Plaj Çantası

502 ürün

Renk

  Boyut

  Cinsiyet

  Materyal

  Fiyat

    Satıcı

     Kategori Plaj Çantası
     Varsayılan
      Toplam 20 / 502 ürün

      Plaj Çantası

      Plaj çantası; tatillerde valize konulacak ilk parçalar arasında yer alıyor. Denize giderken gerekli tüm eşyaları içine alacak bir çanta, bu noktada kolaylık sağlıyor. Genel olarak plaj çantasının içerisine; havlu, yedek mayo, güneş gözlüğü, güneş koruyucu gibi birçok ürünün sığması bekleniyor. Plaj çantalarının; cepli, cepsiz, fermuarlı, fermuarsız, termoslu, su geçirmez, büyük, küçük gibi bir çok ayrıştırıcı özelliği bulunuyor. Bir çok modeli ve çeşidi olan plaj çantası modellerini inceleyelim. Pazarama.com ile farklı modelleri bir arada görebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

       

      Plaj Çantası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

      Plaj çantası alırken fonksiyonel olmasına dikkat ediliyor. Büyük olması eşyaları ve yedek kıyafetleri alması gibi beklentiler oluyor. Cepli olması; aranılan eşyanın kolay bulunması için oldukça gerekli bir özellik olarak öne çıkıyor. Fermuarlı olması da bakılması ve aranması gereken özelliklerden biri. Ürünün fermuarlı olması plajdaki kumlardan eşyaları koruyor. Eşyalarınızın zarar görmemesi için fermuar, aranması gereken özelliklerden olabilir. Plaj çantasının malzemesinin ve dikişlerinin kaliteli olması önemli unsurlardan biri. Dikişlerinin sağlam olması fazla yük taşırken özellikle ıslık çamaşırlar ağırlık yaptığı için gerekli bir özellik oluyor. Aynı şekilde ağır bir çanta taşırken çantanın sağlam kalmasını sağlayan kulplar da kaliteli olmalı. Plaj çantasının astarlı olması da dikkat edilen bir özellik. Bu özellik; içerisinde ıslak çamaşırlar varken ıslaklığın dışarı geçmemesini sağlıyor. Termoslu plaj çantaları da kullanım avantajı sağlıyor.

       

      Plaj Çantasında En Çok Aranan Özellikler

      Plaj çantaları özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Bu özellikleri de onları işlevsel kılıyor. Çok fonksiyonlu plaj çantaları, özellikle tercih edilen modeller arasında oluyor. Plaj çantasının işlevselliği, kapasitesi ile desteklenirse bu model daha çok tercih ediliyor. Çünkü özellikle çocuklu ailelerin birçok eşyası oluyor. Tüm eşyaların aynı çantada toplanabilmesi, sürdürülebilir kullanıma imkan veriyor. Çok cepli plaj çantaları da yine kullanım kolaylığı sağlaması ile öne çıkıyor. Sağlam bir malzemeye sahip olması, plaj çantalarının tercih sebeplerinden. Birçok kişi ayrıca, plaj çantalarının modaya da uyum sağlıyor olmasını istiyor. Su geçirmiyor olması da en çok aranan özelliklerden biri. Zamansız kullanım sunan plaj çantaları, plaj dışında da kullanılıyor. Ürünün güneş ışınlarına karşı kumaşının hemen solmaması ve rengini canlılığını kaybetmemesi gerekiyor.

       

      Plaj Çantası Modelleri

      Plaj çantaları kare, dikdörtgen, yuvarlak olarak değişik şekillerde karşımıza çıkıyor. Şekillerinin yanı sıra; materyalleri ve boyutları da modelleri belirliyor.  Farklı modeller arasından; zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Dikdörtgen ve cepli bi çanta kullanış açısından genel anlamda avantaj sağlıyor. Yuvarlak bir plaj çantası da görsel olarak farklı olduğu için tercih ediliyor. Plaj çantası modelleri aşağıdaki gibi listelenebilir;

       

             Termoslu Plaj Çantaları

      Termoslu plaj çantalarının; sıcak ve soğuk tutucu termos bölümleri bulunur. Böylece yanınızda soğuk içeceğinizi götürebilirsiniz. Sıcak havada birçok yiyeceği muhafaza etmek zordur. Gölgede olsanız dahi soğuk içecekleriniz ısınabilir. İlaç kullanıyorsanız bu tarz bir plaj çantasını tercih edebilirsiniz. Böylelikle ilacınız bozulmadan muhafaza olurken yiyecek ve içecekleriniz bozulmaz. Termoslu plaj çantaları bebekli annelerinde tercihleri arasında çokça yer alıyor. Termoslu plaj çantası bu noktada çok işinize yarayacak.

       

             Büyük Boy Plaj Çantaları

      Neredeyse bir çok kullanıcının tercih ettiği büyük plaj çantasının bir çok avantajı mevcut. Özellikle kalabalık bir aileniz varsa tercih edeceğiniz özelliklerden biri de büyük plaj çantaları olur. İlk olarak içerisine gerekli tüm eşyalarınızı alabiliyor olması, genellikle memnuniyet yaratan bir özelliği. Havlular, yedek kıyafetler, cüzdan, güneş koruyucu kremler ve buna benzer malzemeleri içerisine alması büyük plaj çantasının tercih edilmesini sağlıyor. Çocuklu annelerin tercih sırasında ilk olarak büyük plaj çantaları yer alıyor. Bir kaç tane çanta taşımak yerine tüm eşyalarınızı bir yerde görmenize imkan veriyor. Eğer böyle bir çanta tercih edecekseniz ağır olmasından kaynaklı saplarının sağlam olmasına dikkat edebilirsiniz. Ayrıca dikişlerinin de sıkı ve sağlam olması size uzun yıllar kullanım sağlar.

