Kadın Yüzük

28.336 ürün

Yüzük Ölçüsü

  Cinsiyet

  Renk

   Materyal

    Pırlanta Rengi

    Çap (mm)

     Çevre (mm)

      Taş Cinsi

      Fiyat

        Satıcı

         Kategori Kadın Yüzük
         Varsayılan
          Toplam 20 / 28336 ürün

          Kadın Yüzük Çeşitleri ve Fiyatları

          Aksesuarlar özellikle kadınlar için bir yaşam biçimidir. Güzelliklerine güzellik katmak için çeşitli aksesuarlar kullanırlar. Farklı takılar ile tüm dikkatleri üzerlerine çekerler. Bu bazen bir kolye bazen bir küpe bazen de bir yüzüktür. Kadınların kendilerini aksesuarlar ile donanmasının çoğu zaman herhangi bir kombin ile ilgili yoktur sadece sevdikleri için takıp takıştırırlar zaten sadece takılarla bile bir tarz oluşturmuş olurlar böylelikle kendilerini çok daha iyi ve hoş hissederler. Sade bir kıyafeti canlandırmak için parmaklarına taktıkları yüzükler ile bu sadeliği canlandırırlar. Bu küçük dokunuşlar sayesinde en basit kıyafeti bile şık hale getirmeyi başarırlar. Parmaklarında taşıdıkları zarafet ile kendilerini daha güçlü bazen de daha naif hissederler. Kendinizi hissetmek istediğiniz duyguya büründüren kadın yüzük çeşitlerine Pazarama.com adresinden ulaşabilirsiniz.

          Özellikle kullanmaktan vazgeçemediğiniz parçalar mutlaka vardır. Ve bu parçaları hiç tereddüt etmeden dilediğiniz her ortamda kullanırsınız. İşte bu gibi kadın yüzük çeşitleri sizinle özdeşleşmiş parçalardır. Bu bazen tek taş yüzük olurken bazen sadece bir şekil ya da bir harf olabilmektedir. Renk, model, duruş, dizayn gibi farklılıkları ve özellikleri sayesinde göz alıcı görünüşleri vardır. Kendinize yüzük almak için herhangi bir özel güne gerek yoktur. Bir kadını mutlu etmek için özel bir güne ihtiyaç duymadan kadın yüzük hediye ederek mutlu edebilirsiniz. Birbirinden farklı kadın yüzük modelleri ile dilerseniz tüm parmaklarınızı süsleyebilir ya da sadece bir tanesini taçlandırabilirsiniz. Kadın yüzükler bijuteri, çelik, gümüş, altın, pırlanta gibi materyallerden üretilmektedirler. Özellikle bijuteri alanında piyasada binlerce model kadın yüzükler bulunmaktadır. Tekli olarak bulabileceğiniz gibi 3’lü, 4’lü olarak da kadın yüzük setleri vardır. Birbirine benzeyen ya da bir teması olan bu yüzük setleri özellikle son yıllarda oldukça popülerliğini arttırmaktadır. Gösterişli modellerinin yanı sıra sade, zarif, taşlı modelleri de oldukça fazla tercih edilmektedir. Dayanıklılık açısından en dayanıklı olan elbette değerli materyallerden üretilmiş olanlar olsa bile uzun süre kullanabileceğiniz bijuteri yüzüklerde bulunmaktadır. İstihamdan hoşlananlar, asi ruhlar, çocuksu semboller sevenler, zariflikten yana olanlar kısacası her tarz ve her zevke göre kadın yüzük çeşitleri bulmanız mümkündür.

          Parmak yapınıza uygun, ayarlanabilir modeller ile ellerinizin mükemmel görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Uzun parmaklarınız var ise dilediğiniz büyüklükte yüzükler tercih ederek harika bir görüntü elde edebilir küçük bir eliniz var ise zarif ve ince yüzükler ile ellerinizi daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Özenle tasarlanmış kadın yüzükler ile her anınızı farklı tarzlara büründürebilirsiniz. Yani ruh halinizi özgürce parmaklarınıza yansıtabilirsiniz.

