Plaj Havlusu

564 ürün

Renk

  Ebat

   Desen

   Paket İçi Ürün Sayısı

   Materyal

   Kalınlık

   Giyilebilir

   Ürün Çeşidi

   Özellikler

    Tema

     Fiyat

       Satıcı

        Kategori Plaj Havlusu
        Varsayılan
         Toplam 20 / 564 ürün

         Plaj Havlusu

         Yaz aylarında yapılan tatillerde birden fazla ürüne ihtiyaç duyuluyor. Bu ürünler deniz ve havuzda geçirilen zamanları kolaylaştıran ürünler oluyor. Plaj havlusu da bu ürünler arasında yer alıyor. Havuz veya denizde keyifli bir şekilde vakit geçirildikten sonra kurulanmak için plaj havluları kullanılıyor. Yüzdükten sonra üşümemek ve mayo ıslaklığının giderilmesini için bu havlulara ihtiyaç duyuluyor. Plaj havlusu erkek, kadın ve çocuk için farklı modellerde bulunabiliyor. Bunun yanı sıra ihtiyaçlara göre farklı boyutlara ve kullanım şekillerine sahip plaj havluları da seçilebiliyor. Pazarama.com üzerinden plaj havlusu için farklı seçeneklere ulaşabilir, avantajlı fiyata sahip ürünleri kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

          

         Plaj Havlusu Özellikleri

         Plaj havlusu özellikleri modellere göre farklılık gösteriyor. Ancak temel özelliklerden bahsetmek mümkün oluyor. Özellikleri ile plaj havlusu ne işe yarar sorusunun yanıtı benzerlik gösteriyor. Plaj havluları evlerde kullanılan banyo havlularına göre daha ince bir yapıya sahip oluyor. Normal havlulara göre daha ince bir yapıya sahip olmasına rağmen yüksek emici özelliğine sahip olduğu görülüyor. Yumuşak ve suyu hızlı emen yapısı ile deniz, havuz gibi alanlarda tercih ediliyor. Yüksek emiciliğinin yanı sıra oldukça hızlı bir şekilde de kuruyor. Plaj havluları modellerine göre farklı kumaşlar kullanılarak üretiliyor olsa da bu özellikleri değişmiyor. Yapısı gereği de yer kaplamadan plaj çantalarında rahatlıkla taşınabiliyor.

          

         Plaj Havlusu Çeşitleri

         Plaj havlusu çeşitleri kumaş özellikleri, tasarımları ve kullanım şekilleri gibi konulara göre ayrılıyor. Bu özelliklere göre de farklı modeller arasında seçim yapmak mümkün oluyor. Plaj havlusu modelleri kadın, erkek ve çocuk için farklı tasarımlarda, boyutlarda da bulunabiliyor. Modeller şu başlıklar altında ayrılabiliyor;

          

                Kumaşlarına Göre Plaj Havlusu Çeşitleri

         Plaj havluları genel olarak pamuklu kumaşa sahip olsa da farklı kumaş çeşitlerinin kullanıldığı modeller de bulunuyor. Kumaş özelliklerine göre de plaj havluları farklı özelliklere sahip oluyor. Bu özelliklere göre de farklı alanlarda kullanımı tercih ediliyor.

          

         -        Pamuklu Plaj Havlusu

         Plaj havlusu kumaşı genellikle pamuk içeriğine sahip oluyor. Yaygın olarak görülen pamuklu plaj havluları deniz ve havuz kenarını için uygun kullanıma sahip oluyor. Farklı tasarımlara sahip pamuk plaj havluları bulunuyor. Kalınlıkları ve incelikleri de modellere göre farklılık gösteriyor. Plaj havlusu desenli ya da tek renk modellerde tercih edilebiliyor.

          

         -        Keten Plaj Havlusu

         Plaj havlusu keten kumaşa sahip modelleri farklı alanlarda kullanılabiliyor. Peştemal olarak da adlandırılabilen bu modeller hamam için de kullanılabiliyor. Plaj havlusu hamam kullanımına uygun modelleri keten ve pamuktan oluşan bir kumaşa sahip oluyor. Hamamda kullanılmasının yanı sıra deniz ve havuz için de kullanımı tercih ediliyor. Sauna ve spa gibi aktiviteler için de tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

          

         -        Mikrofiber Plaj Havlusu

         Mikrofiber plaj havlusu sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Mikrofiber kumaşa sahip plaj havluları hızlı emiciliği ve sağlıklı kullanıma imkan tanıması ile tercih ediliyor. Bu tercih nedenlerinin yanı sıra plaj havlusu mikrofiber kumaşlı modelleri oldukça hızlı bir şekilde kuruyor. Bu da plaj havluları için en çok aranan özelliklerden biri oluyor. Farklı renk ve boyut seçenekleri arasında da tercih yapılabiliyor.

