Elektrikli Süpürge

751 ürün

Ürün Türü

Renk

  Ses Seviyesi

   Motor Gücü

    Hepa Filtre

    Islak-Kuru Kullanım

    Hazne Kapasitesi

     Güç Ayarı

     Teleskopik Boru

     Toz Haznesi

     Fiyat

       Satıcı

        Kategori Elektrikli Süpürge
        Varsayılan
         Toplam 20 / 751 ürün

         Kaliteli Elektrikli Süpürge Seçenekleri 

         Yaşam alanlarını pratik bir şekilde temizleyebilmek için teknik özelliklerle donatılan pek çok elektrikli süpürge modeli bulunur. Modern tasarımları ve kaliteli yapılarıyla ön plana çıkan elektrikli süpürgeler çeşitli zeminlerde üst düzey temizlik performansı sunar. Evlerde veya işyerlerinde etkili temizlik yapabilmek amacıyla onlarca farklı markanın tasarladığı işlevsel özellikli ürünler, verimli sonuç almanızı sağlar. Elektrikli süpürgeler ile zemin ve halıların yanında kitaplık, yatak, dolap araları, perde ya da korniş gibi pek çok alan temizlenebilir. Elektrikli süpürgelerin kullanım alanlarını genişletmek amacıyla uygun temizlik başlıkları bulunur. Böylece arzu edilen her alan pratik bir şekilde temizlenebilir. Yüksek emiş güçleriyle tozu ve kiri içine hapseden elektrikli süpürgelerin toz torbalı, toz torbasız, dikey ya da ıslak kuru gibi her ihtiyaca yönelik seçenekleri bulunur. Astım hastaları ve alerjik bünyeye sahip olan kişiler için de özellikle anti alerjik elektrikli süpürge tavsiye edilir. Siz de onlarca seçenek arasından ihtiyacınızı karşılayacak olan modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. 

         Kullanışlı Elektrikli Süpürge Modelleri 

         Elektrikli süpürge modelleri toz torbalı, toz torbasız ve su hazneli seçenekleriyle satışa sunulur. Toz torbalı elektrikli süpürge seçenekleri; kiri ve tozu özel torbalarına hapsederek hijyenik bir temizlik sağlar. Kolaylıkla takıp çıkarılabilen geniş hacimli toz torbaları uzun süreli kullanım imkanı sunar. Toz torbasız elektrikli süpürge seçenekleri özel hazneleri içerisine kiri ve tozu biriktirir. Toz torbasız ürünlerin haznesi dolduğunda uyarı veren özelliğe sahip olanları en kullanışlı seçenekler arasında yer alır. Özel hazneler tek elle pratik bir şekilde çıkarılıp boşaltılabilir yapıda oldukları için son derece kullanışlıdır. 1.7L, 2L ve 2.5L gibi farklı kapasitede toz haznesi bulunan onlarca farklı model vardır. Su hazneli elektrikli süpürgeler, tozu su haznesi içerisine hapsederek etkili temizlik performansı sunar. Torbalı, torbasız ve su hazneli ürünler 900W, 1000W ya da 2000W gibi yüksek emiş güçleri ile donatılır. Daha yüksek emiş gücü bulunan ürünler hızlı ve etkili temizlik yapabilmek amacıyla tercih edilebilir. Daha büyük alanlarda uzun süreli kullanımlar için toz hazne kapasitesi 5,5L gibi yüksek olan seçenekler tercih edilebilir. Daha küçük alanlarda kullanım için ise 1,7L gibi daha küçük hazneli ürünler yeterli olabilir. 

         Avantaj Sağlayan Elektrikli Süpürge Çeşitleri 

         Yatay formda olan standart süpürgelerin yanında küçük boyutları ve hafif tasarımlarıyla avantaj sağlayan dikey elektrikli süpürge modelleri de bulunur. Dikey elektrikli süpürgeler tek elle tutuş kolaylığı sundukları için toz ve kir gibi partikülleri zahmetsiz bir şekilde temizleme imkanı sağlar. Gözle görmesi zor olan partiküllerin görünmesini kolaylaştıran ışıklı başlıkları bulunan dikey süpürge modelleri en çok tercih edilenler arasında yer alır. Aynı zamanda paspaslama yapma özelliğine sahip olanlar da son derece işlevseldir. Prize ihtiyaç duymadan temizlik yapmak isteyenler için de Şarjlı, dikey süpürge modelleri oldukça kullanışlıdır. Şarjlı modeller tek şarj ile uzun süre etkili performans sunabilir. Dikey elektrikli süpürgelerin ıslak kuru özelliğe sahip olanları da bulunur. Islak kuru özelliğe sahip ürünler ile kuru kir ve tozun yanında yere dökülen içecek gibi pek çok sıvı kolaylıkla temizlenebilir. Çeşitli yüzeylerdeki ıslak kiri ve tozu temizlemek isteyenler ıslak kuru elektrikli süpürge seçeneklerini tercih edebilir. Yüksek emiş gücüne sahip olan tasarımlar kusursuzca ıslak zemini derinlemesine temizlemeye yardım eder. Aynı zamanda temiz hava çıkışı sağlayarak da hijyenik bir ortam sunar. 

