Kız Çocuk Bluz

516 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Kumaş Tipi

   Desen

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Kız Çocuk Bluz
      Varsayılan
       Toplam 20 / 516 ürün

       Kız Çocuk Bluz

       Ebeveynler, bebeklikten itibaren çocuklarının tüm ihtiyaçları gibi kıyafet seçimlerini de özenli şekilde yapıyorlar. Bu aşamada kolay giyilebilen, kolay kombinlenen ve çocuğun rahat hareket edebileceği kıyafetleri tercih ediyorlar. Bluz modelleri, çocuklar için kullanışlı kıyafet olarak nitelendirilebilir. Kız çocuk bluz modelleri, kız çocuklarının yaşı ve mevsim koşulları gözetilerek tasarlanıyor. Kız çocuk gardıroplarının vazgeçilmezlerinden olan bluzlar, etek, pantolon, elbise gibi kıyafetlerle mükemmel şekilde kombinlenebilir. Modanın çizgilerini de taşıyan ürünler kendi kıyafetlerini seçmek isteyen kız çocuklarının beğenisini topluyor. Kız çocuk bluz modelleri, cıvıl cıvıl renklerle ve farklı tasarım seçenekleri ile üretiliyor. Özel zamanlarda ya da günlük kullanım için pek çok kız çocuk bluz modeli bulunuyor. Dantelli, fırfırlı veya sevimli desenlerle bezeli bluz modellerini kız çocukları beğenerek kullanabiliyor.

       Kız çocuk bluz çeşitleri,  14 yaşa kadar farklı beden seçenekleri ile üretiliyor. Çocukların ve ebeveynlerin beğenileri yaş aralıklarına göre değişkenlik gösterebiliyor. Kız bebek bluz çeşitlerinde genellikle pastel renkler tercih ediliyor. 3-4 yaş grubunda ise pembenin tonları da beğenilebiliyor. Tasarımcılar, bluzları modellerken kız çocuklarının beğenilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyorlar. Kız çocukları için çeşitli yazlık ve kışlık bluz modelleri tasarlanıyor. Bu tasarımlarda estetik özelliklerin yanı sıra kullanım kolaylığı da göz önünde bulunduruluyor.

        

       Her Yaşa Uygun Kız Çocuk Bluz Çeşitleri

       Yazlık, kışlık veya mevsimlik olarak tasarlanan kız çocuk bluzları, yaş aralığına göre çeşitlenebiliyor. Mevsimlere göre modellenen ürünler, kumaş ve model detayları ile öne çıkıyor. Her mevsim kullanılabilecek bluz modellerinin yanında çocuğunuzun kış aylarında giyebileceği kalın kumaşlı ürünler bulabilirsiniz. Kışlık kız çocuğu bluz modelleri, uzun kolları ve kalın kumaş seçenekleri ile üretiliyor. Örgü kız çocuğu bluzları, her yaştan çocuğu soğuk havanın etkilerinden koruyabiliyor. Triko kız çocuğu bluz modellerini ince dokuması ile mevsim geçişlerinde kullanabilirsiniz. Bahar aylarında kapşonlu kız çocuk bluz modelleri ile çocuğunuzun başını olumsuz hava koşullarından koruyabilirsiniz. Sıcak havalarda ise ince kumaş ile tasarlanan askılı ya da kısa kollu bluz modelleri ile çocuklarınız rahat edebilir. Yazlık kız çocuğu bluz modelleri farklı renk seçenekleri ile üretiliyorlar. Yazlık modeller, terletmeyen hafif yapılarıyla konforlu kullanım imkanı sağlayabiliyor. Mevsim şartları gözetilerek tasarlanan ürünler, esnek ve sağlıklı kumaş yapıları ile çocukların ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Kız çocuk bluz üretiminde pamuk, şifon, keten gibi sağlıklı pek çok kumaş çeşidi kullanılıyor.

        

       Esnek kol yaka tasarımları olan modeller, kolaylıkla giyilip çıkarılabiliyor. Bu model bluz çeşitleri ile çocuklarınızın rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Kız çocuk bluz tasarımları yaka ve kol detaylarındaki hareketlerle her tarza hitap edebiliyor. Omuzdan düğmeli kız bebek bluz modelleri, rahat giyme ve çıkarma olanağı sağlıyor. Kız bebek bluzları genellikle pamuklu nefes alan yumuşak kumaş seçenekleri ile üretiliyor. Bebeğinizin beden sağlığını destekleyen ürünler, konforlu kullanım olanağı sağlayabiliyor. Kız bebek bluz modelleri 2 yaşına kadar aylık olarak bedenleniyor. Örneğin 6 aylık bebek kıyafetlerinde, 6 aylık kız bebeklerinin ortalama beden ölçüleri baz alınıyor. 1,5 yaş ve 2 yaş kız bebek bluz modelleri de bebek giyim kategorisinde yer alıyor.

        

       Kız çocuk bluz çeşitleri, 14 farklı beden seçenekleri ile tasarlanarak üretiliyor. Kız çocuk bedenleri sadece tek yaş ya da yaş aralıkları olarak çeşitlenebiliyor. 13 yaşındaki kızınız beden ölçüsü için 13 yaş kız çocuk bluz seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca 13-14 ya da 12-13 beden aralığında bluz modelleri de kızınız için uygun olabilir. Yaş farklarına göre tasarlanan bedenler, farklı yaşların beğenilerine uygun olarak modelleniyor. Kız bebek bluz modellerinde kumaşın yapısı, canlı desenler ve renkler ön planda oluyor. Kız çocuk yaşları büyüdükçe tasarımlar daha sade olarak modelleniyor.

