Kız Çocuk Tayt

1.387 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Kumaş Tipi

    Desen

     Fiyat

       Satıcı

        Kategori Kız Çocuk Tayt
        Varsayılan
         Toplam 20 / 1387 ürün

         Kız Çocuk Tayt

         Günümüzde insanlar kıyafet seçimi yaparken çoğunlukla rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan parçaları tercih ediyor. Çocuklar için de kıyafet seçimi çok önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Çocuklar sürekli hareket halinde oldukları için gün boyu içerisinde rahat edebilecekleri kıyafetler daha uygun oluyor. Çocuklar için de çok fazla giysi seçeneği bulunuyor. Özellikle kız çocukları, kıyafetlerine çok önem veriyor. Kız çocuklarının en sevdiği kıyafetlerin başında kız çocuk tayt geliyor. Kız çocuk taytları çok geniş bir kullanım alanına sahip. Çocuklar gündelik hayatta, parkta oyun oynarken ya da özel günlerde tayt giyiyor. Taytlar esnek kumaşa sahip oldukları ve vücudu sardıkları için hareket ederken çocuklara rahatlık sağlıyorlar. Kız çocuk tayt modelleri hem çocukların ilgisini çekecek hem de ebeveynlerin beğeneceği şekilde tasarlanıyor. Taytlar çok fazla üst giyim ürünü ile kombin ediliyor. Kız çocuk tayt çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için fiyat farklılıkları da fazla oluyor. Pazarama.com üzerinden her zevke ve bütçeye uygun kız çocuk tayt çeşitlerine ulaşmak mümkün oluyor.

         Kız Çocuk Tayt Çeşitleri

         Kız çocukları için kıyafet seçimi yapılırken kıyafetin rahat olması, çocukların rahatlıkla hareket edebilmesi için önem taşıyor. Ancak kız çocukları kıyafetlerine çok özen gösterdiği için satın alınan giysilerin onların zevkine uygun olması da bekleniyor. Kız çocuk taytlar her iki durumda da uygun olduğu için çok fazla tercih ediliyor. Bu sebeple çocuk kıyafeti üreten hemen hemen bütün markalar, kız çocuk tayt çeşitleri üretiyor. Kız çocuk tayt çeşitlerini taytın kumaşı, rengi, deseni ve tasarımı gibi özellikler belirliyor.

                Kumaşına Göre Kız Çocuk Tayt Çeşitleri   

         Anne ve babalar çok rahat ve kullanışlı oldukları için tayt çeşitlerini dört mevsim boyunca tercih ediyor. Bu sebeple kız çocuk tayt çeşitleri farklı mevsimlere uygun olacak şekilde değişik  kumaşlardan üretiliyor. Kış mevsiminde daha kalın kumaşlardan üretilen kalın kız çocuk tayt çeşitleri giyiliyor. Havaların daha sıcak olduğu yaz aylarında ise  ince kız çocuk tayt çeşitleri kullanılıyor. Taytlar genellikle pamuk, kadife, yün, kot gibi kumaşlardan yapılarak satışa sunuluyor. En sık tercih edilen tayt çeşitlerinin başında kız çocuk pamuk tayt modelleri geliyor. Pamuk kız çocuk taytlar büyük oranda pamuk içeriyor. Ayrıca polyester ve viskoz kumaş da üretimleri sırasında kullanılıyor. Pamuk kumaştan üretilen giysiler teri emiyor. Bu yüzden çocuklar için çok sağlıklı seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. Kadife kız çocuk tayt özellikle kış aylarında çok kullanışlı oluyor. Çocukların üşümeden sıcak kalmasını sağlıyor. Yumuşak ve kaliteli dokusu sayesinde çocukların cildine zarar vermiyor. Yine yün kız çocuk tayt da kış aylarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Kot kız çocuk tayt çeşitleri ise hem yaz hem de kış aylarında kullanıma uygun oluyor. Kot taytlar görünüm olarak kot pantolonları andırıyor. Bu sebeple hem şık hem de rahat seçenekler olarak biliniyor.

                Renk Ve Desenlerine Göre Kız Çocuk Tayt Çeşitleri         

         Rahat yapıları ile dikkat çeken kız çocuk taytları, birbirinden farklı renk ve desenlerde üretiliyor. Genellikle canlı renklere sahip taytlar kız çocukları tarafından çok seviliyor. Pembe kız çocuk tayt yanı sıra kırmızı, mor, mavi, turuncu ve yeşil gibi renkler tercih ediliyor. Siyah ve beyaz gibi klasik renklerden de vazgeçilemiyor. Düz renklerin yanı sıra desenli kız çocuk tayt çeşitleri de ilgi çekiyor. Genellikle çocukların sevdiği çizgi film ya da kitapların kahramanları tayt modelleri üzerinde desen olarak yer alıyor. Puantiyeli kız çocuk taytlar da en popüler seçenekler olarak ön plana çıkıyor. Renk renk puantiyeli taytlar üretiliyor.

