Yüzücü Gözlüğü

635 ürün

Renk

  Cinsiyet

  Beden/Yaş

  Kullanıcı Tipi

  Aynalı

  Burunlu

  Şnorkelli

  Özellik

   Türü

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Yüzücü Gözlüğü
      Varsayılan
       Toplam 20 / 635 ürün

       Yüzücü Gözlüğü

       Yüzmek, kişileri hem fiziksel hem de psikolojik olarak olumlu yönde etkileyen bir spor dalı olarak biliniyor. Yüzme sporu hem amatör hem de profesyonel olarak yapılabiliyor. Her yaştan kişi tarafından çok seviliyor. Bu sebeple deniz ve havuzlar büyük ilgi görüyor. Denizler yazın yüzmek için çok keyifli olsa da her mevsim denize girmek mümkün olmuyor. Her istendiği zaman yüzme sporunu gerçekleştirmek için havuzlar tercih ediliyor. Gerek havuz gerekse denizde yüzerken kullanılan bazı ekipmanlar bulunuyor. Bu ekipmanların kullanılması sayesinde yüzmek hem daha sağlıklı hem de daha konforlu hale geliyor. Bu ekipmanların başında yüzücü gözlüğü geliyor. Yüzücü gözlükleri ergonomik ve dayanıklı yapıya sahip oluyor. Yüzücü gözlüğü havuz gözlüğü olarak da biliniyor. Yüzücü gözlüğü gözlerin etrafını tamamen kapatıyor ve gözlerle suyun temasını kesiyor. Yüzücü gözlüklerinin sahip oldukları lastik sistemi önce gözlere tamamen oturtuluyor. Sonrasında lastikler kafanın arkasına geçirilerek sabitleniyor. Yüzücü gözlüğü kolayca takılıp çıkarılıyor. Su altında yüzme sırasında asla gözden çıkmamaları önem taşıyor. En sevilen spor ekipmanları arasında bulunan yüzücü gözlüğünün birçok birbirinden farklı modeli bulunuyor. Hemen hemen tüm spor markaları tarafından üretilen yüzücü gözlüğü modelleri arasından zevkinize en uygun ürünü Pazarama.com ile hızlı şekilde görebilirsiniz.

        

       Yüzücü Gözlüğü Kullanmanın Avantajları Neler?

       Yüzme, profesyonel bir spor dalı olmasının yanında sevilen bir aktivite olduğu için de çok fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Yaz aylarında denizler ve hemen her mevsimde havuzlar yüzmek için kullanılıyor. Yüzme sporu sırasında yüzücü gözlüğü kullanmanın avantajları saymakla bitmiyor. Yüzücü gözlüğü en çok su altında gözleri kolaylıkla açabilmek için gerekiyor. Böylece özellikle denizde su altındaki doğal güzelleri izlemek mümkün oluyor. Havuzda ise özellikle profesyonel yüzücüler için iyi bir görüş alanı sağlıyor. Yüzücü gözlüğü kullanımının en büyük avantajlarından biri de göz sağlığının korunması olarak biliniyor. Yüzücü gözlükleri özellikle tuz oranı daha fazla olan denizlerde yüksek tuz miktarının gözlere zarar vermesini önlüyor. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarından da gözler böylece korunuyor. Havuzlarda ise klorun yanı sıra çeşitli kimyasal maddeler de bulunuyor. Yüzücü gözlüğü koruyucu etkisini havuzlarda da gösteriyor. Yüzücü gözlüğü modelleri gözlerin direk suyla temas etmesini önlediği için enfeksiyon ihtimalini de azaltıyor. Yüzücü gözlüğünde bulunan silikon jel destekler burun bölgesini herhangi bir darbeye karşı koruyor. Yüzücüler tüm bu kullanım avantajlarını sunan yüzücü gözlüğü çeşitleri arasından ihtiyaçlarına en uygun ürünleri kolayca bulabiliyor.  

        

       Yüzücü Gözlüğü Çeşitleri

       Yüzücü gözlüğü çok fazla tercih edilen ve ürün yelpazesi de çok geniş bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Kullanıcı kitleri çok geniş olduğundan birçok marka tarafından farklı farklı yüzücü gözlüğü çeşitleri üretiliyor. Eğer dalış ya da yüzme sporuyla ilgileniyorsanız ya da yüzmeyi seviyorsanız yüzücü gözlüğü çeşitlerini incelemek ve ona göre seçim yapmak faydalı oluyor. Yüzücü gözlüğü çeşitlerini üretildikleri malzeme, markası, kalitesi ve kullanılan lenslerin sahip olduğu özellikleri gibi kriterler belirliyor.

