Altın Bileklik

2.804 ürün

Renk

    Fiyat

        Satıcı

          Kategori Altın Bileklik
          Varsayılan
            Toplam 20 / 2804 ürün

            Estetik Görünümleri ile Altın Bileklik Çeşitleri 

            Zamansız kullanımlarıyla öne çıkan, kadınların ve erkeklerin takı koleksiyonları arasında yer alan altın bileklik çeşitleri bulunur. Günlük yaşamla sınırlı kalmayıp, özel günlerde ve davetlerde de kombinlerinizin tamamlayıcısı olarak tercih edebilirsiniz. Estetik olarak beğeni toplayan bu bilezikler dikkat çekici tasarımlarıyla beğenilir. Altın, değerini kaybetmeyen bir maden olarak altın kolye, bilezik gibi çeşitli formlarıyla müşteriler tarafından tercih edilir. Zincir modellerden charm şeklindeki bileziklere kadar çeşitli kalınlıklarda ve tarzlarda her zevke hitap eden ürün mevcuttur. Sevdiklerinize hediye alternatifi olarak da düşünebilirsiniz. Geleneksel tarzda düz bilezikleri ya da modern tarzda desenli, taşlı tasarım ürünleri tercih edebilirsiniz. İnce ve zarif modeller genellikle kadınlar tarafından tercih edilirken, daha kalın ve maskülen tasarımlar ise erkeklerin favorisi haline gelir. Altın bileklik fiyatları ise ürünün kaç ayar olduğuna, gramajına ve işçiliğine göre değişiklik gösterir. Çeşitli markalardan her bütçeye uygun olan altın bilezik çeşitlerini bulmak mümkündür. Kaliteli ürünleri tercih etmeniz uzun yıllar boyunca kullanmanıza olanak tanır. Pazarama.com üzerinden avantajlı fiyatlarla her zevke uygun altın bilezik modellerini güvenle satın alabilirsiniz. 

            Her Zevke Hitap Eden Altın Bileklik Modelleri 

            Şık ve zarif altın bileklik modelleri, her tarzdan müşterilerin beğenisine sunulur. Zarif ve minimalist modeller arasında, ortasında tek bir taşa, yoncaya ya da yıldız detayına sahip olan bilezikler vardır. Üzerinde nazar boncukları sıralanan bazı altın zincir bileklikler ise özel detaylarıyla beğeni kazanır. Bazı şık modeller arasında altın pul detaylarına sahip olan bilezikler bulunur. Daha spor bir model arayanlar, farklı renklerdeki ipli altın bileklikleri tercih edebilir. Halka zincir ya da oval halkalara sahip bazı modeller, günlük giyimde kullanışlı olabilir. Öne çıkan ürünler arasında charm bileklikler de mevcuttur. Yıldız, yunus ve kalp charmlar ile süslenen bileklikler, oldukça şık ve göz alıcıdır. Gençler arasında da farklı kombinasyonlarla yoğun şekilde kullanılır. Özel günlerde sevdiklerinize için ideal bir hediye alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz. Klasik bir tarza sahipseniz, farklı kalınlıklardaki zincir modelleri ya da örgü tarzdaki tasarımları tercih edebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş takılardan hoşlanan müşteriler, harfli bileziklere göz atabilir. Kişisel tarzınıza ve beklentilerinize uygun bir modeli tercih ederken kaliteli seçimler yapmanız önerilir. Kendinize ya da sevdiklerinize uygun altın küpe, kolye, yüzük ve bilezik çeşitlerini Pazarama.com’dan inceleyebilir, ihtiyacınıza göre alım yapabilirsiniz. 

            Göz Alıcı 14 ve 22 Ayar Altın Bileklik Seçenekleri 

            Altın bileziklerdeki ayar detayı, altının saflık oranı ile ilgilidir. Saflık oranı arttıkça, ürünün parlaklığının yanı sıra değeri de artar. 14 ayar altın bileklik çeşitleri, burma zincirli ya da taşsız olabilir. Top şeklinde altın parçalarından oluşan dorika bileklikler de, kaliteli işçiliği ile öne çıkar. Standart boyutlarda sunulan bileziklerin yanı sıra isteklerinize göre özel boyutlarda üretilen ürünleri de tercih edebilirsiniz. 14 ayar altın halat zincir bileklikler, burma, viyana örme, spike gibi farklı örme modelleri ile sunulur. Nazar boncuklu, kalpli ya da kelebek detaylı modeller bulmak da mümkündür. Hem bebek hem de çocuklar için 14 ayar künyeleri tercih edebilirsiniz. Sonsuzluk desenine sahip çeyrek altın detaylı zarif modelleri hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye etmek için satın alabilirsiniz. Daha kalın bir model arayışındaysanız, 3 sıra halinde örülen hasır 22 ayar altın bileklik modelleri uygun olabilir. Kombinlerinizi spor hale getirmek isterseniz, renkli ve kalın kordonlara sahip, ortasında altını olan bileklikleri tercih edebilirsiniz. İp detaylarına sahip modeller de kombinlerinizi spor görünüme kavuşturmaya yardımcı olur. Zevkinize uygun ürünlere pazarama.com üzerinden kolaylıkla sahip olabilirsiniz 

