Bebek Güneş Kremi

177 ürün

Ürün Miktarı

  Koruma Faktörü

  Ürün Tipi

  Cilt Tipi

  Suya Dayanıklı

  Parabensiz

  Antialerjik

  Güneş Koruma Faktörü (SPF)

  Organik

  Birim Miktarı

  Fiyat

    Satıcı

     Kategori Bebek Güneş Kremi
     Varsayılan
      Toplam 20 / 177 ürün

      Tam Koruma Sağlayan Bebek Güneş Kremi Çeşitleri 

      Bebeklerin hassas tenlerini dış etkenlerden korumak, önemli ve özenli bir bakım gerektirir. Narin tenleri oldukça savunmasızdır ve tenlerini etkileyebilecek faktörlerden birisi de güneş ışınlarıdır. Çocuklar, tıpkı soğuklardan korunduğu gibi sıcaktan ve özellikle direkt ciltlerine ulaşan güneş ışınlarından korunmalıdır; bu konuda doğru tercih edilen bebek güneş kremi kurtarıcı bir rol oynar. Bebek güneş kremi markaları, çocukların ve ebeveynlerin ihtiyaç duyduğu tam korumayı sağlar. Her marka ve ürün, bebekleri rahatsız etmeyen bir yapı kullanımına önem verir. Anında emilen dokusu sayesinde vücutlarını aynı zamanda nemlendirici görevi görür. Uygulama anında ve sonrasında konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Ay ve yaş bazında kullanımlarınıza dikkat edebilirsiniz. 3 aylık bebek güneş kremi yaz ayıyla ilk kez tanışan bebek teni için önemlidir. 1 yaş bebek güneş kremi ise daha gelişmiş cilt yapısına sahip çocuklara hitap eder ve daha çok çeşit sunar. Her cilt tipine uygun çeşit bulabilirsiniz. Markaları ve ürünlerini araştırarak ya da bebek güneş kremi kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerini inceleyerek aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. 4 aylık bebek güneş kremi ya da yetişkin seçeneklerini incelemek için Pazarama’ya göz atabilirsiniz. 

      Temiz İçerikleri ile Bebek Güneş Kremleri 

      İçerik bakımından doğal ve temiz bir güneş kremi, her ebeveynin içini rahatlatır. Ayrıca hücreleri ve cilt bariyerleri yetişkinler kadar gelişmemiş olan bebekleri UVA ve UVB ışınlarından koruma konusundaki başarısını da gözler önüne serer. Bu kremlerin üretiminde sert kimyasallar yer almaz. Genellikle kokuları doğal yağlardan ya da bitki özlerinden oluşur. Plastik ya da boya gibi zararlı bileşenler içermez. Organik bebek güneş kremi; mineral, vitamin, doğal bitki özü, nemlendirici gibi özelliklerden oluşur. Kuru cilt yapısına sahip bebekler için atopik ürünleri inceleyebilir ve bedenlerinde nazik bir masaj ile uygulayabilirsiniz. Yağlı yapıdaki ürünler her cilt tipinde anında emilim sağlar. Asidik bir yapıda olmamasıyla da ağza temasta acılık vermeyen ve göz yakmayan bebek güneş kremi olarak ön plana çıkar. 7 aylık bebek güneş kremi alternatifleri için 20’den 50 faktöre kadar ürün bulabilirsiniz. Güneşin zararları etkenlerine bariyer çekerken bir yandan da sıcak ve terden oluşabilecek kızarıklık ve kabartıları pişik kremi ile engelleyebilirsiniz. Bebek güneş kremleri, uyguladığınız diğer kremlere uyum sağlar ve engel olmaz. Bebek güneş kremi yorumları saf içerikler hakkında daha çok bilgi sahibi olmanızda size eşlik eder.  

      Bebek Güneş Kremi Çeşitleri 

      Her bebek özeldir ve tenleri birbirinden farklı olabilir. Bu yüzden bebeğinizin cildini iyi inceleyerek bebek güneş kremi çeşitleri arasında ona göre bir ürün bulabilirsiniz. Cildi çabuk kızaran, kaşınan ya da farklı tepkiler gösteren bir bebeğiniz varsa alerjik bebek güneş kremi alabilirsiniz. Eğer güneş kremini ilk kez kullanacaksanız bebek güneş kremi 30 faktör seçeneği ideal olabilir. Minimum değerde olanları deneyerek çocuğunuzun cilt reaksiyonlarını gözlemleyebilirsiniz. Faktör arttıkça gelen ışınların ciltten yansıtılması artar ve alınabilecek zararlar minimum seviyelere iner. Bebek güneş kremi 50 faktör olanlar güneş altında yanmayı, deri altına ışınların ve diğer zararların inmesini engellemekte etkili ürünlerdir. Bebek güneş kremi mineralli, anti alerjik, doğal, organik, E vitamini bol, nemlendirici etkili, pişik önleyici özellikli gibi birçok çeşit ve özellikte görülür. Tüplü ya da kapaklı kutulamaları ile farklı kullanım çeşidi de sunar. Bebek güneş kremi sprey kullanımda ise daha avantajlı olabilir. Püskürtme mekanizması ile hem çocukları eğlendirerek krem uygulaması yapabilir hem de kutu üzerinde bakteri oluşumunun önüne de geçebilirsiniz. 