                Tasarımına Göre Kız Çocuk Tayt Çeşitleri    

         Kız çocuk taytlar farklı modellerde ve bedenlerde üretiliyor. Kız çocuklar hemen her yaşta taytları severek giydiği için kız çocuk taytların beden aralığı da çok geniş tutuluyor. 3-12 yaş aralığındaki kız çocukları için bir çok çocuk markası tarafından tayt çeşitleri üretiliyor. Yaş değiştikçe çocukların zevki de değişeceği için modeller de farklılık gösteriyor. 3 yaş kız çocuk tayt modelleri daha renkli ve desenli oluyor. 12 yaş kız çocuk tayt modelleri ise çocukluktan gençliğe adım atan bir yaş grubuna hitap ettiği için daha sade olarak tasarlanıyor. Kız çocuk taytlar pantolon gibi uzun olabildiği gibi kapri gibi diz altında biten modelleri de bulunuyor. Kapri kız çocuk taytlar sıcak havalarda sıklıkla tercih ediliyor. Yine yaz aylarında biker kız çocuk taytlar da bir diğer seçenek oluyor. Bu taytların boyu hemen diz üstünde bitiyor. Özellikle çok soğuk havalar için termal kız çocuk tayt çeşitleri üretiliyor. Çocuklar kış aylarında okula giderken bu taytları severek giyiyor. Kız çocuk taytların görünüm olarak pantolonu andıran çeşitleri ise legging olarak adlandırılıyor. Legging kız çocuk taytlar daha çok özel günlerde tercih ediliyor. Legging taytlar daha şık seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. Görünümü ile fark yaratan bir diğer model ise ispanyol paça taytlar oluyor. İspanyol paça taytlar pantolonlardan farklı olarak çok daha rahat kullanılıyor. Böylece çocuklar içerisinde gün boyu rahat hareket edebiliyor. Kız çocukları ispanyol paça taytları çok severek giyiyor. Çok çeşitli renk ve desenlerde ispanyol paça taytlar üretiliyor.   

         Kız Çocuk Tayt Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

         Aileler kız çocuklar için kıyafet seçerken öncelikle rahat ve kullanışlı olmasını önemsiyor.  Ancak çocuklar genel olarak kendi kıyafetlerini seçmek istiyor. Bu nedenle hem ebeveynler hem de çocukların beğenisini kazanacak kız çocuk tayt seçmenin püf noktaları bulunuyor. Öncelikle çocuklara alınan her kıyafette olduğu gibi tayt için de sağlıklı kumaşlardan üretilmiş olması önem taşıyor. Çocukların cildine zarar vermeyecek ve allerjik olmayan kumaşlar tercih ediliyor. Kız çocuk tayt çeşitleri arasından mevsimine uygun seçim yapmak gerekiyor. Yaz ayları için daha ince kumaşlı modeller, kış ayları için de daha kalın modeller tercih ediliyor. Günlük kullanım için daha rahat kız çocuk tayt modelleri uygun oluyor. Özel günler için de tül, fiyonk ve fırfır gibi detayları bulunan seçenekler kullanılıyor. Tüm ürünleri satın alırken olduğu gibi kız çocuk tayt satın alırken de fiyat önemli bir kriter olarak karşımıza çıkıyor.   

          

         Kız Çocuk Tayt Fiyatları

         Kız çocuk tayt modellerinin birbirinden farklı özellikleri bulunuyor. Ürün yelpazesi çok geniş olduğu için fiyatlar da değişkenlik gösteriyor. Kız çocuk tayt fiyatları da çok geniş bir aralıkta değişiyor. Bu sayede her bütçeden kullanıcı kendine uygun ürünleri kolayca bulabiliyor. Kız çocuk tayt fiyatlarını taytın üretildiği kumaşın çeşidi, kalitesi, markası, rengi ve tasarımı gibi özellikleri belirliyor. Pamuk kız çocuk tayt fiyatları sıklıkla merak ediliyor. Sizde çocuğunuzun kış aylarında kullanması için bir tayt arayışı içindeyseniz kadife kız çocuk tayt fiyatlarına ya da termal kız çocuk tayt fiyatlarına göz atabilirsiniz. Pazarama.com ile çocuğunuz için en uygun modelleri seçtikten sonra fiyata göre filtreleme yapabilirsiniz. Böylece bütçeniz için de en uygun ürünleri listeleyerek alışveriş yapabilirsiniz.