Termos

3.141 ürün

Renk

  Hacim

   Türü

    Materyal

     Kullanım

     Boyut

     Dereceli

     Dijital Göstergeli

     French Pressli

     Soğuk Tutma Süresi

      Fiyat

        Satıcı

         Kategori Termos
         Varsayılan
          Toplam 20 / 3141 ürün

          Birbirinden Şık Termos Modelleri

          Termos içerisine konulan içecekleri sıcak ya da soğuk tutmaya yarayan özel tasarımlı bir kaptır. Bu kaplar vakum teknolojisi sayesinde içecekleri istenen sıcaklıkta tutmanıza yardımcı olur. Vakum sistemi kullanılan kaplarda dışarıdan içeriye ya da içeriden dışarıya herhangi bir hava giriş çıkışı olmadığından ısı iletimi yaşanmaz. Bu sayede içeceklerinizi uzun bir süre istediğinizi sıcaklıkta ya da soğuklukta tutabilirsiniz. İç kısım sıcak ya da soğuk olsa da kullanılan özel teknoloji sayesinde bu ısılar dış kısma geçmez bu sayede kolay bir şekilde konforlu bir tutuş imkanı sağlar. Bu kaplar sayesinde evinizde hazırladığınız çay ve kahve gibi sıcak içeceklerinizi gün boyu yanınızda kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Tarzınıza ve kullanım alışkanlıklarınıza göre farklı renk ve motiflerin bulunduğu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. İhtiyacınıza göre yapımında farklı materyaller kullanılarak üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Çelik termos sık tercih edilen modeller arasındadır. Vakumlu ve sızdırmaz kapaklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bu ürünler farklı boyut seçenekleriyle satışa sunulur. Gün içinde tükettiğiniz içecek miktarına, kullanım alışkanlıklarınıza göre büyük ya da küçük termos seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Çok fazla içecek tükettiğiniz zamanlarda ya da piknik gibi aktivitelere katılırken büyük termos modellerini tercih edebilirsiniz. Sizin için uygun olan sıcak tutma sürelerini belirledikten sonra zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan bu modelleri Pazarama.com üzerinden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

          Farklı Tasarımlı Termos Çeşitleri

          Termos bardak modelleri sık tercih edilen bir çeşittir. İç kısmı paslanmaz çelikten oluşan ürün, kolay temizleme kolaylığı sağlar. Ayrıca çelik dayanıklı bir materyal olduğundan birçok olumsuz duruma karşı direnç gösterir. Bu sayede uzun süreli kullanım fırsatı sunabilir. Doğada yapılan yürüyüşleri ve kamp gibi aktiviteleri sevenler outdoor termos modellerini tercih edebilirler. Bu sayede dışarıda uzun süre vakit geçirdiğinizde içeceğinizi çanta içerisinde taşıyabilir, dilediğiniz an tüketebilirsiniz.  Bu ürünü sadece kendi içeceğinizi yanınızda taşıma amaçlı kullandığınızda küçük boy olanlar sizin için iyi bir tercih olabilir. Piknik ya da kamp gibi aktivitelerde kullanım için büyük boy termos çeşitleri oldukça iyi bir seçenektir. Bu sayede içeceğinizi yanınızda bulunan diğer kişilerle paylaşabilirsiniz. Farklı dış tasarıma ve renklere sahip ürünler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Aracınız var ise araç içi bardaklık kısmına uyum sağlayan ürünleri değerlendirebilirsiniz. Günlük yürüyüş gibi spor aktivitelerinde kolay bir taşıma sağlaması için kulplu ve pipetli termos modellerinden yararlanabilirsiniz. Pipet kısmı dilediğiniz zaman kapanabilir olanlar yürürken içeceğinizin etrafa sıçraması ya da dökülmesi gibi olumsuzluklara karşı önlem almanıza yardımcı olabilir. Kolay tutuş sağlayan kulp kısımları sayesinde içeceğinizi yanınızda pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz.

          Dikkat Çeken Dijital Termos Modelleri

          Sürekli olarak yenilenen ürün modelleri, ihtiyacınıza yönelik alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Dijital termos yenilenen modeller arasında sık tercih edilenlerden biridir. Kapak üzerinde ya da şişenin herhangi bir yerinde dijital gösterge yer alır. Bu gösterge sayesinde içeceğinizin sıcaklığını her an görebilirsiniz. Tasarım olarak şık bir görünüme sahip bu ürün konforlu bir kullanım kolaylığı sağlar. Dereceli termos modellerinin farklı boy ve sıcak tutma süreleri arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz elektrikli termos modelleri sayesinde soğuyan ya da ısınan içeceklerinizi pratik bir şekilde istediğiniz sıcaklıklara getirebilirsiniz. Ürünü prize takarak istediğiniz zaman su, çay, kahve ve çorba gibi sıvı içeceklerinizi ısıtabilir ya da soğutabilirsiniz. Bu ürünler gıda ile direkt olarak temas ettiklerinden özellikle iç kısımda kullanılan materyalin sağlığa zararlı maddeleri içermemesi oldukça önemlidir. Vakumları sayesinde dışarıdan hava giriş çıkışını en aza indirerek sıcak tutma süreleri belirlenen bu tasarımların kapaklarının kapalı tutulması oldukça önemlidir. Kapağı sürekli olarak açık olan ürün, içeceğinizi istediğiniz ısıda muhafaza edemeyebilir. Kullanım sonrası düzenli olarak temizlenen ürünler, uzun ömürlü bir kullanım fırsatı sunabilir.