        

              Numaralı Yüzücü Gözlüğü Çeşitleri    

       Günlük hayatta görme problemi sebebiyle gözlük kullanan kişiler bulunuyor. Bu kişilerin yüzerken en büyük sıkıntısı; su altında numaralı gözlüklerini kullanamadıkları için gerekli görüş alanına sahip olamamak. Su altında da net görüşe sahip olmak isteyen kullanıcılar için numaralı yüzücü gözlüğü modelleri üretiliyor. Numaralı yüzücü gözlüklerinin hem miyop hem de hipermetroplar için uygun çeşitleri de bulunuyor. Kullanıcıların göz numarasına uygun şekilde tasarlanmış yüzücü gözlüğü bulmaları da mümkün oluyor. Hatta her iki göz için farklı numaralar seçilebiliyor. Dereceli yüzücü gözlüğü hem deniz hem de havuzda rahatlıkla kullanılıyor.

        

              Buğulanmayan Yüzücü Gözlüğü Çeşitleri  

       Yüzücü gözlüklerinde kullanılan lensler eğer işlem görmemiş ise kolayca buğulanıyor. Bu sebeple bazı lenslerin iç yüzeyine buğulanmayı önlemek üzere özel bir kaplama yapılıyor. Artık birçok marka bu sebeple ürettiği yüzücü gözlüklerinde buğu önleyici teknolojiyi kullanıyor. Buğulanmayan yüzücü gözlüğü özellikle profesyonel yüzücüler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Ama aynı zamanda özellikle denizde su altını net bir şekilde görmek isteyen amatör yüzücülerin de ilgisini çekiyor. Bu modelleri temizlerken buğu önleyici kaplamaya zarar vermemeye dikkat etmek gerekiyor. 

        

               Aynalı Yüzücü Gözlüğü Çeşitleri  

       Aynalı yüzücü gözlüklerinde kullanılan lensler daha koyu renkte oluyor. Böylece parlaklık azaltılmış oluyor. Aynalı yüzücü gözlüğü genellikle güneşli havalarda yüzerken kullanıma uygun oluyor. Aynalı yüzücü gözlüğü modelleri güneşin zararlı UV ışınlarına karşı gözlerin korunmasını sağlıyor. Mavi lens kullanılan modeller hem iç hem de dış ortamda yüzerken tercih ediliyor. Aynalı yüzücü gözlüğü modelleri de hem profesyonel hemde amatör yüzücüler tarafından kullanılıyor.

        

              Profesyonel Yüzücü Gözlüğü Çeşitleri     

       Profesyonel olarak yüzme sporu ile ilgilenen kişilerde daha konforlu ve sağlıklı bir yüzme için yüzücü gözlüğü kullanıyor. Yüzme sporunda profesyonel kullanıcılar çoğunlukla profesyonel yüzücü gözlüğü çeşitlerini tercih ediyor. Profesyonel yüzücü gözlükleri sporcular için kurtarıcı ekipmanlar olarak ön plana çıkıyor. Özellikle dalış sporu ile ilgilenen bu sebeple su altında çok uzun süreler kalan kişilere oldukça net ve geniş bir görüş alanı sunuyorlar. Ayrıca profesyonel sporcular yüzme yarışları sırasında yüzücü yarış gözlüğü modelleri arasından seçim yapıyor. Bu modeller yarış esnasında net  bir görüş ve güvenlik imkanı sağlıyor. Yüze çok iyi oturan yapıları sayesinde hızla yüzerken bile  hiçbir şekilde yüzden çıkmıyorlar. Ayrıca bazı profesyonel yüzücü gözlükleri burun boşluğunu da kapatacak şekilde tasarlanıyor. Bu modellerde yüzücü gözlüğü burun ayarı kullanıcıların kendi ihtiyacına göre ayarlanıyor. Yine su altında uzun süre kalan yüzücüler için kulağa su kaçması büyük bir sıkıntı olarak görülüyor. Bu amaçla kulak tıkaçlı yüzücü gözlüğü modelleri üretiliyor. Bu modellerin kullanılmasıyla kulaklarda oluşabilecek sağlık problemleri önleniyor.     

