Dondurma Kaşığı

82 ürün

Renk

Fiyat

   Satıcı

    Kategori Dondurma Kaşığı
    Varsayılan
     Toplam 20 / 82 ürün

     Dondurma Kaşığı

     Yaz ayları yaklaştığı zaman akıllara ilk ne gelir sorusunun cevabı elbette dondurma olur. Aslında dondurma yemenin mevsimi olmaz ancak soğuk bir besin olduğu için daha çok yaz aylarında ferahlamak ve serinlemek için yenilir. Birbirinden farklı lezzetlere sahip olan bu yiyeceği çocuk yaşlı herkes severek yer. Dondurma tatlıları, paketli dondurmalar, külahta dondurmalar, pasta dondurmalar, bisküvili dondurmalar ve şık sunumları ile tabak dondurmalar… Her birinin lezzeti eşsiz ve kendine özgüdür. Özellikle sunum tutkunlarının evlerinde bulunan farklı araç gereçler arasında mutlaka dondurma kaşığı vardır. Satın alınan kiloluk dondurmaları dondurma kaşığı çeşitleri ile şık bir sunuma çevirerek hem görsel açıdan hem de lezzet bakımından en üst seviyeye taşırlar. Şık bir sunum, her yiyeceğin daha lezzetli olmasında önemli bir rol oynuyor. Yaz aylarının vazgeçilmez tatlısı olan dondurma, ise sahip olduğu sert yapısından dolayı servis esnasında yardımcı ürünlere ihtiyaç duyuyor. Özellikle Maraş usulü dondurmaların sert yapısı için kullanılacak dondurma kaşığı çeşitleri önem arz ediyor. Farklı tutuş tekniklerine sahip birbirinden farklı ve kaliteli dondurma kaşıklarına Pazarama.com adresinden ulaşabilirsiniz.

     Dondurma kaşıkları ile sıcak yaz aylarında sizi ferahlatan bu lezzeti daha pratik bir şekilde yemenizi kolaylaştırarak size kullanım kolaylığı sağlıyor. Dondurma kaşığına aynı zamanda dondurma kepçesi de denilmektedir. Bu ürünlerde kaşığa alınan dondurmanın kaşık üzerinde bulunan mekanizma sayesinde tabağa kolay bir şekilde çıkarılması sağlanıyor. Böylece kaşığın şeklini alan dondurma bozulmadan ve şekil değiştirmeden pratik bir şekilde tabağa aktarılıyor. Gerçek anlamda kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan bu ürünler hem dondurmacılar hem de evde kendinizin kullanacağı şekillerde üretiliyor. Şekil olarak en sık tercih edileni yuvarlak yani top olarak bilinen porsiyonu olsa da kare şeklinde olanları da farklı sunum teknikleri için sevilen ürünler arasında yer alıyor. Tek parça olarak satın alacağınız bu ürünler sayesinde zamanınız ve enerjiniz size kalıyor. Böylelikle hem pratik hem de çabuk bir şekilde dilediğiniz sunumu gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Ellerinizi ve mutfağı batırmadan temiz bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürünler farklı boyutlarda olan yapıları sayesinde ihtiyacınız doğrultusunda satın alabilmenize olanak tanıyor.

     Dayanıklı olarak tasarlanan sap ve hazne kısımları dondurmayı alış sırasında zarar görmezken aynı zamanda dondurmanın akmasını engelliyor. Bu dondurma kaşığı çeşitlerinin çoğu bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olup elde de yıkanabilir ürünlerdir. Dondurma kaşığı gereçlerinin üretildiği materyaller başlıca sıralanacak olursa; Metal, paslanmaz çelik, plastik gibi materyallerdir. Kaliteli yapıları ile uzun ömürlü kullanım imkânı sunan bu ürünler yaz kış her mevsim mutfağınızda ki yerini koruyor. Evlerde, kafelerde, restoranlarda sıklıkla kullanılan profesyonel dondurma kaşıkları ile kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilir özenli sunumlar hazırlayabilirsiniz. Farklı sap uzunluklarına ve hazne ölçülerine sahip olan dondurma kaşıkları çeşitlilikleri ile sizlere seçim kolaylığı sağlıyor. Dondurma için özel olarak üretilen ve dondurmayı rahatlıkla çıkarmanızı sağlayan bu ürünler işlevsellik açısından ve tasarımlarının şıklığından size estetik bir görünüm sergiliyor. Farklı renklerde bulabileceğiniz gibi gümüş, gri, beyaz, bakır renkli modelleri ile mutfak araç gereçlerinin arasında uyum sağlarken mutfak dekorasyonuna da uyum sağlıyor. Ergonomik sap kısımları sayesinde tutuş kolaylığı sağlarlar. Derin dondurucuda kalmış çok sert ve buzlu dondurmaları hiç endişeye kapılmadan bu kaşıkların yardımı ile kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Baskıya dayanıklı olmalarının yanı sıra her bir kaşık hamlesinde aynı ölçüde dondurmaları alarak çok şık bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Dondurma servisini çok pratik bir hale getiren dondurma kaşıkları ile şık sunumlar ve kolay yeme olanağı sunuyor.

