Kız Çocuk Hırka

262 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Desen

   Kumaş Tipi

   Cep

   Mevsim

   Kapama Türü

   Boy

   Yaka Tipi

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Kız Çocuk Hırka
      Varsayılan
       Toplam 20 / 262 ürün

       Kız Çocuk Hırka

       Moda sektörünün her geçen yıl gelişen ve değişen modelleri çocuk modasına da yansıyor. Özellikle hırka ürünleri çocuklar için kullanım alanı son derece geniş bir üründür. Farklı renkleri, desenleri, örgü alternatifleri ve kumaş yapıları ile dört mevsim kolaylıkla kullanılabilen bu ürünler ebeveynlerin en çok tercih ettikleri çocuk kıyafet ürünleri arasındadır. Kız çocuk hırka çeşitleri rengârenk ve modern görünüşleri ile hem kız çocuklarının hem de ebeveynlerin dikkatini üzerine çekmeye başarmış ürünlerdir. Çok farklı çeşitlerde kullanıcılarının beğenisine sunulan kız çocuk hırka çeşitlerini Pazarama.com adresinden bulabilirsiniz.

       Hırka ürünleri farklı kumaş yapıları ile üretilen ancak en sık kış ve sonbahar mevsimlerinde yaygın olarak kullanılan üst beden giysi türlerinden biridir. Çoğunlukla yün ve pamuk ipliklerden üretilen hırka modelleri düğmeli, fermuarlı, bağlamalı gibi kapatma şekilleri ile tercihlere sunulur. Birçok tekstil firması bu ürünleri üretirken çocukların kullanımına uygun olacak şekilde tasarlamakta ve üretimini gerçekleştirmekte olup satışa sunmaktadır. Ani değişen hava durumlarında âdeta bir kurtarıcı rolünü üstlenen hırka giysileri ile sizlerde kız çocuklarınızı üşümesinden koruyabilirsiniz. Hafif yapıları sayesinde yanınızda taşıyabileceğiniz ya da kızınızın beline, omzuna bağlayarak gerektiğinde giydirebileceğiniz farklı tarzlarda kız çocuk hırka çeşitleri bulunur.  Genelde sonbahar ve kış mevsiminde kullanılmak üzere üretilen bu ürünler yün, pamuk, kaşmir, ipek, likra, havlu, polar ve penye kumaşlarla da çocuklara uygun olarak üretim sağlamaktadır. Her tarzda karşınıza çıkan kız çocuk hırka modelleri ile isterseniz günlük kullanım sağlayabilir isterseniz de gece şıklığında yanınızda bulundurabilirsiniz. Her tarzda ve giyim kombinine uygun olarak bulabileceğiniz hırkalar ile kız çocuğunuz hem çok şık görünecek hem de soğuk ve serin havalardan korunmuş olacaktır. Özel kumaş yapıları ve özel dokuma teknikleri sayesinde çocuğunuzun tenine zarar vermeyen ve rahat hareket etmesini sağlayan hırka giysileri okulda, sokakta, parkta, eğlenirken ya da evin içinde, seyahatte veya gezintiye çıktığınız zaman, kısacası günün her anında ve her koşulunda rahatlıkla kullanabileceğiniz parçalardır. Mevsimine göre satın alacağınız kız çocuk hırka modelleri ile çocuğunuz üşütmeyecek ve terlemeyecek.

       Ilık yaz akşamlarında hafif rüzgârda ince keten kumaştan, penye kumaştan, havlu kumaştan üretilen kolay giyilip çıkarılabilen hırka modelleri sayesinde rüzgâr ile karşılaştığınızda hemen çocuğunuza giydirebileceğiniz bu pratik ve gerekli ürünler kız çocuklarına özel tasarımları sayesinde de çocuklar tarafından oldukça beğenilen ürünlerdir.  Hırka modeline uygun düğmeleri ve üzerindeki desenleri sayesinde minik kızların severek kullanacakları bu ürünler doğumdan itibaren çocuk grubunda 14 yaşa kadar bulabileceğiniz ürünlerdir. 0–14 yaş gruplarında her yaştaki çocuğun faydalanacağı bu rahat ürünler sayesinde hayatınızın her anında ebeveynler olarak sizde rahat edeceksiniz. Kaliteli olarak üretilmiş olan hırka modelleri yıkamalardan sonda tüylenme ve ya çekme gibi deformasyonlar yapmayarak uzun süreli kullanım sağlar. Böylelikle bütçe dostu olmaları da ayrıca tercih edilmelerinin sebepleri arasında yerini almaktadır. Kış mevsimlerinin soğuk günlerinde okula giderken montlarının altına ya da gömlek, tişört gibi ürünlerin üzerine giyilerek çift katlı koruma sağlar ve kız çocuğunuzun şıklığına şıklık katar. Kalın, orta kalın, ince ve hafif gibi farklı yapılarının yanı sıra yakalı, yakasız, bol kol, oversize, kapüşonlu, salaş gibi farklı tarzları sayesinde farklı tercihler sunarak kullanıcılarının memnuniyetini kazanır. İnce ve kalın yapılarda üretilen kız çocuk hırka modelleri tayt, etek, şort, pantolon gibi birçok farklı alt giyim türü ile çok kolay ve şık bir şekilde kombinlenebilir.

