Kamp Masası

390 ürün

Renk

  Katlanabilirlik

  Ayak Materyali

  Gövde Malzemesi

  Boyut

  Tipi

  Kişi Sayısı

  Ölçü

   Bardaklık

   Masa Şekli

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Kamp Masası
      Varsayılan
       Toplam 20 / 390 ürün

       Kamp Masası 

       Kamp masası boş zamanlarında kamp yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen pratik bir üründür. Doğa ile iç içe vakit geçirmek isteyen kişiler kamp yapmak isteyebilir. Kamp sırasında kamp masası kurulumu ile hem masada yemek yiyebilmek hem de yiyecekleri karınca, böcek gibi istenmeyen canlılardan uzak tutabilmek mümkündür. 

       Kullanışlı Kamp Masaları 

       Kamp masaları farklı modellerde ve renklerde satışa sunulur. Ayrıca ihtiyaca göre kamp masalarının plastik veya ahşap gibi farklı ürünlerden üretilebilmesi de mümkündür. Plastik kamp masası kolay temizlenebilir olması ve hafif olması nedeniyle kamp sırasında sıklıkla tercih edilen masalardan biridir. 

       Plastik kamp masaları kış aylarında ve bahar dönemlerinde meydana gelen yağışlara karşı da dayanıklı olması nedeniyle tercih edilir. Plastik kamp masalarının kolay taşınabilir olması sürekli kamp yapan ve eşyalarını hızlı şekilde taşımak isteyen kişilerin tercihi olacaktır.  

        

       Plastik kamp masalarının yuvarlak ve dikdörtgen versiyonları bulunur. Kamp masası yuvarlak tercih edildiğinde daha fazla kişinin kamp masasının etrafında oturabilmesi sağlanır. Özellikle kalabalık gruplarla kamp yapmayı seven kişiler masa tercihini yuvarlak modellerden yana gerçekleştirebilir. Yuvarlak kamp masaları kolay kullanıma sahip olmaları ve hafif olmaları sayesinde kolay taşınabilmeleri nedeniyle kampçılar tarafından sıklıkta tercih edilir. Farklı renklerde satışa sunulan yuvarlak masalarla outdoor keyfi daha konforlu hale getirilebilir. 

        

       Yuvarlak kamp masalarını kısa süre içerisinde kurabilmek ve masalar üzerinde yemek yiyebilmek veya bir şeyler içebilmek mümkündür. Çantalı kamp masası yuvarlak masaların ekstra özelliklere sahip olan versiyonudur. Kamp masalarında çanta bulunması sayesinde ihtiyaç duyulan ürünler bu çantalar içerisinde saklanabilir. Örneğin yemek yemek veya kamp sırasında mangal yapmak isteyen kişiler çanta içerisine çatal bıçak gibi ihtiyaç duyulan ürünleri koyabilir. Kalabalık aileler veya çocuklarıyla kamp yapmaya gidecek kişiler için de çantalı kamp masalarının sıklıkla tercih edildiği görülür. Masalar içerisine çocuklar için ıslak mendiller, atıştırmalık ürünler konulabilir ve bu sayede ihtiyaçlara daha hızlı şekilde ulaşım sağlanabilir.  

       Katlanır Kamp Masaları 

       Katlanır kamp masası pratik kullanıma sahip olmaları nedeniyle kampçılar tarafından tercih edilir. Kamp yapmak isteyen ancak aracında çok fazla yer bulunmayan kişiler katlanabilir modellere yönelebilir. Katlanabilir alüminyum kamp masası her türlü araç içerisinde kamp yapılacak alana taşınabilir. Katlanarak bagaja yerleştirilen kamp masaları ihtiyaç duyulduğu anda çıkarılarak kamp alanında kullanılabilir. Katlanarak araç içerisinde her yere taşınan bu masalar tek hamleyle kurulup kullanılmaya başlanabilir.  

        

       Katlanır kamp ve piknik masası üzerine yiyecek içecek gibi ürünler konularak daha hijyenik ortamlarda yemek yeme imkanı elde edilir. Doğa ile iç içe olmak isteyen kişiler kamp yapacakları alanlarda sinek, böcek, karınca gibi canlıların bulunacağını bilmelidir. Karınca ve böceklerden yiyeceklerin korunabilmesi için kamp masalarının yüksek ayaklı seçilmesi gerekir. Kamp masasının yerden yüksek olması sayesinde üzerine konulan yiyecek ve içeceklere karıncaların ya da böceklerin ulaşması engellenir.  

