekilde hazırlanır. Darbeleri emerek ellerin korunmasına olanak tanır. Bu sayede olası risklerin, yaralanmasın önüne geçmeyi hedefler. Özel olarak tasarlanan yapışkan malzemeleri sayesinde topu kontrol etmeyi kolay bir hale getirir. 

      Göz Alıcı Kaleci Eldiveni Çeşitleri 

      Lateks gibi yapışkanlı malzemelerden üretilen kaleci eldiveni yetişkin müşteriler için özel olarak hazırlanır. Yüksek bir tutuş gücüne sahip olduğu için topu kontrol etmeye yardımcı olur. Dayanıklı malzemeleri sayesinde oyuncuları risklere, hasarlara ve yaralanmalara karşı korumaya olanak tanır. Yetişkinlerin el boyutlarına uygun olacak şekilde hazırlanır. Çeşitli tasarımları sayesinde müşteriler zevklerine uygun olan modeli kolaylıkla seçebilirler. Standart renk seçeneklerinden olan siyah kaleci eldiveni, pek çok müşteri tarafından tercih edilir. Klasik ve zamansız renklerin arasında yer almasından dolayı değişen moda trendlerine uyum sağlar. Aynı zamanda sağlam malzemeler ile hazırlandığı için uzun süreli olarak kullanılabilir. Bu modeller oyuncuların tarzını, kişiliğini yansıtmak için uygun seçenekler arasında bulunur. Popüler renk seçenekleri arasında bulunan yeşil kaleci eldiveni, farklı tarz ve görünüm sunmaya yardımcı olur. Bu renkler motivasyon ve enerji verdiği için oyuncuları psikolojik olarak güçlü hissettirebilir. Aynı zamanda belirgin, görünür olmaya da yardımcı olur. Kaleci eldiveni yorum bölümüne göz atarak ürünler hakkında fikir edinebilirsiniz. Böylece istediğiniz modele karar verebilirsiniz. 

      Bütçe Dostu Kaleci Eldiveni Fiyatları 

      Geniş bir avuç alanı ve parmak uzunluklarına sahip olan kaleci eldiveni 10 numara, büyük eller için ideal seçenekler arasında bulunur. Ergonomik tasarımı sayesin rahat etme imkanı sağlar ve konfor sunar. Kaleci eldiveni 11 numara, geniş ve büyük ellere sahip olan oyuncular tarafından tercih edilir. El ölçülerine uyumlu olması sayesinde top kolay bir şekilde kontrol edilebilir. Çocuklar için hazırlanan 4 numara kaleci eldiveni, uzun süre kullanım için dayanıklı malzemelerden üretilir. Aynı zamanda çocukların yaralanmalarını minimum seviyeye indirir. İyi bir hava akışı sağladığı için ellerin terlemesini azaltır. Temiz bir görünüm sunan cırt cırtsız kaleci eldiveni, hızlı bir giyip çıkarma deneyimi yaşatır. Kaleci eldiveni fiyatları genel olarak her bütçeye hitap eder. Bu nedenle bütçe dostu ürünler arasında bulunur. Belirli dönemlerde sunulan kaleci eldiveni kampanya fırsatlarını takip ederek uygun fiyatlı ürünlere erişebilir ve bütçe açısından tasarruf edebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla futbol antrenman aksesuarları modellerini Pazarama.com üzerinden temin edebilirsiniz.