        

       Yüzücü Gözlüğü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

       Özellikle yaz aylarında yüzmek çok sevilen bir aktivite oluyor. Her yaştan kullanıcı yüzerken yüzücü gözlüğü kullanıyor. Bu nedenle yüzücü gözlüğü satın alırken dikkat edilmesi gerekenler sıklıkla araştırılıyor. Öncelikle satın alınacak yüzücü gözlüğünün üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi gözlerin sağlığı için büyük önem taşıyor. Alınan ürünün sağlam ve dayanıklı olması da bekleniyor. Kullanıcıların yüz yapılarına uygun modeller arasından seçim yapmaları gözlüğün yüzerken çıkmaması için isteniyor. Güneş olan açık alanlarda yüzmek için alınan yüzücü gözlüklerinin UV ışınlarına karşı tam koruma sağlaması göz sağlığı açısından gerekli oluyor. Her ürünü satın alırken olduğu gibi yüzücü gözlüğü satın alırken de fiyat önemli bir kriter olarak karşımıza çıkıyor.  

       Yüzücü Gözlüğü Fiyatları

       Yüzücü gözlüğü fiyatlarını belirleyen unsurlar ürünün markası, kalitesi ve sahip olduğu ek özellikler olarak sayılıyor. Ürünlerin kalitesi ve sahip olduğu ek özellikler arttıkça yüzücü gözlüğü fiyatları artıyor. Ayrıca ürünün hangi malzemeden yapıldığı ne kadar dayanıklı olduğu da fiyatı etkiliyor. Daha dayanıklı ve sağlam yüzücü gözlüklerinin uzun süreli kullanımı da mümkün oluyor. Eğer sizde profesyonel olarak dalış ile ilgilenmek istiyorsanız profesyonel yüzücü gözlüğü fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Yazın güneş altında denizde yüzmek için bir gözlük arayışı içindeyseniz aynalı yüzücü gözlüğü fiyatlarına göz atabilirsiniz. Kullanım amacına ve ihtiyacınıza en uygun yüzücü gözlüğü modellerini belirledikten sonra fiyata göre filtreleme yapabilirsiniz. Pazarama.com ile bütçeniz için de en uygun ürünleri belirleyerek, satın alabilirsiniz.   

          

        

        

        

        

        

        

        

        

        

        

        

        Yüzücü Gözlüğü

       Yüzmek, kişileri hem fiziksel hem de psikolojik olarak olumlu yönde etkileyen bir spor dalı olarak biliniyor. Yüzme sporu hem amatör hem de profesyonel olarak yapılabiliyor. Her yaştan kişi tarafından çok seviliyor. Bu sebeple deniz ve havuzlar büyük ilgi görüyor. Denizler yazın yüzmek için çok keyifli olsa da her mevsim denize girmek mümkün olmuyor. Her istendiği zaman yüzme sporunu gerçekleştirmek için havuzlar tercih ediliyor. Gerek havuz gerekse denizde yüzerken kullanılan bazı ekipmanlar bulunuyor. Bu ekipmanların kullanılması sayesinde yüzmek hem daha sağlıklı hem de daha konforlu hale geliyor. Bu ekipmanların başında yüzücü gözlüğü geliyor. Yüzücü gözlükleri ergonomik ve dayanıklı yapıya sahip oluyor. Yüzücü gözlüğü havuz gözlüğü olarak da biliniyor. Yüzücü gözlüğü gözlerin etrafını tamamen kapatıyor ve gözlerle suyun temasını kesiyor. Yüzücü gözlüklerinin sahip oldukları lastik sistemi önce gözlere tamamen oturtuluyor. Sonrasında lastikler kafanın arkasına geçirilerek sabitleniyor. Yüzücü gözlüğü kolayca takılıp çıkarılıyor. Su altında yüzme sırasında asla gözden çıkmamaları önem taşıyor. En sevilen spor ekipmanları arasında bulunan yüzücü gözlüğünün birçok birbirinden farklı modeli bulunuyor. Hemen hemen tüm spor markaları tarafından üretilen yüzücü gözlüğü modelleri arasından zevkinize en uygun ürünü Pazarama.com ile hızlı şekilde görebilirsiniz.

        

       Yüzücü Gözlüğü Kullanmanın Avantajları Neler?