         Temizliği Kolaylaştıran Elektrikli Süpürgeler 

         Şarjsız ya da şarjlı elektrikli süpürge ürünleri süpürülen yerde tozun zerresini bırakmaması ve geriye temiz hava çıkışı sağlaması için çeşitli teknik özelliklerle donatılır. HEPA 12 ve HEPA 13 gibi gelişmiş filtreleme sistemlerine sahip olan onlarca elektrikli süpürge modelleri bulunur. Gelişmiş filtreleme sistemleri süpürülen alandaki temiz havayı korumak açısından önem taşır. Emiş gücü kontrol düğmesi ve taşıma kolu bulunan modeller de vardır. Süpürülecek olan yerde çok fazla kir ve toz mevcut ise emiş gücü kontrol düğmesi üzerinden çekim gücünü artırılabilir. Taşıma kolu olan süpürgeler ise temizlik esnasında rahatlıkla hareket ettirilebilir. Ürünlerin 5m, 6.6m ve 7m gibi  oldukça uzun kabloları bulunur. Bu sayede geniş alanlarda dahi priz değişimine ihtiyaç duymadan süpürme işlemi gerçekleştirilebilir. Ürünlerin çek bırak şeklinde otomatik kablo dolama özelliği ya da kablo dolama düğmeleri bulur. Böylece süpürge temizlik işleminin ardından kısa sürede toplanabilir. Toz alma ucu, dar aralık ucu, sert zemin başlığı, döşeme başlığı ve turbo başlık gibi çeşitli başlıkları bulunan ürünler yaşam alanlarının hijyenik bir hale getirmek için önemlidir. Dar aralık ucu ile dolap içi ve çekmeceler, koltuk araları gibi ulaşılması zor olan dar alanlar pratik bir şekilde temizlenebilir. Dolap içleri ve çekmecelerde zamanla biriken toz ya da kırıntıları temizlemek için toz alma ucu tercih edilebilir. 

         Elektrikli Süpürge Alım Süreci 

         Elektrikli süpürge alırken dikkat edilmesi gereken bazı öneml noktalar vardır. Enerjiden tasarruf sağlamak isteyenler için enerji sınıfı son derece önemlidir. Bu noktada A, B ve C enerji sınıfı etiketi olan ürünleri tercih edilebilir. DB değeri ürünlerin ses seviyelerini gösterir. Gürültüden hoşlanmayanlar DB değeri düşük olan sessiz elektrikli süpürge modellerinde karar kılabilir. Yataktan halıya, dolaptan arabaya kadar onlarca çeşitli yüzeyde kolay süpürme işlemi yapabilmek için işlevsel başlıkları olan modellerde karar kılınabilir. Ayrıca alerjik bünyeye sahip olanlar anti alerjik filtreli süpürgeleri tercih edebilir. Bu ürünler gözle görülemeyecek kadar küçük toz partiküllerini dahi içine hapsederek dışarıya daha temiz hava çıkışı sağlar. Bununla beraber uzun süreli temizlik yapanlar hem toz hazne kapasitesi hem de watt değeri yüksek ürünleri tercih edebilir. Dar alanlarda temizlik yapanlar kompakt tasarıma sahip küçük elektrikli süpürge modelleri tercih ederek avantaj kazanabilir. Filtreleme sistemi de seçim sürecinde son derece önemlidir. Bazı ürünlerin yıkanabilir ya da değiştirilebilir filtreleri bulunur. Yıkanabilir filtreler, belirli aralıklarla yıkanarak temizlenebilir. Değiştirilebilir filtreli ürünler yıkanmaya uygun olmadıkları için 6 ay gibi belirli aralıklarla yenilenmelidir. Siz de ihtiyacınızı karşılayacak olan ürünü bularak yaşam alanlarınızı kısa sürede temizleyerek daima hijyenik tutabilirsiniz. 

         Bütçe Dostu Elektrikli Süpürge Fiyatları 

         İyi toz tutma ve çekme performansına sahip olan çok sayıda seçenek vardır. Bunlar arasında kırmızıdan maviye, siyahtan mora kadar onlarca farklı renk tonu bulunur. Çeşitli işlevel özellikleri bulunan elektrikli süpürgeler uygun fiyatları sayesinde her bütçeye hitap eder. Elektrikli süpürge fiyatları bütçe dostu olmakla birlikte markaya, fonksiyonel özelliklere ve ebatlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ayrıca emiş gücü daha yüksek olan ile görece düşük olan ürünlerin fiyatları birbirinden farklı aralıklarda yer alabilir. Benzer şekilde mini elektrikli süpürge ile büyük modellerin fiyatları ya da ıslak kuru seçenekler ile standart modellerin fiyatları değişkenlik gösterebilir. Uygun fiyatlı süpürge yedek parçaları da ürünleri kullanan bireyleri memnun eder. İhtiyacınız olan ürünlerin yorum ve değerlendirmelerine göz atarak ürünlerin özellikleri ile ilgili ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Birbirinden farklı teknik özelliklerle donatılan seçeneklere Pazarama üzerinden bakıp güvenilir bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.