          Birbirinden Tarz Kadın Yüzükleri

          Kadınlar için aksesuar kullanmak giyim tarzlarını en basit şekilde yansıtma aracıdır. Şıklığınızı ön planda tutmak için tek yapmanız gereken doğru aksesuarlar ile bunu yansıtmanızdır. Kıyafet kombininiz için uygun modelleri seçmek son derece önemlidir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan kadın yüzükleri arasından kendi tarzınıza ve her günkü kıyafetlerinize uygun modelleri seçebilirsiniz. Zengin ürünler arasından seçim yaparken zorlanabilirsiniz seçim sırasında süreyi kısaltmak adına filtreleme seçeneğinden yararlanarak sadece istediğiniz tarz ve özelliklere sahip yüzüklerin listesini karşınıza çıkarabilirsiniz. Kadın yüzükleri çok çeşit renklerde ve materyallerde karşınıza çıkar. Plastik malzemeden pahalı mücevherlere kadar herkesin zevkine ve bütçesine hitap ederler. Gideceğiniz mekânlara göre ya da günlük olarak kullanabileceğiniz envaı çeşit kadın yüzükleri bulunur. Mücevher gibi değerli taşlardan üretilen yüzükler günlük olarak pek kullanılmazken özel günlerde parmaklarınıza iştiham katarken tüm gözleri üzerine toplar. Tek taş ya da renkli pırlanta yüzükler ile sizde kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Genellikle evlilik teklifinde kullanılan tek taş pırlanta yüzükler birçok kadın için en değerli aksesuarlar arasında yerini alır. Çiftler arasında tek taş yüzük evliliği simgeler. Bunun haricinde evli olmayan kadınlarda muazzam görünümlerinden dolayı tek taş ya da beştaş pırlanta yüzükleri severek kullanırlar. Alyanslar yüzükler ise evli çiftlerin birbirlerine taktıkları yüzük modelleridir ve genel olarak aynı modele sahiplerdir. Kadın alyans modelleri damat adayının alyans modelinin taşlı olanı olarak ta karşımıza çıkabilir. Abartılı alyans modelleri olduğu gibi çok sade ve ince alyans modelleri de bulunur. Son dönemlerde karşımıza çıkan büyük bombeli ya da kare formuna sahip renkli epoksi reçineden yapılmış kadın yüzük modelleri içinizde ki canlılığı yansıtırken farklı bir tarz yakalamak isteyenlerin tercihleri arasında yerini almaktadır. Set halinde satılan birbirini andıran yüzükleri boyutlarına göre parmaklarınıza geçirerek marjinal bir hava yaratabilirsiniz. Spor kıyafetler ile yapabileceğiniz bu kadın yüzük setlerinin çeşitliliği sayesinde içinizden geldiği gibi figürleri parmaklarınızda sergileyebilirsiniz. Üstten ayarlanabilir yılan kalıbına sahip olan kadın yüzükleri, kuru kafa, çiçek, kalp, şövalye, harf, taş, inci ve daha birçok farklı model ile dilediğiniz tarzı yansıtabilirsiniz. Aksesuar kullanımında sadıksanız daha uzun kullanımlı gümüş, çelik ya da altın yüzüklerden tercih edebiliriniz. Bu değerli madenlerden yapılmış yüzüklerde her alanda kullanım uygundur ve herhangi bir deformasyon olmaz bu sayede uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun spor kıyafetler ile takabileceğiniz hatta spora bile gidebileceğiniz kadar günlük kadın yüzük modelleri bulunmaktadır.

          Ellerinizi bir şahesere dönüştürecek eklem yüzüklerini hiç denediniz mi? Takı takmadan yapamayanların ilk tercihleri arasında olan eklem yüzükleri ile hem elleriniz hem ayaklarınız son derece şık ve farklı görünecek. Genellikle set halinde satışa sunulan eklem yüzükleri birbirini tamamlayan modelleri ile elinizde şiir dokusu yansıtacak. Büyük organik taşlardan yapılan yüzükler ile otoritenizi yansıtırken küçük taşlı yüzükler ile naifliğinizi yansıtabilirsiniz.

          Her Bütçeye Uygun Kadın Yüzükleri Fiyatları

          Binlerce kadın yüzük seçenekleri arasından kendinize uygun olan modeli seçerken kadın yüzük fiyatları dikkatinizi çekmektedir. Neredeyse her modelin farklı fiyatı vardır. Bu durum genellikle altın, gümüş, pırlanta gibi kadın yüzüklerinde görülmektedir. Çünkü bu değerli madenlerden yapılmış aksesuarların tamamı gramajına ve üzerindeki işçiliğe göre fiyatlandırılmaktadır. Bunun haricinde yine modellere göre fiyatları değişen çelik, bijuteri, epoksi reçineden yapılmış yüzüklerinde kendi aralarında fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Her zevke ve her tarza hitap edebilen ve beklentileri karşılayan kadın yüzük modelleri ile dilediğiniz yüzüğe sahip olabilirsiniz. Birçok kadın yüzük seçenekleri arasında cebinize uygun olanı filtreleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz. Yüzük takısını kendiniz için alabileceğiniz gibi sevdiğiniz bir arkadaşınıza, ablanıza, kardeşinize, annenize hediye olarak gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye yüzük hediye etmek istiyorsanız karşı tarafın beğeneceği bir model olmasına özen göstermeniz yeterli olacaktır.

          Kadın yüzük fiyatlarını aynı materyalden yapılmış yüzükler arasında da modelleri etkiler. Örneğin çiçek kabartmalı bir çelik yüzük ile sade bir çelik yüzük arasında fiyat farkı olur. Aynı durum bijuteri yüzükler içinde geçerlidir. Bijuteri yüzüklerde uzun süreli kullanımda renklerde kararma olabilir. Eğer çok severek aldığınız bir yüzük ise bijuteri yüzükler ile ellerinizin uzun süre suda kalmaması ve herhangi bir kimyasala maruz kalmamasına dikkat etmenizi öneririz. Yüzlerce çeşit kadın yüzüklerini uygun fiyat ve kaliteli ürünlere sahip Pazarama.com adresinden inceleyebilir tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.