       Yüzme, profesyonel bir spor dalı olmasının yanında sevilen bir aktivite olduğu için de çok fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Yaz aylarında denizler ve hemen her mevsimde havuzlar yüzmek için kullanılıyor. Yüzme sporu sırasında yüzücü gözlüğü kullanmanın avantajları saymakla bitmiyor. Yüzücü gözlüğü en çok su altında gözleri kolaylıkla açabilmek için gerekiyor. Böylece özellikle denizde su altındaki doğal güzelleri izlemek mümkün oluyor. Havuzda ise özellikle profesyonel yüzücüler için iyi bir görüş alanı sağlıyor. Yüzücü gözlüğü kullanımının en büyük avantajlarından biri de göz sağlığının korunması olarak biliniyor. Yüzücü gözlükleri özellikle tuz oranı daha fazla olan denizlerde yüksek tuz miktarının gözlere zarar vermesini önlüyor. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarından da gözler böylece korunuyor. Havuzlarda ise klorun yanı sıra çeşitli kimyasal maddeler de bulunuyor. Yüzücü gözlüğü koruyucu etkisini havuzlarda da gösteriyor. Yüzücü gözlüğü modelleri gözlerin direk suyla temas etmesini önlediği için enfeksiyon ihtimalini de azaltıyor. Yüzücü gözlüğünde bulunan silikon jel destekler burun bölgesini herhangi bir darbeye karşı koruyor. Yüzücüler tüm bu kullanım avantajlarını sunan yüzücü gözlüğü çeşitleri arasından ihtiyaçlarına en uygun ürünleri kolayca bulabiliyor.  

        

       Yüzücü Gözlüğü Çeşitleri

       Yüzücü gözlüğü çok fazla tercih edilen ve ürün yelpazesi de çok geniş bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Kullanıcı kitleri çok geniş olduğundan birçok marka tarafından farklı farklı yüzücü gözlüğü çeşitleri üretiliyor. Eğer dalış ya da yüzme sporuyla ilgileniyorsanız ya da yüzmeyi seviyorsanız yüzücü gözlüğü çeşitlerini incelemek ve ona göre seçim yapmak faydalı oluyor. Yüzücü gözlüğü çeşitlerini üretildikleri malzeme, markası, kalitesi ve kullanılan lenslerin sahip olduğu özellikleri gibi kriterler belirliyor.

        

              Numaralı Yüzücü Gözlüğü Çeşitleri    

       Günlük hayatta görme problemi sebebiyle gözlük kullanan kişiler bulunuyor. Bu kişilerin yüzerken en büyük sıkıntısı; su altında numaralı gözlüklerini kullanamadıkları için gerekli görüş alanına sahip olamamak. Su altında da net görüşe sahip olmak isteyen kullanıcılar için numaralı yüzücü gözlüğü modelleri üretiliyor. Numaralı yüzücü gözlüklerinin hem miyop hem de hipermetroplar için uygun çeşitleri de bulunuyor. Kullanıcıların göz numarasına uygun şekilde tasarlanmış yüzücü gözlüğü bulmaları da mümkün oluyor. Hatta her iki göz için farklı numaralar seçilebiliyor. Dereceli yüzücü gözlüğü hem deniz hem de havuzda rahatlıkla kullanılıyor.

        

              Buğulanmayan Yüzücü Gözlüğü Çeşitleri  

       Yüzücü gözlüklerinde kullanılan lensler eğer işlem görmemiş ise kolayca buğulanıyor. Bu sebeple bazı lenslerin iç yüzeyine buğulanmayı önlemek üzere özel bir kaplama yapılıyor. Artık birçok marka bu sebeple ürettiği yüzücü gözlüklerinde buğu önleyici teknolojiyi kullanıyor. Buğulanmayan yüzücü gözlüğü özellikle profesyonel yüzücüler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Ama aynı zamanda özellikle denizde su altını net bir şekilde görmek isteyen amatör yüzücülerin de ilgisini çekiyor. Bu modelleri temizlerken buğu önleyici kaplamaya zarar vermemeye dikkat etmek gerekiyor. 

