Bornoz, Bornoz Takımı

2.306 ürün

Beden/Yaş

  Cinsiyet

  Renk

   Ürün Tipi

    Kumaş

     Paket İçi Ürün Sayısı

     Desen

      Set İçeriği

       Kapama Tipi

       Havlu Seti

       Fiyat

         Satıcı

          Kategori Bornoz, Bornoz Takımı
          Varsayılan
           Toplam 20 / 2306 ürün

           Bornoz Takımı 

           Bornoz takımı modelleri ev ürünleri arasında bulunan, banyo sonrasında kurulanmanıza yardımcı olacak ürünlerden oluşuyor. Banyo sonrası kurulanma amacıyla kullanılan, yaş ve cinsiyet fark etmeksizin herkesin ihtiyaç duyduğu bir ürün grubu olarak değerlendirilen bornozlar, kendilerine ait farklı özellikleri ile ön plandadır. Takım ve set olarak da satılan, içerisinde farklı parçalara yer veren ve değişen ihtiyaçları başarılı şekilde karşılayan bornozdan, her evin en temel ihtiyaçları arasındadır. 

           Bornoz Takımlarının Hangi Özelliklere Sahip Olmaları Gerekir? 

           En önemli tekstil ürünlerinden biri olan bornozlar, farklı tarzlara hitap edebilecek tasarımları ile kullanıcısıyla buluşturuyor. Ev giyiminin vazgeçilmezlerinden biri olan ve banyo sonrası kurulanmaya yardımcı olan bornozlar, model, renk ve desen olarak birbirlerinden ayrılan alternatiflere sahiptir. Bornoz takımlarının set olarak satılan versiyonları da bulunması, değişen ihtiyaçları karşılayabilecek parçaların bir arada satın alınmasını sağlıyor. Bu durum hem işlevsel açıdan avantaj sunuyor hem de daha ekonomik bir seçenek olarak değerlendiriliyor. 

            

           Bornoz takımı alırken dikkat edebileceğiniz birkaç küçük etken satın aldığınız modelin uzun yıllar boyunca kullanılmasını ve işlevsel bir kullanım sunmasını sağlıyor. Kalitesi ile ön planda olması gereken, konforlu ve ergonomik bir kullanım sunmayı amaçlayan bornozlar bone, terlik ve kese gibi farklı ürünlere yer veren setler halinde de satılıyor. Bu sebeple bornoz satın almadan önce hangi ürünlere ihtiyaç duyduğunuza karar vermeniz gerekiyor. Bununla birlikte bir bornozdan beklentilerinizi göz önünde bulundurmak da seçim esnasında vereceğiniz kararı kolaylaştırıyor.  

            

           Farklı ihtiyaçları karşılayabilen bornoz modellerinin beden aralığı oldukça geniştir. Bornoz takımı büyük beden kullanıcılara hitap eden tasarımlara da yer verir. Bornoz seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli etkenlerden biri bedeniniz ile uyumlu bir seçim yapmaktır. Çok büyük ya da çok küçük bir bornoz seçmek yeterince işlevsel bir kullanım sunmayacağı gibi konforlu da olmayacaktır. 

            

           Mutlaka konforlu bir kullanım sunması gereken bornoz takımı çeşitleri vücuda uygun olmalıdır. İçerisinde özgürce hareket etmeniz ve rahat hissetmeniz önemlidir. Bununla birlikte bornozun ağırlığı da seçim esnasında dikkat edilmesi gereken önemli etkenlerden biridir. Banyo sonrası kurulanma konusunda etkili bir ürün olan bornozlar başarılı emicilik özelliğine sahip olmalıdır. Kuruma ve kurutma özelliği yüksek malzemeler ile üretilmiş bornozlardan yana tercih yapmak konforlu bir kullanım sunar.  

           Çeşitli Malzemeler ile Üretilen Bornoz Modelleri 

           Tekstil ürünlerinin tamamında olduğu gibi bornozlarda farklı malzemeler ile üretilir. Polyester, naylon, pamuk, kadife, sentetik ya da bambu gibi farklı malzemeler ile üretilen ince bornoz takımı modelleri farklı mevsimler için tercih edilebilir. 

