Takma Kirpik

627 ürün

Ürün Türü

Ürün Tipi

Kirpik Tipi

Kirpik Etkisi

Kirpik Uzunluğu

Fiyat

   Satıcı

    Kategori Takma Kirpik
    Varsayılan
     Toplam 20 / 627 ürün

     Takma Kirpik Çeşitleri ve Fiyatları

     Başarılı ve dikkat çekici bir göz makyajının en önemli sırlarından bir tanesi de daha kıvrımlı ve dolgun görünen kirpikler yaratarak gözleri ön plana çıkarmaktır. Kirpiklerinizi göz makyajında ön plana çıkararak daha çekici bakışlara sahip olmak ve göz makyajının daha uyumlu görünmesini sağlamak için farklı birçok makyaj malzemesi ve ek aletler kullanabilirsiniz. Göz makyajınız da kirpiklerinizi ön plana çıkarmak ve daha dikkat çekici makyajlar yaratmak için birçok alternatif yöntemi tercih edebilirsiniz. Kirpiklere uygulanan makyaj yöntemlerinden farklı olarak kalıcı ya da geçici diğer kirpik uygulamalarını da makyajlara alternatif olarak tercih edebilirsiniz. Kirpikleriniz için kullanabileceğiniz, müziğin en popüler yöntemlerinden bir tanesi genellikle profesyonel güzellik merkezleri tarafından uygulanan ipek kirpik yöntemi olarak bilinmektedir. İpek kirpik yöntemi ile daha dolgun görünen ve daha sık yapılı kirpiklere sahip olabilir ve böylece göz makyajlarınızın daha başarılı şekilde ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. 

     Her ne kadar ipek kirpik yöntemi profesyonel güzellik merkezleri tarafından uygulanan ve günümüzün en çok tercih edilen yöntemleri arasında yer alan bir teknik olsa da bu yöntem genellikle oldukça yüksek maliyetler ile yapılmakta ve aynı zamanda çeşitli operasyonlar gerektirmektedir. İpek kirpik yönteminin yüksek maliyetlerini alternatif olarak evinizde sadece birkaç dakika içerisinde kullanabileceğiniz daha ekonomik makyaj yöntemleri de bulunuyor. Bu yöntemlerin en başında ise takma kirpikler geliyor. Takma kirpikler genel olarak diğer kirpik uygulamalarına kıyasla daha uygun fiyatlarının yanı sıra alıcı olmayan yapıları ile istediğiniz zaman çıkarılabiliyor. Takma kirpikleri farklı birçok kirpik türüne uygulanabilen çeşitleri ve aynı zamanda kendi içerisinde farklı görünüş detayları da bulunmaktadır. Bu sayede sizde hayalinizdeki makyajları gerçeğe dönüştürebilir, bulunduğunuz ortamlarda tüm dikkatleri üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Pazarama.com’da yer alan farklı birçok tasarım seçeneğine sahip takma kirpikler sayesinde siz de hem günlük yaşantınızda hemde özel günlere katılırken kullanabileceğiniz takma kirpik modellerine sahip olabilirsiniz. Takma kirpik çeşitleri genellikle farklı kirpik çeşitlerine uyumlu olacak şekilde üretilmekte, neredeyse tüm kadınlar tarafından güvenlik kullanılmaktadır.

     Takma kirpik çeşitleri sayesinde sizde kirpiklerinizin doğal yapısına zarar vermeden daha uzun görünmelerini sağlayabilir ve aynı zamanda bu takma kirpiklere maskara ya da kirpik kıvırıcı ile çeşitli makyaj yöntemleri de uygulayarak daha dikkat çekici makyajlar elde edebilirsiniz. Takma kirpik çeşitleri genellikle kirpikleri seyrek çıkan ya da dökülmüş veya görünüş olarak dolgun görünmeyen kadınlar tarafından makyajların bir tamamlayıcısı olarak kullanılmaktadır. Takma kirpikler sayesinde siz de kirpiklerinizin kısa, düz ve seyrek görüntüsünü daha dolgun, Kırımlı ve dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Pazarama.com sayesinde farklı birçok alanda kullanabileceğiniz takma kirpik çeşitlerine çok daha uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme kolaylıkları ile sahip olabilir, bu kirpikleri günlük yaşantımızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

     Takma Kirpik Çeşitleri

     Takma kirpik çeşitleri farklı birçok kirpik türüne uygun şekilde tasarlanmaktadır. Bu kirpikler genellikle seyrek görünen ve daha düz yapılı kirpiklerin daha dolgun ve kıvrımlı görünmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Farklı kirpik türlerine uyumlu yapıları ile dikkat çeken takma kirpik çeşitleri farklı malzemelerden tasarlanan birçok model seçeneğini de beraberinde getiriyor. Bu sayede sizde hayalinizdeki makyajları gerçeğe dönüştürebilir ve göz makyajınız ile çevrenizdeki tüm bakışları üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz.