        

               Aynalı Yüzücü Gözlüğü Çeşitleri  

       Aynalı yüzücü gözlüklerinde kullanılan lensler daha koyu renkte oluyor. Böylece parlaklık azaltılmış oluyor. Aynalı yüzücü gözlüğü genellikle güneşli havalarda yüzerken kullanıma uygun oluyor. Aynalı yüzücü gözlüğü modelleri güneşin zararlı UV ışınlarına karşı gözlerin korunmasını sağlıyor. Mavi lens kullanılan modeller hem iç hem de dış ortamda yüzerken tercih ediliyor. Aynalı yüzücü gözlüğü modelleri de hem profesyonel hemde amatör yüzücüler tarafından kullanılıyor.

        

              Profesyonel Yüzücü Gözlüğü Çeşitleri     

       Profesyonel olarak yüzme sporu ile ilgilenen kişilerde daha konforlu ve sağlıklı bir yüzme için yüzücü gözlüğü kullanıyor. Yüzme sporunda profesyonel kullanıcılar çoğunlukla profesyonel yüzücü gözlüğü çeşitlerini tercih ediyor. Profesyonel yüzücü gözlükleri sporcular için kurtarıcı ekipmanlar olarak ön plana çıkıyor. Özellikle dalış sporu ile ilgilenen bu sebeple su altında çok uzun süreler kalan kişilere oldukça net ve geniş bir görüş alanı sunuyorlar. Ayrıca profesyonel sporcular yüzme yarışları sırasında yüzücü yarış gözlüğü modelleri arasından seçim yapıyor. Bu modeller yarış esnasında net  bir görüş ve güvenlik imkanı sağlıyor. Yüze çok iyi oturan yapıları sayesinde hızla yüzerken bile  hiçbir şekilde yüzden çıkmıyorlar. Ayrıca bazı profesyonel yüzücü gözlükleri burun boşluğunu da kapatacak şekilde tasarlanıyor. Bu modellerde yüzücü gözlüğü burun ayarı kullanıcıların kendi ihtiyacına göre ayarlanıyor. Yine su altında uzun süre kalan yüzücüler için kulağa su kaçması büyük bir sıkıntı olarak görülüyor. Bu amaçla kulak tıkaçlı yüzücü gözlüğü modelleri üretiliyor. Bu modellerin kullanılmasıyla kulaklarda oluşabilecek sağlık problemleri önleniyor.     

        

       Yüzücü Gözlüğü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

       Özellikle yaz aylarında yüzmek çok sevilen bir aktivite oluyor. Her yaştan kullanıcı yüzerken yüzücü gözlüğü kullanıyor. Bu nedenle yüzücü gözlüğü satın alırken dikkat edilmesi gerekenler sıklıkla araştırılıyor. Öncelikle satın alınacak yüzücü gözlüğünün üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi gözlerin sağlığı için büyük önem taşıyor. Alınan ürünün sağlam ve dayanıklı olması da bekleniyor. Kullanıcıların yüz yapılarına uygun modeller arasından seçim yapmaları gözlüğün yüzerken çıkmaması için isteniyor. Güneş olan açık alanlarda yüzmek için alınan yüzücü gözlüklerinin UV ışınlarına karşı tam koruma sağlaması göz sağlığı açısından gerekli oluyor. Her ürünü satın alırken olduğu gibi yüzücü gözlüğü satın alırken de fiyat önemli bir kriter olarak karşımıza çıkıyor.  

       Yüzücü Gözlüğü Fiyatları

       Yüzücü gözlüğü fiyatlarını belirleyen unsurlar ürünün markası, kalitesi ve sahip olduğu ek özellikler olarak sayılıyor. Ürünlerin kalitesi ve sahip olduğu ek özellikler arttıkça yüzücü gözlüğü fiyatları artıyor. Ayrıca ürünün hangi malzemeden yapıldığı ne kadar dayanıklı olduğu da fiyatı etkiliyor. Daha dayanıklı ve sağlam yüzücü gözlüklerinin uzun süreli kullanımı da mümkün oluyor. Eğer sizde profesyonel olarak dalış ile ilgilenmek istiyorsanız profesyonel yüzücü gözlüğü fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Yazın güneş altında denizde yüzmek için bir gözlük arayışı içindeyseniz aynalı yüzücü gözlüğü fiyatlarına göz atabilirsiniz. Kullanım amacına ve ihtiyacınıza en uygun yüzücü gözlüğü modellerini belirledikten sonra fiyata göre filtreleme yapabilirsiniz. Pazarama.com ile bütçeniz için de en uygun ürünleri belirleyerek, satın alabilirsiniz.