Klasik Topuklu Ayakkabı

6.293 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Bağlama Tipi

   Topuk Şekli

    Materyal

     Topuk Boyu

      Burun Şekli

      Burun Türü

      Görünüm

       Fiyat

         Satıcı

          Kategori Klasik Topuklu Ayakkabı
          Varsayılan
           Toplam 20 / 6293 ürün

           Klasik Topuklu Ayakkabı

           Gün içerisinde genelde spor giyim tercih edilse de günün farklı alanlarında farklı giyimler tercih edilebilir. Her ortama uygun giyinmek gerekmektedir. Günlük bazı ortamlar için daha spor günlük ve rahat spor ayakkabıları kombini tercihi edilir. Fakat bazı günler daha şık olmamız ve ortamına göre daha klasik ve daha zarif görünmemiz gerekebilir, bu tür kombinler için en vazgeçilmeyen ve her dönem her yaş için uygun olan klasik topuklu ayakkabı çeşitleri kadınların vazgeçilmez kombin tamamlayıcı ürünüdür. Gün boyu şık olabilme imkânı sağlayan topuklu ayakkabılar ile hem günlük giyilebilen hem de özel günlerin en çok tercih edilen şıklığı arasında yer alır. Özellikle çalışan kadınlar için kurtarıcı olan ayakkabılar her giyim ile kombin yapıp şık ve hoş görünebilirsiniz. İş ortamlarında dış görünümün önemi büyüktür işiniz dışında giyim tarzınız ile saygı itibar görürsünüz.  İş toplantısı veya iş yemeği gibi ortamlarda en çok tercih edilen giyimdir.  Oldukça klas ve bir görünüm ile ciddiyet kazandırır. Klasik ayakkabı çeşitleri her tarza, her yaşa ve her giyim ile kullanılabilen bir üründür farklı topuk boyu ile çeşitlilik sunan ayakkabı modelleri aynı zamanda konforu ve ayak sağlığını destekleyen klasik ayakkabı türüdür. Bu durumda daha çok tercih edilir ve daha çok kullanım alanı vardır. Birçok kıyafet ile giyilebilen ayakkabılar farklı topuk boyları ile kadınların beklentisini karşılamaktadır. Her kadın farklı yaş gruplarında farklı topuk yüksekliği tercih edebilir bu açıdan oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Klasik ayakkabılar her dönemde tercih edilen ve her kıyafetin altına uyum sağlaması kadınlar tarafından çokça tercih edilir. Her kadının dolabında klasik topuklu ayakkabı vardır. Her kıyafet ile giyilen modeller olması ayrı ayakkabı alma gibi durumları da ortadan kaldırmış olur. Birçok farklı marka tarafından üretilen topuklu ayakkabılar büyük oranda konfor sağlamaktadır. Kaliteli topuklu ayakkabılar ile gün içerisinde istediğiniz kadar kullanabilir ve hiçbir rahatsızlık hissi vermez. Sizlerde her gününüz şık olsun istiyorsanız Pazarama.com adresinden sizin zevkinize ve tarzınıza uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