          

                Tasarımlarına Göre Plaj Havlusu Çeşitleri

         Plaj havlularının farklı tasarımlara sahip modelleri bulunuyor. Bazı unsurlara göre de tasarımlarında farklılıklar görülüyor. Örneğin plaj havlusu kadın modellerinin canlı renklere sahip olduğu görülüyor. Pek çok renkte kadın plaj havlusu çeşidi yer alıyor. Plaj havlusu renkli modellerinin yanı sıra çiçek ve meyve gibi farklı desenleri bulunan modeller kadınlar tarafından tercih ediliyor. Erkekler için plaj havlusu düz renk ya da farklı tasarımlarda bulunabiliyor. Plaj havlularının pek çok modeli cinsiyet fark etmeksizin kullanılabiliyor. Ancak plaj havlusu futbol takımı tasarımına sahip modelleri erkekler tarafından yaygın şekilde tercih ediliyor. Çocuk ve bebekler için de farklı plaj havlusu çeşitleri mevcut. Plaj havlusu bebek ya da çocuk modelleri genellikle çeşitli karakterlerin ya da sevimli figürlerin kullanıldığı modeller oluyor. Bu özelliğinin yanı sıra panço olarak adlandırılan tasarımları ile öne çıkıyor. Yuvarlak plaj havlusu da klasik havlu tasarımlarından sıkılanlar için bir seçenek oluyor. Belirli bir çapa sahip bu havlular ile plajda keyifli vakit geçirmek mümkün hale geliyor.

          

                Kullanım Şekillerine Göre Plaj Havlusu Çeşitleri

         Kullanım şekillerine göre farklı tasarımlara sahip plaj havlusu çeşitleri mevcut. Farklı modeller arasında yer alan panço plaj havlusu kapşonlu ve giyilebilen özelliğe sahip oluyor. Genellikle bebek ve çocuklar için üretilen plaj havlularının bu modele sahip olduğu görülüyor. Ancak yetişkinler için plaj havlusu panço modelleri bulunuyor. Sörf sporu ile ilgilenenler tarafından da sıklıkla kullanılan bir model oluyor. Çeşitleri arasında çantalı plaj havlusu modelleri de ilgi görüyor. Hem plaj havlusu hem de çanta olarak kullanılabilen bu modeller büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Yerde tasarruf edilmesini sağlayarak plaj çantalarında havluların yer kaplamasının önüne geçiyor.

          

                Boyutlarına Göre Plaj Havlusu Çeşitleri

         Plaj havluları farklı boyutlara sahip oluyor. Bu boyutlara dikkat edilerek de ürün seçilebiliyor. Havluların vücudu sarabilmesi ve yeterli boyuta sahip olmasına model seçiminde dikkat ediliyor. Plaj havlusu ebatları modellere göre farklılık gösteriyor. Ancak sıklıkla tercih edilen ölçülerden bahsediliyor. Plaj havlusu 70x140 ya da 70x150 cm modelleri yaygın şekilde üretilen ve kullanılan modeller arasında yer alıyor. Ancak ihtiyaçlara göre plaj havlusu 90x160 daha büyük ebatlarda da bulunabiliyor. Kullanacak kişilere göre farklı boyutların seçimi mümkün oluyor. Plaj havlusu ölçüleri ürün seçiminde en çok dikkat edilen konulardan biri oluyor.

          

         Plaj Havlusu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

         Plaj havlusu satın alırken veya ürünler arasında seçim yaparken dikkat edilen bazı unsurlar bulunuyor. Bu unsurlara dikkat edildiği zaman doğru bir ürüne ulaşılıyor ve alışveriş süreci tamamlanıyor. Peki, plaj havlusu alırken nelere dikkat edilmeli?

          

                Plaj havlusu satın alırken ürünlerin oldukça çeşitli olması nedeniyle tasarımlar arasında zevklere göre tercih yapılabiliyor. Ancak kadın, erkek veya çocuk için farklı modeller arasında seçim yaparken bu konuya dikkat edilebiliyor. Özellikle bebek ve çocuklar için gerekli kullanıma sahip modellerin tercih edilmesi gerekiyor.

                Plaj havlularının sahip olduğu kumaş özelliklerine de özellikle de dikkat ediliyor. Tene temas edecek bu havluların belirli bir yumuşaklığa ve cilde sorun yaratmayacak özelliklere sahip olması gerekiyor. Bu konuya özellikle bebek plaj havlusu satın alırken dikkat ediliyor.

                Plaj havlularının  boyutlarına dikkat edilerek de ürün seçimi yapılıyor. İhtiyaçlara göre yeterli boyuta sahip ürünler arasında seçim yapılması gerekiyor. Yine ihtiyaç durumuna göre çift kişilik plaj havlusu ya da seti tercih edilebiliyor.

                Plaj havlusu toptan ya da çoklu şekilde satışa sunuluyor. İhtiyaçlara ve taleplere göre bu ürünler arasında seçim yapılarak avantaj sağlanıyor.

          

         Plaj Havlusu Fiyatları

         Plaj havlusu fiyatları farklı şekilde tüketicilerin karşısına çıkıyor. Bu durumun nedeni ise birden fazla şekilde sıralanabiliyor. Plaj havlusu üreticileri farklı kalitelere sahip ürünleri satışa sunuyor. Bu durum da farklı fiyatlara neden oluyor. Markaların ya da üreticilerin yanı sıra ürün çeşitleri arasında özellikler nedeni ile de fiyat farkı olduğu görülüyor. Örneğin plaj havlusu bornoz modelleri ile klasik modeller arasında fiyat farkı görülüyor. Bu durumun yanı sıra bebek, kadın ve plaj havlusu erkek fiyatları da farklılık gösterebiliyor. Ancak fiyat farkları ve ürün çeşitleri ihtiyaçlara, bütçelere göre alışverişi mümkün kılıyor. Sizler de plaj havlusuna ihtiyaç duyuyorsanız, Pazarama.com üzerinden ürün çeşitlerini ve özellikleri inceleyerek modeller arasında seçim yapabilirsiniz.