          Kullanışlı Termos Çeşitleri

          Piknik, kamp gibi aktivitelerle doğada vakit geçirmeyi sevenler geniş iç hacme sahip ürünleri tercih edebilirler. Termos 2 lt iç hacme sahip ürünler tek seferde 15 bardağa kadar su, kahve ve çay depolayabilme özellikleri sayesinde kalabalık gruplar için oldukça iyi bir seçenek olabilir. 2 lt, 3 lt termos modelleri içecekleri uzun süre sıcak ya da soğuk tutabilme özellikleri sayesinde sık tercih edilen bir seçenektir. Bu sayede evinizden uzakta vakit geçirirken içeceklerinizi keyifli bir şekilde tüketebilirsiniz. Termos 1 lt seçenekleri 10 bardağa kadar çay, kahve ya da diğer içeceklerinizi yanınızda taşımanıza olanak sağlar. Bu kapların uzun süreli kullanımı için düzenli bir şekilde temizlenmesi oldukça önemlidir. Kullandıktan sonra içerisinde içecek bırakmamanız, uygun bir şekilde temizlemeniz hijyenik bir kullanım fırsatı sunabilir ve kötü kokulara karşı önlem almanızı sağlayabilir. Gıda ile direkt temas halinde olan bu şişelerinizi temizlerken ağır kimyasallar kullanmamanız önemli bir husustur. Doğal temizleme yöntemlerinden ya da şişenizin üzerinde yazan talimatlara uygun bir şekilde temizleme yapabilirsiniz. Bu sayede ürününüzü uzun yıllar kullanabilirsiniz.

          Beğeni Toplayan Termoslar

          Tercih ettiğiniz ürünün kapağının sıkı kapanması ve yüksek vakum özelliğine sahip olması oldukça önemli bir kriterdir. Kapağı sıkı bir şekilde kapanan ürünler, içeceklerinizi istediğiniz sıcaklıkta tutmanıza yardımcı olabilir. İş yerine giderken ya da spor gibi günlük aktiviteleriniz için küçük boy seçenekleri ideal olabilir. Toplu etkinliklerde büyük boy olanları geniş iç hacimleri sayesinde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu kapları sadece sıcak değil soğuk tutmanız gereken içecekler için de tercih edebilirsiniz. Buzluk termos çeşitlerinin içerisine yerleştirdiğiniz buzlar sayesinde soğuk tüketmeyi istediğiniz meşrubat gibi sıvıları kolay bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Sevdiklerinizle ev dışı aktiviteler yaparken 3 bardaklı termos seçenekleri sayesinde yanınızda taşıdığınız içeceklerinizi onlarla paylaşabilirsiniz. Şişenizin yapıldığı materyal gibi çelik ya da paslanmaz çelikten yapılan bardakları yanınızda kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Çelik dayanıklı yapısı sayesinde üretilen bardakların kırılmadan uzun bir süre hizmet etmesini sağlar. Şarjlı termos seçenekleri dilediğiniz zaman içeceğinizi ısıtmanıza ya da soğutmanıza yardımcı olabilir. Üzerinde yer alan dijital ekranına dokunarak içini açmadan ısı takibini yapabilirsiniz. İçeceğin sıcak, soğuk ya da ılık olduğunu görebilirsiniz. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde uzun kullanım ömrü vadeden modelleri Pazarlama’da bulabilirsiniz.

          Avantajlı Termos Fiyatları

          Termos fiyatları belirlenirken üretim aşamasında kullanılan materyal çeşidi oldukça önemlidir. Modelin sıcak ya da soğuk tutma süresi, litre seçeneği gibi kriterler de fiyatların çeşitlilik göstermesine neden olabilir. Kaliteli materyallerden hazırlanan modeller uzun süreli kullanım imkanı sağlayabilir. Küçük ya da büyük boyutlu seçenekler fiyatların değişkenlik göstermesine neden olabilir. Farklı modeller arasından karar verirken zorlananırsanız ürünleri daha önce kullanan müşterilerin termos önerisi ve görüşlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede almayı düşündüğünüz model hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve karar aşamasına hız kazandırabilirsiniz. Termos modelleri farklı renk ve tasarım çeşitliliğine sahiptir. Bu sayede sevdiğiniz renklere göre alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Satın almayı düşündüğünüz parçayı, diğer kamp ekipmanları ile uyumlu şekilde seçebilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği sayesinde kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyacınıza uygun olan çeşitleri tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz modele karar verdikten sonra Pazarama.com üzerinden bu ürünleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.