       

             Küçük Plaj Çantaları

      Çok eşya taşımayı sevmeyen kişiler tarafından küçük plaj çantaları tercih ediliyor. Evi ya da oteli denize yakın olan kullanıcılar, mini boy plaj çantalarını kullanışlı buluyor. Çok fazla yük taşımayı aileler için ideal bir plaj çantası çeşidi olabilir. Küçük plaj çantası plaj dışında fonksiyonel olarak da kullanılıyor. Deniz sonrası akşam dışarı çıkarken de sizlere eşlik edebiliyor. Çantaya en çok ihtiyaç duyacağınız ürünleri koymanız yeterli olacaktır.

       

             Çok Cepli Plaj Çantaları

      Bu model plaj çantaları en çok verim alacağınız plaj çantalarından oluyor. Bir çok eşyanın içinde, cüzdan ve telefon gibi çok sık kullanılan eşyalarınızı bulabilmenize yardımcı oluyor. Ayrıca kalabalık bir çanta içerisinde ev anahtarı ya da araba anahtarı bulma derdi olmadan kolaylıkla eşyalarınıza ulaşmanızı sağlıyor. Temiz ve kirli çamaşırlarınızı ayırmak için de oldukça kullanışlı bir ürün olması ile dikkat çekiyor. Çok cepli plaj çantaları eşyalarınızı kategorize etmek için oldukça uygun bir model.

       

             Şeffaf Plaj Çantaları

      Şeffaf plaj çantaları; tüm eşyalarınızın yerini rahatlıkla görebileceğiniz bir model. Şeffaf plaj çantalarının yapısı genellikle plastik olur. Aradığını kolayca bulmak isteyenler için uygun bir tercih olarak ilk sırada yer alıyor. Sapları farklı materyallerden oluşabilir. Örneğin örgü, deri, kumaş.

       

             Hasır Plaj Çantaları

      Hem her dönem trend olması, hem de görselliği açısından dikkat çekmesi, hasır plaj çantasının tercih sırasını yükseltiyor. Plaj kombinlerinize uyum sağlarken plaj ürünlerinin kullanımı için de uygun oluyor. Hasır plaj çantaları genelde fermuarsız oluyor.

       

             Çocuk Plaj Çantaları

      Yetişkinlerle çocuk eşyalarının ayrı yerde olması, kolay ulaşılmasını sağlar. Bu tür plaj çantaları sırt çantası gibi de olabilir kol çantası gibi de olabilir. Çocuğun sorumluluk duygusunu üstlenmesi için de tercih edilen model, farklı yaş gruplarına hitap ediyor.

       

             Su geçirmez plaj çantaları

      Su geçirmeyen bir plaj çantası sahilde kolay kullanılıyor. Denizden çıktıktan sonra çantanızın ıslanmamasını sağlıyor. Böylelikle tüm eşyalarınız ve yedek kıyafetleriniz kuru kalıyor. Bu tarz bir çantayı yağmurlu havada bile kullanabilirsiniz. İçerisine ıslak çamaşırlarınız ya da havlularınız girse bile dışarıya su sızdırmayan özelliği ile sizleri memnun etmeye yetiyor.

       

             Örgü Plaj Çantaları

      Genellikle el emeği çantalar olur. Bu tarz plaj çantaları ıslandığında kuruması zor olabiliyor. Görsel olarak göze hitap eden örgü plaj çantaları hafif bir ipten yapılırsa daha kullanışlı olmasını sağlıyor. Ürün kullanıldıkça iplerin sarkmaması ve deforme olmaması için sıkı örülmüş olması tercih edilebilir. Saplarının sağlam olması da  kullanımınız açısından önem arz ediyor.

       

      Plaj Çantası Fiyatları

      Plaj çantası fiyatları ürün özellikleri göz önünde bulundurularak hesaplanır. Plaj çantası fiyatları için farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Özellikle el emeği bir ürün uzun zamanda ve zahmetli üretiminden kaynaklı olarak fiyatları diğer ürünlerden biraz daha farklı olabilir. Ayrıca; kulpları hakiki deriden olan bir ürünün fiyatı gerçek deri içermesinden ötürü fiyatına yansıyor. Plaj çantasında fiyat bilgilerine bakarken öncelikle ihtiyacınıza uygun olan ürüne odaklanmanız en önemlisi. Örneğin küçük ve tek gözlü bir plaj çantası uygun fiyatlı olurken sizin ihtiyacınız olan ürün çok cepli ve su geçirmez yapıda bir plaj çantası ise bu iki çantayı karşılaştırmamak gerekiyor. Pazarama.com ile farklı çanta modellerini bir arada görebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

       

      Plaj Çantası İndirim ve Kampanyaları

      İhtiyaç üzerine alacağınız ya da yedeği olsun dediğiniz plaj çantasının gereksiniminize uygun olması gerekir. Bunun için indirim ve kampanyalardan yararlanmak en doğrusu olacaktır.  Kampanya ve indirimlerden yararlanmak ayrıca bütçenize katkıda sağlar. İndirimli plaj çantası için modelleri gözden geçirebilirsiniz. Plaj çantası kampanyalarını takip ederek; fırsatlardan yararlanabilir ve ürün detaylarını inceleyip kendinize uygun ürüne sahip olabilirsiniz.