       Şık Tasarımlara Sahip Kız Çocuk Hırka Modelleri

       Kız çocuk hırka çeşitleri, özel kumaşları ve iplikleri sayesinde kış, sonbahar, ilkbahar mevsimlerinde sıcaklık ve konfor sağlar. İnce triko ve penye olarak tabir edilen hırkalar ise ilkbahar ve yaz mevsimleri için idealdir diyebiliriz. Kaliteli ve farklı tarzları ile dikkat çekmelerinin yanı sıra görünümleriyle de beğenileri üzerlerine toplayan kız çocuk hırka çeşitleri havalı ve şık bir görüntü yaratmaktadır. Farklı kesim, dokuma ve model olarak karşınıza çıkan bu hırka modelleri arasında triko ürünlere özel olarak yapılan baskı detayları sayesinde de kız çocuklarının çok fazla ilgisini çekmektedir. Özellikle minik kızların sevdikleri çizgi film kahramanlarının resimlerinin olduğu baskılı hırka modelleri bu ürünü daha fazla severek kullanmalarına katkı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hırka ürünlerinin üzerlerine eklenen farklı aksesuarlarda çocukların ilgisini ve beğenisini çekebilecek yapıdadır. Örneğin minik oyuncak ayının veya minik oyuncak bebeğin ön bedene dikilmiş olması ya da kapüşonlu hırkalarda kapüşonların tavşan, eşek gibi hayvan kulaklarına sahip olması veya hırka üzerinde bulunan herhangi farklı aksesuarlar çocukların ilgisini ve beğenisini toplayarak bu ürünü severek kullanmalarına katkı sağlamıştır.  Daha çok özel davetlerde kullanmaya uygun olan kız çocuk hırka modellerinde ise simli, pullu, dantelli detaylar ön plana çıkmaktadır. Miniklerin tarzlarına şıklık katan bu detaylar ile küçük hanımefendiler gece boyu konforlu ve şık kalmayı başaracaklardır. Farklı tarzda fiyonklar, tokalar, kemerler gibi ilgi çekici detayları ile çok geniş bir model yelpazesine sahiptir. Ebeveynler bu anlamda kız çocuklarına kolaylıkla kullanım amacına uygun hırka modellerini bulabilmektedir. Dış görünüşleri şık, temiz ve uyumlu olan çocukların özgüvenleri yüksek ve daha mutlu oldukları söylenebilir. Özellikle kız çocukları erkek çocuklarına göre daha fazla şıklığa özen gösteren ve daha rengârenk giyinmeyi severler. Farklı modellerde ki kız çocuk hırka modelleri sayesinde kendilerini daha mutlu hissederler.

       Kaliteli ve Konforlu Kız Çocuk Hırka Modelleri Pazarama.com’da

       Çocukların tenleri yetişkinlere nazaran daha hassastır. En ufak bir aksesuar, sim, koku, krem, iplik türü, kumaş cinsi ve daha pek çok farklı alanlardan etkilenebilirler. Bu sebepten dolayı tekstil firmaları çocuklar için üretmiş oldukları her ürünü çeşitli testlerden geçirerek onaylanması halinde üretimini gerçekleştirirler. Baskı detaylı olan ürünler, yünden üretilen ürünlerde küçük çocukların en çok reaksiyon yaşadığı ürün türleridir. Bu sebeple çocuğunuza teni ile temas edecek olan hırka modelini satın alırken kaliteli ve testlerden geçmiş ürünlerden satın almanız son derece önemlidir. Böylelikle özellikle kendini ifade edemeyen minik kızınızın hırka içinde rahat olduğuna ve herhangi bir kaşıntı gibi rahatsızlık veren hisler ile uğraşmadığına emin olarak giydirebilirsiniz. Nefes alabilen kumaş ve iplik yapıları ve kaliteli baskı yapıları sayesinde ebeveyn olarak kız çocuklarınıza güvenle satın alabilirsiniz. İç ve dış mekânlarda kullanıma uygun olan bu çok kullanışlı ürünlerden farklı modellere sahip olarak birkaç model alarak kızınızın her giyimine kolaylıkla uydurabilir her daim konforlu ve şık olmasını sağlayabilirsiniz.

       Kız Çocuk Hırka Fiyatları

       Model, tarz ve marka olarak çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kız çocuk hırka ürünleri beraberinde kız çocuk hırka fiyatları arasında farklılıklar meydana getirmektedir. Birçok farklı tarzda ve modelde bulabileceğiniz hırka modelleri arasında fiyat farkını oluşturan en büyük etmenlerden birisi markası ve modelidir. Bunun yanı sıra bütçe dostu olan kız çocuk hırkaları bu anlamda ebeveynlerin ilgisini toplamayı başarmıştır. Çok farklı tarz ve modellerde bulabileceğiniz kız çocuk hırka modellerine Pazarama.com adresinden ulaşabilir bu çok yönlü kullanım sağlayan giyim ürünlerinden faydalanabilirsiniz.