      Bebek Güneş Kremi Sürmenin Faydaları 

      Bebekleri birçok açıdan rahatlatan güneş kremlerinin birçok faydası bulunur. Çantanızda, arabada, bebek odasında, yazlık bir yerde, otelde yanınızda taşıyabilirsiniz. Doğal bebek güneş kremi, temiz içeriğinin yanı sıra uzun saatler koruma imkanı da verir. Günde bir ya da iki kez uygulamanız yeterli olur. Besleyici yağlar içermesiyle, uygulamayı bir masaja çevirerek bebeğinizi rahatlatabilirsiniz. Yazın neminin ve kışın kuruluğunun onlar üzerindeki etkilerini sıfıra indirebilirsiniz. Özellikle 6 aydan sonra güneş kremi kullanımı mutlaka önerilir. 6 aylık bebek güneş kremi, yoğun kremsi ya da süt kıvamındadır ve gönül rahatlığıyla uygulanabilir. Anında emildiği için bebeğiniz kendisine dokunduğunda yapıyı hissetmez ve tehlikeli bir durum oluşmaz. Kıyafetleri de anında giydirilebilir. Simit, şişme deniz kolluğu ya da ebeveyn kucağında yüzen bebeklerin tenindeki kremler suya dayanıklı yapıları sayesinde korumaya devam eder. Herhangi bir akma yapmaz ve suyun içerisinde geçirilen vakit bir keyfe dönüşür. En az SPF 30 ya da 50 faktörde olan güneş kremini dilediğiniz yerde ve zamanda sürebilirsiniz. 

      Bebek Güneş Kremi Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler 

      Her üründe olduğu gibi güneş kremlerinde de dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. 6 aydan daha küçük olan bebekler için güneş kremi henüz erken olabileceği için mutlaka doktor kontrolü sonrasında onay alınır. 1-6 aylık arası için 2 aylık bebek güneş kremi alarak bebeğinizi koruyabilirsiniz. 2 yaş bebek güneş kremi de aynı şekilde cilt analizinin ardından alınabilir. Bu ürünlerin son kullanım tarihleri en az 12 aydır ve kremin arkasında belirtilen bu zaman dilimini geçmeyiniz. Güneş kremlerini yalnızca yaz aylarında uygulayıp bahar ve kış aylarında kullanımı ihmal etmeyiniz. Yalnızca denizde geçireceğiniz vakitte, mayodan açıkta kalan kısımlara sürmeniz bebeğinizi korumaz. Parkta oyun oynadığı anda ya da bebek arabasında otururken yapılan bir yürüyüşte bile güneşe maruz kalırlar. Özellikle yüz ve boyun bölgeleri olmakla birlikte şort askılı, zıbın gibi vücudun bazı bölümünü açıkta bırakan kıyafetler giydiklerinde her yere güneş kremi sürünüz. Aksi takdirde güneş yanıkları, iz ve lekeler görülebilir. Bebeklerin bakımı ebeveynlerin ellerindedir ve en önemli korumalardan birisi de güneş kremi uygulamasıdır. Uzmanların genel ve çocuğunuza özel söylemlerini dikkate alarak bebek güneş kremi tavsiye detaylarına uyabilirsiniz. Seçenekleri Pazarama üzerinden satın alabilirsiniz. 

      Uygun Fiyatlı Bebek Güneş Kremleri 

      Güneş kremlerini yalnızca yaz aylarında değil, tüm sene boyunca kullanmanız tavsiye edilir.  Böyle bir durumda sıklıkla güneş kremi almanız ya da stokta bulundurmanız gerekebilir. Plaj çantası, bebek çantası, araba, kişisel çanta vb. eşyalarınızda sürekli taşıma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bebek güneş kremi fiyatları, birden fazla ürün satın almaya oldukça uygundur fakat yine de kremler arasında fiyat değişikliği görebilir. Koruma faktörü, marka, hitap ettiği ay ve yaş, içerik zenginliği ve daha birçok özellik fiyatlarda etkin zor oynar. Tercih edilen özellikler de değişkenliğe sebep olur. Ayrıca bebek güneş kremi 200 ml ve 50 ml arasında da miktar farklılığından dolayı farklı fiyatlar görülebilir. Bu durumda ihtiyacınız olan kadarını alabilir ve çeşitli markalar deneyerek bebeğiniz için en iyisine karar verebilirsiniz. Mevsimlere, cilt tipine, kaç aylık olduklarına, bulunduğunuz iklim koşullarına ve diğer etkenlere göre bu ürünlerden sürekli alabilir ya da değiştirebilirsiniz. Bebek güneş kremi kampanya zamanlarında daha uygun fiyata sizin olabilir. Markaların ve satıcıların indirimlerini takip etmeniz yeterlidir. Çocukları güneşin zararlı ışınlarından koruyabileceğiniz bu güneş kremlerine zengin ürün çeşitliliği ile Pazarama.com üzerinden ulaşabilirsiniz.