Köpek Kemikleri

292 ürün

Ürün Miktarı

  Ürün Tipi

   Miktar

   Fiyat

     Satıcı

      Kategori Köpek Kemikleri
      Varsayılan
       Toplam 20 / 292 ürün

       Köpek Kemikleri

       Köpekler doğal hayatta avcılık özelliğine sahip canlılar arasında yer alır. Değişen koşullar ile ev gibi kapalı ortamlarda yaşayan köpeklerin iç güdülerine yenildiği zamanlar oluyor. Ev eşyalarında meydana gelen zararlar köpeklerin iç güdülerinden kaynaklanıyor. Avcı ruha sahip olan köpeklerde kemirme bir zaruret halini alıyor. Köpek kemiği, köpeklerin kemirme isteğini sağlıklı bir şekilde karşılamalarını sağlıyor. Kemirme ihtiyacı karşılanan köpekler koltuk kenarı, ayakkabı gibi ev eşyalarına zarar verme ihtimalleri azalıyor. Aynı zamanda köpek kemikleri içerisinde bulunan malzemeler neticesinde sağlıklı bir yaşam sürüyorlar. Köpek kemikleri, köpeklerin ihtiyaç duydukları vitamin ve minerallerin bir araya getirilmesi ile oluşturulur. Böylelikle köpeklerin gelişimlerini tamamlamalarını sağlıyor.

        

       Köpek kemikleri, köpeklerde meydana gelebilecek diş ve diş eti hastalıklarına karşı yüksek koruma sağlıyor. Köpek kemikleri, diş  taşı sorunlarının önüne geçilmesine sebep oluyor. Diş temizliği için özel olarak geliştirilen köpek kemikleri de üretiliyor. Farklı maddelerden üretilen köpek kemikleri; değişik lezzetlere sahip oluyorlar. Özellikle köpeklerin avcı ruhu göz önüne alınarak köpek kemiklerinin içeriği oluşturuluyor. Kıkırdak, işkembe, ciğer gibi sakatatlardan farklı lezzetlerde köpek kemikleri üretiliyor. Köpeklerin kemirme ihtiyacının giderilmesi sonucunda köpek davranışları değişiyor. Köpekler daha uysal ve sakin bir hal almaya başlıyorlar. İç güdülerinden kaynaklanan saldırgan ruh halleri dengelenmesi sağlanıyor. Zengin köpek kemiği çeşitlerine Pazarama.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

        

       Köpek Kemikleri Çeşitleri

       Köpek kemikleri çeşitleri oldukça fazla. Köpek kemikleri, köpeklerin özellikleri ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte oluyor. Küçük boyuttaki köpek ırklarından büyük boyutlardaki köpek ırklarının ihtiyaçlarını karşılayan köpek kemiği seçenekleri bulunuyor. Farklı ırklarda yer alan köpeklerin metabolizmaları için uygun çeşitler bulunuyor. Köpeklerin ağzında meydana gelebilecek diş taşı, tartar gibi sorunların giderilmesi ve önlenmesini sağlıyor. Aynı zamanda köpeklerini eğitmek isteyen köpek sahiplerinin favori ürünleri arasında bulunuyor. Farklı özelliklere sahip köpek kemikleri köpeklerin kemirme isteklerini ve can sıkıntılarını gidermelerine yardımcı oluyor. Köpek kemikleri köpeklerin severek tükettiği ürünler arasında yer alıyor.

        

              Sakız Kemik

       Sakız kemik, işlenmiş deriden üretiliyor. Üretilen kemikler köpeklerin metabolizmasına zarar vermezken; ağza alındığında yumuşama yapıyor. Sakız kemikler; küçük boyutlarda üretiliyor ve yavru köpeklerin favori ürünleri arasında yer alıyor. Sakız kemik, yüksek düzeyde protein barındırıyor. Köpeğin protein ihtiyacını karşılamasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda sakız kemikler köpeklerin ağız ve diş sağlığını koruyucu niteliğe sahip oluyorlar.

        

              Pres Kemik

       Pres kemik, büyükbaş hayvanların iç derilerinden oluşuyor. Pres kemik seçeneğinin farklı çeşitleri bulunuyor. Köpekler için daha cazip hal alabilmesi adına farklı lezzetlerde pres kemikler var. Tavuk, ciğer gibi farklı malzemeler kullanılarak üretiliyorlar. Özellikle yavru köpekleri olan köpek sahipleri pres kemiği tercih ediyorlar. Pres kemik diş çıkarma döneminde karşılaşılan diş kaşınma sorununa çözüm getiriyor. Sert ve dayanıklı yapısı ile köpeklerin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyor.

        

              Burgu Çubuk Köpek Kemiği

       Burgu çubuk köpek kemiği, hayvan derilerinden üretiliyor. Hayvan derilerinin çeşitli işlemlerden geçmesi sonucunda oluşturuluyor. Öğütülen ve parçalara ayrılan köpek kemikleri burgu çubuk şeklini alıyorlar. Burgu çubuk köpek kemikleri köpeğin kemirme ihtiyacını karşılıyor. Böylelikle köpeğin daha sakin ve uysal davranmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda burgu çubuk köpek kemiği köpek diş sağlığına olumlu yönde etkiliyor. Köpekte meydana gelebilecek diş taşlarının oluşumunu engelliyor.

