Kız Çocuk Sweatshirt

2.723 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Desen

    Kullanım Alanı

    Kumaş Tipi

     Kalıp

     Fermuarlı

     Kapüşonlu

     Kapüşon

     Fiyat

       Satıcı

        Kategori Kız Çocuk Sweatshirt
        Varsayılan
         Toplam 20 / 2723 ürün

         Kız Çocuk Sweatshirt

         Günümüz moda akımları arasında kendine yer bulan kız çocuk sweatshirt rahatlık ve şıklık isteyen kullanıcıların tercihleri arasında yer alıyor. Kız çocuklarına uygun tasarımlar sunan ve beğenilerini kazanan sweatshirtlerin pek çok farklı çeşidi bulunuyor. Ürünler farklı ortam ve mevsimlerde kullanım kolaylığı sağlıyor olup çocukların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Çocuklara rahat hareket imkanı sağlayan sweatshirtler, kız çocuklarına sevdikleri kombinleri oluşturma imkanı sunuyor. Gardıropların vazgeçilmez parçaları arasında yer alan sweatshirtlerin; spordan alışverişe; doğum günü partilerinden seyahatlere kadar farklı ortamlara uyum sağlayacak modelleri bulunuyor. Kumaş dokusu özellikleri sebebiyle serin yaz akşamlarından soğuk kış gecelerine kadar farklı mevsimlerde rahat kullanım sağlayabilecek çeşitleri mevcut. Farklı tarza sahip kız çocuklarının imajlarını yansıtma kolaylığı sağlayan ürünler cilde doğrudan teması neticesinde kaliteli ve doğal kumaşlardan üretiliyor. Cilt hassasiyeti göz önünde tutularak üretilen sweatshirtler vücutta oluşabilecek tahrişlere engel oluyor. Sweatshirtler pek çok ebeveynin gönül rahatlığıyla kullandığı ürünler arasında yer alıyor. Kız çocuk sweatshirt çeşitleri ile farklı zevklere hitap eden tasarımlara sahip ürünlere; Pazarama.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

          

         Kız Çocuk Sweatshirt Çeşitleri

         Farklı kumaş dokusuna sahip olan sweatshirtler yaz, kış ve bahar gibi farklı mevsimlerde rahatlıkla kullanılıyor. Zarif, şık ve spor kombinlere uyum sağlayan çeşitleriyle pek çok kişinin beğenisini topluyor. Ürünlerin hayal alemi ve gerçek dünyadan ilham alınarak üretilen tasarımları mevcut. Kız çocukların ilgileri dikkate alınarak üretilen ürünler; kulanan kişiye rahat hareket kabiliyeti sunarken, çocukların tarzlarını yansıtmalarına da imkan veriyor. Kız çocuk sweatshirt renkleri arasında; pembe, kırmızı, sarı başta olmak üzere siyah, mor, mavi, turuncu, yeşil gibi pek çok seçenek mevcut. İhtiyaçlarınıza göre Pazarama.com üzerinden sweatshirt çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

                Kumaşa Göre Kız Çocuk Sweatshirt

         Kumaş dokusundan; üretildiği malzemeye kadar değişik mateyallerden oluşturulan pek çok sweatshirt bulunuyor. Sık dokunan kumaşlardan üretilen ürünler daha çok kış mevsimlerinde kullanımına uygun oluyorlar. Daha seyrek dokunan kumaşlardan üretilen sweatshirtler ise bahar ve yaz ayları için kullanıma daha çok uygun oluyor.

          

                Baskılı Sweatshirt

         Küçük yaş gruplarının daha çok tercih ettiği ürünler arasında bulunan sweatshirt türüdür. Çizgi film karakterlerinden esinlenilen bu ürünler, kız çocuklarının sweatshirtlere bakış açısını olumlu yönde etkiliyor. Tasarımı sayesinde büyük beğeni toplayan ürünler, kız çocukları arasında büyük rağbet görüyor.

          

                Yazı Baskılı Sweatshirt

         Yazı desenli kız çocuk sweatshirtler, orta ve büyük yaş grupları tarafından tercih edilirliği yüksek oluyor. Ürünler, farklı renkleri ve yabancı ya da Türkçe olarak bulundurdukları yazılar sebebiyle kullanacak kişilerin tercih sebebini etkiliyor. Kız çocuklarının pek çok farklı ortamda kullanmalarını sağlıyor. Stillerini yansıtmalarına imkan tanıyor. Sweatshirtler tasarımı sebebiyle spor giyimden şık kombinlere kadar farklı tarzlara uyum sağlıyor. Bu özellikleri sebebiyle pek çok kişinin ilgisini üzerlerinde topluyor.

          

                Fermuarlı Sweatshirt

         Farklı yaş gruplarının büyük beğenisini toplayan sweatshirt seçeneğidir. Ürünler fermuar detayı sebebiyle çoğu farklı  mekanda rahatlıkla kullanılıyor. Fermuarlı kız çocuk sweatshirtler bahar aylarında bastıran ani yağmurlarda kurtarıcı niteliğinde oluyor. Ürünler, ıslanma gibi istenmeyen bir durumla karşılaşıldığında çıkarılabiliyor. Böylece üşütme gibi beklenmeyen hastalıklara karşı yüksek koruma sağlıyor. 

          

                Kapşonlu Kız Çocuk Sweatshirt

         Kapşonlu kız çocuk sweatshirt modellerinin farklı yaş grubuna sahip kız çocuklarına uygun tasarım ve ebatları bulunuyor. Ürünler, bahar aylarında aniden bastıran yağmurlar ya da rüzgarlara karşı kişiyi koruyor. Üşütme gibi istenmeyen durumların önüne geçiyor. Değişik tasarımları ve detayları bulunan ürünler, pek çok kız çocuğunun gardroplarında bulunan vazgeçilmez parçalar arasında yer alıyor.