            Farklı Kullanımlara Uygun Altın Bileklik  

            Ustalıkla işlenen altın bileziklerin farklı tasarım ve modelleri arasında gram, çeyrek ve yarım altınlı alternatifler de bulunur. Hem yatırım değeri taşıyan hem de stilinizi tamamlayan zarif ve göz alıcı takılar arasında yer alır. Şıklığıyla dikkat çeken gram altın bileklik modelleri arasında farklı kalınlıklardaki zincir bileklikler mevcuttur. Bazı modeller sık burgulu örgü şeklindedir ve ortasında çeyrek altın bileklik bulunur. Daha klasik bir tarza sahip olanlar için pullu arpa motif şeklindeki yarım altın bileklik çeşitleri uygun olabilir. İkili örgü zincir altınlı bilezikleri gençler de tercih edebilir. Bazı bilezikler tuğralı motifleri ile dikkat çeker. Halka bileklikler de gram altının klasik modelleri arasında yer alır. Farklı uzunluk ve kalınlıklarda zevkinize göre halka bileklikleri bulabilirsiniz. Bazı modeller sade iken bazılarında taş, pırlanta, dorika detayları bulunur. Taşlı veya taşsız modelleri arasından beğeninize göre karar verip uygun bir seçim yapabilirsiniz. Hem günlük hem de özel günlerde kullanılabilecek ya da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz modelleri Pazarama üzerinden avantajlı fiyatlarla temin edebilirsiniz. 

            Şık ve Zarif Beyaz Altın Bileklik Alternatifleri 

            Klasik burgu modeller, ışıltılı sonsuzluk motifleri, zarif örgüler ve modern dorika tasarımlar arasından dilediğiniz beyaz altın bileklik modelini seçebilirsiniz. Burgu örgüsü modeller hem klasik hem de zamansız bir tercih haline gelir. Sonsuzluk desenleri anlamlı olup, kendiniz ya da sevdikleriniz için ideal bir tercih halini alır. Bazı ürünlerde topcuk şeklinde zincir ve pul detayları bulunur. Çark motifler ise özel günlerde ve gecelerde tarzınıza şıklık katar. Dorika motiflerin ve çeyrek altının birleştiği iddialı modeller de feminen tarzıyla oldukça göz alıcıdır. Daha spor bir tarzınız bulunuyorsa halat örgüsü bileklikleri tercih edebilirsiniz. Balık sırtı örgüsü ile tasarlanan bileklikleri günlük kullanımda rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Bazı bilekliklerin üzerine isim yazılabilir, bu sayede kişiye özgü ve anlamlı bir tasarıma sahiptir. Renkli kelebek detayları, ay yıldız motifleri, taşlı kalp ve papatya desenleri gibi ürünler özellikle gençler arasında beğeni toplar. Figüratif detaylar barındıran modelleri erkekler de tercih edebilir. Ürünlerin usta işçilik ve canlı tasarımları, her yaş grubundan insanın ilgisini çeker. Alışveriş yapmadan önce bütçenizi göz önünde bulundurarak cazip seçenekleri Pazarama’da değerlendirebilirsiniz. 

            Dikkat Çeken Erkek Altın Bileklik Tasarımları 

            Şık ve iddialı tasarımlarıyla öne çıkan erkek altın bileklik çeşitleri de bulunur. Dikdörtgen plakalı ve köşeli gurme zincir tasarıma sahip bazı modeller, her tarzdan erkeğin ilgisini çekebilir. Kalın bileklikler ön plana çıkarken, oval zincir gibi tasarımlar günlük kullanımda oldukça rahat bir tercih haline gelir. Sadelikten yana olan erkekler düz ve sade zincir bileklikleri tercih edebilir. Örgü ya da balık sırtı zincirler ise kişisel tarz ve beklentilere göre kullanılabilir. Bazı ürünler ip ya da altın detayları ile hem spor hem de modern bir tasarıma sahiptir. Figaro zincir seçenekler de farklı kalınlıklarda bulunabilir. Kalın ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olan kral zinciri bileklikler, iddialı bir tercih olabilir. Enerjiyi simgeleyen onix taşı gibi doğal taş detaylarıyla süslenen bileklikler de genellikle 14 ayar olacak şekilde üretilir. Sonsuzluk motifleri veya hayvan figürleri gibi detaylara sahip bileklikler, erkekler için anlamlı bir hediye alternatifi de olabilir. İhtiyacınız olan ürünü satın almadan önce Pazarama üzerinden müşteri yorum ve değerlendirmelerini inceleyebilir, bütçenize ve tarzınıza uygun bir model seçimi yapabilirsiniz