        

       Portatif kamp masası ile tek başına kamp yapmak isteyen kişiler de kolaylıkla yemek yiyeceği masayı hazırlayabilir. Portatif bu masalar araç içerisinde küçük bir yer kaplarken açıldığı takdirde iki üç kişinin rahatlıkla yemek yiyebileceği bir büyüklüğe ulaşır. Açılır kapanır kamp masası kullanıma hazır hale getirildikten sonra etrafına sandalyeler konulabilir. Kamp masası sandalyesi masanın etrafına konulduktan sonra oturmaya hazır hale gelecektir. Kamp masalarında olduğu gibi kamp sandalyelerinde de portatif ürünler tercih edilebilir. Portatif ürünlerin tercih edilmesi sayesinde hem sandalyeler hem de masalar araçlarda çok fazla yer kaplamayacaktır. Ayrıca kolay kullanıma sahip olan sandalyelerle masaya ihtiyaç duymadan dahi oturulabilecek temiz alanlara kavuşulabilir.  

        

       Kamp sandalyesi ve masası ile manzaraya karşı keyifli vakit geçirebilmek mümkündür. Şehrin karmaşasından kurtulmak isteyen kişiler portatif bir kamp masasını ve 2 adet sandalyeyi araçlarına atarak deniz kenarına dinlenmeye gidebilir. Deniz kenarına ulaşan kişiler katlanabilir yuvarlak kamp masası ve masa etrafına yerleşecek sandalyeleri çıkararak kısa süre içerisinde deniz kenarında konforlu şekilde vakit geçirmeye başlayabilir.   

       Ahşap Kamp Masaları 

       Alüminyum kamp masası ve ahşap kamp masası farklı materyallerden üretilen aynı zamanda da dayanıklı olan kamp masaları arasında yer alır. Ahşap kamp masaları katlanabilir özelliğe de sahiptir. Katlanabilir özelliğe sahip olmaları nedeniyle hem kolay taşınabilir hem de ihtiyaç duyulduğu anda kolay kurulabilir. Ahşap kullanarak tasarlanan kamp masaları daha dayanıklı olmaları nedeniyle tercih edilir. Ahşap modeller kamp için tercih edilebileceği gibi piknik yapmak isteyen veya balkonunda bir masa ihtiyacı duyan kişiler tarafından da tercih edilebilir. Çok fazla yer kaplamamaları nedeniyle küçük balkonlarda ya da çadır içerisinde dahi kullanılabilen ahşap ve katlanabilir bu modellerle ihtiyaç duyulan masalara daha hızlı şekilde ulaşılabilir.  

        

       Katlanır ahşap kamp masası uzun ömürlü olması ve suya dayanıklı olması nedeniyle de tercih edilir. Özellikle kamp yapacağı dönem kış aylarına veya bahar aylarına denk gelen kişiler daha uzun ömürlü masalar aradıklarında ahşap modellere yönelebilirler. Ahşap modellerin tercih edilmesiyle yağmur ya da kar gibi hava olayları sonucunda kamp masasının zarar görmesinin önüne geçilebilir.  

       Tabureli Kamp Masaları 

       Tabureli kamp masası kalabalık şekilde kamp yapmak veya piknik yapmak isteyen kişilerin tercihi olacak modellerdir. Bu modellerde ihtiyaca göre farklı büyüklüklerde hazırlanan bir kamp masasının kullanıldığı görülür. Kamp masasının büyüklüğüne göre 2 adet tabure veya 4 adet tabure kamp masalarıyla uyumlu şekilde kullanıma sunulur. Tabureler kamp masasının altına yerleştirilerek yağmur, çamur, kar gibi olumsuz durumlara karşı korunabilir. Dayanıklı bu tabureler 100 kiloya kadar taşıyabilir olması nedeniyle kamp eğlencesinin tadını çıkarmak isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. 

        

       Küçük kamp masası tek başına veya bir sevdiğiyle kamp yapmak isteyen kişilerin tercihi olacak masa türüdür. Bu masa türü hafif olması nedeniyle kolay taşınabilir. Kolay taşınabilir özelliğiyle tek başına kamp yapmak isteyen kişiler ağır kamp masalarını taşıma derdinden kurtulacaktır. Mini kamp masası piknik için veya deniz kenarında, göl kenarında otururken bir şeyler atıştırmak için de tercih edilebilir. Minik masanın kolay şekilde kurulmasının ardından üzerine yenilecek eşyalar veya içecekler konularak kamp keyfi birkaç dakika içerisinde başlatılabilir.  

        

       Kamp masası fiyatları kamp masasının büyüklüğüne, rengine ve sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Minik ebattaki kamp masaları daha geniş kamp masalarına kıyasla daha uygun fiyatlıdır. İhtiyaç ve bütçe karşılaştırması yaparak en kullanışlı kamp masasının seçilebilmesi mümkündür. Kullanışlı kamp masalarına, katlanabilir masalara ve taburelere ulaşmak için Pazarama’yı ziyaret edebilirsiniz. Sayfayı ziyaret eden kişiler istekleri, ihtiyaçları ve bütçeleri dahilinde kamp ekipmanları ve çeşitlerine kavuşabilir.