        

              Kıkırdak Munch Köpek Kemiği

       Kıkırdak munch köpek kemiği, kıkırdakların bir araya getirilmesi ile üretiliyor. Yavru köpek sahiplerinin değerlendirmeleri arasında yer alıyor. Kıkırdak munch köpek kemiği, yavru köpeklerin diş çıkarma dönemlerinde en büyük yardımcıları oluyor. Ağız yapılarının hasar görmeden gelişmelerine yardımcı oluyor. Böylelikle yavru köpeklerin ev eşyalarına verebileceği zararların önüne geçiyor. Kıkırdak munch köpek kemiği küçük boyutlardaki köpeklerin de favori ürünleri arasında bulunuyor. Çene yapıları küçük olan bu köpekler kıkırdak munch köpek kemiği ile kemirme ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Kıkırdak munch köpek kemiği, köpeklerin ağızlarında meydana gelebilecek sağlık sorunlarına karşı koruyucu bir özelliğe sahiptir.

        

              Düğümlü Köpek Kemiği

       Düğümlü köpek kemiği, hayvan derisinden meydana geliyor. Hayvan derisinin öğütülme gibi çeşitli işlemlerden geçmesi sonucunda üretiliyor. Köpeklerin seveceği yiyecekler arasında bulunuyor. Köpeklerin ağvzında meydana gelebilecek tartarlar için etkili çözüm yöntemleri arasında bulunuyor. Daha küçük boyutlarda olan düğümlü köpek kemiği, küçük köpek ırkı sahiplerinin tercihleri arasında bulunuyor. Düğümlü köpek kemiği küçük boyutlardaki köpeklerin çene yapılarına uygun ebatlarda sunuluyor. Köpeklerin eğitiminde de kullanılıyor. Köpeklerin komutları yerine getirilmesi sonrasında verilen ödül maması olarak tercih edilirliği yüksek oluyor.

        

              Simit Köpek Kemiği

       Simit köpek kemiği, tavuk derisinden meydana getiriliyor. Tavuk derisinin parçalara ayrılması ve sonrasında simit şeklini alması ile oluşuyor. Kurutulmuş tavuk derisinden üretilen simit köpek kemiği köpeklerin severek tükettiği köpek kemikleri arasında kendine yer ediniyor. Köpek ağız ve diş sağlığının olumlu yönde katkılar bulunuyor. Diş taşlarının temizlenmesini sağlıyor. Aynı zamanda simit köpek kemiği diş taşlarının oluşmasını engeller. Köpek sahiplerinin köpek eğitiminde kullandıkları ödül mamaları arasında bulunuyor.

        

       Köpek Kemiği Özellikleri

       Köpek kemiği özellikleri, çeşitlerine göre farklılıklar gösteriyor. Köpek kemikleri temelde köpeklerin kemirme ihtiyaçlarını karşılamak amaçlanarak üretiliyor. Köpeklerin sağlıklı gelişimlerini tamamlamalarına yardımcı oluyor. Köpek sahibi ve köpek arasında olumlu etkileşimin gerçekleşmesine katkıda bulunuyor. Köpeklerin iç güdülerinden gelen saldırganlık özelliğinin törpülenmesine katkı sağlıyor. Böylelikle köpeklerin daha sakin ve uysal davranışlar göstermesine katkıda bulunuyor. Köpeklerin metabolizmaları dikkate alınarak üretiliyor.

        

       Köpek Kemiği Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

       Köpek kemiği çeşitlerinin oldukça fazla olması köpek sahiplerinin kafalarında soru işaretleri oluşturabiliyor. Özellikle köpek kemiği tercihlerinde köpeklerin istekleri dikkate alınıyor. Köpeklerin lezzet anlayışına uygun; tavuklu, ciğerli, sakatatlı gibi farklı köpek kemiği seçenekleri bulunuyor. Köpek kemiğinin içeriğine karar verdikten sonra, boyutlarını dikkate almanız gerekiyor. Köpek kemiği alınacak olan köpek, küçük boyutta ise daha küçük ebatlarda köpek kemiği tercih ediliyor. Fakat köpeğin tek lokmada yutabileceği küçüklüklerde olmaması gerekiyor. Böylelikle köpek kemiği köpeğin vitamin ve mineral eksiğini karşılarken kemirme isteğine de cevap verme şartına uygun oluyor. Köpek kemiği alırken dikkat edilmesi gerekenler köpek ırklarına göre farklılık gösteriyor. Köpeğiniz daha büyük boyutlarda ise köpek kemiği ebatlarının boyutlarını daha büyük tercih edebilirsiniz. Köpeğin ırkı fark etmeksizin köpek kemiğinin bulundurması gereken bazı şartlar söz konusu oluyor. Köpek kemiği köpeğin çene yapısına uygun olması gerekiyor. Bu özellik sonucunda köpeklerin kemirme ihtiyaçları giderilmiş oluyor. Aynı zamanda köpeklerin ağız sağlığı sorunlarına çözümler getirilmesini sağlıyor. Köpek kemiklerinin tek lokmada yutulmayacak büyüklükte olması da önemli şartlar arasında bulunuyor. Bu nitelik köpeklerin kemirme ihtiyacını karşılayabilmeleri için gereken özellikler arasındadır. Köpek kemikleri köpeğin kolayca ağzına alabileceği şekillerde olması da köpeğin istekleri arasında bulunuyor.

        

       Köpek Kemikleri Fiyatları

       Köpek kemikleri fiyatları köpek kemiğinin çeşitlerine göre farklılık gösteriyor. Köpek kemiğinin özelliklerine göre fiyat aralığı belirleniyor. Köpek kemiği fiyatları pek çok köpek sahibinin kolayca karşılayacağı rakamlarda yer alıyor. Köpek kemikleri genel olarak köpeğin gelişimine olumlu yönde katkı sağlıyor. İçerisinde yer alan vitamin ve mineralleri sebebiyle. Aynı zamanda köpek kemikleri köpeklerin önemli ihtiyaçları arasında yer alan kemirme isteğine cevap oluşturuyor. Köpeklere pek çok faydası bulunan köpek kemiklerine Pazarama.com üzerinden ulaşabilirsiniz.