     Takma kirpik çeşitleri genellikle iki tür olarak karşımıza çıkıyor. İlk takma kirpik çeşidinde genellikle tüm kirpik tek bir parça olarak tasarlanmaktadır. Tek parça olarak tasarlanan bu kirpiklerin kullanımı da diğer takma kirpik türlerine göre daha kolaydır. Tek parça olarak tasarlanan takma kirpik türleri kirpik üzerine kendi yapıştırıcı malzemesi ile tek bir parça olarak takılmakta ve bu sayede bir bütün olarak daha başarılı şekilde görülmektedir. Bir diğer takma kirpik türü olan ufak parçalı takma kirpikler ise birçok parçadan oluşmaktadır. Bu tür takma kirpikler kirpiğe tek parça uygulanmak yerine parça parça uygulanmaktadır. Böylece kirpiğin tamamını da değil sadece takma kirpik ihtiyacı olan bölgelerinde ya da kirpiğin uç kısımlarında daha dolgun bir görünüm elde edilmesi için tercih edilmektedir. Tek tek takılan kirpik türleri genellikle daha fazla el becerisi ve profesyonellik gerektirmektedir. Bu tür takma kirpiklerin tüm kirpik alanına uygulanması sırasında görünüm bozuklukları ve benzeri sorunlar yaşanmaması için tüm kirpiklerin aynı doğrultuda ve aynı açıda takılması gereklidir. Bu nedenle tek tek uygulanacak kirpiklerde el becerisi tek parça olan takma kirpikleri kıyasla daha büyük önem taşıyor.

     Takma kirpik alırken dikkat edilmesi gereken en temel noktalardan bir tanesi kirpiğin uygulama türü iken bir başka etken ise bu kirpiğin üretiminde kullanılan malzemeler ve malzemenin kalitesidir. Farklı birçok marka tarafından tasarlanan takma kirpik çeşitleri genellikle farklı kalite standartlarına sahiptir. Bu takma kirpiklerin kalite standartları ise direkt olarak kirpiğin ne kadar doğal görüneceğini ve ne kadar kolay uygulanabileceğini etkilemektedir. Yapacağınız makyajın daha doğal, canlı ve dikkat çekici görünmesi için alacağınız takma kirpiklerini mümkün olduğu kadar gerçeğe yakın görülmesi de oldukça önemlidir. Takma kirpik fiyatları ise genellikle bu takma kirpiklerin kalitesine göre değişiklik gösterdiği için daha gerçekçi görünen çeşitler genellikle daha yüksek fiyatlar ile satılmaktadır.

     Takma Kirpik Fiyatları

     Takma kirpik fiyatları genel olarak bakıldığı zaman diğer makyaj malzemelerini kıyasla oldukça uygun bir seviyede yer alıyor. Aynı zamanda kirpiklere uygulanabilecek diğer ipek kirpik yöntemi gibi estetik yöntemlerine kıyasla oldukça yüksek fiyat avantajı sunan takma kirpikler bu nedenle günümüzün en çok tercih edilen makyaj malzemeleri arasında yer alıyor. Takma kirpikler genellikle tek kullanımlık olacak şekilde üretilmektedir. Bu nedenle takma kirpik kullanılıp, tekrar çıkarıldıktan sonra atılması ve sonraki kullanımda yeni bir takma kirpiğin kullanılması gereklidir. Günlük makyajlarında da takma kirpik kullanmak isteyen kadınların bu kirpiklerin tek kullanımlık olduğunu unutmaması ve buna göre kendine bir makyaj bütçesi ayırması gereklidir.

     Takma kirpik fiyatları genellikle bu kirpiklerin kalite standartlarına göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte takma kirpik paketinin içerisinde yer alan toplam kirpik sayısı da fiyatları etkileyen diğer kriterler arasında yer alıyor. Takma kirpiklerin kalitesi arttıkça bu kirpikler de kullanılan toplam kirpik adedi sayısı da artış gösteriyor. Daha yüksek kalite standartları çerçevesinde üretilen takma kirpikler bu nedenle kirpiklerin daha sık ve daha dolgun görünmesini sağlıyor. Ancak daha uygun fiyatlar ile satışa sunulan ve genellikle günlük makyajlarda tercih edilen daha uygun fiyatlı takma kirpiklerde ise kirpik sayısı genellikle daha düşüktür ve bu nedenle diğer çeşitler ile birebir aynı etki yaratmaz. 

     Pazarama.com da yer alan takma kirpik çeşitleri sayesinde sizde kendi ihtiyaçlarınızı karşılayan ya da kendi bütçenize uygun takma kirpik modellerine sadece birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Pazarama.com tarafından yılın belirli dönemlerinde gerçekleştirilen çeşitli indirim kampanyaları ve ek avantajlar sayesinde hayalinizdeki takva kirpiklere çok daha uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte farklı makyaj markaları tarafından tasarlanan tüm takma kirpik modellerini karşılaştırarak hayalinizdeki görüntüye sahip olmanızı sağlayacak takma kirpikleri de keşfedebilirsiniz.