        

       Kız Çocuk Bluz Modelleri

       Kız çocuk bluz modelleri, mevsimsel değişikliğin yanında giyileceği ortama göre de tasarlanıyor. Günlük kullanım için tasarlanan bluzlar, farklı model seçenekleri ile pratik olarak giyme olanağı sağlayabiliyor. Nakışlı veya dantel detaylı keten kumaşlarla tasarlanan bluzlar, kız çocuklarında şıklığı destekliyor. Üzerinde trent kahramanlarla ya da dekoratif desenlerle tasarlanan baskılı bluz modellerini çocuklarınız beğenerek kullanabilir. Silikon baskı ile tasarlanan kız çocuğu bluz modelleri rahatlığı ile ön plana çıkabiliyor. Pamuklu kumaş ile üretilen baskılı kız çocuk bluzları, boncuklu ve püsküllü olarak tasarlanıyor. Askılı, kısa veya uzun kollu çizgi film figürleri hayvan desenli baskılı bluzlar çocuklarınızın ilgisini çekebiliyor. Uzun veya kısa kollu pamuklu kız çocuk bluz modelleri, günün her anında rahat kullanım imkanı sağlayabiliyor.

        

       Viskon, keten gibi kumaşlarla tasarlanan cıvıl cıvıl desenli bluzlar, kız çocuklarınızın şıklığını destekleyebilir. Kız çocuk bluz modelleri arasında puantiyeli, çizgili, piti kareli bebe yakalı çeşitleri bulabilirsiniz. Bu seçenekler her yaştan kız çocuğu tarafından beğenilerek kullanılıyor. Pamuklu kumaş seçenekleri ile üretilen nakışlı, fırfırlı, dantelli tasarımlar, çocuklarınızda tarz oluşturabilir. Şık düğmeleri, cep detayları ile tasarlanan belden bağlamalı bluz modellerini farklı şekillerde kombinleyerek kızlarınıza giydirebilirsiniz.  Dantelli kız çocuk bluz modellerini daha çok bahar mevsiminde tercih edilebiliyor. Fırfırlı ve omuzları açık bluzlar, farklı yaş grubundan kız çocukları tarafından beğenilerek giyiliyor.

        

       Özel günler için payetli, inci, file, dantel, pul detaylı seçenekler tasarlanıyor. Bu modeller arasından yapacağınız tercihler ile kızlarınızın şıklığına şıklık katabilirsiniz. Çift yönlü payetli bluz modelleri, küçük yaşta kız çocuklarının beğenerek giydiği ürünler arasında yer alıyor.  Süslü giyinmeyi seven kız çocukları için pek çok bluz model alternatifi bulunuyor. Pırıltılı bluz modellerini çocuklarınızın doğum günü ya da davetlerinde mini etekle kombinleyerek giydirebilirsiniz. Dantel detaylı bluz modelleri ile kızınızın tarzını ve zarafetini destekleyebilirsiniz.

        

       Kız çocuk bluz modelleri birçok renk, desen ve beden alternatifi ile üretiliyor. Bu ürün modelleri çocukların hayal gücüne de hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Zengin renk, model seçenekleriyle ürünler çocukların kendi tarzını oluşturmasını yardımcı oluyor. Pembe kız çocuğu bluz modellerini genellikle 4-10 yaş arası çocuklar beğenerek kullanıyor. Ebeveynler ise kolay kombinlenmesi nedeniyle pastel renk tonlarında modellenmiş ürünleri tercih edebiliyor. Kız çocuğu beyaz bluz modelleri, beğenilerek kullanılan kurtarıcı ürünler arasında yerini alıyor. Her şeyle kombinlenebilen beyaz bluz modelleri, okullarda da tercih edilebiliyor.

        

       Kız Çocuk Bluz Fiyatları

       Kız çocuğu bluzları çok çeşitli model, renk ve beden seçenekleri ile üretiliyor. Kız çocuk üst giyiminin vazgeçilmezlerinden olan bluzlar kombinlemede ve kullanımda sağladığı kolaylıkla tercih ediliyor. Kız çocuğu bluz fiyatları, üretiminde kullanılan malzemelere, kumaşına, üretici firmaya göre farklılık gösterebiliyor. Mevsim şartlarına göre modellenen ürünlerin kumaş özelliklerinin yanı sıra kumaş metrajlarında da farklılık olabiliyor. Bu da doğrudan ürün fiyatlarını etkileyebiliyor. Ayrıca yeni sezon ürünler ile önceki sezon bluz arasında fiyat farklılığı olabiliyor. Bluzların tasarımında kullanılan dantel, nakış, pul, payet gibi malzemeler ve işçilik ürünün fiyatı üzerinde etkili oluyor. Farklı fiyat skalasına sahip olan kız çocuk bluz modelleri, her bütçeye uyabilecek şekilde fiyatlanıyor. Çok çeşitli seçenekler ile tasarlanan ürünler arasından kızınızın zevkine ve bütçenize uygun modelleri bulabilirsiniz. Pazarama.com ile mevsim şartlarına ve çocuğunuzun ihtiyacına göre bluz modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.