           Klasik Topuklu Ayakkabı Modelleri

            Her yaşın ayakkabısı olan klasik topuklu ayakkabı çeşitleri oldukça geniş seçenekler sunmaktadır. Farklı modeller farklı renk seçeneği farklı topuk boyu ve farklı topuk modelleri ile kişinin kendisi için en uygun olanı seçme kolaylığı sağlar. Modeller arasında kedi topuk adında olan model ince ve kısa topuk olanlardır kısa topuk tercihi yapanlar için oldukça ideal bir üründür. Zarif ve şık olmak her topuk boyu için geçerli bir durumdur. Klasik topuklu ayakkabı modelleri topuk boyu ne olursa olsun zarif ve şık bir görünüm vermektedir. Makara topuk normal topuklu ayakkabı modellerine göre biraz daha alçaktır. Rahatlık önemli olan kişiler için ve uzun boylu kişiler için çokça tercih edilen modeller arasındadır. Bazı giyim tarzları ile alçak topuk modeller daha çok tercih edilir her tarz ile şık olmak klasik ayakkabı çeşitleriyle mümkün. Günlük hayatın pek çok anına eşlik eden modeller farklı renk seçenekleri ile her renk giyim ile tercih edilir. Suni ve gerçek deri malzemesi ile üretilen ayakkabıların yanında farklı malzemede olan modellerde vardır. Klasik topuklu ayakkabı çeşitlerinde farklı model ve farklı tarzda önü tokalı, taşlı sandalet görünümünde olan açık modeller ilkbahar yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabı modelleri arasında yer alır. Özellikle sıcak havalarda ayağın hava almasını sağlar ve terleme gibi sorunlar yaşanmaz. Önü kapalı modeller tercihe göre ya da giyime göre hem yaz hem de kış aylarında tercih edilebilir. Suni deri ve deri modellerde klasik ayakkabılar uzun yıllar zarar görmeden kullanılabilen modellerdir. Hem konforu hem de şıklığı sağlayan tek ayakkabı modelleridir. Özel günlerde düğün, kına, eğlence gibi toplantıların vazgeçilmez giyimleri arasında klasik topuklu modeller yer alır. Herhangi bir kombini tamamlama kolaylığı sağlayan klasik ayakkabılar her kadının tercihi olmaktadır. Siyah renk klasik ayakkabı dışında pek çok farklı renkte üretimi yapılan klasik ayakkabılar renkli kişilik ve eğlenceli kişiler için çok tercih edilen modellerdir. Siyah sade bir elbise ile renkli bir klasik ayakkabı tercihi elbiseyi sadelikten ve sıradanlıktan kurtarmış olur. İster etek ister pantolon ile her tür kombine eşlik eden klasik ayakkabılar aynı zamanda kot pantolon ile hem şık hem spor bir görünüm sergiler. Sevdiğinize hediye arayışlarındaysanız klasik ayakkabı modelleri oldukça zarif ve şık bir tercih olmaktadır. Kadınlara hediye edilebilecek en zarif hediye seçenekleri arasında klasik ayakkabı modelleri yer alır. Eşinize yıldönümlerinde ya da doğum günlerinde tercih edebilir, aynı şekilde annenize en zarif tercihler arasında olacaktır. Her kadın için şık ve zarif bir hediye seçeneği ve pek çok model seçeneği sunar. 

           Klasik Topuklu Ayakkabılar ile Rahatlık Mümkün

           Günlük kombinler ile rahatlıkla tercih edebileceğiniz klasik topuklu ayakkabı çeşitlerinde sınırsız model seçeneği ile her giyimde kadınlara eşlik edecek modeller vardır. Ayak sağlığı için oldukça kullanışlı ve rahat ayakkabı modelleri çalışan kadınlar için uzun süre kullanım da bile rahatsızlık vermeyen konforlu modellerdir. Ayrıca pek çok topuk boyu ile her kadının rahatlıkla tercih edebileceği çeşitlilikte olmasıyla birlikte hem kurumsal yerlerde giyilmeye uygun topuk boyları ile hem de günlük pantolon kombini ile kısa topuklu olan modellerle şıklığı ve rahatlığı aynı anda yakalamış olursunuz. Elbiseler ve etekler ile ister kısa topuk ister uzun topuk boyu ile kombin yapılabilir. Klasik topuklu ayakkabı çeşitlerinde ince topuklu olan modellerin yanında kalın kısa topuk ve kalın uzun topuk çeşitleri de mevcuttur bir diğer adı olan apartman topukta diyebiliriz. Oldukça rahat olan topuk modelleridir, ince topuklar ile yürümekte zorluk çekenler için çokça tercih edilen modellerdir, ince topuktaki zarifliği ve şıklığı aynı şekilde gözler önüne sermektedir.

           Klasik Topuklu Ayakkabı Fiyatları

           Klasik topuklu ayakkabı fiyatları modellerine göre değişirken aynı zamanda üretilen malzeme farklılığı nedeniyle farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulabilir. Deri suni deri ve süet üretim de en çok tercih edilen malzeme türüdür.  Her kalitede farklı fiyat seçenekleriyle ve birçok farklı model ile herkesin alabileceği fiyat aralıklarında üretilir ve satışa sunulur. Deri ve suni deri modeller kaliteli olmalarından dolayı en çok tercih edilen klasik ayakkabı çeşitleridir. Kaliteli bir klasik ayakkabı tercihi ile daha sağlam kombin oluşturur ve farkınızı ortaya koymuş olursunuz. Her ayak şekline göre rahatlık ve konfor düşünülerek üretilen klasik ayakkabı çeşitleri uzun saatler de ayakta olmasında dahi rahatsızlık vermeyecek kalitede üretilir. Her kadının giyim tarzına uyum sağlayacak pek çok çeşitlilik ile canlı renklerin de bulunduğu genç kesime hitap eden birçok model mevcuttur. Özel günlere ayrı günlük giyim tarzınıza ayrı pek çok model ile kadınların beğenisine sunulur. Sizde zevkinize uygun modelleri görmek ve satın almak için Pazarama.com adresini ziyaret ederek klasik ayakkabı modelleri arasında tercihinizi yapıp alışveriş yapabilirsiniz.