Abiye Ayakkabı

2.812 ürün

Renk

  Beden/Yaş

   Cinsiyet

   Bilek Yüksekliği

   Burun Tipi

   Topuk Şekli

   Görünüm

    Burun Türü

    Mevsim

    Topuk Seçeneği

    Fiyat

      Satıcı

       Kategori Abiye Ayakkabı
       Varsayılan
        Toplam 20 / 2812 ürün

        Abiye Ayakkabı Çeşitleri ve Fiyatları

        Abiye ayakkabılar modelleri gereği dişi ve zarif görünüm sunmaktadır. Giydiğinizde havanızı değiştiren bu ayakkabı türleri özel davetlerin vazgeçilmez ürünü olmakla birlikte organizasyon, tören, davet gibi alanlarda kullanılan ayakkabılardır. Yüzlerce modeli bulunan bu ayakkabıların her kadının dolabında olması gerektiği aşikârdır. Abiye ayakkabı çeşitleri ile her tarzı kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Abiye ayakkabı çeşitleri daha çok fantezi tarzı yansıtan taşlı, simli, broşlu, saten, parlak, incili gibi kısacası abartı modelleri içermesiyle tanınmasının yanında İş yerlerinde, bankalarda, mağaza çalışanlarında, güzellik salonu ve klasik şıklığın neredeyse kural olduğu yerlerde giyilmektedir. Bu tarz yerlerde giyilen abiye ayakkabılara stiletto diyebiliriz. Bunun yanı sıra bantlı, bilekten bağlamalı ve topuk kısmının farklı olan ayakkabı modellerini sayabiliriz. Birbirinden farklı abiye ayakkabı modellerine Pazarama.com dan ulaşabilir ihtiyacınıza uygun abiye ayakkabınızı satın alabilirsiniz.

        Abiye ayakkabı üretiminde kullanılan materyal çeşitleri genelde deri, süet, nubuk, suni deri, poliüretan, saten, rugan, tekstil gibi malzemelerdir. Ve bu malzemeler ile üretilen abiye ayakkabıların üzerlerinde daha şık ve ağır hava katması için çeşitli aksesuarlar kullanılan modelleri vardır. Bu aksesuarlar fiyonk, taş, inci, sim, taşlı zincir gibi farklı aksesuarlardır. Her kombin ile uyumu yakalayabileceğiniz abiye ayakkabıların iki demirbaş ürünü vardır. Bunlar siyah ve ten renginde olan abiye ayakkabı modelleridir. Bu iki renk abiye ayakkabı kesinlikle dolabınızda olması gereken modellerdir. Genellikle abiye ayakkabı abiye giyimin altına giyilmesi için seçilen ayakkabı türleridir. Neredeyse kombin yaptığınız kıyafetinizin altına veya abiye elbisenin altına uygun bulamayacağınız abiye ayakkabı yoktur. Ancak bazı zamanlarda fiyatının size pahalı gelmesi veya vaktiniz olmaması sebebiyle bir türlü abiye ayakkabı alamazsınız. İşte bu noktada imdadınıza siyah ve ten rengi abiye ayakkabı modelleri koşar. Renklerinden dolayı her rengin ve tarzın altın rahatlıkla uydurabileceğiniz bu ayakkabılar için dolabınızda yer açın. Abiye ayakkabı çeşitleri de kendi aralarında isimlere ayrılır mesela bu kurtarıcı olan siyah ve ten rengi abiye ayakkabılara basic abiye ayakkabı denir. İş yerlerinde, bankalarda, ofislerde kullanılan abiye ayakkabıların çoğu da bu basic ayakkabılardır.

        Genel olarak abiye denildiği zaman şaşaalı, gösterişli bir görüntü gözünüzün önüne gelebilir. Yüksek topuklu ve süslü görünümleri ile genel olarak özel gecelerde kullanılmasından kaynaklıdır. Buna rağmen son yıllarda hem süslü topukların günlük kullanmaya başlanması hem de her geçen gün moda sektöründe bir yenilerinin daha eklenmesi ile günlük kullanıma daha uygun abiye ayakkabı modelleri üretilmiştir. Bu durumda abiye ayakkabılarının topuk boylarında çeşitlilik oluşmuştur. Sadece boyları değil aynı zamanda topukların şekilleri de günlük kullanıma daha uygun hale getirilmiştir. Sizin gün içerisinde daha rahat hissetmenizi sağlayacak şekilde tasarlanan abiye ayakkabılar yüksek, orta, kısa, platform, kadeh topuk, yumurta topuk, top topuk gibi farklı şekillerde tasarlanmıştır. Bu ayakkabılar sayesinde hem işyerlerinizde hem de sokaklarda çok daha yürüyebilecek ve aynı zamanda şıklığınızın vermiş olduğu öz güven hissini topuklu ayakkabılar ile daha yüksekte yaşayacaksınız. Bildiğiniz üzere eğer kadın isterse karlı yollarda bile topuklu ayakkabılar ile yürür. Bu sebeple daha rahat yürüyebilmek ve ayağın daha rahat olması için farklı topuk modelleri üretilmiştir. Abiye ayakkabıların herkesin ayağına uyacak rahatlıkta ve modelde ürünleri.