            

           Seçiminizi yaparken kullanacağınız modelin hangi malzemeyle üretilmiş olduğundan emin olmalısınız. Malzemeler emme özelliği gibi pek çok farklı etkili değiştirir dolayısıyla kullanımın ne kadar konforlu olacağını belirler. Banyo sonrası kullanımda fazla suyu emmesi için çeşitli boyutlardaki banyo havlusu modellerinden de seçebilirsiniz.  

           Ergonomik Bir Kullanım Sunan İkili Bornoz Takımları 

           Ergonomik kullanımıyla birçok kullanıcının tercihi olan 2’li bornoz seti isminden de anlaşılacağı üzere iki farklı bornoza yer veren bir settir. Tercihinizi yapabileceğiniz 6 parça bornoz seti gibi modellerin de alternatifler arasında bulunması, değişen ihtiyaçları karşılayacak bir model bulmayı kolaylaştırıyor.  

            

           9-10 yaş bornoz da dahil olmak üzere hem çocuklar hem de yetişkinler için tasarlanan birçok bornoz takımı bulunur. Konforlu bir kullanım sunması gereken, bu sebeple tercih edilen siyah beyaz bornoz takımı farklı materyaller ile üretildiği için kullanım süresi değişiyor. Uzun ya da kısa modeller arasından tercihinizi yapabilir, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayan parçalar ile tasarlanmış ikili bornoz seti seçenekleri sayesinde kendin için en uygun modeli bulabilirsiniz. 

            

           Uzun bornoz bayan ya da bay alternatifleri ile her cinsiyet ve yaşın ihtiyacını karşılıyor. İnce ve dantelli modeller ya da özellikle kış aylarının favorisi olmayı başaran daha kalın modeller, banyo sonrası üşümenizi engelliyor ve kurulanmanızı sağlıyor. Kendi içinde farklı çeşitlere yer veren bornozlar, estetik ihtiyacınıza en uygun modeli seçebilmeniz konusunda da sizlere yardımcıdır. İkili bornoz çeşitlerinin yanı sıra banyonuzun dekorasyonunuz tamamlayacak ayak havlusu modelleri de duş sonrasında rahat etmenize destek verir.  

           Bornoz Takımı Modelleri ve Fiyatları 

           Bornoz takımı fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan birçok etken olması fiyatların değişkenlik göstermesini sağlar. Erkek, kadın ve çocuklar için üretilen, banyo sonrası kurulanma ihtiyacını başarılı şekilde gideren ve konforlu bir kullanım sunan bornoz takımı yorumları seçim yapmaya çalışırken sizlere yardımcıdır. Yorumlar sayesinde hem ihtiyacınızı karşılayacağından emin olduğunuz bir model seçmekte zorlanmaz hem de bütçenizi aşmadan en uygun modeli satın alabilirsiniz. 

            

           Bornoz fiyat aralıklarının değişkenlik göstermesine yol açan en temel etkenlerin arasında modellerin farklı özelliklere sahip olması bulunur. Tam, orta, kısa boy ve bununla birlikte kapüşonlu ya da kimono tarz olarak üretilen genç bornoz takımı modelleri, değişen ihtiyaçları karşılamayı amaçlar. Bununla birlikte takım içerisinde yer alan parçaların ya da bornozun üretildiği malzemenin de değişmesi fiyatların değişkenlik göstermesinin sebepleridir. 

            

           Uzun bornoz erkek ve kadınlar tarafından en sevilen seçenekler arasında yer alırken özellikle yaz aylarının favorisi daha ince olan bornozlardır. Daha şık ve estetik bir kullanım sunan dantelli bornoz takımı ise özellikle kadınların tercihi olmayı başarır. Özetle ikili bornoz seti gibi farklı modellere yer veren bornozların kendi içinde farklı sınıflara ayrıldığını, bu sebeple fiyatların değiştiğini söylemek mümkündür. Sizler de cotton box bornoz takımı gibi modelleri Pazarama aracılığıyla bulabilir, kendinize en uygun modeli satın alabilirsiniz.