     Dondurma Kaşığı ile Pratik Servisler

     Dondurma sevdiklerinize ve kendinize ikram edebileceğiniz tabiri caizse kendinizi ödüllendirdiğiniz tatlılardır. Bu tatlıları doğru bir şekilde sunumunu yapmak lezzetine lezzet katar. Görsel açıdan şık ve güzel duran her yiyeceğe karşı kabaran iştahınız aynı şekilde sunumu güzel yapılan dondurmalar içinde geçerlidir. Dondurma sunumu açısından en büyük yardımcınız ve kurtarıcınız ise dondurma kaşığı çeşitleridir. Size kullanım alanında büyük kolaylık sağlayan bu ürünler ile hızlı ve basit bir şekilde dondurmayı tabağınıza alabilirsiniz. Özellikle dondurmacılar dondurma siparişlerini hazırlarken son derece hızlı ve pratik olmak zorundalar. Hem dondurmaların erimemesi hem de müşterilerini bekletmemek adına seri hareket etmelidirler. İşte dondurmacıların kullandığı profesyonel dondurma kaşıkları da bu anlamda onların en büyük destekçisidir. Dondurmacıların farklı dondurmaları hiç bozmadan seri bir şekilde alıp dondurma toplarını üst üste hiç bozmadan koymaları bu profesyonel dondurma kaşıkları ile mümkündür. Kâselere ve külahlara yerleştirilen bu dondurmalar kâğıt helva gibi hafif ve kırılgan yapıda olan yiyeceklerin üzerine de hassas bir şekilde zarar vermeden konulabilmektedir. Dondurma kaşıklarının çek bırak teknikleri sayesinde kusursuz bir sunum sağlayan bu dondurma kaşıklarını evinizde ve kafenizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dondurma kaşıkları aynı zamanda sadece dondurmaları değil farklı yiyeceklerin servisinde de kolaylık sağlıyor.

     Tek yapmanız gereken gücünüz ile baskı uygulayarak dondurmayı kazıma yöntemi ile kaşığa doldurmak. Tek bir hareketle dondurma dolan kaşıktan külahlara ya da kâselere dondurmaları kolaylıkla aktarabilirsiniz. Ergonomik yapısı sayesinde eliniz ve kolunuz yorulmadan eğlenceli bir şekilde servis yapmanıza yardımcı olurlar. Daha çok metal olarak karşınıza çıkan dondurma kaşıkları paslanmaz çelik özellikleri ile sağlıklı bir ortam oluştururken uzun ömürlü yapısı sayesinde bütçenize katkı sağlıyor. Dondurma kaşığı her evde olması gereken ve özellikle dondurma servisinde sizin bir ustaymış gibi servis yapmanıza yardımcı olan ürünlerdir. Küçük boyları ve farklı renkleri ile çocuklarında ilgisini üzerine çeken bu kaşıklar aile boyu eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor. Kaliteli ve sağlıklı yapıları ve şık görünümleri sayesinde kullanıcılarının beklentilerini karşılayan dondurma kaşıkları kullanım açısından pratiklik sağlayan ürünlerdir. Kurabiye, helva gibi tatlıların şekillerini de bu dondurma kaşıkları ile yapabileceğiniz gibi farklı yapıda ki sosları servis sırasında kullanabilme imkânı sağlıyor. Dondurma kaşığı kullanılırken püf nokta olarak kaşığın ıslatılarak dondurma kabına daldırılması daha çabuk kayarak dondurmayı çıkarmanızı sağlamaktadır. Tek sefer yapacağınız bu püf nokta ile hiç zorlanmadan sunumunuzu tamamlayabilirsiniz.

     Dondurmalar herkesin belki de en sevdiği tatlılardır. Mutfak araç gereçleri arasında neredeyse her yiyeceğin hazırlanması, servisinin yapılması ve yenmesi aşamasında farklı aparatlar ve araç gereçler kullanılır. Dondurma kaşığı ürünü de bunlardan birisidir. Dondurmayı servis etmeniz için size büyük kolaylık sağlayan dondurma kaşıkları aynı zamanda aynı başlık altında bulunan yeme sırasında kullanılan dondurma kaşıklarını da kapsıyor. Genellikle 6lı olarak satılan ve normal kaşıklardan farklı yapıya sahip olan bu kaşıklar ön kısımları kareye benzeyen ve düz yapıda ürünlerdir. İçe kıvrımı bulunmayan bu ürünler ile kaşığa aldığınız dondurmanın tamamının ağızınıza erimeden girmesi sağlanır. Böylelikle yediğiniz dondurmanın tadına daha fazla varabilirsiniz. Renkli plastikler ve dondurma kalıplarında bulabileceğiniz bu kaşıklardan satın alarak çocuklarınız için eğlenceli bir ortam yaratabilir farklı tasarımları ile misafirlerinize tamamlanmış şık bir dondurma sunumu yaşatabilirsiniz.

     Dondurma Kaşığı Fiyatları

     Mutfağınızda bulunduracağınız dondurma kaşığı ile kendinize ve sevdiklerinize şık sunumlar hazırlayabilirsiniz. Farklı yapılarda bulabileceğiniz bu ürünler farklılıklarından ve özelliklerinden dolayı dondurma kaşığı fiyatları arasında da farklar oluşturur. Bütçe dostu olan bu ürünler ile ihtiyacınız ve bütçenize uygun modelleri bulmak son derece mümkündür. Pazarama.com adresini ziyaret ederek farklı modellerde ki dondurma kaşıklarına sahip olabilirsiniz.