        Abiye Ayakkabı Çeşitleri ile Şıklığın Anahtarı Elinizde

        Her ayakkabı modelinde olduğu gibi abiye ayakkabı çeşitleri de mevsimine göre seçim yapılır. Yaz aylarında dilediğiniz abiye ayakkabıyı seçebileceğiniz gibi kış aylarında abiye ayakkabı seçimindeki seçenekler biraz azalabilir. Ama eğer gideceğiniz davete araba, taksi gibi ulaşım araçları ile gidecekseniz kış mevsiminde de örneğin tek bant bir abiye ayakkabı giyebilirsiniz. Ayaklarınızın şıklığını mevsimlerin etkilemesine izin vermeyen abiye ayakkabı modelleri kışın ince burun ince topuk silim kalıp bot ve çizme modelleri ile dikkatleri üzerine topluyor. İnce bantlı, kalın bantlı, çapraz bantlı, kafesli, stiletto gibi modellerin yanı sıra puantiyeli, taşlı, tüllü, fiyonklu modelleri de dikkatleri üzerine çekiyor. Kış aylarında abiye ayakkabı tercihi yaparken ayağınızın kar, yağmur, çamur gibi etkenlerden etkilenmemesine özen göstermelisiniz. Şık ve çekici görünmenize büyük katkı sağlayan abiye ayakkabıların ayağınıza ve hava koşullarına uygun olması size rahat ve şık bir kullanım imkânı sunar.

        Hem Aşırı Şık Hem Aşırı Rahat

        En çok şık olmak istediğiniz an hangisi? Düğününüz, mezuniyet balonuz, terfi kutlamanız… Ya da her anımda hep en şık olmak istiyorum dediğinizi duyar gibiyiz. Bu kadar fazla model çeşitliliğine sahip abiye ayakkabılar ile bu mümkün. Çok yüksek ama dolgu taban bir abiye ayakkabı ile şık olabileceğiniz gibi kısa topuk bir abiye ayakkabı modeliyle de pekâlâ şık olabilirsiniz. Ayağınızı rahatlığını düşünen ama zarafetini elden bırakmayan kısa topuklu abiye ayakkabılar son yıllarda en sık tercih edilen ürünler arasındadır diyebiliriz. Tüm gece çılgınca yüksek topuklu abiyeleriniz ile dans ettiğiniz düğününüzün sonunda kısa topuk hatta babet abiye giyerek şıklığınızdan ödün vermeden rahatlık ile kavuşabilirsiniz. Şık olmayı istiyor ancak yüksek topuklular ile bir türlü yürüyemiyorsanız o zaman sizin tercihiniz kalın tabanlı abiye ayakkabılar olmalı. Bu şekilde hem şıklığınızı koruyacak hem de aşırı rahat olacaksınız. Farklı aksesuarlar ile zengin bir görünüme kavuşturulan abiye ayakkabılar sizi her koşulda şık ve mutlu görünmenizi sağlayacak.

        Parlak, taşlı, neon, simli, rugan, metalik, dantelli ve daha birçok çeşidi bulunan abiye ayakkabılar farklı model, topuk boyu ve tarzları ile kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Her türlü ihtiyacı ve beklentiyi karşılayacak düzeyde olan abiye ayakkabılar ile zarif yönünüzü çıkartmanız artık çok kolay. Her kadının gardırobunda bulunması gereken abiye ayakkabılar sağlamış oldukları abiye ayakkabı fiyatları ile kullanıcıların gönlünü kazanıyor. Neredeyse her rengi bulunan abiye ayakkabıların neon gibi canlı ve iddialı modelleri de mevcut. Metalik ve mat görünümleri, aksesuarlı abartılı modelleri ile her kullanıcıya ve her zevke hitap ediyor. Topuk yüksekliğinin 15 santimetreye ulaştığı abiye ayakkabıların 7 santimetrelik modellerinde sıkça tercih ediliyor. Özellikle tüm gün ayağınızda kalacak ise 7 santimetrelik abiye ayakkabılar tam size göre. Yükseklik seçimini giyeceğiniz kıyafetine ve gideceğiniz yere göre belirleyebilirsiniz. Abiye ayakkabınızın topuk boyuna karar vermeden önce gecenin sonunun nasıl ilerleyeceğini ve ulaşımınızı göz önünde bulundurun. Eğer dans edeceğiniz bir davetse topuk boyunu buna göre seçmeniz ya da yeden ayakkabı ile gitmeniz iyi olabilir.

        Zarif ve şık görünürken sağlığınıza da ön planda tutmanız ileriki zamanlar için size artı olarak geri dönecektir. Bel ve ayak sağlığınızı etkileyecek yükseklikte abiye ayakkabı giymeniz önerilmez. Aynı zamanda ayak yapınıza uygun olmayan dar kalıplı abiye ayakkabılarını giymekte ısrarcı olmamanız tırnak batması gibi sorunları beraberinde getirebilir. Bu yüzden sadece muhteşem görünümüne bakıp almamanız sizin rahat ve sorunsuz bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

        Abiye Ayakkabı Fiyatları

        Abiye ayakkabı fiyatları üretildikleri materyallere, üzerinde bulunan aksesuarlara, markalarına gibi özelliklerden dolayı farklılıklara sahiptir. Sizde birbirinden kaliteli ve şık abiye ayakkabı arayışı içindeyseniz Pazarama.com adresi tam size göre. Birbirinden kaliteli ürünlerin olduğu Pazarama.com ile kendi tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun abiye ayakkabı modelini bulmanız çok kolay… Keyifli alışverişler dileriz.