          

                Cepli Kız Çocuk Sweatshirt

         Yanında çanta taşımak istemeyen ya da her an eşyasını bulundurmak isteyen kız çocuklarının büyük beğenisini topluyor. Özellikle okullarda tercih edilen bu ürünler, kız çocuklarının yanlarında telefon para gibi her an ihtiyaç duyacakları araçlara kısa sürede ulaşım imkanı sunuyor. Farklı cep modelleri bulunan ve kullanım kolaylığı sunan ürünler pek çok kişinin favorileri arasında yer alıyor.

          

         Farklı Kombinler İle Kız Çocuk Sweatshirt

         Kız çocuklarının ilgileri dikkate alınarak tasarlanan sweatshirtler, farklı kombinler yapma imkanı sunuyor. Kişi tercih ve isteklerine göre seçtiği sweatshirt tarzını ortaya koyabiliyor. Spor giyinmeyi seven kız çocukları sweatshirtleri; tayt, pantolon, eşofman altı gibi parçalar ile bir araya getirebiliyor. Böylelikle rahat hareket edebilme imkanına sahip olurken, kombinin zevkleri ışığında tamamlanıyor. Şık kombinleri daha çok tercih eden kız çocukları ise sweatshirtlerini; etek, pantolon gibi parçalar ile bir araya getirerek oluşturuyor. Fırfırlı, tüllü ayrıntıları bulunan ürünleri de tercih ederek şık bir görüntü elde edebiliyorlar. Elbise ile sweatshirt kullanımı da tercih edilen kombinler arasında bulunuyor. Kız çocukları elbiselerinin üzerlerine giydikleri sweatshirtler ile soğuğa karşı önlem almış oluyorlar. Aynı zamanda kendi imaj ve tarzlarını kolayca ortaya koyma imkanına sahip oluyorlar. Palto ve sweatshirt kombinleri kız çocukları tarafından tercih ediliyor. Paltolar giydikten sonra omuzlara atılan sweatshirt ile oluşturulan kombinler de oldukça rağbet görüyor. Paltolarınızın üzerine imajınızı yansıtan kız çocuk sweatshirt modellerini bırakarak şık ve hoş bir görüntü imkanı sunabilirsiniz. Bununla beraber günümüz moda trendlerinden de yararlanabilirsiniz.

          

         Kız Çocuk Sweatshirt Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

         Birbirinden farklı tasarımın bir araya getirildiği sweatshirtlerde karar vermek zor bir hal alabiliyor. Değişik modeller arasında öncelikle dikkat edilmesi gereken husus kullanılacağı mekan oluyor. Şık bir mekanda daha çok zarif tasarımları bulunan ürünler tercih ediliyor. Daha spor olan mekanlarda kişileri rahat ettirecek modellerin değerlendirilmesi gerekiyor. Okul gibi ortamlarda ise kız çocuğunun ihtiyaçları dikkate alınıyor. Kullanılacak mekan belirlendikten sonra hangi mevsimlerde tercih edileceği göz önünde bulunduruluyor. Yaz ve ilkbahar aylarında kullanılacak olan ürünler daha çok seyrek dokunmuş kumaşlardan üretiliyor. Böylelikle kullanan kişinin terlemesi gibi istenmeyen durumların önüne geçiliyor. Kış ve sonbahar aylarında tercih edilen ürünlerde ise sık dokunan kumaşlar tercih ediliyor. Böylece kullanan kişinin soğuktan üşümesi ya da ıslanması engellenir. Dikkat edilmesi gereken önemli özelliklerden bir tanesi de ürün kumaşının kalitesi oluyuor. Kaliteli kumaşlardan üretilen sweatshirtler uzun süre kullanıma dayanıklı oluyorlar. Alınacak olan kız çocuk sweatshirt bedenleri çocuğun boy ve kilosu dikkate alınıyor. Böylece çocuğun ürün kullanımı esnasında rahat hareket edebilmesi sağlanıyor. Rahatlığın, şıklığın ve konforun bir arada bulunduğu sweatshirtler farklı imaja sahip kişilerin tarzlarını kolay ve hoş bir şekilde yansıtmalarını sağlıyor.

          

         Kız Çocuk Sweatshirt Fiyatları

         Kız çocuk sweatshirt fiyatları ürünlerin özellikleri kapsamında belirlenir. Kız çocuk sweatshirt fiyatları farklı seçeneklerde sunuluyor. Ürünler işlevsel özellikleri ile büyük beğeni toplarken, farklı kombinlerin yapılmasına imkan tanıyor. Kaliteli ve dayanıklı kumaşlardan üretilen kız çocuk sweatshirtleri, kullanım ve yıkama talimatlarına dikkat edilmesi halinde uzun süre kullanılabiliyor. Ürünlerin üzerinde yer alan baskılar yıkama, ütülenme gibi durumlara karşı çıkma yapabiliyor. Dantelli, tüllü, fırfırlı detaylara sahip olan sweatshirtler ile şık kombinler yapılabilirken konfor alanından vazgeçilmesi gerekmez. Kız çocuk sweatshirtlerinin farklı kesim modelleri bulunuyor. Standart kalıplarda yer alan ürünler pek çok kişiye uyum sağlar. Slim Fit sweatshirt hoş bir görüntü sunma imkanı tanıyorlar. Günümüz trendleri arasında yer alan ve büyük rağbet gören crop tasarımlar da pek çok kız çocuğunun büyük beğeni ile tercih ettiği tasarımlar arasında bulunur. Farklı kız çocuk sweatshirtlerine Pazarama.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.